Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

morningstar

Testo anapolon

Önerilen İletiler

morningstar    46

Selam arkadaşlar 3 gün önce 250 test e. Dün de anapolona başladım.

Kilom şu an 65 boyum 168 yağ oranımı %11 tahmin ediyorum, 70'in üstünü görmüşlüğüm var fakat hastalık, diyet, spordan uzak kalma depresyon falan derken yaklaşık 5 kilo verdim. Şimdi toparlamaya uğraşıyoruz.

Dün yarım tablet bu gün de yarım tablet anapolon içtim eczane malı.

Yarın normal tablete çıkaracağım dozu.

Sabah nac600 içtim aç karna, idrarım renksiz çıkıyor.

Dün hafif baş ağrısı yaşadım, bu gün de parmak uçlarımda kızarıklık ve arada yanma hissi var. Acaba vücudum östrojene çok mu duyarlı. Hafif arada göğüs ucumu yokluyorum paranoyak oldum biraz jinekomasti ihtimali korkutuyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

morningstar    46

Arkadaşımla olan foto 3 ay diğeri de yaklaşık 1 ay önce, 67 civarı olmam lazım o fotolarda. Kolum en son soğuk 35.5'di. İyi bir pump ile 37.5'i görüyordum.

Şu anda kolum soğuk 34 yok düzgün pump olamadım daha, sıcak ölçüm yapmadım. Umarım kolaylıkla toparlarım, en büyük isteğim büyük bir trapez ve kolda damar. Programa istanbuldan katılıyorum eğvele eğvele.

20181227_004252.png

20181227_004031.png

tarihinde morningstar tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.239

öncelikle başarılar ama sizin gibi arkadaşlara genç arkadaşlara çok üzülüyorum misal o artan 2 cm yada 5 yada 10 cm kas mı zannediyorsunuz?adeleniz sıfır kürlere giriyorsunuz şuan gördüğün her şey bir rüyadan ibaret abicim malesef. adelenin kasların içi su ile dolu ve hacim bundan herkes sanıyorki kas kazandım veya misal sen anapolon testo aldın olsa olsa bir kutudan 200,300 tl millet araba ev parası veriyor bu iş sende ver anlamında değil yani bu şekilde olmuyor bu işler adele suyu tuttu karaciğeri deldin geçtin daha gencecik yaşında lh fsh düşürerekk kapayarak sperm kaliteni ölü sperm yüzdelerini arttırdın vs vs ahh ahh söylesen tesiri yok sussan gönül razı değil :) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
morningstar    46

İlaçlara daha yeni başladım attığım fotolar natural. Daha su diye tabir edebileceğim bir gelişme katetmedim. İmkanım olursa tabiki yarışma görmek istiyorum ama 2 seneden önce hazır olamayacağımı da biliyorum. Düşünceniz için teşekkür ederim ama başladım zaten 1 senedir aklımda olan bir şeydi.

Sizce kür içinde proviron ve nolvadex kullanmalı mıyım? Nolvadexi kaç günde bir almamı tavsiye edersiniz?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Medet    1

Bay t her yorumda araba fiyatı araba fiyatı yok öyle dünya boldenin testoinun fiyatı belli arkadaşım boy kilo normal vucüt belli bi kas elde etmiş hatlar belli tam kurluk ...natürel ilerisi olmuyor zaten adamın moralini neden dusuruyorsun

tarihinde Medet tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.239
Medet, Şimdi yazdı:

Ney t her yorumda araba fiyatı araba fiyatı yok öyle dünya bölgenin testinin fiyatı belli arkadaşım boy kilo normal vucud belli bi kas elde etmiş hatlar belli tam kurluk natürel ilerisi olmuyor zaten adamın moralini neden dusuruyorsun

Sen kimsin arkadaşım ? Eline 2 ay önce dumbell almış biri olarak sen kime ahkam kesiyorsun?bu arkadaşım doğrusunu yanlışını görecek ki bilsin her şeyi senin gibi rüyalar aleminde yok olmasın diye tecrübeyi zamanını parasını sağlığını kaybetmeden alsın bier cebine koysun diye. sen hayatında kaç podyum kaç kür gördün kaç yılını verdin bu spora? 5 alpha enzimleri nedir desem yüz yüze gelsekte abi ben yeni geldim şehire diyeceksin  kalkmmış bana burada laf ebeliği yapıyorsun. @Loving valla bu foorumda 5 yıldır varım ama bu ve benzeri nitelikte yetersizlik ve ukalalıkta insanlar yoktu o zamanlar çokta güzeldi platform ama artık gerçekten bu ve benzeri tiplerden sebep yıllarımı verdiğim platform beni üzmeye başladı.umarım bu ve bunun gibi ağzından ne söz çıktığı belli olmayan teşekkürler demek yerine tecrübelerinizden yararlanıyoruz herkes cebimizdeki parayı almanın peşinde bak sen ne üzel doğruları söylüyorsun diyeceğine...................ahhhh ahhhh yazık.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fthh    70
Bay-T, 15 saat önce yazdı:

