Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

arrangerant

Testosterone artirmalimiyim

Önerilen İletiler

arrangerant    49

Arkadaslar herkese merhaba haftalik

400 tren

400 deca

400 bolde

1000 testo

Gunluk 100 mg anapolon ve gunluk 40 iu insulin aliyorum tren, deca ve bolde icin 1000 mg testo az mi sizce ? Artirmalimiyim ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

kayhan96    5

Deca ile bolde aynı reseptöre bağlanan ilaçlar, neden ikisini aynı kürde alıyorsun bence mantıksız kardeşim 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fthh    70
gönderildi (düzenlendi)
kayhan96, 15 saat önce yazdı:

Deca ile bolde aynı reseptöre bağlanan ilaçlar, neden ikisini aynı kürde alıyorsun bence mantıksız kardeşim 

Çok haklısın bunu sürekli diyorum bolde ve deca aynı anda çalışmaz boşuna masraf.
Testo arttırmalımıyım dersen benim mantığım ve bana öğretilen anabolizan X2 testo her zaman.

tarihinde Fthh tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
arrangerant    49
Fthh, 12 saat önce yazdı:

Çok haklısın bunu sürekli diyorum bolde ve deca aynı anda çalışmaz boşuna masraf.
Testo arttırmalımıyım dersen benim mantığım ve bana öğretilen anabolizan X2 testo her zaman.

Kardesim ×2 yapsam 2400 testo almam gerekli haftalik duvarlara tirmanmayayim sonra :) ben 1500 falan gibi dusunuyordum. Birde deca ve tren ayni kürde şaibeli diye biliyorum deca ile bolde bir arada olmaz diye su an senden duydum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fthh    70
arrangerant, 1 saat önce yazdı:

Kardesim ×2 yapsam 2400 testo almam gerekli haftalik duvarlara tirmanmayayim sonra :) ben 1500 falan gibi dusunuyordum. Birde deca ve tren ayni kürde şaibeli diye biliyorum deca ile bolde bir arada olmaz diye su an senden duydum. 

boldeyi çıkartırsan 800 düşer gayette temiz x2 testo alabilirsin. Hayır aksine deca ve tren şaibeli değil ikisi güzel çalışır bu konuda bilimsel açıklama ve deneyler mevcut ama deca ve bolde aynı kürde olmaz. Eğer bilimsel bir kanıt istiyorsa ;  william llewellyn - Anabolics kitabını okuyabilirsin veya eski bir old school antr. sorabilirsin. insanlar fazladan ürün satmanın peşinde bence parana yazık boldeyi çıkart.

kayhan96, 14 saat önce yazdı:

Kayhan arkadaşımız da benimle aynı fikirde.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xxgokhanzz21    126

Valla yazmayayım diyorum her defasında ama kendimi de zor tutuyorum. 70 kilo adamın vucudu 3000+ gram anabolik artı 40 ünite insülin nasıl kullanabilir merak içerisindeyim. Bence siz kür yapmak yerine makro besin ve kalori hesaplamalarına yoğunlaşmalısınız.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
arrangerant    49
xxgokhanzz21, 3 saat önce yazdı:

Valla yazmayayım diyorum her defasında ama kendimi de zor tutuyorum. 70 kilo adamın vucudu 3000+ gram anabolik artı 40 ünite insülin nasıl kullanabilir merak içerisindeyim. Bence siz kür yapmak yerine makro besin ve kalori hesaplamalarına yoğunlaşmalısınız.

:) dostum %18-%20 yag oraniyla 85-90 kg olmaktansa %5-%7 yag orani ile 70 kg olmak bence cok daha iyi. Ben hic bir zaman  balon gibi hacim alip sonra defineye ugrasmadim. Ayrica fotoraftaki formum 70 kg degil 56 kg :) kafandaki hacim yada vucut diye dusundugun şey icin oyle macro beslenme ve kalori hesaplamaya falan gerek oldugunuda dusunmuyorum 70 kg lik adam yerine senin  sahip oldugun gibi kutleye daha basit yontemlerle ulasilabilir. Adam kolunu olcmus 44 cm. yazmis pazuda 2 parmak yag var. Bence kür ile ve vucut ile ilgili kafamizdakiler birbirinden baya farkli :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
morningstar    46
arrangerant, 3 saat önce yazdı:

:) dostum %18-%20 yag oraniyla 85-90 kg olmaktansa %5-%7 yag orani ile 70 kg olmak bence cok daha iyi. Ben hic bir zaman  balon gibi hacim alip sonra defineye ugrasmadim. Ayrica fotoraftaki formum 70 kg degil 56 kg :) kafandaki hacim yada vucut diye dusundugun şey icin oyle macro beslenme ve kalori hesaplamaya falan gerek oldugunuda dusunmuyorum 70 kg lik adam yerine senin  sahip oldugun gibi kutleye daha basit yontemlerle ulasilabilir. Adam kolunu olcmus 44 cm. yazmis pazuda 2 parmak yag var. Bence kür ile ve vucut ile ilgili kafamizdakiler birbirinden baya farkli :)

İyi de babuş ona laf yok ama 90+ adamlar bu dozajları kullanıyor, o 90 kilonun hepsi yağ değilki. Hayatın hakkında bir şey demek düşmez ama iyiliğin için dozajların çok yüksek olduğunu söylüyoruz. Bulkingdeki bbcilerin buna benzer kürlere girdiğini duyuyorum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delipanter00    176

Kimisi 500 testo 400bolde ile yarisa hazirlanir kimiside buldugunu sokar vucuda 😀ben birsey demiyorum herkesin kendi tercihi abimiz bizden yardim istemis bilgili kisilerede cevaplamak düser

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
arrangerant    49
morningstar, 5 saat önce yazdı:

İyi de babuş ona laf yok ama 90+ adamlar bu dozajları kullanıyor, o 90 kilonun hepsi yağ değilki. Hayatın hakkında bir şey demek düşmez ama iyiliğin için dozajların çok yüksek olduğunu söylüyoruz. Bulkingdeki bbcilerin buna benzer kürlere girdiğini duyuyorum.

Arkadaslar gunaydin oncelikle :) simdi durum su; daha önceki paylasinlarimi okumus arkadaslar bilirler bu dozlar kafama gore artirdigim dozlar degil onceki kurlerin dozajlarina gore hocamiz ile belirledigimiz dozlar evet 500 testo 400 bolde ile deli gibi vucut yapip yarismaya girenler var fakat benim vucudum direk tolere ediyor bende bu kadar ilaci almaktan cok mutlu degilim yada daha cok ilac alayimda hemen patlayayim gibi bir cabam da yok ancak vucudum bukadarina  tepki veriyor biraz karisik acikcasi durumlar :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.