Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

fatihcan1

Enjeksiyon

Önerilen İletiler

fatihcan1    115

merhabalar. enjeksiyonun nereden yapıldığı yani kalça omuz bacak falan fark edermi birbirlerine göre eksisi artısı olur mu yoksa sonucta hepsi kas içi ve enjeksiyon yeri olduğu için farketmez mi ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

toxic    204

Fark eder diyen tipler geldi kesin, goguse enjekte edenler, local gir daha büyür diyenler. Enjeksiyon yapildiktan sonra kaslardan kana karisir ilac, kaslar Sadece sünger gorevi görür. Bu tipleri gorunce ordan kaçarak uzaklasin :) Geçen salonda bir tip vardi ben kanattan vuruyorum dedi oyle gelisti kanatlarim, baktim serçe kanatlari yazik insanlar kafayı siyirmis. Kalçadan vur gitsin

tarihinde toxic tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Captain Price    118
toxic, 7 dakika önce yazdı:

Fark eder diyen tipler geldi kesin, goguse enjekte edenler, local gir daha büyür diyenler. Enjeksiyon yapildiktan sonra kaslardan kana karisir ilac, kaslar Sadece sünger gorevi görür. Bu tipleri gorunce ordan kaçarak uzaklasin :) Geçen salonda bir tip vardi ben kanattan vuruyorum dedi oyle gelisti kanatlarim, baktim serçe kanatlari yazik insanlar kafayı siyirmis. Kalçadan vur gitsin

Oha kanattan mı :D  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
toxic    204
Captain Price, 54 dakika önce yazdı:

Oha kanattan mı :D  

Evet, gogus kenarından, omuzdan falan muhabbetleri duydukca gulme krizine giriyorum. Konusan ifbblerin tipleri gorseniz bide cidden bazen kendimi de sorguluyorum acaba ben mi kafayi siyirdim diye :)

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fatihcan1    115
toxic, Bir saat önce yazdı:

Ohaa gerçekten kanattan vurmussa helal olsun 😂 ya biliyorsun farketmicegini aslında ama yinede çok bilmiş 5 santim yaşlı tipler akıl veriyor farkeder illaki kalça veya bacak harici olmaz falan insanın kafasına takılıyor yinede 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alphaomega    67

Ben de ilk kürümün ilk enjeksiyonunu yaptım bugün kalçadan, gayet güzel oldu hiçbir sorunla karşılaşmadım şükür(test e). hazır konusu açılmışken sorayım, omuzdan enjeksiyon yapanlarınız var mı? kalça ve omuz rotasyonu düşünüyorum 1ml ilaç omuz için iyi midir ağrı sızı vs olur mu? bir de omuz için kahverengi tüberkülin iğnesi öneriliyor, deneyenler bir iki yorum yaparsa güzel olur dostlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Captain Price    118
alphaomega, 2 saat önce yazdı:

Ben de ilk kürümün ilk enjeksiyonunu yaptım bugün kalçadan, gayet güzel oldu hiçbir sorunla karşılaşmadım şükür(test e). hazır konusu açılmışken sorayım, omuzdan enjeksiyon yapanlarınız var mı? kalça ve omuz rotasyonu düşünüyorum 1ml ilaç omuz için iyi midir ağrı sızı vs olur mu? bir de omuz için kahverengi tüberkülin iğnesi öneriliyor, deneyenler bir iki yorum yaparsa güzel olur dostlar.

Kalçadan yaptırma imkanın varsa devam et aksiyona girme derim omuz ve bacağın ilk enjeksiyonları bayağı ağrılı olur illa yapacaksan dediğin kahverengi uçlu iğne uygundur

tarihinde Captain Price tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alphaomega    67
Captain Price, 25 dakika önce yazdı:

Kalçadan yaptırma imkanın varsa devam et aksiyona girme derim omuz ve bacağın ilk enjeksiyonları bayağı ağrılı olur illa yapacaksan dediğin kahverengi uçlu iğne uygundur

O zaman sağ kalça sol kalça şeklinde devam edeyim, şu scar tissue muhabbeti yüzünden omuz rotasyonuna girsem mi diye düşünüyordum, ağrı falan olacaksa gerek yok. kalçadan bugün ilk defa yapmama rağmen gayet iyi sonuçlandı. teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fatihcan1    115

Hocamın tavsiyesiyle omuzdan vurmaya başladım ben çok rahatım 

alphaomega, 5 saat önce yazdı:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
blader06    14

ön bacak denedim hiç tavsiye etmem sanki ilaç diz kapagına iniyorda hareket fonksiyonunu engeller gibi bi sıkışma hissi ve ağrı yapıyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Biraz da ilacın yağının kalitesi ile alakali bir durum bu, ben omuzdan ve bacaktan yapıyorum  bacakta sinire denk gelirse diz kapagina kadar vuruyor acısı. Omuzan arkadaşıma yaptırıyorum ve aynı gün omzumun üzerine yatabiliyorum. Biraz ilacın yağ kalitesi ile alakali bir durum, eger ağrı sizi yaşıyorsanız e vitamini ampulleri ile karıştırıp vurmayı deneyin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.