Sen kimsin arkadaşım ? Eline 2 ay önce dumbell almış biri olarak sen kime ahkam kesiyorsun?bu arkadaşım doğrusunu yanlışını görecek ki bilsin her şeyi senin gibi rüyalar aleminde yok olmasın diye tecrübeyi zamanını parasını sağlığını kaybetmeden alsın bier cebine koysun diye. sen hayatında kaç podyum kaç kür gördün kaç yılını verdin bu spora? 5 alpha enzimleri nedir desem yüz yüze gelsekte abi ben yeni geldim şehire diyeceksin  kalkmmış bana burada laf ebeliği yapıyorsun. @Loving valla bu foorumda 5 yıldır varım ama bu ve benzeri nitelikte yetersizlik ve ukalalıkta insanlar yoktu o zamanlar çokta güzeldi platform ama artık gerçekten bu ve benzeri tiplerden sebep yıllarımı verdiğim platform beni üzmeye başladı.umarım bu ve bunun gibi ağzından ne söz çıktığı belli olmayan teşekkürler demek yerine tecrübelerinizden yararlanıyoruz herkes cebimizdeki parayı almanın peşinde bak sen ne üzel doğruları söylüyorsun diyeceğine...................ahhhh ahhhh yazık.

tayfun hocam öncelikle herkesin cebimizde ki parayı almanın peşinde olduğu fikrinize katılıyorum.
testo ve anapolonla güzel bir kas kütlesi yapamyacağını anlatmaya çalışmışsınız ona da katılıyorum
Şuan ki vucut yapısının küre girmesine erken olduğuna da katılıyorum velhasıl söylediğiniz herşeye katılıyorum.
Lakin biraz daha yumuşak bir dille gençlere yol gösterici olursanız, hani gençlerin şevkini kırmadan onlarda siz de fazlasıyla bulunan tecrübe ve bilgi birikiminden faydalanabilirler. misal benim çözemediğim bir konu olursa sizi etiketlerim ki tecrübenizden
yararlanabileyim ki etiketlediğim olmuştur geçmiş postlarıma bakarsanız görebilirsiniz.

tarihinde Fthh tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.239
Fthh, 2 dakika önce yazdı:

tayfun hocam öncelikle herkesin cebimizde ki parayı almanın peşinde olduğu fikrinize katılıyorum.
testo ve anapolonla güzel bir kas kütlesi yapamyacağını anlatmaya çalışmışsınız ona da katılıyorum
Şuan ki vucut yapısının küre girmesine erken olduğuna da katılıyorum velhasıl söylediğiniz herşeye katılıyorum.
Lakin biraz daha yumuşak bir dille gençlere yol gösterici olursanız, hani gençlerin şevkini kırmadan onlarda siz de fazlasıyla bulunan tecrübe ve bilgi birikiminden faydalanabilirler. misal benim çözemediğim bir konu olursa sizi etiketlerim ki tecrübenizden
yararlanabileyim ki etiketlediğim olmuştur geçmiş postlarıma bakarsanız görebilirsiniz.

asker kökenli bir babanın ve kendiside asker kökenli olan birine mi diyorsunuz bunu :) bana böyle öğretildi en güzel tevrübelerim beşikten mezara bu doğru mudur değil midir onun değerlendirmesini yaparsınız bende size sonuna kadar saygı duyarım ama dediğim gibi benim farkındalık yaratma tekniğim bunlar üzerine kurulu kale alan olur olmayan olur güzel mesajın içinde sağol iyi geceler

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fthh    70
morningstar, 18 saat önce yazdı:

Selam arkadaşlar 3 gün önce 250 test e. Dün de anapolona başladım.

