Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

satamm

Eczane kürü

Önerilen İletiler

desperado    104
chahovery, 12.08.2022 - 14:40 yazdı:

Hiç o açından düşünmemiştim eczane ürününü kötülesin ki kendi yoluna baksın :D 

Haftalık 500 mg geçme ve 2 günde 1 enjeksiyon yapabilirsin derken 500 mg haftada 3 olacak şekilde mi bölmek lazım sonuçta tek amp 250mg.

Şu yağlardan kurtulup formumu yakalayayım da varsın taş surat yapsın önemsiz :D 

Cevap için şimdiden teşekkürler :) 

Haftalık toplam 500 mgı geçmemeyi tavsiye ediyorlar. 2 günde 1 enjeksiyon yaptığında 2 haftalık periyot üzerinden hesaplama yapmalısın. 2 haftada 7 enjeksiyon yapmış oluyorsun. Örneğin haftalık 500 mg sustanon kullanacaksan 2 günde 1, 142mg yani 0.57 ml sustanon yapmalısın. Bunun için de ucu değiştirilebilen insülin enjektörlerinden faydalanabilirsin. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

mcanmeco    314
agfitness, 18.08.2022 - 12:14 yazdı:

Güzel sözler için teşekkürler,

Yıllarca Susta kullandık 500mg olarak haftada 2 ampul çok şükür çocuğumuz da oldu öyle şehir efsaneleri de görmedik. Ki bunu 750mg, 1000mg kullanan abilerimiz oldu hep Oldschoolcular ki onların da şimdi çocukları koca delikanlı erkekler kızlar oldular. Deca ile karıştırılmasın. Deca çok dikkatli kullanılmazsa şarteli çat diye indirebilen bir anabolizandır. Diğer anaboller de kısırlığa neden olabilir (yalnızca genetik yatkınlık var ise veya çok abuk subuk dozajlama veya bir yüksek doz kullan sonra bir kullanma, bir kullan bir kullanma gibi akılsızca hareket edenler olur ise bunu yapar)

Platformdaki bilgilerden ve daha önce bilgi amaçlı sohbet içerikli kısa videomda da detaylardan bahsetmiştik paylaşmış olayım tekrar bilgi olsun.

Sağlıklı sporlar...

Hocam 2012 de bodybuilding e başladım  2014" ten beri  ilaç kullanırım,  ilk kürün  susta primo anapolon  10 hafta oldu,,  haftada 250 susta 100 primo günde 50mg anapolon,, 2.  Kürüm 2015te oldu  10 hafta  yaptım  haftada 500 susta 200 primo günde 10mg anapolon,,   3. Kürüm  2016 da oldu 12 hafta yaptım..  Haftada 500 susta,, 300 rimobolan,,  2 kutu anapolonu 12haftaya bölerek kullandım,,  kürlerim de hiçbir zaman proviron eksik olmadı,  nolvadex eksik olmadı , kür sonu  pct için  pregnly 5000iu kullandım,  ben old scool takılan sporcular ile kür planması yaptım,  ve şuan kür giricek tim ilaç aramaktan insanlara güvenmekten yıldım,,  gittim  bugün eczaneden topladım ilaçları,  rimobolan ve anapolon eksiğim kaldı,  birde pregnyl yada chorıomon  lazım  Ekim sonuna kadar  ilaçları tıplıyım kür giricem,,  bu saçma sapan şehir efsanelerini  ifşa ettiğin için teşekkürler  millet kendi çöp ilaçlarını satmak için  sustanon u kötülüyor, yen son kürümü 2017 de yaptım 10 hafta susta, deca, rimo anapolon girdim,,  91 doğumluyum,  2017 de kürden 6 ay sonra evlendim,  2018 yılında bir kızım  oldu,,  yok sustanon aleti öldürüyor yok kısır yapıyor yok kalkmıyor diyenler ya karalama yapıyor,  yada pct  de sıkıntı var,,  çevremde hala +40 yaş sporcular var sustanon kullanıyor,,,  bu ilaç ları bugün topladım,  üç kuruş fazla veririm  kafam rahat olur

20220818_143450.jpg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.363

Son 4 haftasını enhantate ile yaparsın sonra PCT başlatırsın. Ortada sorun kalmaz ;)

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
juggernut    0

Merhabalar, konunun adı eczane kürü ama kimse tam yazmamış.

Lütfen,

rica etsem,

Birisi eczane kürünün tamamını,

Bunlarla beraber kullanmamız gereken ilaçları,

sonrasında PCT ye nasıl bakacağımızı ve kürü nasıl tam olarak tamamlayacağımızı yazabilir mi ?

