Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

efedlek92

Oxa + turinabol

Önerilen İletiler

efedlek92    0

arkadaşlar bir konu daha açmıştım onu kitleyebilirsiniz tam cevap alamadım onda. şuan elimde 2 kutu winstrol balkan pharma 2 kutu optımum oxa 2 kutuda optımum turınabol var. Bunlarda 6-8 haftalık bir kür düşünüyorum. Kaçar tane atmam gerek nasıl bir yol izlemeliyim yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

mhmt22    79

1-6 turinibol. 40 mg

1-12 hafta testo en 250mg

6-12 anavar 30mg

Yaparsın ilk kurun ise wins gerek yok oral Steroid = toksit demek

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.243
arkadaşlar bir konu daha açmıştım onu kitleyebilirsiniz tam cevap alamadım onda. şuan elimde 2 kutu winstrol balkan pharma 2 kutu optımum oxa 2 kutuda optımum turınabol var. Bunlarda 6-8 haftalık bir kür düşünüyorum. Kaçar tane atmam gerek nasıl bir yol izlemeliyim yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler..

Yağ oranın % kaç şuan ? :bab

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
efedlek92    0

İlk kürüm değil. İlk kürüm 4.5 aylık bir bulk kürüydü. testo e + dıanabol + deca + boldenon kürü yaptım. Şimdi ara vermeden direk winstrol oxa + t-bol kürü yapıcam. Sentetik testo kullanmayı düşünmüyorum. Only yapıcam. Bana hangi dozajlarda bu üç ilacı kullanabilirim yardımcı olursanız sevinirim. Yağ oranım %19 larda

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    49

Önceki konunuzda da yazmıştım. Ancak tekrar yazıp belirtmek isterim. Aslında yazma amacım tavsiyeden ziyade böyle bir kürün zararlarını tahmin ettiğim için, endişe edip sizi uyarmaktır.

Testosuz kür büyük risktir, hem karaciğer hem üreme sistemi üzerinde. Sadece Anavar alsanız bile risk olur ki siz Winstrol + Turinabol + Anavar kullanmak istiyorsunuz. Yani oldukça risk alıyorsunuz. Bu kürü testo ile yapsanız bile karaciğer koruyucu ilaç ve besinleri almalısınız. Böyle kürlerde Testo P ve Sustanon kullanılır.

Yine de sağlığınız hakkında son kararı siz verirsiniz.

Ben böyle bir kür planını onaylamadığım için dozlarla ilgili yardımcı olmak istemiyorum. Sizin kendinize zarar vermenize yardımcı olmak istemem.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
efedlek92    0

Çok teşekkür ediyorum oral steroidlerin zararının farkındayım carsil + solgar mılk t. engınar hergunde lımon tuketıyorum. Şuan anavar 30 mg- t-bol 30 mg wınstrol 20 mg kullanıyorum fakat dozları yukseltıp anavar 50 t bol 40 wınstol 30 dusunuyorum. bu üç ılac ıcın solo cycle cok olumlu duydum. Evet testıslerde baskı yaratacak fakat bunu enjekte testo yerıne eczanede satılan virigen tablet ile düşünüyorum. Enjektenın yerını tabıkı tutmayacak fakat en azından zararı en aza ındırır. Ayrıca suan soyle bısey dusundum 2 sıse testosteronum artmıstı ılk kurumden. Soyle bırsey yapsam nasıl olur. her hafta 1 tane testo vurdursam. 2 sıse var. 2 hafta testo. sonrakı haftalarda ise sustanon vurdururum eczanelerdekınden. Ama haftada 1 vurdurmak ıstıyorum.

tarihinde Misafir tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    49

Aslında before after yapabilirseniz biz de faydalanırız deneyiminizden. Açıkçası böyle bir küre kalkışmak, risk almak olduğu için çoğu zaman önerilmiyor.

Virigen tablet için eczaneye hiç sorgulama yaptınız mı ? Duyduğuma göre zor bulunan bir ilaçmış ve etki alabilmek için çok fazla sayıda almak gerekiyormuş.

Bir mahsuru yoksa beslenme ve antreman planınızı da paylaşabilir misiniz ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mhmt22    79

Ilk kur de sen ne yapmisin oyle testo boldenon dianabol olsa tamam ama testo dianabol deca boldenon nedir hangi kasap ile calistin kim bilir. Yaptigin kur ve pct suresi kadar diger kure girmek icin beklemen lazim ve ne turiniibol ne anavar nede wins birsey kullanma

