Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

kaissbiceps

3. enjeksiyondan sonraki gün testesteron ölçtürdüm.

Önerilen İletiler

kaissbiceps    11

3. enjeksiyondan sonraki gün total testesteron ölçtürdüm. ( kürün 15. günü)

Total testesteron 7.12 çıktı (N: 1.75-7.84)

haftalık 500 mg vuruyorum.

ilaç dolu mu boş mu? 

tecrübelerinize göre bir şey diyebiliyor musunuz?

fsh 0.18 lh 0.02

tarihinde kaissbiceps tarafından düzenlendi
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

aerlyn    8

Haftalık 500mg testo ile total testonun fırlaması lazım ölçen makinelerin üst sınırına vurması lazım ama fsh lh düşmüş testo yerine başka bir malzeöe vuruyor olabilirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaissbiceps    11

Teşekkürler. Balkan testo e kullandım ama bu siteden almadım. Demek ki onu da baltalamış merdiven güçleri.

allahtan biraz da olsa koymuşlar içine hammadde biraz etkisi oldu çünkü.

tarihinde kaissbiceps tarafından düzenlendi
  • Üzgün 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
toxic    204

Iyi de 3. Enjeksiyon 1 hafta olmuyor mu tam? Pzt persembe pzt deseniz haftada 2 vuruyorsaniz sayet

tarihinde toxic tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaissbiceps    11
toxic, 14 dakika önce yazdı:

Iyi de 3. Enjeksiyon 1 hafta olmuyor mu tam? Pzt persembe pzt deseniz haftada 2 vuruyorsaniz sayet

Kürün 15. günündeyim yukarıda da yazmıştım. 0-7-14. günler enjeksiyon yaptım. 500 mg 2 ml. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
toxic    204

Evet o zaman düşük kalmis 2 haftaya baya yükselmesi gerekiyordu. Gecmis olsun :/

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xxgokhanzz21    126
kaissbiceps, 5 saat önce yazdı:

3. enjeksiyondan sonraki gün total testesteron ölçtürdüm. ( kürün 15. günü)

Testo Enantat yarı ömrü 10.5 gün yani kullandığın 500 mg ın tam olarak kanda değerini görebilmek için 21 gün sonra yapacağın test daha net bi sonuç verecektir. Uzun este ilaçlar kanda birikerek ilerlediği için 8-10 hafta 250 mg kullansan bile referans değeri üzeri çıkabilirken, 500 mg 2. haftada düşük gözükebilir.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132

haftalık 500mg 3. enjeksiyon demişsin fakat 15 gün oldu diye de belirtmişsin. o kısım kafamı karıştırdı.

pazartesi-perşembe şeklinde yapıyorsan enjeksiyonları,3. enjeksiyondan sonraki gün 8.gün yapması gerekmiyor mu?

aşağıda Enanthate esterinin kandaki yükselişini gösteren tablo bırakıyorum fikir verecektir

enanthate.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaissbiceps    11
merkar, 21 dakika önce yazdı:

haftalık 500mg 3. enjeksiyon demişsin fakat 15 gün oldu diye de belirtmişsin. o kısım kafamı karıştırdı.

pazartesi-perşembe şeklinde yapıyorsan enjeksiyonları,3. enjeksiyondan sonraki gün 8.gün yapması gerekmiyor mu?

aşağıda Enanthate esterinin kandaki yükselişini gösteren tablo bırakıyorum fikir verecektir

enanthate.jpg

Haftada tek enjeksiyon yapıyorum 500 mg. 0-7-14. Günler iğne vurdum demeye çalıştım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132

2 hafta sonra tekrar test yaptır sonuç değişkenlik gösterebilir. Enanthate esteri depot ester o yüzden yükselişi biraz zaman alır.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaissbiceps    11
merkar, 16 dakika önce yazdı:

2 hafta sonra tekrar test yaptır sonuç değişkenlik gösterebilir. Enanthate esteri depot ester o yüzden yükselişi biraz zaman alır.

