Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Ozzy1925

Ilk kür olumsuz tecrübe .

Önerilen İletiler

Ozzy1925    1

Merhaba,hikayem biraz uzun o yüzden kusura bakmayın.Yaşım 39 ,boyum 1.65 ve kilom 72,yaklaşık 1.5 yıldır spor yapıyorum haftada 4gün olacak şekilde ,üç farklı bölüm çalışıyordum ancak hem salon yetersizliği hemde bana verdikleri program sayesinde ,kollar ve omuz harici hiç bir gelişim gösteremedim onlarda açıkcası beslenme vs sorunum olmadığı halde 5-6 aydır yerinde sayıyordu.

Salonun sahibi bana kür ile çok değişim göstereceğimi söyledi ve 12 haftalık bir kür ile hem kas ve yağ yakacağımı söyledi bende bu işlerin sıkıntılı olduğunu az çok bildiğim için ilk zamanlar karşıydım ama sonradan bir kerelik denemeye karar verdim.

Bana sen merak etme ben sana en iyisini getireceğimi söyledi ve sonuçta enanthate 40 tane ampül (3taneyi aynı anda )ve 3kutu strombafort getirdi ve fiyat Ürünleri teslim aldığımda hiç bakmadım daha sonra eve gelince kutuların üstünde Arapça yazılar ve ampüllerin gelişi güzel koyulduğunu ayrıca son kullanma tarihlerinin kutu ile tutmadığını gördüm.Aynı şekilde winstrol tabletlerinde üstünde Balkan pharma yazdığını gördüm ama içi ile dışı birbirini tutmuyordu.Neyse bunu telefon ile bildirdiğimde ürünlerin açık geldiğini ve burda paketlediğini söyledi ,tabii içime sinmedi ve internette biraz araştırınca bana verdiği fiyatın piyasanın 2-3 katı olduğunu gördüm ve ürünleri geri vermek için salona gittim .Bana internete bakma onlar sahte vs diyerek konuştu ve  sonunda salondan kovuldum. Allah yüzüme baktı hem ilaçların parasını daha vermemiştim hemde ne olduğu belirsiz şeyleri vücüduma sokmaktan kurtuldum.

Biliyorum çoğunuz kür yapmama karşı geleceksiniz ancak kafaya koydum bir kere.Şuan  fazla ara vermeden yeni bir salon bulacağım ayrıca ilk sefer için  sizin tavsiyelerine ihtiyaç duyuyorum. Nasıl bir yol izlemeliyim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

fat32    18

Abi yaşın 40 o ilaçları vurup kolesterolünü tavan yapıp damarlarını tıkamana inan hiç gerek yok . Çok yaşlı değilsin ama çok ta genç değilsin vücudun bu ilaçların yan etkisini nasıl tolere eder inan bilemiyorum maddi durumum iyi her ay hastanede bütün değerlerime baktırırım tedavimi yaptırırım diyorsan ok ama ilaçları da zar zor aldım hastaneye gidip sık sık değerlerime baktıramam vb diyorsan hiç ama hiç bulaşma yaşın gereği pctinde kür sonu tedavinde 25 yaşındaki bir elemana göre olmayacak bi kere prostat sorunun varsa veya meyilliysen kesinlikle uzak dur abi.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cavalera    93
fat32, 14 dakika önce yazdı:

Abi yaşın 40 o ilaçları vurup kolesterolünü tavan yapıp damarlarını tıkamana inan hiç gerek yok . Çok yaşlı değilsin ama çok ta genç değilsin vücudun bu ilaçların yan etkisini nasıl tolere eder inan bilemiyorum maddi durumum iyi her ay hastanede bütün değerlerime baktırırım tedavimi yaptırırım diyorsan ok ama ilaçları da zar zor aldım hastaneye gidip sık sık değerlerime baktıramam vb diyorsan hiç ama hiç bulaşma yaşın gereği pctinde kür sonu tedavinde 25 yaşındaki bir elemana göre olmayacak bi kere prostat sorunun varsa veya meyilliysen kesinlikle uzak dur abi.

