Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Emice

Ilk deneyim için önerilerinize ihtiyacım var

Önerilen İletiler

Emice    0

Merhabalar,

23 yaşındayım aralıklı yaklaşık 5 yıllık fitness geçmişim var. En son aralığım bacak kırığından dolayı 1.5 sene oldu şuan yaklaşık 5-6 aydır devam ediyorum.

Boy: 1.78  Kilo: 77 yağ oranım tanita’da 15-17 arası çıkıyor.

Güncel Form:

062926ED-63A5-4FC7-8131-BD49804248AC.thumb.jpeg.1fee1d0e8e5fe2784a73330306d5f5c4.jpeg

Steroidin yan etkilerinden korktuğum için en cılızlarından testo propionat ve wins kullanmayı düşündüm. Ama nasıl olacağını, dozları ve tedavisi hakkında fikrim yok. Önerilerinizi de çok merak ediyorum. Şimdiden teşekkür ederim..

tarihinde Emice tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Emice    0
agfitness, 16.03.2019 - 12:45 yazdı:

Öncelikle bilgi vererek konuyu paylaştığın için teşekkürler. Çünkü merhaba şunu şunu aldım şöyle kullanacam diye bodoslama dalan bir çok kişi oluyor. Form olarak güzel naturel anlamda, şimdi geleyim kendi görüşüme. 1.si propionat ve winstrol asla cılız değil anabol anaboldür, ki testo testodur cılızı vs olmaz.

2.olarak diyeceğim bu bahsettiğin testo türevleri yarışma öncesi safhalarda tercih edilen su tutumunu kısıtlayıcı ve büyümekten ziyade elde edilen kas kütlesini muhafaza ederek, kuru ve sert görüntülü definasyın görüntüsü amaçlı kullanılır, senin bunları bu seviyede kullanman oldukça mantıksız olacaktır.

3.olarak yine androjenitesi diğer bazı anabolizanlara göre düşük olan az su tutacağın ama seni daha da yapılandıracak bulking türevi anabolizanlar tercih etmen daha mantıklı olacak.

Örnek olarak; testo enantathe ya da sustanon, bununla birlikte boldenon veya primobolan, yanına da tablet seçersen benim önerim turinabol, ama yok paran var ve peptid türevi seçersen (ki en harikası budur) GH veya igf1-lr3 ya da Follistatin ile hem daha hafif vücudu daha az yoran, hem de birazcık daha düşük viteste ama daha kalıcı kas kazanımları sağlayan bir kombinasyon yapabilirsin. Herkesin seçimi farklıdır ama mesela ben kendim ve soran herkes için bu temiz kombinasyonlardan yanayım. Deca, dianabol, trenbolone gibi her küre başlayana önerilen su tutumu yüksek ve karaciğeri çok daha fazla yoran ilaçları kesinlikle yanından bile geçilmesi taraftarı değilim.

Sağlıklı sporlar...

Kafamdaki çoğu soru işareti silen bir cevap olmuş teşekkür ederim... Söylediğinizden anladığım kadarıyla test enantathe ve sustanon, propionata göre daha az androjen yani yan etkisi daha az. Başlangıç seviyesinde nasıl dozlamam gerekir önerdiğiniz ilaçları?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xxgokhanzz21    126
Emice, 2 saat önce yazdı:

Kafamdaki çoğu soru işareti silen bir cevap olmuş teşekkür ederim... Söylediğinizden anladığım kadarıyla test enantathe ve sustanon, propionata göre daha az androjen yani yan etkisi daha az. Başlangıç seviyesinde nasıl dozlamam gerekir önerdiğiniz ilaçları?

Aslına bakarsanız ''daha az yan etkili'' diye bi çıkarım yapamayız, @agfitness hocamında belirttiği gibi testo testodur ve yan etki olarak benzerdirler. Propioat önermeme sebebi ise hacim alma hedefindeysen kısa ester ilaçtan ziyade uzun ester kullanmak daha mantıklı olabilir. 

Hacim amaçlı bi kürde kas kütlesiyle beraber elbette su tutumu da olacaktır bu sebeple propionat kullanımı su tutumunu azaltmaktan ve enjesiyon günlerini sıklaştırmaktan başka bir işe pek yaramayacaktır.