Tamamdir yine yaptırırım karşılaştırınız hem iyi olur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
toxic    204
merkar, 17 dakika önce yazdı:

Depot demek ester icinde demek yani insan kullanimi icin olduğunu belirtir. Baska bir anlami yok, depot ester diye birsey yok

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaissbiceps    11
toxic, 2 saat önce yazdı:

Hocam hangi marka bu urun paylasirsaniz bilgilendirici olabilir

Balkan ama internetten aldım buradan değil

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
toxic    204
kaissbiceps, 1 dakika önce yazdı:

Yazmizsiniz görmedim kusura bakmayin evet 1 2 hafta daha verin belki reseptorler gec idrak ediyordur, asagi yukari 3000 4000e cikmasi gerek 500mg haftalik vuruslarda (orta kalite bir urun icin) yani takribi max normal degerin 4 5 katı olmalı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adanalı    70
kaissbiceps, 2 dakika önce yazdı:

internet üzeerinden bu iş gitmez.

iyice araştırıcaksın soracaksın öğreneceksin

bilgi edineceksin ihtiyacın olduğunda ona ulaşacaksın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132
toxic, Bir saat önce yazdı:

Depot demek ester icinde demek yani insan kullanimi icin olduğunu belirtir. Baska bir anlami yok, depot ester diye birsey yok

depo adında bir ester yok, fakat enanthate,cypionate,decnoate,undecaonate gibi 7 gün ve üzeri yarı ömrü olan esterler için genel form adıdır.

aşağıdaki paylaşımda depotun tıpdaki kullanımı

https://www.sciencedirect.com/topics/nursing-and-health-professions/testosterone-ester

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
toxic    204
merkar, 2 saat önce yazdı:

depo adında bir ester yok, fakat enanthate,cypionate,decnoate,undecaonate gibi 7 gün ve üzeri yarı ömrü olan esterler için genel form adıdır.

aşağıdaki paylaşımda depotun tıpdaki kullanımı

https://www.sciencedirect.com/topics/nursing-and-health-professions/testosterone-ester

Yukarida yazdim tibben ne.demek olduğunu :) 7 gun ve uzeri ile alakasi yok yani 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
toxic    204

Ben demiyorum anlami bu ester icinde demek yani zamanla dagilan insanlar icin gerekliliginden bu adi aliyor surekli.link atmaniza gerek yok googleden arayıp

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132
toxic, 6 dakika önce yazdı:

Ben demiyorum anlami bu ester icinde demek yani zamanla dagilan insanlar icin gerekliliginden bu adi aliyor surekli.link atmaniza gerek yok googleden arayıp

depot kelimesinin insan yada başka bir canlı ile alakası yok. tamamen ilacın salınımı ile alakalı. boldenone undecylenate'da depottur, trenbolon enathate'da depottur. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
toxic    204
merkar, 57 dakika önce yazdı:

depot kelimesinin insan yada başka bir canlı ile alakası yok. tamamen ilacın salınımı ile alakalı. boldenone undecylenate'da depottur, trenbolon enathate'da depottur. 

Iki post once depot ester diyen adam gelmis bana bilgi veriyor..google sen nelere kadirsin

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xxgokhanzz21    126
TheShoulder, 14 saat önce yazdı:

Lh fsh kapanmış yani bunun totale yansımaması kanda pik olmaması mı ? Pik olmadıysa lh fsh nasıl kapandı ? Bu konuda ne düşünüyorsunuz

Aslında totale yansımaması ile pik olmamasını bağdaştıramam ancak total testosteron dediğimiz reseptöre bağlanmış olan miktar olduğu için serbest testo ile bağdaştırabiliriz. Bunun yanında serbest testo da ölçtürülürse belki reseptöre bağlanmamış miktar çokda yükseklerde olabilir. İlacın içerisinde ürün olduğu kesin ki başka türlü lh fsh baskılandığı halde testo üst sınıra yakın olmazdı ancak düşük doz gibi duruyor. Ancak yinede ilacın pik yaptığı noktadan sonra bu değerlerin daha yüksek çıkacağını düşünüyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132
toxic, 4 saat önce yazdı:

Iki post once depot ester diyen adam gelmis bana bilgi veriyor..google sen nelere kadirsin

Bana teşekkür etmen gerekiyor :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.