Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Mhmt38

Bulk doz ayarlama

Önerilen İletiler

klinux    67
Mhmt38, 1 saat önce yazdı:

Evet kardeşim kısa ester deca. Piyasada çok bulunan bi ürün değil zaten. 

etkileri nasıl kısa esterin kaç haftada şişirmeye başlıyor ben dirty takıldığım için su hava ayırt etmeksizin kütle düşünüyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

klinux    67
Mhmt38, 1 saat önce yazdı:

etkileri nasıl kısa esterin kaç haftada şişirmeye başlıyor ben dirty takıldığım için su hava ayırt etmeksizin kütle düşünüyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    285
klinux, Şimdi yazdı:

Anında etki ediyo hissettiriyo kendisini zaten aşırı bi libido var. Ama kütle anlamın şu an için konuşamam. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171
Mhmt38, 2 saat önce yazdı:

Deca dick olayı bununla da oluyor dimi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    285
Deity, 4 dakika önce yazdı:

Deca dick olayı bununla da oluyor dimi

Evet kardeşim ester olayı sadece etki süresini belirliyor. Yoksa yapısı aynı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
klinux    67
Mhmt38, 3 saat önce yazdı:

Anında etki ediyo hissettiriyo kendisini zaten aşırı bi libido var. Ama kütle anlamın şu an için konuşamam. 

Aşırı libido derken ? Deca kullanırken tam aksinin olması gerekiyor libidonun düşmesi lazım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    285
klinux, Bir saat önce yazdı:

Aşırı libido derken ? Deca kullanırken tam aksinin olması gerekiyor libidonun düşmesi lazım

Deca nın yan etkisi libido artışıdır. Bendr prolaktin yükselene kadar uçan kuşa hallenecek haldeyim. Ama bazı insanlarda prolaktinden bağımsız bir libido düşüşü yaşatıyor. Oda zaten deca dick problemine yol açıyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    285
TheShoulder, 2 dakika önce yazdı:

Bu kürün sana bişey katacağını düşünmemekle beraber başarılar dilerim.. mct ihmal etme bro 

Deca demek adele demekte. Niye öyle düşündün merak ettim?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Anlkzk    9

Rich Piana tarzı kullan 1000mg testo ve deca yap belki onun doğal haline yetişirsin. Başarılar...

• Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
toxic    204
TheShoulder, 44 dakika önce yazdı:

Abi cümleye girişin bile her şeyi ilaca bağladığını gösteriyor :D deca 200 mg fazlasını almamış biri olarak yorumda bulunamıyorum ancak fiziksel olarak henüz doğal profiline erişmemiş olduğunu görüyorum, yani her ne kadar kabul etmesende deca için uygun değilsin bolde için evet 20 hafta bolde 12 hafta decayı harcar :D @toxic sen karışma deca cı :D 

Ahaha katiliyorum, onemli olan beslenme, testo bile yeter gerisi hikaye bence de :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    285
Anlkzk, 24 dakika önce yazdı:

Rich Piana tarzı kullan 1000mg testo ve deca yap belki onun doğal haline yetişirsin. Başarılar...

Bak güzel kardeşim benim sen daha yolun çok başında vücuduna gram anabolik girmemiş, neyin ne olduğunu bilemeyecek kadar toy bildiği yanıldığına yetmeyecek bi delikanlısın. Trol gibide bi hesabın var zaten. Sen git o meşhuur youtıbır hocalarının videolarına yorum yap bırodein dozu öldürür mü? Onları tartış. Buralar seni aşar. Bir daha da bemim herhangi bir başlığımı kirletme.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    285