Testo enantat sanırım en makul seçim olacaktır. Yukarıda da belirtildiği gibi hedefinize göre ilaçlar eklenip çıkarılabilir.

1-12 500 mg testo enantat

1-4 hafta 50 mg turinabol

Başlangıç seviyesi için bence gayet yeterli olacaktır, ancak almak istediğiniz verime ve bütçenizin uygunluğuna göre bir sürü farklı kombinasyon kullanılabilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emice    0
xxgokhanzz21, 18.03.2019 - 12:15 yazdı:

Aslına bakarsanız ''daha az yan etkili'' diye bi çıkarım yapamayız, @agfitness hocamında belirttiği gibi testo testodur ve yan etki olarak benzerdirler. Propioat önermeme sebebi ise hacim alma hedefindeysen kısa ester ilaçtan ziyade uzun ester kullanmak daha mantıklı olabilir. 

Hacim amaçlı bi kürde kas kütlesiyle beraber elbette su tutumu da olacaktır bu sebeple propionat kullanımı su tutumunu azaltmaktan ve enjesiyon günlerini sıklaştırmaktan başka bir işe pek yaramayacaktır.

Testo enantat sanırım en makul seçim olacaktır. Yukarıda da belirtildiği gibi hedefinize göre ilaçlar eklenip çıkarılabilir.

1-12 500 mg testo enantat

1-4 hafta 50 mg turinabol

Başlangıç seviyesi için bence gayet yeterli olacaktır, ancak almak istediğiniz verime ve bütçenizin uygunluğuna göre bir sürü farklı kombinasyon kullanılabilir.

Teşekkürler söylediklerinizi tatmin etti :) söylediklerinizi kullanmaya karar verdim. Peki tedavisi için ne yapmalıyım? Doğal testo üretimi eski formuna gelebiliyor mu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Strongmanx    9
agfitness, 16.03.2019 - 12:45 yazdı:

Öncelikle bilgi vererek konuyu paylaştığın için teşekkürler. Çünkü merhaba şunu şunu aldım şöyle kullanacam diye bodoslama dalan bir çok kişi oluyor. Form olarak güzel naturel anlamda, şimdi geleyim kendi görüşüme. 1.si propionat ve winstrol asla cılız değil anabol anaboldür, ki testo testodur cılızı vs olmaz.

2.olarak diyeceğim bu bahsettiğin testo türevleri yarışma öncesi safhalarda tercih edilen su tutumunu kısıtlayıcı ve büyümekten ziyade elde edilen kas kütlesini muhafaza ederek, kuru ve sert görüntülü definasyın görüntüsü amaçlı kullanılır, senin bunları bu seviyede kullanman oldukça mantıksız olacaktır.

3.olarak yine androjenitesi diğer bazı anabolizanlara göre düşük olan az su tutacağın ama seni daha da yapılandıracak bulking türevi anabolizanlar tercih etmen daha mantıklı olacak.

Örnek olarak; testo enantathe ya da sustanon, bununla birlikte boldenon veya primobolan, yanına da tablet seçersen benim önerim turinabol, ama yok paran var ve peptid türevi seçersen (ki en harikası budur) GH veya igf1-lr3 ya da Follistatin ile hem daha hafif vücudu daha az yoran, hem de birazcık daha düşük viteste ama daha kalıcı kas kazanımları sağlayan bir kombinasyon yapabilirsin. Herkesin seçimi farklıdır ama mesela ben kendim ve soran herkes için bu temiz kombinasyonlardan yanayım. Deca, dianabol, trenbolone gibi her küre başlayana önerilen su tutumu yüksek ve karaciğeri çok daha fazla yoran ilaçları kesinlikle yanından bile geçilmesi taraftarı değilim.

Sağlıklı sporlar...

bu güzel bilgiler için teşekkürler.Güzel ve bilgilendirici bir yorum olmuş.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ctdberk    5
Emice, 19.03.2019 - 14:59 yazdı:

Teşekkürler söylediklerinizi tatmin etti :) söylediklerinizi kullanmaya karar verdim. Peki tedavisi için ne yapmalıyım? Doğal testo üretimi eski formuna gelebiliyor mu

eczaneden klomen ve nolvadex al. İlk on gün günlük 50 mg klomen, 40 mg da nolvadex kullan.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.