Kilom şu an 65 boyum 168 yağ oranımı %11 tahmin ediyorum, 70'in üstünü görmüşlüğüm var fakat hastalık, diyet, spordan uzak kalma depresyon falan derken yaklaşık 5 kilo verdim. Şimdi toparlamaya uğraşıyoruz.

Dün yarım tablet bu gün de yarım tablet anapolon içtim eczane malı.

Yarın normal tablete çıkaracağım dozu.

Sabah nac600 içtim aç karna, idrarım renksiz çıkıyor.

Dün hafif baş ağrısı yaşadım, bu gün de parmak uçlarımda kızarıklık ve arada yanma hissi var. Acaba vücudum östrojene çok mu duyarlı. Hafif arada göğüs ucumu yokluyorum paranoyak oldum biraz jinekomasti ihtimali korkutuyor.

İdrarınızın renksiz çıkmasının sebebini östrojene veya farklı birşeyle alakası yok . Bilakis sevinmeniz gereken bir durum yeterli miktarda su almışsınız demek ki gün içinde eğer idrarın hafiften sarı renkliyse bile vucudun su ihtiyacı var demektir. ben 4 senedir hiç idrarı mı renkli görmedim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
morningstar    46

Ortalık savaş alanına dönmüş n'olur yapmayın, diyecekler kullanacağı 2ölçü hormon onun için millet birbirine düşüyor kavga ediyor.

İdrarın renksiz çıkmasını böbrekten dolayı yazdım zaten:)

Fakat östrojenin etkilerini kimse anlatmadığı için (erkeklik daha çok önemli mi diyorlar nedendir) östrojen konusunda bilgisizim. Tecrübeli olup da anlatmak isteyen arkadaşlar olursa sevinirim. Nolvadex ve proviron hakkında soru sormuştum arada kaynamış.

Vücut olarak daha ileri gidebilirdim tabiki az da olsa gelişme katediyordum, ama bir süredir kafamı kurcalıyor, pctde sustanon kullanıcam diyen insan da küre giriyor ilk küründe insülin tren kullanan da. Ben neden girmeyeyim diyorum. Çok da sağlıklı bir bakış açısı değil kabul ediyorum ama vücudumun vereceği tepkileri merak ediyorum. İlk cuttinge bile 4 ay önce falan girmiştim, sallıyordum millete kilo almak zor vermek çok kolay diye, ikisinin de zor olduğunu tecrübeyle öğrendim bilgiyle değil. Çok şükür kollarımdan ölçü kaybetmeden 3 haftada belimi inceltip karın kaslarımı ortaya çıkarabilmiştim.

Yaşımın genç olduğunun da farkındayım, arada ikilemlere düştüğüm oluyor, fakat kafama koyduğum düşünce belli ondan şaşmamaya uğraşıyorum. Beni eleştirmek sağlığıma iyi gelmeyecek, bana tavsiye vermeniz bir eleştiriden 10 kat daha işime yarayacak.

Bu arada testo kesmeden ileride farklı anabolizanlar eklemeyi, testoyu arttırmayı da düşünüyorum. Anapolondan harika etki beklediğim falan yok.

tarihinde morningstar tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Medet    1

her onune gelene ahkam kesen sensin hic kure girmemis gibi konusman gulduruyor beni arnold gibiyken girdin  ilk kurune galiba 3 yildir bu sporla ugrasiyorum ....arkadas kafasina koymus yapiyor aldigi 1 kg kas kutlesi elde etse kardir onun icin ki dikkat ederse beslenmesine  ilk kuru 3-4 kg alabilir 3-4 ay icinde mct pct bilen bi insanla yaparsada pek bi zarar gormez bu kurden zararsiz demiyorum az zararla atlatir.

Oyle konusuyorsunki bilmeyen hic kure girmemis zanneder seni akil verme yardimci ol insanlari eksiye dusurup duruyorsun ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fthh    70
morningstar, 26.12.2018 - 17:54 yazdı:

Ortalık savaş alanına dönmüş n'olur yapmayın, diyecekler kullanacağı 2ölçü hormon onun için millet birbirine düşüyor kavga ediyor.

Fakat östrojenin etkilerini kimse anlatmadığı için (erkeklik daha çok önemli mi diyorlar nedendir) östrojen konusunda bilgisizim. Tecrübeli olup da anlatmak isteyen arkadaşlar olursa sevinirim. Nolvadex ve proviron hakkında soru sormuştum arada kaynamış.