Bilgi var ama kimse toparlamamış. Saygılar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
juggernut, 3 dakika önce yazdı:

Merhabalar, konunun adı eczane kürü ama kimse tam yazmamış.

Lütfen,

rica etsem,

Birisi eczane kürünün tamamını,

Bunlarla beraber kullanmamız gereken ilaçları,

sonrasında PCT ye nasıl bakacağımızı ve kürü nasıl tam olarak tamamlayacağımızı yazabilir mi ?

Bilgi var ama kimse toparlamamış. Saygılar.

Primobolan sustanon, proviron, tamoxifen, klomen yada pregnly bu ilaçları kombin lemen gerekiyor,  forumda açılmış eski konulara bakın kür örnekleri var, tabi bu ilaçlar seni tatmin etmeye bilir  amacına göre ilaç kullanmanda fayda var 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
juggernut    0

Maalesef bir siteden kür aldım ve 2-3 haftadır da kullanıyordum. Marka ve sitesi tamamen fake olduğu ilk etapta belliydi ancak sorun olmaz gibi geldi. Bu forumda da daha önce bu tip üretim yerlerinin fotoğraflarını görünce kendimi kötü hissettim. İğne yapılan yer 2-3 gün ağrıyor. Diğer iğne günü gelene kadar. Eczane kürü en azından sizin de dediğiniz gibi güvenip alabiliriz. Sizin bir kür öneririz varsa, kombinleme olarak çok sevinirim.

Bir not olarak da, herkesin uzmanlık alanı başka hayatta. Şimdi burası da ayrı bir dünya ve çok fazla bilgi gerektiriyor. Herkesin her alanda uzman olması mümkün değil. Bu işi kendi başımıza yapmaktansa direk pro bir destek ya da koç yardımı ile yapabilsek daha iyi olurdu. İstanbul'dayım ama kimse nasıl ulaşmam lazım onu da bilmiyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
juggernut, 4 dakika önce yazdı:

Maalesef bir siteden kür aldım ve 2-3 haftadır da kullanıyordum. Marka ve sitesi tamamen fake olduğu ilk etapta belliydi ancak sorun olmaz gibi geldi. Bu forumda da daha önce bu tip üretim yerlerinin fotoğraflarını görünce kendimi kötü hissettim. İğne yapılan yer 2-3 gün ağrıyor. Diğer iğne günü gelene kadar. Eczane kürü en azından sizin de dediğiniz gibi güvenip alabiliriz. Sizin bir kür öneririz varsa, kombinleme olarak çok sevinirim.

Bir not olarak da, herkesin uzmanlık alanı başka hayatta. Şimdi burası da ayrı bir dünya ve çok fazla bilgi gerektiriyor. Herkesin her alanda uzman olması mümkün değil. Bu işi kendi başımıza yapmaktansa direk pro bir destek ya da koç yardımı ile yapabilsek daha iyi olurdu. İstanbul'dayım ama kimse nasıl ulaşmam lazım onu da bilmiyorum.

Hocam spor geçmişiniz önemli, boy kilo falan önemli, daha kür yaptınız mı,, Ve primobolan düşük bir ilaç yüksek dozda kullanmanız Lazım ki etki alasınız,  ve 10 _ 12 haftadan kısa olmamalı verim almak istiyorsanız 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Eyzel2    70
agfitness, 18.08.2022 - 12:14 yazdı:

Güzel sözler için teşekkürler,

Yıllarca Susta kullandık 500mg olarak haftada 2 ampul çok şükür çocuğumuz da oldu öyle şehir efsaneleri de görmedik. Ki bunu 750mg, 1000mg kullanan abilerimiz oldu hep Oldschoolcular ki onların da şimdi çocukları koca delikanlı erkekler kızlar oldular. Deca ile karıştırılmasın. Deca çok dikkatli kullanılmazsa şarteli çat diye indirebilen bir anabolizandır. Diğer anaboller de kısırlığa neden olabilir (yalnızca genetik yatkınlık var ise veya çok abuk subuk dozajlama veya bir yüksek doz kullan sonra bir kullanma, bir kullan bir kullanma gibi akılsızca hareket edenler olur ise bunu yapar)

Platformdaki bilgilerden ve daha önce bilgi amaçlı sohbet içerikli kısa videomda da detaylardan bahsetmiştik paylaşmış olayım tekrar bilgi olsun.

Sağlıklı sporlar...