Hocam benim yas 43. Kontrolerinizi duzgun yaptirdiginiz zaman, kur ici ve kur disi korumalari yaptiginiz zaman cok fazla sorun olmuyor (en azindan bende olmadi). Hatta 40'dan sonra dogal testo dususe gectigi icin evlilik hayatinda faydalarini goruyorsunuz. Prostat konusunda kontroller ve saw palmetto takviyesi bende yeterli oldu, belki de kullandigim urunlerden dolayi bir sorun yasamadim veya oyle bir sorunum yok. Bu sporu yapip 35, 40'dan sonra da kure girilebilecegini dusunuyorum ve savunuyorum. Elbette gelisme 18, 20 yasindaki bir genc gibi olamayacaktir kabul ediyorum, ama ayna karsisinda kazanimlari goreceksinizdir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fat32    18
cavalera, 1 saat önce yazdı:

Hocam benim yas 43. Kontrolerinizi duzgun yaptirdiginiz zaman, kur ici ve kur disi korumalari yaptiginiz zaman cok fazla sorun olmuyor (en azindan bende olmadi). Hatta 40'dan sonra dogal testo dususe gectigi icin evlilik hayatinda faydalarini goruyorsunuz. Prostat konusunda kontroller ve saw palmetto takviyesi bende yeterli oldu, belki de kullandigim urunlerden dolayi bir sorun yasamadim veya oyle bir sorunum yok. Bu sporu yapip 35, 40'dan sonra da kure girilebilecegini dusunuyorum ve savunuyorum. Elbette gelisme 18, 20 yasindaki bir genc gibi olamayacaktir kabul ediyorum, ama ayna karsisinda kazanimlari goreceksinizdir.

Tabi abi gelişme elbet olur cinsel hayat olsun özgüven olsun artıları elbet var sadece daha daha çok tedavilerin üstünde durmanız gerek öyle abartı kürlere de girmenize yok dozunda herşey çok güzel. Trentilin (damar açıcı ve diğer organların toksit değerini düşürmesi için) adlı ilacı kür içi veya pct de tavsiye ederim ve proscarı (prostat için) kür içinde de kullanabilirsiniz. Bunlar sadece tavsiyedir yinede bu ilaçları doktor kontrolünde almak en iyisidir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ozzy1925    1
fat32, 2 saat önce yazdı:

Dostum cevabın için teşekkür ederim ,evet bende az çok  20li yaşlardaki arkadaşlar gibi kas gelişimim olamayacağının farkındayım işim dolayısıyla hastaneler ile iç içeyim  o yüzden değerlerime baktırma konusunda bir sıkıntım yok ,prostat sorunu şu ana kadar yaşamadım ama tabii sonrasını bilemem ,hangi testleri yaptırmam gerekli?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fat32    18

PSA testi, böbrek , karaciğer  ulstrasonu + (fonksiyon testi) ve kan değerlerine baktırırsan iyi olur abi zaten prostatı hemen anlarsın idrarın gelmiş gibi hissedip gidip yapamıyorsan sıkıntı vardır. Ama yinede önlem için bunlara baktırmanda fayda var kolesterolüne de baktır yüksek testo kolesterol seviyesini aşırı arttırır buda Kalp krizi riskini arttırır. Özellikle omega 3 ve diğer sağlıklı yağları tüketmen gerekir.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ozzy1925    1
fat32, Bir saat önce yazdı:

PSA testi, böbrek , karaciğer  ulstrasonu + (fonksiyon testi) ve kan değerlerine baktırırsan iyi olur abi zaten prostatı hemen anlarsın idrarın gelmiş gibi hissedip gidip yapamıyorsan sıkıntı vardır. Ama yinede önlem için bunlara baktırmanda fayda var kolesterolüne de baktır yüksek testo kolesterol seviyesini aşırı arttırır buda Kalp krizi riskini arttırır. Özellikle omega 3 ve diğer sağlıklı yağları tüketmen gerekir.