@toxic  @TheShoulder kıymetli hocalarım kardeşlerim. Konuya açıklık getirmesi açısından anlatıyorum. Ben hayatı boyunca zilyon tane yöntem denemiş bi ton doktora gitmiş türlü diyetler denemiş ama asla 63 kg yı geçememiş birisiyim. Konusunda Türkiye çapında bir profesörde "evladım senin metabolizman aşırı hızlı. Yaradılışın böyle. Yapacak bişey yok" demiş birisi olarak 1 yıllık biraz düzensiz spor sonrası ilk kürüme girmiş 250 testo 200 deca (son 4 hafta 500 test. 400 deca 50 mg anapolon) yapmış ve mucizevi şekilde 10 kg almış birisiyim. Amacım ne podyum ne plaj vucudu dirty bulk şeklinde gidiyordum. Şimdi ilk defa def. yapacağım.. Sizle aramızda siklet ve imkan farkları var. 😂 ben hem iş hem okul hemde spor (3 gün) takılıyorum. Amacım max. büyüme. Bu arada toxic hocamın only testo fikrine de tamamen katılıyorum.

Kür başlangıcı ve geçen pct dönemi ölçü farkları.

Kol: 27-36

Göğüs: 86-102

Omuz:107-122

Baldır:52-68( menisküs var. Artık ağır giremiyorum. )

Tablet almazsam ve temiz beslenirsem benim bir kürde aldığım max kg 4 falan olur.😅

Tablet (anapolon) var ve 6 öğün pis beslenmeyle ise ort. Haftada 1,5 kg

Benim doğal halim berbat. Olayım tamamen roid. İmkanlarım ve zmaanım olsa. Testo primo- bolde den başka kür girmem. Tavsiyelerinize açığım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Anlkzk    9

METABOLİZMAN ne kadar hızlı olabilir acaba baya yağlısın Skinny FAT'sin sen ektomorfum diyorsun bir de hiç zannetmiyorum genetiğin bu spora elvermiyor ilaç kullanmadan doğal devam et hem riske girmezsin beni(m) fikrim bu yöndedir. Başarılar...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alphaomega    67

Hocam selamlar, konudaki bir çok arkadaşa ben de katıldığımı belirtmek isterim, siz de hak verirsiniz ki herkes gördüğüyle ve kendi tecrübesine dayanarak yorum yapıyor, siz mesela diyorsunuz ki metabolizmam böyle diye evet belki sorun odur, genetiğiniz pek elverişli değildir vs, fakat daha geniş bi yardım almanız için mesela günde kaç kalori ve nelerle beslendiğinizi nasıl bir antrenman yaptığınızı söylerseniz daha olumlu dönütler alabilirsiniz bence, sizin gibi bi ilaç geçmişi olan biri epey ağır çalışıyor olmalı, çok iyi besleniyor olmalı mesela, belki çabuk kilo alan 3bin kalori yiyorsa siz 5 bin yiyeceksiniz ama mecbur yiyeceksiniz dönüşü yok, çünkü bahsettiğiniz mg'lar epey yüksek mg'lar ve güçlü ilaçlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    285
Anlkzk, 2 saat önce yazdı:

METABOLİZMAN ne kadar hızlı olabilir acaba baya yağlısın Skinny FAT'sin sen ektomorfum diyorsun bir de hiç zannetmiyorum genetiğin bu spora elvermiyor ilaç kullanmadan doğal devam et hem riske girmezsin beni(m) fikrim bu yöndedir. Başarılar...

Tamam kardeşim sensin. Sen dirty bulk nedir? Anapolon ne yapar.? Kilo nasıl alınır.? (Yağlanmadan kilo alabilen bi insan evladı var mı?) skinny fatta böyle omuz olur mu? Bi adam 63 kg da %4 yağ oranıyla spora başlayıp aynı yağ oranıyla 80 i görür mü? Foto nasıl keskinleştirilir? Bunları öncelikle bi araştır. Karın kası olmayan adam direk yağlı zaten. Yeni nesil fitness ta böyle bişey. Zargana ol ama karın kasın olsun. Yapma güzel kardeşim bilmediğin konuda ahkam kesme.

