Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Fazia

Kürdeyken sık boşalma

Önerilen İletiler

fat32    18

Bir makalede okumuştum adeleyi boşaltırmış diye bilimsel mi değil mi bilmiyorum adelenin boşalmasının artıları eksileri nedir bilemiyorum. Bazı hocalar futbolculara sexi bu yüzden yasaklıyor sanırım.

• Beğen 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

aşiri ereksiyon kürü baltalar ozellikle enjeksoyon gununden sonra en az 5 gun kesinlikle yapilmamali ve en fazla 2 ile sinirlanmali yuksek dozlarda bu sayi farklilik gosterebilir . 

• Beğen 1
  • ahahaha 2
  • Şaşkın 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    402

Zaten vücudunda üretilmesi gerekilenin kat kat üstüne çıkıyorsun haftada max 3 at yenilemek lazım.Suyu çekilmeyen kuyu kurur...

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delipanter00    175
Ironmann, 35 dakika önce yazdı:

Zaten vücudunda üretilmesi gerekilenin kat kat üstüne çıkıyorsun haftada max 3 at yenilemek lazım.Suyu çekilmeyen kuyu kurur...

Ben günde 5 kere atiyordum azaltmam gerek galiba

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fazia    10
Delipanter00, 2 dakika önce yazdı:

Ben günde 5 kere atiyordum azaltmam gerek galiba

AHAHAHAH. BEN O KADAR OLMASADA 2*3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
toxic    204

Boşalmanın hiçbir negatif etkisi olmadigina dair bir sürü yazı okumustum zamanında, ancak antrenmandan en az 8 saat önce son yapilmasi gerekir falan yaziordu yorgunluk olasılıgı olmaması için. Bence takılın kafanıza göre, icerdigi testosteron oranı cok düsük cünkü

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    288

Meni sadece spermden oluşmaz. Sperm den çok seminal vezikül bezler ve ayrıca prostattan salınan sıvılardan oluşur. Yani eğer uzun süre boşalma olmassa prostat ve seminal vezikül salgıları birikir. Testislerde ağrı oluşabilir. Belli aralıklarla boşalmak prostat kanseri riskini azaltmaya yardımcı olur. Yeni spermlerin oluşumunda etkin rol oynar. Konunun steroid kullanırken bizi ilgilendiren kısmı ise boşalma esnasında vücut düşük doz da kortizol salgılayarak bağışıklık sistemini güçlendirir. Aynı şekilde kandaki endorfin miktarını arttırarak moral yükseltir, stresi kontrol altına almayı sağlar ve iyi hissettirir. Kür içerisinde dışarıdan yüksek miktarda sentetik testosteron alıyoruz. Libido yüksek. Belli aralıklarla boşaltım olmadığı taktirde vücut yüksek miktarda stres hormonu yani kortizol salgılamaya başlar bu bir bodycinin isteyeceği son şey olmalıdır. Tek sıkıntı antrenman. Cinsel ilişki veya mastürbasyondan kısa bir süre sonra antrenmana gitmek yada antrenmandan kısa süre sonra bunları yapmak antrenman öncesi enerji eksikliğine, yorgunluğuna sebep olur. Antrenman sonrası kasların besine, dinlenmeye ihtiyacı varken ve vücut geliştiren bir adamın antrenman sonrası düşükte olsa kortizol salgılaması, prolaktinde kısa süreliğine de olsa artış oluşması gelişim açısından baltalayıcı etken olur. Her şey ölçüsünde yapıldığı taktirde kürdeki kişiye katkı sağlayacaktır hatta kortizol kontrol altına alındığı için kas gelişimine bile etkisi olduğunu düşünüyorum.

