Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

zyon1903

Clear pharma- clear labs

Önerilen İletiler

zyon1903    0

Merhabalar,

Gecenlerde elime Clear Pharma diye bir markanin Boldenone'u gecti. Fotograf uzerinde yazan site yok, buyuk ihtimal merdiven alti urun. Turkiyeye gelip gelmedigini bilmiyorum henuz urunun. Urunu temin eden tanidik, bilindik birisi ve calistigini soyluyor. 

Bu markayi duyan, bilen, goren, kullanan var mi?

20180820_175912.jpg 20180820_175917.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

HallOfFame    62
zyon1903, 6 saat önce yazdı:

Merhabalar,

Gecenlerde elime Clear Pharma diye bir markanin Boldenone'u gecti. Fotograf uzerinde yazan site yok, buyuk ihtimal merdiven alti urun. Turkiyeye gelip gelmedigini bilmiyorum henuz urunun. Urunu temin eden tanidik, bilindik birisi ve calistigini soyluyor. 

Bu markayi duyan, bilen, goren, kullanan var mi?

20180820_175912.jpg 20180820_175917.jpg

Bizim wp grubunda da bu markayı iki kişi kullanıyordu hatta aynı soruyu onlarda sormuştu bilen var mı diye muhtemelen yeni çıkmıştır 6 haftadır kullanıyorlar birisi only testo yaptı 8 kilo aldığını söyledi diğerinden hala haber yok

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zyon1903    0

Yasadigim ulkede marka ile ilgili yorum goremedigim icin sormustum demek ki Turkiye'ye de gelmis urun. Biraz detayli arastirdigimda firmanin HongKong'da kayitli oldugunu ve piyasada oldugunu gordum. WP grubundaki arkadaslarda verim aldilarsa demek ki umut var. Deneyip gozlemlemekten baska care yok.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kuntkral    34

Dostum üstünde yazan menşei’ye inanma, bvs labs’ta da hindistan diyor ama türkiye’de üretiliyor. Genesis’te sözde slovakya ama yine tr üretimi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.