alphaomega, 6 dakika önce yazdı:

Hocam selamlar, konudaki bir çok arkadaşa ben de katıldığımı belirtmek isterim, siz de hak verirsiniz ki herkes gördüğüyle ve kendi tecrübesine dayanarak yorum yapıyor, siz mesela diyorsunuz ki metabolizmam böyle diye evet belki sorun odur, genetiğiniz pek elverişli değildir vs, fakat daha geniş bi yardım almanız için mesela günde kaç kalori ve nelerle beslendiğinizi nasıl bir antrenman yaptığınızı söylerseniz daha olumlu dönütler alabilirsiniz bence, sizin gibi bi ilaç geçmişi olan biri epey ağır çalışıyor olmalı, çok iyi besleniyor olmalı mesela, belki çabuk kilo alan 3bin kalori yiyorsa siz 5 bin yiyeceksiniz ama mecbur yiyeceksiniz dönüşü yok, çünkü bahsettiğiniz mg'lar epey yüksek mg'lar ve güçlü ilaçlar.

Bizde onun için fikir soruyoruz. Kardeşim zaten 500 testo 550 deca nın neresi fazla bende onu anlamıyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    285

Ben bu halimle yağlıyım o zman. Fotolar anlık soğuk. Bi yaşıma daha girdim.

Screenshot_2019-04-15-00-20-09~2.png

IMG-20190415-WA0001-02.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
toxic    204

Değerli dostum şimdi bazı doğru bilinen yanlışlar var bu kür işlerinde. Birincisi anaboliklerin kilo aldırması, anabolik neye dayanarak kilo aldırabilir mesela? Su tutumu yoluyla mı? Kan hücresi çoğaltma yoluyla mı? eklem tendon tedavisi yoluyla mı? Şimdi bunları bilimsel olarak düşüdüğümüz zaman hiçbiri sonucuna varıyoruz.. Anapolon da kullansan aldığın kilo ya su olacak, ya da sağlam beslendiğin ve antrenman yaptığın için kas olacak. Newbie gains baya hızlıdır ilk kürlerde vücutta kas oranı düşükse 8 10 kilo bile kas alırsın bir iki kürde ancak ben şunu kullandım 10 kilo aldım öyle birşey malesef yok... Testosteronun çok yükselmesi, Protein sentezinin artması ve kas hacminin testosterona bağlı yükselirken  yağ oranının bağımsız şekilde hareket etmesi bizi body builder yapan olay. Yani evet tek başına testosteron da kullansak aynı sonuca teorik olarak ulaşıyoruz (ama daha geç, ama daha ağrılı ama daha susuz ama daha düşük kilo kaldırarak) Şu an baya zayıfsın gördüğüm kadarı ile ve büyümek istiyorsun, bunun için kür yaparken sağlam yiyeceksin, evet kussan da yiyieceksin, dirty bulk yap, haftada 2-3 mc burger ye fark etmez, kas kütlesi oluşturmak için yemeye abanacaksın. Olabildiğince temiz beslensen tabiki daha iyi olur.
Demişsin ki; Tablet almazsam ve temiz beslenirsem benim bir kürde aldığım max kg 4 falan olur, aldığın kilonun bizim için hiçbir önemi yok sen kas kütlesi inşa etmeye calisiyorsun kiloya takılma.

Ben senin vücudun için 500mg deca gerekli görmüyorum, kendim bile 400den fazla kullanmadim ki zaten östrojeni uçuk bir insan olarak decayi hissetmiorum bile, iyidir güzeldir eklem agrilarini alir sağlam agirlik hafifletir de işte falan filan... Anapolon falan hiç ugrasma bence, aliyorsan antrenmandan önce 2 5-6 saat sonra 1 danabol al thaiger falan saglam bisey olsun, 500 testo ile devam et uzun bir kür yap, boldenone falan ekle çok bişi eklemek istiyorsan illa, güzel güzel yedikce yavas yavas gelisirsin. Genetiginin müsade ettiği hızda ilerleyeceksin bunu unutup karamsarliga düşme. Kusarak ye ama günlük carb ve proteinini al alıştıkca hacim leveli atliyor vücut. Benim 90dan 100e cikmam 7-8 ayimi almisti. Emin ol su an 105 kilodan 110a cikmak 1 seneden fazla alir. 