tarihinde zubonk tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 ml testosteronda haftda 2 ayni gun icerisnde veya 1 gun arayla olabilir . en az 5 gun yapilmamali . Görmüş olduğumuz bütün araştirmalar natural bireylerde elde edilmiş bulgular . ben testosteron alan ve spor yapan bir bireyde ereksiyon ve kas gelisimine ya da performansa yonelik bir arastirma gormedim ki zaten testosteron kullanirken kendimizde bu konu ile alakali gozlem yapabiliriz. disaridan almis oldugumuz testosteron ne kadar kaliteli olursa o kadar iyi baglanir . amaci bellidir adele ve guc artisinin yanina yaninda kullanilan ilaclarin calismasi vs. biz bu testosteronu ereksiyon icin almiyoruz bu acik ve net .pazartesi vurulan testosteron persembe gunu top yapar ozellikle test yapacak arkadaslar pazartesi vurulan testosteronu persembe gunu teste gitsinler . natural bireyde yapila arastirmalarda ereksiyon olan bir bireyin 7 gunde testosteronu top yapar ve bir sonraki ereksiyona kadar sabit kalir yukselmez . bizim disardan aldigimiz testosteron vucudumuzdaki testosteronla birleşir bu yuzden fazlasi testislerin uretimi durdurmasi ve sprerm yataklarinin kurumasi gibi dumlar olusur . hic yapilmamasi gerikiyor demiyoruz e az 5 gun yapilmamali ki aldogimiz testosteron bir ise yarasin aksi taktirde adelede çekilme olur kasilmalar olur gucte azalma su atimi gibi durumlar olusur .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mhmt22    79
anabolizanhelp, 12.04.2019 - 19:22 yazdı:

aşiri ereksiyon kürü baltalar ozellikle enjeksoyon gununden sonra en az 5 gun kesinlikle yapilmamali ve en fazla 2 ile sinirlanmali yuksek dozlarda bu sayi farklilik gosterebilir . 

Yav nasıl boş boş yorumlar aşırı ereksiyon gelişimi demeyi bırak kürü baltalar net bir şekilde yazmışın. Ncbi'den bilimsel tezler okuyun öğrenin öyle cevap verin. Güzel ülkem Türkiye'deki en büyük sorunlar dan biri doğru bilgisi yok ama o konuda yanlışı doğrumuş gibi savunuyorlar. 

• Vayyyy!! 2
  • ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mhmt22, 12 saat önce yazdı:

Yav nasıl boş boş yorumlar aşırı ereksiyon gelişimi demeyi bırak kürü baltalar net bir şekilde yazmışın. Ncbi'den bilimsel tezler okuyun öğrenin öyle cevap verin. Güzel ülkem Türkiye'deki en büyük sorunlar dan biri doğru bilgisi yok ama o konuda yanlışı doğrumuş gibi savunuyorlar. 

butun yazilarimi tartisma veya polemik unsuru olusturacak bicimde degil eger yorum yapilacalsa usluba dikkat edin ki yaşiniz kac bilmiyorum 20 yilimi verdim bilgiye onem veren biriyim yanlislar hatalar duzeltilir ancak bu konuda degil haddini aşma benim yazilarimi yardimlarimi takip eden biliyor gereksiz cumle kurmak icin kurmayin seviye tartismayalim herkes bildigini paylaşsin.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fat32    18
anabolizanhelp, 1 saat önce yazdı:

butun yazilarimi tartisma veya polemik unsuru olusturacak bicimde degil eger yorum yapilacalsa usluba dikkat edin ki yaşiniz kac bilmiyorum 20 yilimi verdim bilgiye onem veren biriyim yanlislar hatalar duzeltilir ancak bu konuda degil haddini aşma benim yazilarimi yardimlarimi takip eden biliyor gereksiz cumle kurmak icin kurmayin seviye tartismayalim herkes bildigini paylaşsin.

Aynen hocam sana katılıyorum boş insanın zaten bu forumda işi ne ? boş insan boş yorum yapar. Burda herkes kendi deneyimlerini kendi bildiklerini elinden geldiği kadar paylaşmaya çalışıyor. Doğru bilinen yanlışlar elbet olur ama uslup ve edep herşeyden daha önemlidir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fat32, 1 dakika önce yazdı:

Aynen hocam sana katılıyorum boş insanın zaten bu forumda işi ne ? boş insan boş yorum yapar. Burda herkes kendi deneyimlerini kendi bildiklerini elinden geldiği kadar paylaşmaya çalışıyor. Doğru bilinen yanlışlar elbet olur ama uslup ve edep herşeyden daha önemlidir.

yanliş bir şey yok bilmedigim bir konuda zaten yorum yapmam çoğu şeyi zaten kişilerin ihtiyacini karsilayacak kadar açikliyorum detaya girmiyorum aşiri .

