Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Ports

Değişimim

Önerilen İletiler

Ports    8

Merhaba sevgili dostlar spordan başladığımda 80 kg civarıydım 3 kürümü yapıyorum şuanda güncel değişimim hakkında yorumlarınızı önerilerinizi bekliyorum 

kol 44 cm 

kg 99 

yağ oranı 13 civarı 

fotoğrafları sırasıyla atamadım :) 

IMG_6690.JPG IMG_6986.JPG

6df4e736-1a25-42e2-9fff-bcf245343efc.jpg IMG_7375.JPG

IMG_7422.PNG IMG_7551.JPG

IMG_2791.JPG IMG_2801.JPG

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ports    8
TheShoulder, Bir saat önce yazdı:

Deca  ve Enanthate mı yaptınız 

Evet şuan 500 enanthe 400 deca dianabol küründeyim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ports    8
TheShoulder, 4 saat önce yazdı:

Güzel yol katedilmiş tebrik ediyorum bir sonraki küründe bolde tercih et aslında hep bolde tercih et. Ben reseptör olayına inanmayanlardanım. Kapanır açılır tepki vermez vb bilirsin. Sana nacizane tavsiyem uzuuun bolde kürleri. İlk 10 hafta e2 kontrollü olarak yükselsin inbihtörle baskılama - kontollü- bu olay senin bulk yapmana neden olacaktır yükselen östrojen seviyesi su tutumunu kolaylaştırır sonra ki 10 haftada o e2 baskıla armidexle aynı ilaçla hem bulk hem define olabilirsin...

Yorum İÇİN teşekkürler uygulayacağım :) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Captain Price    118
TheShoulder, 5 saat önce yazdı:

Güzel yol katedilmiş tebrik ediyorum bir sonraki küründe bolde tercih et aslında hep bolde tercih et. Ben reseptör olayına inanmayanlardanım. Kapanır açılır tepki vermez vb bilirsin. Sana nacizane tavsiyem uzuuun bolde kürleri. İlk 10 hafta e2 kontrollü olarak yükselsin inbihtörle baskılama - kontollü- bu olay senin bulk yapmana neden olacaktır yükselen östrojen seviyesi su tutumunu kolaylaştırır sonra ki 10 haftada o e2 baskıla armidexle aynı ilaçla hem bulk hem define olabilirsin...

2. kürde 1-16 200-250 mg boldenon 1-18 500 mg testosteron girersem boldenonda verim alır mıyım? Tabiki yüksek dozajlara göre az verim alacağım ancak yinede 16 haftada  beni tatmin edebilecek sonuçlar çıkar mı clean bulk beslenmesiyle?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ports    8
emintr33, Bir saat önce yazdı:

2. kürde 1-16 200-250 mg boldenon 1-18 500 mg testosteron girersem boldenonda verim alır mıyım? Tabiki yüksek dozajlara göre az verim alacağım ancak yinede 16 haftada  beni tatmin edebilecek sonuçlar çıkar mı clean bulk beslenmesiyle?

Boldenon uzun kullanımlarda daha çok verim alındığı söyleniyor 200 250 mg yeterli olmaz diye düşünüyorum  1 16 400 boldenon 1 18 500 testo şeklinde daha iyi sonuç alınabilir. 

Daha önce boldenon kullandım güzel bir ilaç ama o mglarda verim düşük olacaktır 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
megalodon    71
emintr33, 5 saat önce yazdı:

1 16 400 bolde 1 8 250 testo 8 16 500 testo yapabilirsin  ama en temizi 500 400 16 haftadan az kullanma boldeyi

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ports    8
steyler1, 21.10.2018 - 17:28 yazdı:

son durum nedir hocam? :)

Son formum bu şekilde hocam ✔️

E5683365-5B3A-4081-AD12-174514F160D8.jpeg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.216
Ports, Bir saat önce yazdı:

Son formum bu şekilde hocam ✔️

E5683365-5B3A-4081-AD12-174514F160D8.jpeg

güzel dostum emeğine sağlık ama şöyle bir üstsüz şortla ön arka çek bakalım ne kazanmış ne kadar gelişim sağlamışsın görelim mümkünse vücut kol ve omuz başlarından ibaret değil ;) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delipanter00    175

Hemen hemen ayni yastayiz ama sana abi cekesim geldi benden rahat bi 10 yas fazla duruyorsun yanlis anlasilmasin 😀

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ports    8
Bay-T, 18 dakika önce yazdı:

güzel dostum emeğine sağlık ama şöyle bir üstsüz şortla ön arka çek bakalım ne kazanmış ne kadar gelişim sağlamışsın görelim mümkünse vücut kol ve omuz başlarından ibaret değil ;) 

Hocam telefon değiştirdim bugün tüm fotoğraflarım eskisinde en kısa zamanda post açıp formumu paylaşacağım elimde kalanları atmak istedim güzel yorumunuz için teşekkür ederim :) 

817D1546-D220-472B-8323-20F6FD38AF77.jpeg

480626ED-EF66-419B-9AA5-6EBCC8775432.jpeg

38E04037-AAE5-4245-8615-DBBAC1AB017C.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ports    8
Delipanter00, 5 dakika önce yazdı:

Hemen hemen ayni yastayiz ama sana abi cekesim geldi benden rahat bi 10 yas fazla duruyorsun yanlis anlasilmasin 😀

Teşekkür ederim kardesim 19 benim yaşım bu arada :) sanırım biz sulak yerde büyümüşüz ✔️

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    401
Ports, 1 saat önce yazdı:

Teşekkür ederim kardesim 19 benim yaşım bu arada :) sanırım biz sulak yerde büyümüşüz ✔️

Suda testo vardı galiba sen nasıl 19 yaşındasın reis ;)))

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ports    8
Ironmann, 21 dakika önce yazdı:

Suda testo vardı galiba sen nasıl 19 yaşındasın reis ;)))

Ailesel bir olay 

en kısa benim 187 

Spor geçmişim var ayrıca sadece body değil 

Milli sporcuyum kickboks branşında 

2017 Avrupa şampiyonuyum 

onun dışında 14 yaşımda sakallarım çıkmaya başlamıştı 🤣

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mlt44    133
Ports, 14.07.2018 - 00:46 yazdı:

Bakalim bende deca enantat yapiyorumm insallah ürünler sağlam calisir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oppomer    10
Ports, 13.07.2018 - 23:46 yazdı:

önceki kürler neydi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.216
oppomer, 2 saat önce yazdı:

önceki kürler neydi?

2018 deki konuyu hortlatmışsın arkadaş yaşıyordur umarım :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oppomer    10

abi yeni yeni tüm konulara bakıyorum :)))sana çok mesaj atmak istedim atamadım 150 mesaj barajını geçmem lazımmış ama azimliyim başarıcam :))

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Berkberk    4

Ev...a teki spor salonu eskiden az mı giderdim, Bi nostaljik oldu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.