İlaclara güvenme testo disinda seni gelistiren birşey yok işin içinde :)

tarihinde toxic tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    285
toxic, 6 dakika önce yazdı:

Değerli dostum şimdi bazı doğru bilinen yanlışlar var bu kür işlerinde. Birincisi anaboliklerin kilo aldırması, anabolik neye dayanarak kilo aldırabilir mesela? Su tutumu yoluyla mı? Kan hücresi çoğaltma yoluyla mı? eklem tendon tedavisi yoluyla mı? Şimdi bunları bilimsel olarak düşüdüğümüz zaman hiçbiri sonucuna varıyoruz.. Anapolon da kullansan aldığın kilo ya su olacak, ya da sağlam beslendiğin ve antrenman yaptığın için kas olacak. Newbie gains baya hızlıdır ilk kürlerde vücutta kas oranı düşükse 8 10 kilo bile kas alırsın bir iki kürde ancak ben şunu kullandım 10 kilo aldım öyle birşey malesef yok... Testosteronun çok yükselmesi, Protein sentezinin artması ve kas hacminin artarken yağ oranının bağımsız şekilde hareket etmesi bize kas hacmimizi artıran olay. Yani evet tek başına testosteron da kullansak aynı sonuca teorik olarak ulaşıyoruz (ama daha geç, ama daha ağrılı ama daha susuz ama daha düşük kilo kaldırarak) Şu an baya zayıfsın gördüğüm kadarı ile ve büyümek istiyorsun, bunun için kür yaparken sağlam yiyeceksin, evet kussan da yiyieceksin, dirty bulk yap, haftada 2-3 mc burger ye fark etmez, kas kütlesi oluşturmak için yemeye abanacaksın. Olabildiğince temiz beslensen tabiki daha iyi olur.
Demişsin ki; Tablet almazsam ve temiz beslenirsem benim bir kürde aldığım max kg 4 falan olur, aldığın kilonun bizim için hiçbir önemi yok sen kas kütlesi inşa etmeye calisiyorsun kiloya takılma.

Ben senin vücudun için 500mg deca gerekli görmüyorum, kendim bile 400den fazla kullanmadim ki zaten östrojeni uçuk bir insan olarak decayi hissetmiorum bile, iyidir güzeldir eklem agrilarini alir sağlam agirlik hafifletir de işte falan filan... Anapolon falan hiç ugrasma bence, aliyorsan antrenmandan önce 2 5-6 saat sonra 1 danabol al thaiger falan saglam bisey olsun, 500 testo ile devam et uzun bir kür yap, boldenone falan ekle çok bişi eklemek istiyorsan illa, güzel güzel yedikce yavas yavas gelisirsin. Genetiginin müsade ettiği hızda ilerleyeceksin bunu unutup karamsarliga düşme. Kusarak ye ama günlük carb ve proteinini al alıştıkca hacim leveli atliyor vücut. Benim 90dan 100e cikmam 7-8 ayimi almisti. Emin ol su an 105 kilodan 110a cikmak 1 seneden fazla alir. 

