Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Delipanter00

Yavastan geri donuyorum

Önerilen İletiler

Delipanter00    175

Selamlar herkese uzun bir süre spora ara vermistim( 4 ay kadar ama bu süre icerisinde zevk icin  2 haftada bir 3 haftada bir gidip öylesine antrenman yaptigim zamanlar oldu ). 4 ay boyunca ne beslenmeye dikkat etmistim ne de antrenmanlara. Bu süre zarfinda hem cok yaglandim hemde kas hacmi olarak cok kücüldüm. Sizinde bildiginiz gibi üyelerin kür günlükleri kisminda kendime ait “18 yas ilk kür günlügüm” diye bir konu vardi. O konu cok okunup instagramdan da cok geri donus geldiginden dolayi ve ayrica biomdada “Natural Fitness Athlete” yazdigi icin milletin “hani sen naturaldin lan” diye t*ş*k gecmelerinden dolayi kaldirttirdim o konuyu. Bu ilk kürümü yapip pct yi tamamladiktan sonra yaz ayinin ortalarinda tahminimce %18 %19civari yag oraninda ve sulu olarak 100kg ye ulasmistim( o döneme ait fotograf koyucam) ve kol ölcüm soguk 40 ile 40,5cm araliginda gidip geliyordu(sadece kolu ölcuyordum). Simdi ise yine 100kg yim ama göbek önden gidiyor g*t arkadan geliyor misaliyim. Kollar 36 37cm e gerilemis ve diger bölgelerdende inanilmaz ölcü kaybetmisim. Hatta birakin ölcü kaybetmeyi yazin güle oynaya 85 90kg bench press yapiyorken simdi 50 60kg da tikaniyorum. Yani demek istedigim tam bir yikik olmusum hem ölcü kaybetmisim hem agirliklarim cok düsmüs hem de yag oranim 20 25 lere firlamis. Bu kadar yazdim ben ama amacimin ne oldugunu söylemedim galiba 😀. Suanki amacim “dogal olarak” eski formuma ulastiktan sonra nisan ayinin ortalarinda ufak bir küre girip vucudu bir tik daha level atlatmak olucak. Spora baslayali 1 hafta oldu ve sanki bir profesyonelmis gibi moda büründüm her yanimdan motivasyon fiskiriyor. Eskiden kürde hangi vitaminleri mineralleri kullaniyorsam aynilarini yine kullaniyorum her ay size yeni cektigim fotograflari paylasicam gelisimi hep birlikte görmüs olucaz. Asagiya fotograflari biraktim, suanki halimin ne oldugunu ve yaptigim ilk kürden sonraki halimin ne oldugunu görün 😀 Bu arada yasim halen 18 bilginiz olsun.

C03F81D6-3DA9-4570-B88A-0B39BF7D14BF.jpeg D0258948-D3FC-4F55-8661-F26C79C072D7.jpeg 11854D93-3B31-41A6-97A5-9AA02F040ED2.jpeg F7761129-B4AA-4AB5-979A-4B612869CEB2.jpeg

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Delipanter00    175
gönderildi (düzenlendi)

Haftalik 250mg Testosteron enanthate ile baslayarak e2 yi düsük tutup diyete bu sekilde devam etmeyi dusunuyorum. Bunun yaninda ventolin caffein ve yohombine kombinini yapicam. Kaldiki kupkuru olayim da demiyorum, %13 14 e kadar dustukten sonra dozu arttirip baska anabolizan ekleme istegim var. Niye enanthate derseniz eger iki gunde bir enjeksiyon yaparak kendimi daha fazla igne olma stresine sokmak istemiyorum. Sizlerin dusuncelerinizi merak ediyorum, enanthate ile e2 yi dusuk tutarak endomorf bir vucut definisyon yapabilirmi? (Sözde diyeti dogal yapicaktik 😀)

tarihinde Delipanter00 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delipanter00    175
morningstar, 5 dakika önce yazdı:

Kanka propu omuzdan vurursun ya zorlamasın seni enant, arimidexe mi abanacaksın.