Tamam dostum test sonuçlarını burada paylaşırım ,ona göre bir yol çizelim 

tarihinde Ozzy1925 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fat32    18
xvampirex, 18 saat önce yazdı:

Trentilin kullanım dozajınız nedir acaba ? @fat32

400mg lık kutuda günde 1 tablet

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171
fat32, 1 saat önce yazdı:

400mg lık kutuda günde 1 tablet

Prework olarakta kullanılabilir gibi nasıl bi etkisi var kullandınız mı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fat32    18
Deity, 30 dakika önce yazdı:

Prework olarakta kullanılabilir gibi nasıl bi etkisi var kullandınız mı 

Pump olarak gözlemleyemedim çünkü çok yüksek karbonhidrat tüketiyorum ama kandaki proteinleri kasa çok hızlı bir şekilde taşıdığı bi gerçek. 4 ay spora ara vermiştim ameliyattan ötürü ama çok hızlı toparladım hergün içiyorum yaklaşık 3 aydır herahngi bir yan etki vb yaşamadım kesinlikle tavsiye ederim. 

" İlaç : İlacın etken maddesi Pentoksifilin' dir. TRENTILIN 600 mg Retard Film Tablet, kandaki kırmızı kan hücrelerinin (alyuvarların) şeklini değiştirir ve esnekliğini arttırır. Bu sayede kırmızı kan hücrelerinin daha küçük kan damarlarına sığmasını kolaylaştırır. ... Damar açıcı bir ilaçtır. "

Kılcal damarları da kan pompalayarak genişletiyor bence hızlı gelişim için birebir kür içide kullanabilinir kür dışıda ve benim gibi naturellerde.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
macellann    0
fat32, 14.04.2019 - 14:45 yazdı:

Pump olarak gözlemleyemedim çünkü çok yüksek karbonhidrat tüketiyorum ama kandaki proteinleri kasa çok hızlı bir şekilde taşıdığı bi gerçek. 4 ay spora ara vermiştim ameliyattan ötürü ama çok hızlı toparladım hergün içiyorum yaklaşık 3 aydır herahngi bir yan etki vb yaşamadım kesinlikle tavsiye ederim. 

" İlaç : İlacın etken maddesi Pentoksifilin' dir. TRENTILIN 600 mg Retard Film Tablet, kandaki kırmızı kan hücrelerinin (alyuvarların) şeklini değiştirir ve esnekliğini arttırır. Bu sayede kırmızı kan hücrelerinin daha küçük kan damarlarına sığmasını kolaylaştırır. ... Damar açıcı bir ilaçtır. "

Kılcal damarları da kan pompalayarak genişletiyor bence hızlı gelişim için birebir kür içide kullanabilinir kür dışıda ve benim gibi naturellerde.

TRENTILIN tam olarak ne oluyor ? Naturel olarak kaç hafta kullanabiliriz ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
macellann, 15.05.2019 - 15:26 yazdı:

TRENTILIN tam olarak ne oluyor ? Naturel olarak kaç hafta kullanabiliriz ? 

Trentilin içindeki pentoksifilin, ataradamarlarda genişleme yapıyor.Uç noktalardaki organlara daha fazla kan gitmesini sağlar.Elleri ayakları üşüyenler veya benzer hastalıklarda faydalıdır.Fakat hafiften de olsa tansiyon düşmesi yapıyor dikkatli olmak gerekli...

Ağır kürlerden sonra farkında olmasak da damar sağlığı bozuluyor.Özellikle toplar damarlarda fonksiyon kaybı yaşanıyor.Penil dokularda buna dahil...

Toplardamar sağlığı için de Doxium kullanılabilir, tabi dozunda abartmadan...

Yine düşme çarpma veya deri yüzeyinde ödem olması gibi nedenlerle morarmalar için kan sirkülasyonunu sağlayan Hirudoid krem faydalı olmaktadır...

tarihinde metinav tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Captain Price    118
metinav, 7 saat önce yazdı:

Trentilin içindeki pentoksifilin, ataradamarlarda genişleme yapıyor.Uç noktalardaki organlara daha fazla kan gitmesini sağlar.Elleri ayakları üşüyenler veya benzer hastalıklarda faydalıdır.Fakat hafiften de olsa tansiyon düşmesi yapıyor dikkatli olmak gerekli...

Ağır kürlerden sonra farkında olmasak da damar sağlığı bozuluyor.Özellikle toplar damarlarda fonksiyon kaybı yaşanıyor.Penil dokularda buna dahil...