İlaclara güvenme testo disinda seni gelistiren birşey yok işin içinde :)

İşte aradığım cevap teşekkür ederim. Sabır gerekiyor yani hocam. Bende kafa karışıklığı çok oldu bu konuda. Dirty bulk benim yolum o zman😅 deca bitsin zaten only testo uzun süre giderim ben. Anapolonu zaten verdiği aşırı iştahtan ötürü seviyorum. Yoksa kazandrdığı su ve karaciğere de büyük zararı var. Bir hocamdan daha duymuştum testo yavaş ama sağlam büyütür diye. 

tarihinde Mhmt38 tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
toxic    204
Mhmt38, 2 dakika önce yazdı:

İşte aradığım cevap teşekkür ederim. Sabır gerekiyor yani hocam. Bende kafa karışıklığı çok oldu bu konuda. Dirty bulk benim yolum o zman😅 deca bitsin zaten only testo uzun süre giderim ben. 

Tabiki karamsarlıga düşmen cok yanlis bu işler yıllar alan ve genetigimize bagli seyler. Ben mesela 7 ayda 5 yıllık vücut yapmistim insanlar inanmiordu bu bir şans meselesi, kücükken gayet dar omuzlu birseydim oysaki şimdi bakan hayvan diyor yani sabret lütfen. Only testo da olur yanina danabol ve boldenone de olur. Karaciger temizse danabol kullanabilirsin arnoldun zamanında kullandigi iki üc seyden biri zaten. Maksat daha cok kaldir daha rahat idman yap pump daha fazla olsun. Anabolikler hız konusunda gerçekten işe yariyor. 10 ayda yapacagini anabolik ekleyince belki 5 ayda yapiyorsun arada böyle bir fark var. Ve evet abanabilirsin yemeye şu kilo ve vucutla korkacak bişey yok zaten testosteron yükseldikce deli gibi yağ yakıyor vücut durdugu yerde. Ben günde sanırım 6 ögün her ögünde makarna pilav et yiyorum yatmadan göbek şişkim oluyor sabah nereye gidiyor anlamıyorum :)

• Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    285
toxic, 8 dakika önce yazdı:

Tabiki karamsarlıga düşmen cok yanlis bu işler yıllar alan ve genetigimize bagli seyler. Ben mesela 7 ayda 5 yıllık vücut yapmistim insanlar inanmiordu bu bir şans meselesi, kücükken gayet dar omuzlu birseydim oysaki şimdi bakan hayvan diyor yani sabret lütfen. Only testo da olur yanina danabol ve boldenone de olur. Karaciger temizse danabol kullanabilirsin arnoldun zamanında kullandigi iki üc seyden biri zaten. Maksat daha cok kaldir daha rahat idman yap pump daha fazla olsun. Anabolikler hız konusunda gerçekten işe yariyor. 10 ayda yapacagini anabolik ekleyince belki 5 ayda yapiyorsun arada böyle bir fark var. Ve evet abanabilirsin yemeye şu kilo ve vucutla korkacak bişey yok zaten testosteron yükseldikce deli gibi yağ yakıyor vücut durdugu yerde. Ben günde sanırım 6 ögün her ögünde makarna pilav et yiyorum yatmadan göbek şişkim oluyor sabah nereye gidiyor anlamıyorum :)

Hocam beni tam olarak anladın. Teşekkür ediyorum. Zaten 28 yaşında başlayabildim bu spora 2. 5 yıl oldu. Anabolikle de 1. 5 yıl diyelim. Bende kiloya takıntılı olduğum için zaten deca anapolon ağır gittim. Ama artık denileni takmıycam. Kürde isterse 5 kg alayım kar sayıcam. Zaten benim genetik enteresan yan duruyorum omuzdan dolayı iri yağlı sanıyolar ( benim sadece omuz iyi gelişiyo) karşıdan bakınca zayıfım. Ama ben yinede mutluyum. Herkesin çok zayıfsın dediği döngüyü şimdi fittsin' e çevirdim. İnşallah ayı gibiye de çevireceğim.😅 decayı da seviyorum ama artık bolde forever👍

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
toxic    204
Mhmt38, Şimdi yazdı:

Hocam beni tam olarak anladın. Teşekkür ediyorum. Zaten 28 yaşında başlayabildim bu spora 2. 5 yıl oldu. Anabolikle de 1. 5 yıl diyelim. Bende kiloya takıntılı olduğum için zaten deca anapolon ağır gittim. Ama artık denileni takmıycam. Kürde isterse 5 kg alayım kar sayıcam. Zaten benim genetik enteresan yan duruyorum omuzdan dolayı iri yağlı sanıyolar ( benim sadece omuz iyi gelişiyo) karşıdan bakınca zayıfım. Ama ben yinede mutluyum. Herkesin çok zayıfsın dediği döngüyü şimdi fittsin' e çevirdim. İnşallah ayı gibiye de çevireceğim.😅 decayı da seviyorum ama artık bolde forever👍

İyi yaparsın dostum, böyle takmadan saymadan ölçmeden devam et, seneye çok farklı bir vucut paylasacagina adim gibi eminim. Sen benim ilk başlardaki yemekle olan savaşımı görsen oturur gülerdin herhalde. ilk birkac ay tamamdı, sonraki zamanda artık aynı yemeklerin kokusunu duymaktan sofrada kavga ediyordum. Oturup gözyasi dökerek yedigimi biliyorum (cikarmamak icin) öyle zor zamanlar ve antrenmanlar geçti ki bu işin içinde resmen kendimize işkence yaparak ulaşıyoruz sonuca. Hele yarışma falan seviyesine gelirsen, başında antrenörle öyle bir idmanlar yapiyorsun ki, millet normal giderken 3 hareket arka arkaya süpersetli falan 170 180 kilo benchler inclineler havada ucusurken, 10 hareket sırt, üstüne barfiksler, deli bacak antrenmanı sonrası bütün salonu agirlikla 120 adım lungeler falan, ardından cardio?? ölüm kalım meselesi gibi :) Saymadan devam et mutlu oalcagina eminim

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alphaomega    67
Mhmt38, Bir saat önce yazdı:

Bizde onun için fikir soruyoruz. Kardeşim zaten 500 testo 550 deca nın neresi fazla bende onu anlamıyorum. 

Benim yazdığım mesajla sizin bu dediğinizin zerre alakası yok, ben ilaç harici sporunuzla beslenmenizle ilgili noktaya parmak basmaya çalışmışım olur da cevap verirseniz oradan ilerleriz belki forumdaki herkesin görüntüye göre hemen infaz etmektense bi yardımı dokunur diye düşünüp mesaj yazmışım siz bana daha dediklerime uygun bi şekilde cevap vermeden biz de onu soruyoruz diyorsunuz sonra da altta dirty bulk yap diyen arkadaşa da "sağol ya valla aradığım cevap buydu benim yolum "dirty bulk'mış" diyorsunuz. Hazır cevaba alışmışsınız maalesef kendinize sorular sorup cevaplar üretip acaba sorunlu nokta ilaçlar mı çalışma stlili mi beslenme mi, yoksa genetik mi demek yerine dirty bulk yap diyen faydalı oluyor(toxic hocamı tenzih ediyorum zaten gerekli cevapların bi çoğunu kendisi vermiş saygılar) ama kullandığınız ilaçlar mg olarak yüksek ona rağmen bu vücut daha iyi yerlerde olmalıydı diyenler tü kaka, sonuçta 500mg testo bilmem kaç mg deca'nın neresi yüksek ki değil mi? 

Siz zaten antrenmanları ve ağrılıkları düzgün ve sıkı bir şekilde yapıyor olsaydınız sadece overhead press, hatta deadlift'le bile şu ankinden biraz daha büyük karın kaslarınız olurdu. Genetiğim kötü kas kütlemi başka insanlar gibi hızlı bi şekilde artıramıyorum başkalarına göre gelişimim yavaş demek başka, spora yeni başlamış gibi  görünmek başka.