Vücut olarak daha ileri gidebilirdim tabiki az da olsa gelişme katediyordum, ama bir süredir kafamı kurcalıyor, pctde sustanon kullanıcam diyen insan da küre giriyor ilk küründe insülin tren kullanan da. Ben neden girmeyeyim diyorum. Çok da sağlıklı bir bakış açısı değil kabul ediyorum ama vücudumun vereceği tepkileri merak ediyorum. İlk cuttinge bile 4 ay önce falan girmiştim, sallıyordum millete kilo almak zor vermek çok kolay diye, ikisinin de zor olduğunu tecrübeyle öğrendim bilgiyle değil. Çok şükür kollarımdan ölçü kaybetmeden 3 haftada belimi inceltip karın kaslarımı ortaya çıkarabilmiştim.

Yaşımın genç olduğunun da farkındayım, arada ikilemlere düştüğüm oluyor, fakat kafama koyduğum düşünce belli ondan şaşmamaya uğraşıyorum. Beni eleştirmek sağlığıma iyi gelmeyecek, bana tavsiye vermeniz bir eleştiriden 10 kat daha işime yarayacak.

Bu arada testo kesmeden ileride farklı anabolizanlar eklemeyi, testoyu arttırmayı da düşünüyorum. Anapolondan harika etki beklediğim falan yok.

proviron sperm sayısı azlığında , erkeklik hormonu azlığın da kullanılabilir. testo ve anapolunun yanında kullanmana gerek yok diye düşünüyorum tabi diğer arkadaşların düşüncelerini de dinlemek lazım. şahsen ben olsam kullanmazdım. sürekli elinde al inhibitörü bulundur (aridimex) evet tabiki de testoyu kesmeden geçiş yapabilirsin ama belirli aralıklarla test yaptırmak şartı ile. ha bu arada idrarınızın renksiz çıkması konusuna tekrar gelecek olursak böbreklerinizin sağlıklı olduğunu gösteriyor. kürünüzde başarılar. Sonuçları burada paylaşırsınız.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fthh    70
morningstar, 26.12.2018 - 17:54 yazdı:

Östrojen bir kadınlık hormonu erkeklerde de bulunur tabi ki. şöyle diyeyim yükselirse jinokomasti gibi belirtiler oluşur. göğüsünüzden süt gelebilir. libidi ve cinsellikte çok büyük bir düşüş yaşarsınız.sürekli kontrol altında tutmalısınız

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
morningstar    46

Libidom arada artıyor ama genel olarak fazla değil erkek olduğumu hissediyorum beğendiklerimle kesişiyorum ama cinsel isteğim yok. Bu durum aslında beni mutlu ediyor boş boş kafamı kurcalamıyorum. En son 4 gün önce ilişkiye girdim sanırım o zamandan beri aklıma getirmiyorum. İlişkilerimi zedelemez umarım.

Nolvadex alıyorum yarın, psikolojik mi bilmiyorum ama göğüs uçlarım 2 gündür arada acıyor kaşınıyor gibi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fthh    70
morningstar, 14 saat önce yazdı:

Libidom arada artıyor ama genel olarak fazla değil erkek olduğumu hissediyorum beğendiklerimle kesişiyorum ama cinsel isteğim yok. Bu durum aslında beni mutlu ediyor boş boş kafamı kurcalamıyorum. En son 4 gün önce ilişkiye girdim sanırım o zamandan beri aklıma getirmiyorum. İlişkilerimi zedelemez umarım.

Nolvadex alıyorum yarın, psikolojik mi bilmiyorum ama göğüs uçlarım 2 gündür arada acıyor kaşınıyor gibi.

Yersiz kullanmak yerine bence bir test yaptırmalısın. belki de psikolojiktir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
morningstar    46
Fthh, 5 saat önce yazdı:

Östrojen bir kadınlık hormonu erkeklerde de bulunur tabi ki. şöyle diyeyim yükselirse jinokomasti gibi belirtiler oluşur. göğüsünüzden süt gelebilir. libidi ve cinsellikte çok büyük bir düşüş yaşarsınız.sürekli kontrol altında tutmalısınız

Dediklerinizi biliyorum ama dediğimi tam anlamadınız. Parmak uçlarım kızardı yanık gibi oldu acıyordu. Yanıklar acılar bu gün geçti de kızarıklıklar duruyor, bi hocam senin parmak izin yok mu falan dedi ajsjjc.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fthh    70
morningstar, 15 saat önce yazdı:

Dediklerinizi biliyorum ama dediğimi tam anlamadınız. Parmak uçlarım kızardı yanık gibi oldu acıyordu. Yanıklar acılar bu gün geçti de kızarıklıklar duruyor, bi hocam senin parmak izin yok mu falan dedi ajsjjc.