Enanthate ile işim olursa eger mecbur e2 yi dipte tutmak icin arimidez veya aromasin kullanmam gerekicek. Yoksa sulandiriyor enanthate esteri vucudu. Propionati kullanmasina kullanirimda 2 gunde bir igne yapmak beni cok sikintiya sokar. Önceki kürde bile enjeksiyon günleri geldiginde kara kara dusunuyordum. Hatta o gün kendime enjeksiyon yapicagim aklima geldiginde kalbim falan sıkışıyordu😀 birde bu durumu iki günde bir yasayacigimi dusunursek stresten sikintidan kafamda sac kalmaz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delipanter00    175

Büyük ihtimal 250mg testo ile diyeti sürdürüp diyet sonundada ek anabolizan ekleyerek ilk isim bulkinge gecis yapmak olucak arkadaslar. Bilgilendireyim dedim sizide. Bu hafta gidip kan testi yaptiricam sonuclari yine paylasirim buradan.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delipanter00    175

Hersey tam iyi gidiyor derken 15 gun once dedem kalp krizi gecirdi. Bu nedenle apar topar edirneden izmire gitmek zorunda kaldik. Dolayisiyla assa yukari iki hafta spor ve beslenmeden uzak kaldim.Dün eski disiplinim ile ayni sekilde tekrardan starti verdim. Elimde bu forumdan alinmis iran testo mevcut 250mg vurarak hafiften küre basliyacaktim fakat cesitli problemlerden dolayi bir sure daha dogal takilmak zorundayim. Gittigim salondan bu forumu takip eden insanlarin oldugunu biliyorum. Beni tanirlarsa bir zahmet belli etmesinler insanlara kim oldugumu 😀 ( fotograf dün cekildi maalesef hala 100kg civarinda gidip geliyorum)

2164ABF6-1C73-4465-BE2C-43054DD68E18.jpeg

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
morningstar    46

Geçmiş olsun dostum, yaşlarımızın yakın olması nedeniyle 1 senedir takipteyim seni. Gönül isterki bir gün beraber salonda ter atalım tavuk pilav yiyelim. Dedene ve sana sağlık diliyorum, umarım durumu fenalaşmaz. Eski haline göre çok yağlı duruyorsun inanıyorum ki yaza doğru toparlayacaksındır.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delipanter00    175
morningstar, 27 dakika önce yazdı:

Geçmiş olsun dostum, yaşlarımızın yakın olması nedeniyle 1 senedir takipteyim seni. Gönül isterki bir gün beraber salonda ter atalım tavuk pilav yiyelim. Dedene ve sana sağlık diliyorum, umarım durumu fenalaşmaz. Eski haline göre çok yağlı duruyorsun inanıyorum ki yaza doğru toparlayacaksındır.

Tesekkurler dostum. Gecen ay ameliyat olmustu ama ameliyattan sonra kalbe pihtimi ne gitmis galiba. Bu nedenlede 2 hafta once kalp krizi gecirdi. Anjiyo falan yaptilar 4 damari tikali cikincada direk baypass oldu. Simdilik durumu iyi insallah daha iyi olucak. Bu arada iyi dileklerin icin tesekkurler, insallah toparliycaz yavas yavas 👍🏻😄

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delipanter00    175

Suanki formumun ne oldugu hakkinda duzgun bir fotograf birakiyim dedim. Pazartesi spora baslamistim galiba ve ayni sekilde insallah arik birakmadan devam edicem. Cok yakinda sahalardayim😀 Kendimi ustun gormek gibi olmasin ama genetigimin oldukca iyi oldugunu dusunuyorum. Birkac sponsor vb olursa arkamda kazanamayacagim yarisma olmaz sanirim 😁

(video koymustum ama galiba acilmiyor? Neyse videonun icinden alabildigim kadar ss aldim idare edelim artik bu ss lerle 😀)