İyi forumlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    285
alphaomega, 7 dakika önce yazdı:

Benim yazdığım mesajla sizin bu dediğinizin zerre alakası yok, ben ilaç harici sporunuzla beslenmenizle ilgili noktaya parmak basmaya çalışmışım olur da cevap verirseniz oradan ilerleriz belki forumdaki herkesin görüntüye göre hemen infaz etmektense bi yardımı dokunur diye düşünüp mesaj yazmışım siz bana daha dediklerime uygun bi şekilde cevap vermeden biz de onu soruyoruz diyorsunuz sonra da altta dirty bulk yap diyen arkadaşa da "sağol ya valla aradığım cevap buydu benim yolum "dirty bulk'mış" diyorsunuz. Hazır cevaba alışmışsınız maalesef kendinize sorular sorup cevaplar üretip acaba sorunlu nokta ilaçlar mı çalışma stlili mi beslenme mi, yoksa genetik mi demek yerine dirty bulk yap diyen faydalı oluyor(toxic hocamı tenzih ediyorum zaten gerekli cevapların bi çoğunu kendisi vermiş saygılar) ama kullandığınız ilaçlar mg olarak yüksek ona rağmen bu vücut daha iyi yerlerde olmalıydı diyenler tü kaka, sonuçta 500mg testo bilmem kaç mg deca'nın neresi yüksek ki değil mi? 

Siz zaten antrenmanları ve ağrılıkları düzgün ve sıkı bir şekilde yapıyor olsaydınız sadece overhead press, hatta deadlift'le bile şu ankinden biraz daha büyük karın kaslarınız olurdu. Genetiğim kötü kas kütlemi başka insanlar gibi hızlı bi şekilde artıramıyorum başkalarına göre gelişimim yavaş demek başka, spora yeni başlamış gibi  görünmek başka.

İyi forumlar.

😅 kardeşim iyi niyetin için t..ederim. Ama burada hiç form yada resim profiline koymayıp her form atanada yerine göre acımasız eleştiri yapan insanlar çoğaldı. Ben neden thesoldiers ve toxic e yükselmeyipte diğer yazanlara ters cevap veriyorum bi düşün. Ben buraya ni foto atarım aşırı cılız bi foto atarım ayı gibi. Açılar telefonun kalitesi yani değişken çok şey var. Yıllarım anabolikle geçmedi. İlk kür dozajlarımı yazdım. İkinci kürümde de deca çalışmadı. Bu kürümde daha yeni dur bismillah. Burada bazı kişilerin form olarak gerisindeysem çoğununda ilerisindeyim. Ona eminim ben risk alıp form attım. Salonda karşıma çıksa tövbe çekecek adamlar burda atış serbest. Sen üsütne alınma belkide müsabıksın bilemem. Beslenme olayını da zaten konuştuk. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    285

Evet kürde decanın 5. Haftasındayım. İlginç şeyler yan etkiler yaşıyorum. Kullandığım deca bir arkadaştan elime ücretsiz geçen thaiger marka 275 deca 200 mg nand. 75 mg npp 2 ampul enjeksiyon yapıyorum. Su tutmak yerine kuruyorum şu an. Yam etkilere gelirsek. 

1. Nefes darlığı

2. Aşırı sinir. (kavga etmediğim kimse kalmadı) 

3. Özellikle antrenmanlarda aşırı terleme 

4. İlk günden beridir aşırı yüksek libido. 

5. Yağlı cilt.

Resmen deca da tren yan etkisi yaşıyorum. Karın çalışmaya başladım 1 aydan siz backler çıkar diye tahmin ediyorum. 

Screenshot_20190504-105451~2.png Screenshot_20190504-105419~2.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
toxic    204

Deca kendi kendine seni zaten sisirmez, demekki yeteri kadar beslenmiyorsun carb alimini 400e 500e çıkarmayı dene.

Sinir konusuna gelince, aşırı sinir yapıyorsa bu isi yapmayacaksın, bunu zevk icin yapıp saga sola catmanin ve delirmenin manasi yok. Siniri kontrol etmek kendi elinde.