Hocam uygunsanız bir şey danışmak istiyorum sustanon geri dönüşü oldukça zor tüm makaleler böyle yazıyor zaten testesteron kullanıldığında normal şartlarda üremenin yani çocuk olmayacağı bir çok kaynakta yazıyor ama tuhaf bir

şekilde tanıdığım bir kaş kişi sustanon kullanarak çocuk yapabildi bu nasıl bir olay anlamış değilim bu konu hakkında bir bilginiz var mıdır ? Oldukça merak ediyorum 

tarihinde Eyzel2 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Valhallaxd    145
Eyzel2, 22 dakika önce yazdı:

Hocam uygunsanız bir şey danışmak istiyorum sustanon geri dönüşü oldukça zor tüm makaleler böyle yazıyor zaten testesteron kullanıldığında normal şartlarda üremenin yani çocuk olmayacağı bir çok kaynakta yazıyor ama tuhaf bir

şekilde tanıdığım bir kaş kişi sustanon kullanarak çocuk yapabildi bu nasıl bir olay anlamış değilim bu konu hakkında bir bilginiz var mıdır ? Oldukça merak ediyorum 

burada yazana göre steroid kullanan kimsenin çocuğu olmayacağı oluyor ama Arnoldun bile 2  tane çocuğu var.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Eyzel2    70
Valhallaxd, Bir saat önce yazdı:

burada yazana göre steroid kullanan kimsenin çocuğu olmayacağı oluyor ama Arnoldun bile 2  tane çocuğu var.

Lh fsh döngüsü kapalıyken nasıl sağlıklı sperm olabilir ki anormal bir durum bu 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Eyzel2, 7 saat önce yazdı:

Bu konu konuşuldu burda %1 dahi olsa ihtimal var o ihtimal de tanıdığını bulmuş :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Eyzel2    70
Emrahtkty, 10 dakika önce yazdı:

Bu konu konuşuldu burda %1 dahi olsa ihtimal var o ihtimal de tanıdığını bulmuş :) 

Reis adamın nazar değmesin 3 tane çocuğu var 7 senedir tanıyorum adamı 10 senedir full ama kesintisiz haftada  250 mg sustanon vurduğunu söyledi 7 senedir gözlerimle görüyorum sonuçlarını felan  tedavi medavi koruyucu anti inhb yok en büyük çocuğu 9 yaşında anormal bir yapı İranlı belki ondandır 😅

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
Eyzel2, 8 saat önce yazdı:

@Loving hocanın bununla alakalı bir yazısı vardı. Bazı kişilerde nadirde olsa bu döngü kapanmıyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
Eyzel2, 2 saat önce yazdı:

Reis adamın nazar değmesin 3 tane çocuğu var 7 senedir tanıyorum adamı 10 senedir full ama kesintisiz haftada  250 mg sustanon vurduğunu söyledi 7 senedir gözlerimle görüyorum sonuçlarını felan  tedavi medavi koruyucu anti inhb yok en büyük çocuğu 9 yaşında anormal bir yapı İranlı belki ondandır 😅

Benimde tanıdığım var o da İranlı 5 sene kesintisiz test e vuruyor adamda hiç bir problem yok sanırım genetik 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hafifzargana    216
agfitness, 06.09.2022 - 20:40 yazdı:

Alakası yok, susta bildiğimiz Enantatın Cypionateın karma hali öyle olsa Enantat da aynı olurdu diğerleri de. Deca eğer çok dikkatli ve minimal dozda kullanılmazsa şarteli çat diye indirebilir çavuşu komaya da sokabilir, ebediyete de erdirebilir bunu hep söyledim, ama diğer anaboller dozajı egzecere etmedikçe böyle sonuçlar vermezler. 
Haa şöyle bi anekdot olsun, adamın kısır olacağı vardır, üretim tesisleri zayıf kapasite çalışıyor ve sperm kalitesi zaten iyi değildir bir de üzerine aldığı en basit primobolan bile adamın üretim tesisinin durmasına neden olabilir. 

Bunun dışında hurafelere kulak asmayın derim ben. Tecrübeler internette yazan bi dünya abuk sabuk şeylerden evladır. Bir sürü camiamızda ne master trainer abilerimiz üstadlarımız var eski kurtlar. Ne sustalar ne dozaj primolar, dboller, anapolonlar kullandılar. Sonradan piyasaya açılan diğer ilaçlarla da ne trenlere bindiler, maşAllah çocuklarının çocukları olanları bile vardır emin ol.

Yine de ikna olamıyorsan, çekincen varsa çok basit susta kullanma. Maalesef acı bir gerçek var. Bu işi ya hiç yapmayacaksınız ya da yapacaksanız size uygun en akıllıca seçimlerle yola çıkacaksınız ve o yolda elinize batan dikenlere de gözünüze kaçan tozlara da eyvAllah diyerek kabul etmeyi göze alacaksınız arkadaşlar.

Ya siyahtır ya beyaz, grisi mrisi yok bu işin.