C29F5E0F-FFD1-41E7-8BE3-6113DD1D5147.pngB93C4BBB-65FC-4B5B-A4FD-A5189807E671.png

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delipanter00    175

Selamlar konuyu biraz guncelliyim dedim. Suanda her gun calistigim bolgeye gore degismek sartiyla ortalama 200-300gr arasi karb aliyorum. Gecen hafta pazartesiden beri galiba hic off vermeden gidiyorum salona. Her antrenmandan sonra 30-60dk arasi o gunki moduma gore 10-15 egimde 4-5hizda banda cikiyorum. Spor salonu haricinde gun icinde de az cok aktif bir insanim. Ayrica şunuda belirtiyim unide ilk donem bittiginden dolayi 4 5 haftadir tatildeyiz ve bu nedenlede uyku duzenim falan acayip bozuldu. Sabaha karsi 6 da falan yatiyorum. Durum boyle oluncada mecbur anca kahvaltiyi yapiyorum veya o gun  erken kalktiysam ikinci bir ogun daha yiyip aksam 8 gibi salonda oluyorum.( kahvalti dedigime bakmayin oglen 2 de yapiyorum sözde “kahvalti” olan seyi 😀) Neyse okullar haftaya basliyor duzeni tam olarak oturtayim yoluma tam gaz devam edicem. Son olarak birde aklimda birdahaki aydan itibaren Ertug hoca ile calisma gibi bir dusunce var ama emin degilim oyle bir sey olursa buradan yine duyururum. Ayrica foto bugunden. Esofman almayi unutmusum ustume kot pantolonla antrenman yaptim 😀 azimlilik ve hirslilik bu olsa gerek

165402FE-F895-4333-AD2B-66414D239852.png 73045384-6C6B-4073-A057-24EEAEE2ACAA.png

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xxgokhanzz21    126
Delipanter00, 31.01.2019 - 04:41 yazdı:

Suanki formumun ne oldugu hakkinda duzgun bir fotograf birakiyim dedim. Pazartesi spora baslamistim galiba ve ayni sekilde insallah arik birakmadan devam edicem. Cok yakinda sahalardayim😀 Kendimi ustun gormek gibi olmasin ama genetigimin oldukca iyi oldugunu dusunuyorum. Birkac sponsor vb olursa arkamda kazanamayacagim yarisma olmaz sanirim 😁

(video koymustum ama galiba acilmiyor? Neyse videonun icinden alabildigim kadar ss aldim idare edelim artik bu ss lerle 😀)

C29F5E0F-FFD1-41E7-8BE3-6113DD1D5147.pngB93C4BBB-65FC-4B5B-A4FD-A5189807E671.png

Dostum eğer bu güncel bi fotoğrafsa pek üstün genetik değilde daha çok aromatize olmuş hatta jinekomasti tarzı bi göğüs görüyorum :) Diğer fotoğraflarda hacim olarak gayet iyi ancak anabolik kullanırken e2 kontorlü kaçınca görüntü oldukça bozuluyor...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delipanter00    175
xxgokhanzz21, 2 saat önce yazdı:

Dostum eğer bu güncel bi fotoğrafsa pek üstün genetik değilde daha çok aromatize olmuş hatta jinekomasti tarzı bi göğüs görüyorum :) Diğer fotoğraflarda hacim olarak gayet iyi ancak anabolik kullanırken e2 kontorlü kaçınca görüntü oldukça bozuluyor...