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
efedlek92    0

Antrenman programım

pazartesi- ön-arka kol

barbell curl-dumbell curl (süper set)

preacher curl-hummer curl(süper set)

weighted dips- decline triceps extension(süper set)

press down z bar-cable press down(süper set)

bu bir aylık kol programımdı. ve her gün rich piananın feeder workout programını yapıyorum.Bayağı etkisi oldu. beslenmem günde 5100 kalori mınımum alıyorum 270 gram proteın alıyorum cogunlukla. mınımum 250 oluyor. Ayrıca mehmet arkadasım hıcbır kasapla calısmadım. Calıstıgım bır ınsan yok. tamamen kendım yaptım. Size şöyle bir sorum olucak. Şimdi kür bittikten sonra ben bu oxa t-bol wınstrol kullanmayı dusunmuyordum. O yuzden 1500 ıu preglyn vurdurdum 1 adet. Fakat sonra vucudumda su ve yagın fazla oldugunu farkettım daha dogrusu salonda tshırtleyken hersey guzel cıkarınca gobek salınca hee bumuymus ıntıbası olabılıyor. Cunku omuz gogus kol sırt aldıgım verım mukemmel fakat aynı verım karında yok yagdan oturu. Bu yagları goturmek adına boyle bır kure baslamak ıstedım. sımdı preglyn lere devam etmeden bu yenı küre mı devam edıyım. yoksa preglny lere devam edıp ondan sonramı kure devam edıyım. Ayrıca forumda yenıyım boyle konular nasıl konusulur bılmemde cekınerek soyluyorum ılıskı esnasında problem yok fakat sertlesmede problem var. Ve soyle ılıskı esnasında dıyelım hersey normal 10 sanıye ara versek pamuk sekerı gıbı oluyo sonra krıko bıle zor kaldırıyor. He unutmadan birde sperm artık sıvı kıvamda ve cok az beyazlık var gerısı su.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    49

PCT'yi sadece Pregnyl ile mi yaptınız ?

Kürünüz ne zaman bitmişti ? Yani kaç ay beklediniz bu küre başlamak için ?

Size tavsiyem hormon testlerinizi yaptırmanız. Testo-LH-FSH değerlerinize baktırmanız ilk etapta iyi olacaktır. Referans değerlerin altında değer çıkarsa yaptığınız PCT'den tam verim alamadınız demektir. Bu durumda testlerinizi bizimle paylaşırsanız herkes yardımcı olmaya çalışacaktır.

Bu arada mesajınızı düzenlemişsiniz daha yeni görüyorum. Onu da cevaplayayım.

Haftada 1 testo enjeksiyonu yapmanız doğru bir hareket. Ancak bana kalırsa Turinabol ile Winstrol'u aynı anda kullanmayın. İkisinden birini seçimeniz önerilir. Bunu dememin nedeni yine karaciğer sağlığı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
efedlek92    0

Çok teşekkür ediyorum. Aslında pct denemez yanı amacım pct idi fakat bu kürü düşününce 1500 lük 1 adet vurdurduğum preglyn den sonra daha vurdurmadım fakat suan nolvadex kullanıyorum. Yani 2 adet 1500ıu daha var kutuda. Yaklasık kür bitiminden 2 hafta sonra o tek 1500 ü vurdurdum. Tek korkum libidomun tekrar eski haline geri dönmemesi tekrar eskisi gibi zımba olmaması :tar böyle bir ihtimal acaba olurmu. ? Peki t-bol u cıkarıp haftada 1 250 sustanon 50 mg anavar + 2 şer tablet wınstrol. yaparım. İlerde t-bollarıda only cycle yaparım. bu anavar wınstrol sustanon bıtıncede 2 adet 1500 ıu preglyn vurdururum sonrasında ne kullanabılırım pekı trıbestan trıbulus falan kullansam yerıne gelırmı acaba :kas

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    49

Forumda çoğu yerde göreceğiniz gibi PCT'de asıl kullanılan ilaçlar Nolvadex ve Klomen'dir. Sadece Prengyl ile PCT yapmasaydınız daha iyi olurdu.

Bence dediğim kan testini yaptırın. Keşke bu küre başlamasaydınız da bu teste göre PCT'nizi yapsaydınız.

Şimdi yapabileceğiniz 2 şey var.

1-) Bu kürü derhal yarıda kesip düzgün bir PCT yapmanız. Ve diğer kür için daha en az bir önceki kürün süresi kadar beklemeniz.

2-) Küre devam edip, kür biter bitmez düzgün bir PCT yapmak. Ki bu size daha çok zor bir PCT ve toparlanma dönemi sağlayacaktır. Ki bu bir seçenek değil, bir yanlıştır benim düşünceme göre.

Doğru olan bir önceki kür ile bu kür arasında beklemediyseniz en az kür süreniz kadar beklemek ve derhal PCT'ye başlamaktır. Sağlığınız için bu daha iyi. PCT için oldukça sağlam araştırma yapın. Çünkü internette bir çok sitede yanlış yönlendirilme olabiliyor. Elbet biz de yardımcı oluruz ancak siz araştırın PCT neden ve nasıl yapılır okuyarak öğrenin. Forumda da bir çok yerde elimizden geldiğince açıklamaya çalıştık biz de forum olarak.