Sağlıklı sporlar…

hocam growth konusunda fikrini öğrenebilirmiyim, uzun vadeli bakıyorsak bu işe testesteronun yanında anabolizanlar yerine günlük 4 iu growt kullanma fikri sence nasıl, 4iu ve altının araştırmalarda pankreası baskılamadığı ve insülin problemi yaratmadığı kanıtlanmış, diyelim ki maddi olarak halletik bu işi verim olarak anabolizanlarla kıyaslayınca para israfı mı olur?

agfitness, 06.09.2022 - 22:42 yazdı:

Arkadaşlar lütfen konuları dağıtmayın bulandırmayın. Sorduğun soru bu konu içerisine ait değil o nedenle cevap vermeyeceğim.

Sağlıklı sporlar…

hocam growth da primobolan gibi anaboliklerde eczane ürünü konuda eczane ürünleriyle ilgi tavsiye ve kıyaslama üzerine açılmış bende bunları kıyaslama amaçlı bir soru sordum konu dışı bir soru olduğuna katılmıyorum cevap vermeyebilirsiniz saygı duyuyorum teşekkür ederim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
mcanmeco, 18.08.2022 - 15:14 yazdı:

Hocam 2012 de bodybuilding e başladım  2014" ten beri  ilaç kullanırım,  ilk kürün  susta primo anapolon  10 hafta oldu,,  haftada 250 susta 100 primo günde 50mg anapolon,, 2.  Kürüm 2015te oldu  10 hafta  yaptım  haftada 500 susta 200 primo günde 10mg anapolon,,   3. Kürüm  2016 da oldu 12 hafta yaptım..  Haftada 500 susta,, 300 rimobolan,,  2 kutu anapolonu 12haftaya bölerek kullandım,,  kürlerim de hiçbir zaman proviron eksik olmadı,  nolvadex eksik olmadı , kür sonu  pct için  pregnly 5000iu kullandım,  ben old scool takılan sporcular ile kür planması yaptım,  ve şuan kür giricek tim ilaç aramaktan insanlara güvenmekten yıldım,,  gittim  bugün eczaneden topladım ilaçları,  rimobolan ve anapolon eksiğim kaldı,  birde pregnyl yada chorıomon  lazım  Ekim sonuna kadar  ilaçları tıplıyım kür giricem,,  bu saçma sapan şehir efsanelerini  ifşa ettiğin için teşekkürler  millet kendi çöp ilaçlarını satmak için  sustanon u kötülüyor, yen son kürümü 2017 de yaptım 10 hafta susta, deca, rimo anapolon girdim,,  91 doğumluyum,  2017 de kürden 6 ay sonra evlendim,  2018 yılında bir kızım  oldu,,  yok sustanon aleti öldürüyor yok kısır yapıyor yok kalkmıyor diyenler ya karalama yapıyor,  yada pct  de sıkıntı var,,  çevremde hala +40 yaş sporcular var sustanon kullanıyor,,,  bu ilaç ları bugün topladım,  üç kuruş fazla veririm  kafam rahat olur

Hocam bende ilk defa küre başlamak istiyorum sustanon primabolan düşünüyorum. Pek bilgili değilim pct ve korunma olayları konusunda yardımcı olursan sevinirim :)  Haftada 2 enjeksiyon susta primobolan düşünüyorum . Kaç hafta kac mg ve kür içerisinde hangi korumayı ne kadar kullanmalıyım kür bittikten sonra pct nasıl olmalı kısaca cevaplarsan sevinirim. İyi günler saygılar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
proliqht1, 4 saat önce yazdı:

Hocam bende ilk defa küre başlamak istiyorum sustanon primabolan düşünüyorum. Pek bilgili değilim pct ve korunma olayları konusunda yardımcı olursan sevinirim :)  Haftada 2 enjeksiyon susta primobolan düşünüyorum . Kaç hafta kac mg ve kür içerisinde hangi korumayı ne kadar kullanmalıyım kür bittikten sonra pct nasıl olmalı kısaca cevaplarsan sevinirim. İyi günler saygılar

Forumda benim veya farklı üyelerin eski paylaşımlarına bakarsanız detaylı okursanız hepsi yazıyor,, mg ayarlama konusu tamemen size kalmış, spor geçmişinize, kilonuza,, yağ oranınınza, ve bütcenizle alakalı çünkü rimobolan tanesi 70 TL en az 30- 40 tane kadar almanız lazım,, bunun yerine boldenon da kullanılabilirsiniz,, bana kalırsa ürünler hakkında detaylı bilgi edinin ve kendiniz için en uygun ürüne karar verin,, bu forumda bütün ürünler hakkında detaylı bilgi vardır 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SNK    0

merhaba ben de beginner bir kür yapmak istiyorum. hem tavsiye almak hem de bu sitede kimden alabilirim öğrenmek istiyordum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.