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mhmt22    79
anabolizanhelp, 3 saat önce yazdı:

Bizlere bu konuda bilimsel bir makale paylaşabilir misin kaynağını ve yılını belirterek? Bu grupta 2016 yılından beri yardımcı oluyorum boş zamanım oldukça insanlara gidip bir geçmiş gönderilerime bakmanı öneririm. Bilimsel bir tez paylaşmanızı bekliyorum aksi takdirde yazdıklarına cevap vermeyecem değerli zamanımı gereksiz yere harçamam. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fat32    18
mhmt22, 29 dakika önce yazdı:

Bizlere bu konuda bilimsel bir makale paylaşabilir misin kaynağını ve yılını belirterek? Bu grupta 2016 yılından beri yardımcı oluyorum boş zamanım oldukça insanlara gidip bir geçmiş gönderilerime bakmanı öneririm. Bilimsel bir tez paylaşmanızı bekliyorum aksi takdirde yazdıklarına cevap vermeyecem değerli zamanımı gereksiz yere harçamam. 

Ne kadar tatmin edicidir bilemem ama şöyle birşey buldum.  op dr ali hatay isminde bir doktor yazmış.

OP. DR. ALİ HATAY

Masturbasyon zararlı mıdır? Masturbasyon meniyi fiziksel olarak dışarı boşaltmaktır. Bu boşalma sırasında vücut enerji kaybeder. Masturbasyonun bir enerji kaybı olduğunu bilirsek zararlarını da kendi mantığımıza göre buluruz. Gelişme ve ergenlik çağındaki gençlerin enerjiye nasıl ihtiyaçları varsa bu enerjinin kaybı da vücuda bazı eksikliklere ve yanlış gelişmelere neden olur. Kilo kaybı, kas ve sinirlerin gelişmemesi, mide bağırsak rahatsızlıkları, baş ağrısı, yorgunluk, halsizlik, dermansızlık, görme zorluğu (göz ferinin kaçması) sinirsel bozukluklar gibi bedeni rahatsızlıklar, kafanın meşguliyeti, toplumda kaçma, yalnızlık, depresyon gibi ruhi, psikolojik rahatsızlıklar da olur. Şunu unutmamalıdır ki işi tabii akışına bırakmak karar olur. Suni müdahalede bulunmak ise zararlıdır. Sonuç olarak şu söylenebilir. Masturbasyon alışkanlığı kişinin sosyal yaşantısını ve normal seksüel ilişkilerini bozacak düzeye götürebilir.

Anabolizanhelp adlı arkadaşımız o kadar da boş konuşmamış sanki ....

Kaynak : http://evreninsirlari.net/dosyalar/141_s03_01.pdf

tarihinde fat32 tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
toxic    204
Fazia, 4/12/2019 - 13:16 yazdı:

Kürdeyken sık boşalmanın olumsuz etkileri varmıdır?

Kendi deneyimimi soyleyim, cinsel.hayati asiri aktif biriyim, yani her gün neredeyse birşeyler yasiyorum, gordugum yan etki güçten dusus oluyor beni gercekten yoruyor, antrenmanda hissediyorum verdiği bitkinligi ama tabiki yikici derecede değil, mastürbasyon degil de partnerinizle beraber olun en azindan cok keyifli vakit gecirirsiniz mutlu eder yorulacaksaniz da, masturbasyonu sanirim 15 yasinda biraktim :P

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171

yaşadığım en düzenli ilişki sırasında kürdeydim :D 1 aydan daha uzun süre hergün 2 yapıyorduk bi zararını görmedim antrenman sırasında değilde sonrasında yorgunluk oluyordu 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tom07    20

Spor yapmaya yakın bi zaman yapmadığınız sürece problem yok, boşalma sonrası salgılanan prolaktin az da olsa uyku ve hamlık getiriyor çünkü. İdmanınızı az da olsa baltalar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    333

1 hafta ejakülasyon yapılmadığında testosteron seviyesi %47.5 artar. Ama yapılırsa eksilere düşmez. Sadece ekstra artmamış olur. ( Doğallar icin )

İlaçlılarda durum farklı, hiçbir zararı olmaz zaten dışarıdan testosteron alıyoruz.. Zaten ilaç çalışıyosa ve dayanabiliyosan helal olsun :))

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tom07    20

Spor yapmaya yakın bi zaman yapmadığınız sürece problem yok, boşalma sonrası salgılanan prolaktin az da olsa uyku ve hamlık getiriyor çünkü. İdmanınızı az da olsa baltalar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.