Bu konuda herhangi bir bilgim yok malasef.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
morningstar    46

Dün anapol kullanmadım libidom iyiydi, sabah da ereksiyonla uyandım normalde 2 senedir falan ereksiyon yaşamıyorum sabahları. Nac600 kullanıyorum şu an, 2 gün önce 1 tablet tamoxifen aldım. Psikolojik muhtemelen ama arada göğüs uçlarımda acı hissediyor gibiyim.

6 gün oldu yaklaşık 1.5 kiloluk bir artış gözlemledim. Değmezmiş gibi hissediyorum, 3 hafta sonra daha düzgün sonuçlar göreceğimi düşünüyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
morningstar    46

Fazla yememe rağmen kilo artışım az, soğuklardan dolayı her gün gidemiyorum spora, onun etkisinin fazla olduğunu düşünüyorum. Anapolonun öyle harika bir etkisini göremedim. Vücudum sanırım jinekomastiye yatkın paranoyak ediyor, 2 günde bir akşamları 10mg tamoksifen alıyorum mide bulantısı yapıyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
morningstar    46

Formumda küçük rotuşlar var fakat testo sahte çıktı, anapolondan az etki almamı da ona bağlıyorum. Jd pharmayı underdose sanmıştım en azından biraz yükseltir sonra yeni marka alırım diye düşündüm, halis muhlis köy kalitesinde zeytin yağı, kahvaltıda yumurtaya dökeceğim bakalım. Satan arkadaş da diyorki teste gitsek benim de düşük çıkar ama ilaç çalışıyor ://

Anapolon değerlerimle oynadı biraz testoda tık yok.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fthh    70
gönderildi (düzenlendi)
morningstar, 15 saat önce yazdı:

Formumda küçük rotuşlar var fakat testo sahte çıktı, anapolondan az etki almamı da ona bağlıyorum. Jd pharmayı underdose sanmıştım en azından biraz yükseltir sonra yeni marka alırım diye düşündüm, halis muhlis köy kalitesinde zeytin yağı, kahvaltıda yumurtaya dökeceğim bakalım. Satan arkadaş da diyorki teste gitsek benim de düşük çıkar ama ilaç çalışıyor ://

Anapolon değerlerimle oynadı biraz testoda tık yok.

Peki neden düşük çıkarmış bu konuda bilimsel bir açıklaması varmıymış arkadaşının ?:D
enteresan insanlar var .

tarihinde Fthh tarafından düzenlendi
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
morningstar    46

@Loving hocamdan testoları aldım, ilk gün prop enjekte ettim düşük testomu düzeltsin diye, ama şanssızlık işte acemiliğimden ampülün yarısı döküldü yarısını enjekte edebildim, 2 gün sonrasında 250 enjekte ettim. Haftaya 500e çekeceğim. Ampülleri şimdi açarken bıçakla biraz inceltip üstüne parmağımla tıklatıyorum. İlk iğneyi kendime yaptım sağ kalçadan, ertesi günü ağrıdı biraz. Diğer enjeksiyonu bir kız arkadaşıma uzanırken yaptırdım biraz pipiriklendim yarım saatte ikna etti yapmaya, ilk defa yaptı o da. Hızlı yapmamasını, yavaş yapmasını tembihledim, çünkü problem olan acısı değil siniri delmemesi. İçeride biraz geldi sinirlere hissettim acısını, ama şş dedi zorladı biraz hallettik. Bana sahte ilaçları veren eski hocam çok güzel enjeksiyon yapıyordu hakkını yiyemem o konuda, yaparken hissetmiyordum. 

Beslenme olarak karbonhidrata çok abanıyorum, arada fast food tüketiyorum. Yakın bir zamanda ilaçların yanlarına deca eklemeyi düşünüyorum.

10 tane anapolon hapım kalmıştı onları da almaya başladım. Yaza kadar testoya devam etmeyi düşünüyorum, yazın yanlarına winstrol ve belki clen eklemeyi düşünüyorum ama clen kalbimi zorluyor belki ventolin kullanırım etkisini daha az hissediyorum ventolinin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.