Abi sporu biraktiktan sonra inanilmaz yaglandim ve gogus uclarida boyle oldu. Neden boyle oldu acikcasi anlamadim bende. Ama söyle diyim; gogus uclarim sicak ortamdan soguk ortama girince veya soguk suya falan girince kendini cekiyor normal gozukuyor, diger ortamlarda sicakta falan kendini saliyor bu sekilde jino gibi bir hal aliyor. Kaldiki abi bunu bana soyleyen sen haric daha cok kisi oldu ama bir turlu cozemedim bu problemi. Ha bide assa yukari 5 aylik aradan sonra 2 hafta falan oluyor spora baslayali. Az cok bu 2 haftada yine biraz toparladi gogusler, baslamadan once goruntu daha berbatti. Suanda dogal ilerliyorum ama ilk kurde e2 yi pek kontrol etmemistim ondanmi boyle oldu pek bilmiyorum acikcasi😀

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xxgokhanzz21    126
Delipanter00, 44 dakika önce yazdı:

Abi sporu biraktiktan sonra inanilmaz yaglandim ve gogus uclarida boyle oldu. Neden boyle oldu acikcasi anlamadim bende. Ama söyle diyim; gogus uclarim sicak ortamdan soguk ortama girince veya soguk suya falan girince kendini cekiyor normal gozukuyor, diger ortamlarda sicakta falan kendini saliyor bu sekilde jino gibi bir hal aliyor. Kaldiki abi bunu bana soyleyen sen haric daha cok kisi oldu ama bir turlu cozemedim bu problemi. Ha bide assa yukari 5 aylik aradan sonra 2 hafta falan oluyor spora baslayali. Az cok bu 2 haftada yine biraz toparladi gogusler, baslamadan once goruntu daha berbatti. Suanda dogal ilerliyorum ama ilk kurde e2 yi pek kontrol etmemistim ondanmi boyle oldu pek bilmiyorum acikcasi😀

Antrenman yaptıkça ve yağ oranı azaldıkça daha iyi gözükebilir muhtemelen ama jinekomasti oluştuktan sonra tek çözüm ameliyat bildiğim kadarıyla. Bundan sonra testlere göre hareket et e2 yi referans değerleri üst sınıra yakın tut gelişim adına, ancak çok çok yükseltme. Özellikle prolaktin(cabaser) veya e2 kaynaklı göğüs ucunda kaşınma ve hassasiyet başladığında tamoksifen kullan arimideks yetersiz kalacaktır. Umarım göründüğü gibi değildir yani biraz diyet kardiyo yok olur diyelim.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delipanter00    175

Suanda ilac falan kullanmadan dogal ilerliyorum, spora baslayali daha 1 ay olmadi. Sonra bitik yikik falan demeyin 😀

Assa yukari 15 20gundur salona gidiyorum. Bu surec icerisinde sadece 1 gün off verdim. Guncel kilom 94. Yavas yavas acilmaya basladim ama hala dombiliyim. Okullarda bu hafta basladi beslenmemi falan duzelttim. 3 ogun yiyorum ve 5 6gr kadar tuz tuketip 5 litre kadarda su iciyorum. Sabah 7 de 7 yumurta( 3 tane köy yumurtasi sarisiyla beraber, digerleri a101 yumurtasi beyaziyla), oglen 1 de 150gram pirinc veya makarna yninda 300gram kirmizi et yada tavu ve salatalik tursusu, antrenmana bu ogunden sonra 4 gibi basliyorum. Antrenmandan once sekersiz cikolatli fistyk ezmesi, arginine ve espresso iciyorum ardindan 45 dk sonra antrenmana basliyorum. Aksam saat 7 8 gibide oglenkinin aynisi olan son ogunu yiyorum. Arada bir antrenman oncesi rice king ve cikolatli pirinc patlagini katistiriyorum ustune sekersiz cikolatli fistik ezmesi atiyorum yanindada yine 7 yumurta yiyorum( ilk ogunden sonra antrenman yapcaksam bunu yaparim yoksa normalde sabah karb almam) Vitamin olarak ise omega3, magnezinc, benexol, c ve d vitamini aliyorum. Arada bi suyun icinde eriyen kalsiyum iciyorum. Ayrica birseye daha deginmek istiyorum son zamanlarda asiri duygusalim muhtemelen e2 cok yuksek. Ornegin dun sinifimdan uzun zamandir konustugum kizla bozusunca hickiria hickira agladim. Bu sebeplede dun aksam yarim tablet arimidex aldim. Fotograf en guncel halim suanda kardio yapiyorum 30dk once falan cektim. Ayrica pumpsiz halini cekip atayim dedim. Önceki fotograflar pumpluydu. Daha net anlasilsin diye ayni pozu veriyorum. Ilerleyen zamanlarda gobegin durumunu falanda paylasicam.