Nefesin kisa kesilmesi doğal.

Terleme yaz geldi zaten terleyeceksin

Libido ve yagli cilt normal

tarihinde toxic tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Diver
      Selam arkadaşlar.
      @Loving hocamın desteğiyle büyümeye kaldığımız yerden devam edicez inşallah  Ramazanda istediğim diyeti yapamadım. İşte çok yoğun bir dönemdeyiz uzun süreli dalışlar hem yoruyor hemde sıfır karbonhidrat çekilmez kıldı gözümü açamıyordum 1-2 kere bayılma derecesinde şekerim düşünce iftara pilav ekledim. Antrenman konusunda kendimi iyi hissettiğimde yaptım genel olarak dinlendirdim vücudumu.İstediğim yağ oranına inemedim lakin hocamın tavsiyesiyle hem mental hemde fiziki olarak dinlendim. Ramazandan sonra karbonhidratı 200gr pirinç ile sınırladım hem işte hemde sporda kendime geldim. Neden bilmiyorum antrenmanda aşırı derecede pump oluyorum tabi şikayetçi değilim 😁 Kütlemde çok bir değişiklik olmadığını düşünüyorum. Şimdilik 104 kgda sabitim. Yeni kürde;
      500 Testo
      500 Bolde
      400 Deca olacak.
      @rastlantisal @Rdm @Askabar @otopsicikedi @Tr3n @GHOST @SPECTRE @SERKO @metinav @crosfredy @Semih Erarslan @Emrah
      3500 kalori ile başlayıp duruma göre yavaş yavaş artıracam.Bol yeşillik, bol balık, zeytinyağlı enginar yemeği vs cleanbulk mantığıyla ilerleyecez inşallah. 
      Yine sağlam stok yaptım😁. Sağolsun hocam hediye göndermiş çok hoşuma gitti teşekkür ederim.
      Sağlam amele yanığı olduk😄
      Tavsiyelerinizi uyarılarınızı bekliyorum saygılar.

• Yazan: cicekselcukk
      Merhabalar, kürümün 5.haftasındayım, haftalık 500 Testosteron + 250 Deca Durobolin alıyorum. Kan değerlerim beklendiği gibi, testosteron değerlerim yüksek fakat prolaktin değerlerim çok düşük. 
      Deca'nın çalışmadığından şüpheleniyorum, gözle görülür bir hacim artışı ve su tutumu yok vücudumda, kan değerlerimi paylaşıyorum bakabilirseniz sevinirim. @Diver

• Yazan: Tr3n
      Arkadaşlar deca haftada kaç mg vuruyorsunuz, haftada kaç mg daha etkili olur?
      Yeni küre atladım testesteron propionat boldonon deca durabolin.
    • Yazan: gainzavcısı
      Merhaba, ilaçlarla ilgili aklıma takılan şey vardı.
      Büyümek için Boldenon yada rimobolon yerine Deca eklemek nasıl bir etki yaratır diğer 2 ilaca göre?
    • Yazan: Yusufdemir1995
      Selamlar arkadaşlar;
      testo cypionat deca anapolon Kürüme eczane ürünü genotropin 36 ünite ve insülin ekleyeyim diyorum. Günlük 6 ünite kullanmayı düşünüyorum büyümek icin. Sabah 3 ünite gece 3 ünite şeklinde. İnsülini hem uzun ester hem kısa ester evde dolapta birsürü var onların kullanımını kendim ayarlayacağım öğünlerle beraber. Sizin önereceğeniz başka iyi çalışan eczane ürünü büyüme hormonu varmı?
      Tek güvendiğim genotropin ve güzelde çalışıyor diye biliyorum.
      @Emrahtkty @Semih Erarslan @metinav @Askabar @Mickey @Vural2 @otopsicikedi
      Minimum 6 ay kullanacağım

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.