Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

prometheus3

Ödem ödem ödem

Önerilen İletiler

prometheus3    5

kaç sefer küre girdiysem hep ödem oldu ve ne kullanırsam kullanayım atamıyorum bırakın antrenman yapmayı yürüyemiyorum bile.iğneleri emekli bi hemşireye yaptırıyorum.dün yaptığı enjeksiyon öyle ödem yaptı ki tenis topu büyüklüğünde ödem var şu an biraz araştırdım e vitamini enjekte etmiş birisi geçti demiş ama işin ilginç yanı sol bacağında ödem oluşmuş sağ bacağa enjekte etmiş e vitaminini.bi yardımcı olun dostlarım normal bi ağrı değil bu topallayarak bile zor yürüyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

xax1    34

Ben daha önce böyle bir konuya denl gelmiştim aklımda şöyle bişi kalmıştı ; İlaç  orjinal olmadığı için enjeksiyon sonrası ödem ağrı yapıyor  diye yanıtlamışlardı . Merak ediyorum bendede enjeksiyon sonrası  hafif ağrı oluyor herçi ben ayakta vurdurup geciyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xxgokhanzz21    126
xax1, 29 dakika önce yazdı:

Ben daha önce böyle bir konuya denl gelmiştim aklımda şöyle bişi kalmıştı ; İlaç  orjinal olmadığı için enjeksiyon sonrası ödem ağrı yapıyor  diye yanıtlamışlardı . Merak ediyorum bendede enjeksiyon sonrası  hafif ağrı oluyor herçi ben ayakta vurdurup geciyorum 

Ürünün orjinalliği veya sahteliği ile ne ödemin nede ağrının alakası var. Gidin eczaneden sustanon alın 2 tüp vurun, 1 hafta o kalçanızın üstüne oturamazsınız :) 

• Beğen 2
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
corey    40

hocam kaç ml vuruyorsun bence fazla olduğu için oluyor. deri altına taşıyor ve ödem yapıyor.  bir de bir kerede vurulduğunu yarısını bir kalçaya yarısını diğer kalçaya denesene. bu defa ödem olmaz diye düşünüyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
blader06    14

Tenis topu kadar ödem demek ya ilaçta büyük bir sorun vardır yada ciddi damar veya sinir tahribatı olmuş demektir.Zamanında genshi kullanan bi arkadaşın kalçasından 7cc ödem çekmişliğim var.Kullandığın ürünün bu tür durumlar için hem orjinalliği hemde yağının üzüm çekirdeği yağı olması önemli daha incedir Çabuk dağılır.Ürünleri soğuk bi yerde muhafaza ediyorsan hafiften petekte felan ısıt yağ soğukta katılaşır dağılmaz oda ödem yapar. Vücudun yağlı ve özellikle kalça enjeksiyon bölgesinde kalınsa kasa ulaşmıyor olabilir.enjeksiyon sonrası alkolle bölgeyi bi süre ovala alkol deri altından ilacın dağılmasına yardımcı olur.e vitamininin amacı aynı enjektöre çekilerek ilacın çabuk dağılmasını sağlamaktır ama öyle bir ödemden bahsettinki e vitamini felan fayda etmez.Ne kullanıyorsun marka nedir paylaşırsan daha detaylı yardımcı oluruz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Candinc2506    3
xxgokhanzz21, 23.04.2019 - 12:25 yazdı:

Ürünün orjinalliği veya sahteliği ile ne ödemin nede ağrının alakası var. Gidin eczaneden sustanon alın 2 tüp vurun, 1 hafta o kalçanızın üstüne oturamazsınız :) 

Reis ilk kürdeyim 6. 7. Enjeksiyon olacak son enjeksiyonda kalca da ödemmidir nedir bilemiyorum ama çok sert taş gibi 3 gün oldu geçmedi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321
Candinc2506, 15 dakika önce yazdı:

Reis ilk kürdeyim 6. 7. Enjeksiyon olacak son enjeksiyonda kalca da ödemmidir nedir bilemiyorum ama çok sert taş gibi 3 gün oldu geçmedi

olur öyle bekle geçer, bende de oldu kaç kere zor oturup kalktım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Candinc2506    3
holyland, 17 dakika önce yazdı:

olur öyle bekle geçer, bende de oldu kaç kere zor oturup kalktım

Ama sertmiydi yoksa şişlik kızarıklıkmı vardı sadece benimki sert baya 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321
Candinc2506, 1 saat önce yazdı:

Ama sertmiydi yoksa şişlik kızarıklıkmı vardı sadece benimki sert baya 

hard as rock

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
flamir    7
xxgokhanzz21, 23.04.2019 - 12:25 yazdı:

Forumda bu tür konuları araştırıyordum, bu yoruma denk geldim. 

Ben tedavi amacı ile sustanona başladım (doktor reçetesi ile). İlk defa bu tarz bir iğne yaptırıyorum. Onu da özel hastanenin acilinde 5-10 saniyede yapıverdiler. ama gelin görün ki 5-6 gündür sol kalçadaki şişlik ne indi ne de ağrı ve ya sızısı geçti. Şişlik giderek etrafa yayılıp daha da büyüdü. Oturmada, kalkmada, yürümede, uyumada vs her türlü harekette zorluk yaşıyorum. Bunun sebebi acaba ne olabilir?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gymibo    137
flamir, 6 dakika önce yazdı:

Forumda bu tür konuları araştırıyordum, bu yoruma denk geldim. 

Ben tedavi amacı ile sustanona başladım (doktor reçetesi ile). İlk defa bu tarz bir iğne yaptırıyorum. Onu da özel hastanenin acilinde 5-10 saniyede yapıverdiler. ama gelin görün ki 5-6 gündür sol kalçadaki şişlik ne indi ne de ağrı ve ya sızısı geçti. Şişlik giderek etrafa yayılıp daha da büyüdü. Oturmada, kalkmada, yürümede, uyumada vs her türlü harekette zorluk yaşıyorum. Bunun sebebi acaba ne olabilir?

Sustanon gercekten tam bir ödem makinesi,iran enatta hiç problem yaşamadım ama sustanon agri ve sislik yapiyor. Evigen al (e vitamini) 1 ml testo için 1 yada 2 ml evigen koy aynı şırıngaya sorun yaşamazsın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
gymibo, 22 dakika önce yazdı:

Sustanon gercekten tam bir ödem makinesi,iran enatta hiç problem yaşamadım ama sustanon agri ve sislik yapiyor. Evigen al (e vitamini) 1 ml testo için 1 yada 2 ml evigen koy aynı şırıngaya sorun yaşamazsın.

Sustanon ödem makinası değil, yanına eklediğiniz ilaçlar ödem yapıyor olabilir yada hızlı enjekte ediyor olabilirsiniz, şuan 5. Kürüme başladım bundan öncekiler dahil hepsinde testo olarak sustanon tercih ettim, kesinlikle ödem yapmıyor 10-15sn aralığında basıyorum ilacı hiçbir şekilde ödem yaşamadım 2 gün 3 gün ağrısı oluyor o kadar, belki kişiden kişiye değişiyor olabilir, çevremde kullanana arkadaşlarımda var onlarda da enantath a göre daha ağrılı geçmesi harici bir şikayet duymadım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
flamir    7
gymibo, 1 saat önce yazdı:

Cevabınız için teşekkür ediyorum. Peki, bu ne kadar daha böyle sürer. Cumartesi günü öğle arası iğneyi hastane acilinde yaptırdım. Bugün Perşembe günü akşam oluyor. Şişlik giderek genişledi ve ağrıda bir azalma yok. 2 hafta sonra bir daha iğne yaptıracağım. O zamana kadar geçer mi ki? Yine forumda bazı konularda apse yaptıysa vs 1 yıl geçmediği oluyormuş. Daha ilk iğneydi, sonrası düşündürür oldu.

mcanmeco, Bir saat önce yazdı:

Sustanon ödem makinası değil, yanına eklediğiniz ilaçlar ödem yapıyor olabilir yada hızlı enjekte ediyor olabilirsiniz, şuan 5. Kürüme başladım bundan öncekiler dahil hepsinde testo olarak sustanon tercih ettim, kesinlikle ödem yapmıyor 10-15sn aralığında basıyorum ilacı hiçbir şekilde ödem yaşamadım 2 gün 3 gün ağrısı oluyor o kadar, belki kişiden kişiye değişiyor olabilir, çevremde kullanana arkadaşlarımda var onlarda da enantath a göre daha ağrılı geçmesi harici bir şikayet duymadım 

Hocam sizin mesajınızı da şimdi gördüm. Ben tedavi amacı ile kullanıyorum. Doktor bunu yazmış. "Bunu kalçadan 3 haftada bir sağlık ocağı ve ya acilde yaptır" dedi. Yani sustanon bende raporlu. Sağlık ocağına da çoklu yazdırıp alacağım. 

Konuya gelelim; ben ilk iğneyi Cumartesi öğle vakti acilde hemşire hanıma yaptırdım. Hangi iğneyi vs kullandı, bilmiyorum. Bana uzan dedi, ben de uzandım. Geldi 3-5snde yaptı, kalkabilirsin dedi. Ben de kalktım direk kısa bir süre yürüyüp eve geçtim. O günden beridir şişlik giderek bölgeye yayıldı ve arttı. Ağrıyı ve acıyı söylemiyorum bile. Bu konuda tavsiyeniz nedir? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gymibo    137
mcanmeco, 1 saat önce yazdı:

Hocam o halde kişiden kişiye göre içinde ki yağa tepki değişiyor,receteyle sustanon kullandigim donemde herhangi bir anabolizan yoktu sadece sustanon vardi yani odem ondan kaynakliydi. :)

flamir, Bir saat önce yazdı:

Hocam sizin mesajınızı da şimdi gördüm. Ben tedavi amacı ile kullanıyorum. Doktor bunu yazmış. "Bunu kalçadan 3 haftada bir sağlık ocağı ve ya acilde yaptır" dedi. Yani sustanon bende raporlu. Sağlık ocağına da çoklu yazdırıp alacağım. 

Konuya gelelim; ben ilk iğneyi Cumartesi öğle vakti acilde hemşire hanıma yaptırdım. Hangi iğneyi vs kullandı, bilmiyorum. Bana uzan dedi, ben de uzandım. Geldi 3-5snde yaptı, kalkabilirsin dedi. Ben de kalktım direk kısa bir süre yürüyüp eve geçtim. O günden beridir şişlik giderek bölgeye yayıldı ve arttı. Ağrıyı ve acıyı söylemiyorum bile. Bu konuda tavsiyeniz nedir? 

Şu durumda içini rahatlatmasi adina bence acilden muayene olup kendini goster belki sorun odem degil ciddi bir seydir,degilse de aklinda soru isareti kalmaz. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
flamir    7
gymibo, 4 dakika önce yazdı:

Şu durumda içini rahatlatmasi adina bence acilden muayene olup kendini goster belki sorun odem degil ciddi bir seydir,degilse de aklinda soru isareti kalmaz. 

Yine Cumartesi'ye kadar bekleyeyim olmadı. O zaman tam 1 hafta oluyor. Cumartesi işten erken ayrılıyorum, aynı hastane aciline giderim. Teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gymibo    137
flamir, 3 dakika önce yazdı:

Yine Cumartesi'ye kadar bekleyeyim olmadı. O zaman tam 1 hafta oluyor. Cumartesi işten erken ayrılıyorum, aynı hastane aciline giderim. Teşekkürler.

Rica ederim, bu arada o güne kadar arada sırada ödemli kısıma yumuşak dairesel masaj yaparsan belki iyi gelebilir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
flamir, 36 dakika önce yazdı:

Ödem yapmıştır kendi kendine geçer,, çok hızlı basmış ilacı sustanon en az 10 - 15 sn aralığında basılması lazım bu şekilde yaparsan 2 gün ağrısı olur sonra biter 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.