54474F04-0D66-4851-A3ED-B7515D1D0CCC.png

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mlt44    133

Kurun yolculuğunnaturel azimle hayirli olsun analitik yaklasiyorsun ve çok büyük  basari elde  edecegine inaniyorum

Bende deca kurundeyim karbo ve protein miktarlariyla alakali konu açtım ama forumda insanlar ilac dedin mi fikir üstüne fikir beslenme dedin mi dut yemiş bul bul

250 300 gr karbo natürel halde fitness için çok az üstelik uzun ve meyilli cardio dan bahsediyorsun katabolik duruma girmeyesin. Kas ve yağ ölçümü yaptıran iyi olur halk sağlı merkezlerinde uzman diyetisyenlerle konuşabilirsin. Şimdiden başarılar.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delipanter00    175
Mlt44, 19 dakika önce yazdı:

Kurun yolculuğunnaturel azimle hayirli olsun analitik yaklasiyorsun ve çok büyük  basari elde  edecegine inaniyorum

Bende deca kurundeyim karbo ve protein miktarlariyla alakali konu açtım ama forumda insanlar ilac dedin mi fikir üstüne fikir beslenme dedin mi dut yemiş bul bul

250 300 gr karbo natürel halde fitness için çok az üstelik uzun ve meyilli cardio dan bahsediyorsun katabolik duruma girmeyesin. Kas ve yağ ölçümü yaptıran iyi olur halk sağlı merkezlerinde uzman diyetisyenlerle konuşabilirsin. Şimdiden başarılar.

Guzel dusuncelerin icin tesekkurler abi 😀 cabaliyorum iste elimden geldigince. Karb miktarini gunden gune degistiriyorum abi, ayrica bir ara ertug hocanin yuksek karb ve tuz alarak diyet yapma sistemini denemistim ama bana yaramadi o sistem galiba tansiyon tavan yapmisti😀. Suanda da carb cyling denilen sistemi uyguluyorum kisacasi. Kimi gunler sabahda karb aliyorum. Degisiyor yani aldigim karb miktari😀 Zaten suanda pek kati olarak ilerlemiyorym. Birkac hafta sonra isleri iyice ilerleticem, birseyi kafaya koyarsam ne olursa olsun yaparim onumde kimse duramaz yani 😁

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mlt44    133

Yav ertugun tuz olayı kendi metabolizmasında attığı hep yektir. Eyer anabilizan kullanıyorsan mineral madde retensiyonu bobreklerde yapar zaten sonuna kadar mineral emilir fazladan tuz ölüm demektir. Suyunu ihmal etme. Aile genetiği tansiyona yetkin demektir. Başarılar yemekten de kisma🍊🍊

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Babamakina    3

şuanda neler kullanıyorsun

''ventolin caffein ve yohombine kombinini yapicam'' demiştin 1 ocakta merak ediyorum şu yohombine yi merakla bekliyorum dozajlarını falanda bilmiyorum o şeyin neler yapabileceğini merak ediyorum şuan kullanmıyorsan ne zaman kullanmaya başlıyacaksın ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delipanter00    175
Babamakina, 19 dakika önce yazdı:

şuanda neler kullanıyorsun

''ventolin caffein ve yohombine kombinini yapicam'' demiştin 1 ocakta merak ediyorum şu yohombine yi merakla bekliyorum dozajlarını falanda bilmiyorum o şeyin neler yapabileceğini merak ediyorum şuan kullanmıyorsan ne zaman kullanmaya başlıyacaksın ?

