Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Kretox

Dechtlaton pharma duyan oldumu arkadaşlar ?

Önerilen İletiler

Captain Price    118
Kretox, 6 dakika önce yazdı:

bayağı kaliteli bir ürüne benziyor kutusu felan testosunu felan aldım boldenon felan sizce arkadaşlar daha önce kullanan oldumu ?

http://www.dechtlatonpharma.com/

21.JPG

Kutusu felan güzel ama bilinmedik bi marka ne kadar kaliteli olabilir sp balkan gibi laboratuvar testleri felan olan markalar al

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259

Gidip böyle markaları alanlara gülüyorum :D . League of Legends adlı oyunun yapımcı şirketi Riot Games'in yumruk simgesini koymuş adamlar simgesine :D . Alın alın kullanın iyi markadır. Türk malı olduğu belli olan çalışıyor olsa bile burada yapılan üründen ne hayır gelir denilen Gratis aman pardon Watsons'tan da alın :D . Bak Watson'a laf attım biri kozmetik watsons diğeri steroid watson allah allah ne yaratıcı isimler ya :D . Eminim adamlar trollemek için böyle şeyler yapıyorlar yapan adamlar da kendi aralarında dalga geçe geçe satıyorlar sonra üretmeye devam ediyorlar :D . İnsanlar ilginç bir şey diyemedim.

He bir de şunu diyeyim bu watson , dechtlaton falan olan markalar gerçekten azıcık yurtdışında bilinen markalar olsalar. Sırf isim benzerliği veya esinlenip çaldıkları logolardan falan dünyanın tazminatını veya hapis cezasını yer bu firmalar :D . Neyse siz alın dostlar bir arkadaş da yazmış çalışıyor diye alın alın çalışsın bizim ülkenin malı. 

Ben de yemek yapıyorum o kadar kötü oluyor ki yapmamaya çalışıyorum çok zor durumda yapıp yiyorum :D ama ben Türk'üm ve evde yapıyorum sakın dışarıdan yemek yemeyin ben size yaparım dışarıya para vermeyin evden yiyin... :D 

• ahahaha 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kretox    3

bilmiyorum denicez görcez sadece bakalım ne kadar kaliteli tamamda adamlar bu kadar masraf neden yapsın kaliteli değilse oda var

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259

Hammadde almak ucuz iş neyin masrafı? Allah'ın hayat boyu bir şey olamayacak adamı bakıyor bu işte para var aptal aptal isimler logolar koyuyor bir tane yabancı forumda bile adı geçmeyen isimlerle ürün satıyor. Gidip alan da suç aslında 50 lira 100 lira eksik vererek süper vücutları olacaklarını sanıyor insanlar :D . Öyle olsa herkes 500 liraya üçgen dolaşır sokaklarda ne diyim :D . Kullanın hepiniz... :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259

Kardeşim ham madde ucuz ucuz. Yazdığımı anlamıyor daha ya... Bak bir daha yazayım ham maddeler bayağı ucuz. Gelmiş daha okuduğunu anlamıyor fiyatlar ucuz değil ki yazıyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delipanter00    175

Decathlon magaza degilmiydi? Benmi yanlis biliyorum? Tshirt jean falan alirdim. Ne ara ilac sektorune girdiler acaba 😀

pardon yanlis anlasilma olmus, yanlis okumusum yazilani

tarihinde Delipanter00 tarafından düzenlendi
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    401

Üstünde hindistan menşeili yazıyor eğer doğruysa en kaliteli ürünler hindistan çıkıyor diye biliyorum adamlar bu işi serbest yapıyor ayrıca çok sağlam diyorlar ama denemek lazım ;)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
velimontana    4

site boktan duruyor bilmiyorum türk markası olabilir deneyebilirsin, sonuçta içine yağ koyuyorlar oda vucuda zarar vermiyormuş

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kretox    3

kullanmaya başlayalı 2 hafta oldu 3 kg almışım cinsel istek arttı bayağı

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
deeph29    9

image.png.41de4603b2d2fc43ab12dc49c97c65ab.png

İlaç çalışıyor veya çalışmıyor. Bende ilaçtan yok denemedim. Deneyip sonuçlarını yazabilirsiniz elbette ama web sitesinin Türkiye üzerinden host edildiğini biliniz.

;)

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kretox    3

şuan çok iyi çalışıyor gibi ilacı hissediyorum güç artışı felan çok iyi test yaptırcam bakalım cinsel istek felan

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gbkutlukan    9
Kretox, 3.11.2018 - 16:57 yazdı:

şuan çok iyi çalışıyor gibi ilacı hissediyorum güç artışı felan çok iyi test yaptırcam bakalım cinsel istek felan

Son durum ne dostum test yaptırdınmı ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kretox    3
gbkutlukan, 27.11.2018 - 23:20 yazdı:

Son durum ne dostum test yaptırdınmı ? 

evet yaptım sadece testo testti yaptırdım 

y6PBbN.jpg

tarihinde Kretox tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Alpay2728    13
Kretox, 10.12.2018 - 19:58 yazdı:

evet yaptım sadece testo testti yaptırdım 

y6PBbN.jpg

Hocam ilaçlardan memnun kaldınızmı bilmek isterim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
survival    1
Hasan3542, 05.05.2020 - 23:23 yazdı:

TF satıyor bu ilacı hammadde vardır ama ne kadar vardır bilemeyiz

florasan bey çok doğru söylüyor uzun zamandır takipçisiyim bu kadar az bilgisine rağmen çok yorum yapıyor harikülade birisidir kendisi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yigit007    8
Kretox, 10/21/2018 - 10:30 yazdı:

bayağı kaliteli bir ürüne benziyor kutusu felan testosunu felan aldım boldenon felan sizce arkadaşlar daha önce kullanan oldumu ?

http://www.dechtlatonpharma.com/

21.JPG

sağlam diye biliyorum çünkü T.F da satıyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
yigit007, 6 saat önce yazdı:

Bu nasıl bir cümledir. Bu adamın eski sattiği ürünlerden haberiniz yok herhalde.Bu ilaç işinde babana bile güvenmiceksin dikkatli ol :)

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Haze    16
yigit007, 8 saat önce yazdı:

T.F satıyosa kesin güvenilirdir (?) xDxD

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.