Toplardamar sağlığı için de Doxium kullanılabilir, tabi dozunda abartmadan...

Yine düşme çarpma veya deri yüzeyinde ödem olması gibi nedenlerle morarmalar için kan sirkülasyonunu sağlayan Hirudoid krem faydalı olmaktadır...

Hocam ben 12 hafta 500 mg testo e ve bir kaç ay sonra 16 hafta 500 mg testo e 400 mg boldenon ilk 4 hafta 1 kutu anapolon kullandım pctden sonraki kan sayımım bu şekilde pump ve damar sağlığı için günde 400 mg trentilin kullansam bir zararı olur mu? Bir de uzun süre oturup aniden ayağa kalkınca ve özellikle tuvaletteyken aniden kalkınca göz kararması oluyor bir yere tutunuyorum 3-5 saniyede geçiyor hipotansiyon var sanırım. 18 yaşındayım bir de.

image.png.6671f7fd5357a0e6a4be105fe802d6e6.png

tarihinde Captain Price tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
Captain Price, 1 saat önce yazdı:

Hocam ben 12 hafta 500 mg testo e ve bir kaç ay sonra 16 hafta 500 mg testo e 400 mg boldenon ilk 4 hafta 1 kutu anapolon kullandım pctden sonraki kan sayımım bu şekilde pump ve damar sağlığı için günde 400 mg trentilin kullansam bir zararı olur mu? Bir de uzun süre oturup aniden ayağa kalkınca ve özellikle tuvaletteyken aniden kalkınca göz kararması oluyor bir yere tutunuyorum 3-5 saniyede geçiyor hipotansiyon var sanırım. 18 yaşındayım bir de.

image.png.6671f7fd5357a0e6a4be105fe802d6e6.png

Bu teste göre kan fazlan var ve bundan kurtulmazsan sıkıntı yaşatabilir.Kürden dolayı kan miktarın artmış.Kızılaya gidip bir ünite kan ver.

Daha sonra trental 600 hr günde bir kapsül kullanabilirsin sorun olmaz.İlk başlarda biraz tansiyon düşmesi yapabilir ama geçici bir durum.Trental aynı zamanda kanı sulandıran bir etkide bu kan akışı için faydalı.Tansiyon düşüklüğü sorunu için soda-tuz karışımı kullanabilirsin.Yada kafein...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Captain Price    118
metinav, 9 saat önce yazdı:

Bu teste göre kan fazlan var ve bundan kurtulmazsan sıkıntı yaşatabilir.Kürden dolayı kan miktarın artmış.Kızılaya gidip bir ünite kan ver.

Daha sonra trental 600 hr günde bir kapsül kullanabilirsin sorun olmaz.İlk başlarda biraz tansiyon düşmesi yapabilir ama geçici bir durum.Trental aynı zamanda kanı sulandıran bir etkide bu kan akışı için faydalı.Tansiyon düşüklüğü sorunu için soda-tuz karışımı kullanabilirsin.Yada kafein...

Teşekkür ederim, bir de kan fazlalığının kas gelişimine ne gibi zararı olur hocam? 

tarihinde Captain Price tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
Captain Price, 6 dakika önce yazdı:

Teşekkür ederim, bir de kan fazlalığının kas gelişimine ne gibi zararı olur hocam? 

Kan fazlaligi aslinda kas gelisimine zarar vermez fakat kanin koyu ve akiskanligini kaybetmis durumdayken duzgun bir sekilde vucudunun her bolgesine ulasamaz.Ayrica tansiyon sorunlari yasatir.Vucudun dengesi önemli.Ne eksik ne fazla olmali.Stres yapar...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Captain Price    118
metinav, 11 dakika önce yazdı:

Kan fazlaligi aslinda kas gelisimine zarar vermez fakat kanin koyu ve akiskanligini kaybetmis durumdayken duzgun bir sekilde vucudunun her bolgesine ulasamaz.Ayrica tansiyon sorunlari yasatir.Vucudun dengesi önemli.Ne eksik ne fazla olmali.Stres yapar...

Çok teşekkür ederim hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.