Şuanda yohombine ve ventolin kullanmiyorum. Kullandigim tek sey antrenman oncesi sert bir kahve. Spora baslayinca Ilk hafta kullanmistim 5 gun kadar fakat karnimdaki deriyi iyice inceltmeden yani yag oranimi oldukca dusurmeden kullanmama karari aldim. Ilk gun 2,5mg yani tek hap kullandim kalan 4 gun kadarda sirayla 3 hapa kadar cikmistim. Tek sikintisi ereksiyon esnasinda peniste agri oluyordu cok sert ereksiyon veriyordu. Elimdeki urunde bu. Tr de bildigim kadariyla satisi yok bulgaristandan almistim.

845C5FB3-D077-4B2A-8A52-CB844D92E169.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delipanter00    175

Uzun zamandir yazmiyorum biraz guncelleyim konuyu dedim. Assa yukari iki-ikibucuk haftadir antrenmanlara ara verdim. Bu surec icinde 3 4 kez anca gittim oda arkadasimin hatrina. Martin basinda mevsim degisikliginden grip olmustum 3 4 gun ara vermistim antrenman ve beslenmeye ondan sonrada vizeler basladi yine bir hafta kadar boş geçtim denebilir. Fakat bu aralar psikolojik sikintilarim cok bas gosterdi. Gelecek kaygisi, okulum hakkinda bazi sikintilar, cevremdeki arkadasliklar, kiz meseleleri, ailevi sorunlar cok fazla yasamaya basladim. Normalde bu tarz olaylari az cok kafaya takan biriyim ama bu aralar cidden cok fazla ust uste geldiler. Maddi sikintim falanda yok peder ne kadar istersem para yolluyor ama tükenmislik sendromunami yakalandim anlamadim acikcasi. Okul haricinde evden disariya cikmiyorum 2 3 haftadir. Durduk yerde yatakta yatarken kendimi balkondan atsammi diye bos bos dusunceler aklima gelmeye basliyor o derece 😀 Neyse bunlari gecelim ve ileride yapicaklarim hakkinda biraz bilgi vereyim. Pazartesi bacak idmani atmistim iki gundur yine bu meselelerden dolayi hic salona gidedim. Bugun sirt omuz yaptim ve artik 6 gunluk idman programi yapicam. Bacaklara ara vermistim gecen yil nisan ayindan beri bacak yapmazdim, bacak calismayada yeni basladim. Quads ve hamstrings-kalca olarak ikiye böldüm bacaklari. Haftada iki gun bacak yapicam onun haricinde diger bolgeleride haftada iki kez calistirmak uzere antrenman programi hazirladim. Mayisin sonunda assa yukari 30 hafta surucek bir küre baslama hayalim var. o zamana kadar dogal takilmaya calisicam. Bu arada fotograflar 17 mart aksami cekildi.

0C1D5C63-F06E-4F40-A75B-1E0CCFBE3489.jpeg

D8D6CCA3-E9BD-49E8-9B2C-F2DA6C77A5C8.jpeg

tarihinde Delipanter00 tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mlt44    133

Kure gireceksen gir o kadar beslenme ve emek boşa gitmesin...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delipanter00    175
Mlt44, 18 dakika önce yazdı:

Kure gireceksen gir o kadar beslenme ve emek boşa gitmesin...

Abi aslinda suanda kure girme hevesim cok var ama mayis gibi almanyaya gidicem spora orada devam edicem. Suanda kure girersem ve oradayken ilac temin edicek birilerini bulamazssam yaptigim kür yarida kalicak diye kure girmek istemiyorum simdi.  Turkiyeden aldigim ilaclari hava limanindan hic sikintisiz gecirebiliyormuyuz onuda bilmiyorum. O yuzden kafamda biraz karisik suanda.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mlt44    133

Durum karisik ama 8 hafta only testo danabol primobolan yapsan yeter... Gibi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.