Ancak bu kürü bitirip öyle başlamak isterseniz bu da sizin kararınız. Ancak yine PCT olayını öğrenmeniz şart oluyor. Yani her iki şekilde de düzgün PCT yapmak ve öğrenmek sizin için en doğrusu.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
efedlek92    0

Size nasıl teşekkür etsem azdır. Allah rağzı olsun. Öğrenebiliceğim herşeyi çok güzel bir şekilde açıkladınız. Ben değerleri ölçtürüp öyle karar verirsem iyi olucak sanırım. Fakat şuan aklıma yatan bunlarıda bitirip çok sağlam bir şekilde pct yapmam. Ve sonrada 4-5 ay ara verip yeni bir kür yapmak kafamdakide testo e + boldenon + trenbolone + masteron. Tabıkı 4-5 ay ara verip öyle yapıcam. Bu aradada gh kullanmayı planlıyorum tabı maddı durum bu aralar bayağı zorlandı artık biriktirebildiğim kadarı ile yine sizden bir tavsiye alıp bütçeme ve amacıma yönelik bir gh yardımı almak ısterım sızden. Tekrar teşekkür ediyorum size :kas

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    49

Rica ederim. Umarım PCT yaptığınızda çabuk toparlarsınız. Ama unutmayın PCT çok önemli iyi araştırın ve sadece Pregnyl ile yapmayın. PCT dönemine yakın yazarsınız ve hepimiz yardımcı olmaya çalışırız.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
efedlek92    0

Şuan hala 3 anavar 3 turinabol kullanıyorum 1 er tanede proviron içiyorum her gün. Geçen cumartesi 1 adet testo vurdurmuştum. Onu vurdurunca ön takımda bi toparlanma oldu resmen psikolojim düzeldi. Çarşamba günü adetleri 4 er taneye çıkarıcam en son 5 de kalıcak.Sonraki ayda anavar ı kesicem onun yerine stramboford kullanıcam. 2 şer tane ılk hafta sonrakı hafta 3 er tane. Sonrada sağlam bir pct düşünüyorum. Resim ekliycektim aslında ilk kürümüde içeren. Yanlız hepsi shoplu oldugundan eklemek istemedim. İsteyenler instagram adresi vermek yasakmı bılmıyorumda yasaksa uyarırsanız sevınırım. ınstg: efedlek

fotograflarım acık. Before de alttakıler yanı cıplak vucut yok fakat soyle dıyım 0 dan baslayan birini düşünün 1.82 boy omuz gogus kol hıcbısey yok ordan buraya işte :lol: he birde suan anavar ve turınabolun etkısı sanırım kaslarıma bı sertlık geldı tek sıkıntım yag yakamıyorum yanı kılo veremıyorum kılom 85.8 dı suan 86.5 anlamıyorumkı oyle ahım sahım bıseyde yemıyorum vucut suyuda atmadı oncekı kurden kalan suyu. Benım anatomım bozuk sanırım :lol:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.256
Şuan hala 3 anavar 3 turinabol kullanıyorum 1 er tanede proviron içiyorum her gün. Geçen cumartesi 1 adet testo vurdurmuştum. Onu vurdurunca ön takımda bi toparlanma oldu resmen psikolojim düzeldi. Çarşamba günü adetleri 4 er taneye çıkarıcam en son 5 de kalıcak.Sonraki ayda anavar ı kesicem onun yerine stramboford kullanıcam. 2 şer tane ılk hafta sonrakı hafta 3 er tane. Sonrada sağlam bir pct düşünüyorum. Resim ekliycektim aslında ilk kürümüde içeren. Yanlız hepsi shoplu oldugundan eklemek istemedim. İsteyenler instagram adresi vermek yasakmı bılmıyorumda yasaksa uyarırsanız sevınırım. ınstg: efedlek

fotograflarım acık. Before de alttakıler yanı cıplak vucut yok fakat soyle dıyım 0 dan baslayan birini düşünün 1.82 boy omuz gogus kol hıcbısey yok ordan buraya işte :lol: he birde suan anavar ve turınabolun etkısı sanırım kaslarıma bı sertlık geldı tek sıkıntım yag yakamıyorum yanı kılo veremıyorum kılom 85.8 dı suan 86.5 anlamıyorumkı oyle ahım sahım bıseyde yemıyorum vucut suyuda atmadı oncekı kurden kalan suyu. Benım anatomım bozuk sanırım :lol:

Fotoğraf paylaşın dilerseniz anatomi kısmını birde beraber yorumlayalım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.