Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

hrnftm01

Ilk kür tavsiyesi.

Önerilen İletiler

Olcaytenn    0

20 hafta
testo 500mg
boldenon 500mg
turinabol 8 hafta -40mg başla yükselterek git

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: BatuhanAktas75
      Merhaba,
      Only testo mantıklı mı olur? Hiç bilgim yok bu konuda nasıl ilerlemeliyim profesyoneller ile mi çalışılmalı?

• Yazan: Cano16
      Herkese merhabalar.
      31 yaşındayım 5 senelik spor geçmişinin ardından 26 Mart itibariyle ilk kürüme başladım. Kan testleri vesaire her şey normal. Vitaminlerimi ve koruyucularımı da aldım. Öneri ve tavsiyelerinizi bekliyorum.
      Kür planlamam şu şekilde:
      Boy: 182 Kilo: 81 Yağ oranı: 16 Kürümün amacı biraz daha kütle eklemek. Hedefim 90-92 kilo civarı.

• Yazan: ogulcanozer34
      Merhabalar arkadaşlar,
      28 yaş  195 boy 90 kiloyum İlk defa küre girmeyi düşünüyorum bir hoca ile konuştum başlangıç için
      testo e. boldenon dianabol ve turinabol Şeklinde bir kür önerdi açıkçası ben turinabolu eklemeden testo bolde diana seklinde illerleyim diyorum artıları eksileri ne olur benim için turinabolu ekleyip eklemememin şimdiden teşekkürler herkese iyi forumlar...
    • Yazan: tesrifediyorum
      Selam arkadaşlar,
      Yaşım 24 6-7 senelik (1-2 senesi düzensiz) spor geçmişim var Büyük bir bölümü powerlifting yaparak geçti Boyum 186 Kilom 129 Vücudumun yağ dağılımı berbat, genelde belimde ve basenlerimde birikiyor yağ. Kas kütlem hatrı sayılır derecede var. Son 1.5 senede psikolojik sebeplerden dolayı 30 kiloya yakın kilo aldım bu dönem içerisinde 6-7 ay aralıksız spor yaparak 15-20 kg vermiştim ama tekrar kilo aldım. Şu an 129 kiloyum. Son 1 aydır düzenli spor ve diyet yapıyorum.
      Günde sadece 1 öğün yiyorum, çok yüksek protein, düşük karb alıyorum. Haftada 5 gün ağırlık antrenmanı, her sabahta 1 saat kardio yapıyorum. Bunun yanında da son 1 haftadır clen alıyorum, geçmişte de clem kullandığım olmuştu ama herhangi bir steroid deneyimim yok.
      Ben artık psikolojik olarak kırılma eşiğindeyim, vücudumun halinden hiç memnun değilim ve hızlı bir sonuç bekliyorum, o kadar yıllık spor geçmişim olmasına rağmen geldiğim nokta beni derinden üzüyor. Bu yüzden kilo verirken farmakolojik destek almak istiyorum. En minimal seviyede bir başlangıç kürü sizce nasıl olur?
      En azından kilo verirken sırf yağdan kaybedip ufak bir kas kütlesi koyayım vs. 
    • Yazan: yusufcan.34
      Merhaba, ilk definasyon kürüm olarak bunları kullanacağım;
      20 tablet Winstroll 50mg dragon pharma  Cardarine bodytech  2 ghrp-6 bodytech  Bunları kullanırken herhangi bir koruyucu falan kullanmam gerekiyor mu? Ek olarak beslenme olarak neler yapabilirim yıllardır kahvaltı yapmam kahvaltı yapmayı sevmiyorum, bu süreci 150 Pirinç, Tavuk Göğüsü, vs. tüketerek tek öğün olarak geçirmeyi düşünüyorum. Ek olarak kardiyolarımı ve antrenmanlarımı aksatmayacağım. 
      Yaş: 19 Boy: 1.85 Eğer bana verebileceğiniz öneriler vs. varsa lütfen bunları belirtin.
      @Askabar @rastlantisal @Semih Erarslan @KlasikFizik @Tr3n
      Herkese iyi günler dilerim.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.