Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

frdarsln

Definasyon için bilgi

Önerilen İletiler

frdarsln    0

Merhabalar öncelikle herkese iyi günler ... forum sitelerinde çok fazla konu açmadığım için biraz bilgisizce yanlış yere açtıysam kusura bakmayın ...  İstanbul da aktif görev yapan emniyet asayiş personeliyim hep sporun içinde olsam da önceki zamanlarda üniversite vs derken baya boşladım sonrasında tekrar başladığım sporda 98 kg başladım şuan da 88 kg yum boyum 1.75 yap oranım %18 spor salonunda hakkını vererek idman ve kardiyo yapıyorum .. definasyon fikrini hocamla konuştum illa ki tavsiyeleri ve takviyeleri olacaktır fakat ben sağlıktan en az çalacak şekilde bir kür yapmak istersem ne tarz ürünlere yönelmeliyim onu merak ediyorum idman öncesi L-carnitine clenbutterol ve Workout alıyorum idmanda bcaa sonrasında olimp protein .. Eminim burda ki herkes bu konularda benden daha Bilgili yardımlarınız için şimdiden teşekkürler  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Rex    5

Merhaba dostum. Görevinde başarılar öncelikle.
Konu Definasyon olunca  kendimi alıkoyamıyorum bu konudan :) İlla kür olarak bişey yapmak istersen Tavsiyem Hgh Fragment + clen kullanman yeterli olur. Tabi diyet her zaman olduğu gibi şimdi de şart. L carnitine boş yere para vermeni istemem. 
Totelde kullanabileceğin şeyleri şöyle sıralayayım sana;
1- Hgh fragment ve clen
2- BCAA kas kaybını minimuma indirebilmek için
3- Kreatin 
Protein kullanımı veya protein alınımını zaten biliyorsundur.
Rast gele şimdiden

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
frdarsln    0

İlgin için teşekkür ederim dostum öncelikle 👍 illa kür olsun amacında değilim amacım tabi ki iyi ve sağlam bir vücut ama daha önemlisi sağlıklı bir vücut o yüzden minimize etmek istiyorum ben proteini idman sonrası alıyorum yani okudum ettim kullanımına baktım ona göre böyle yapıyorum set sayılarını tekrar sayılarını artırıp ağırlıkları da düşürdüm örneğin 3*12 girdiğim dumble bench press de 40-40 alıyorsam 25 lere düşürüp 4*15 e çıkardım her hareket için bunu uyguladım umarım yanlış gitmiyorumdur:)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rex    5
frdarsln, 07.07.2018 - 11:42 yazdı:

İlgin için teşekkür ederim dostum öncelikle 👍 illa kür olsun amacında değilim amacım tabi ki iyi ve sağlam bir vücut ama daha önemlisi sağlıklı bir vücut o yüzden minimize etmek istiyorum ben proteini idman sonrası alıyorum yani okudum ettim kullanımına baktım ona göre böyle yapıyorum set sayılarını tekrar sayılarını artırıp ağırlıkları da düşürdüm örneğin 3*12 girdiğim dumble bench press de 40-40 alıyorsam 25 lere düşürüp 4*15 e çıkardım her hareket için bunu uyguladım umarım yanlış gitmiyorumdur:)

Gayet mantıklı yapıyosun bir sorun burdan bakınca gözükmüyor. 8 - 12 - 15 tekrar sayıları tamamen senin bileceğin bir iş. Ama genel mantık zaten yaptığın gibi kilodan bir miktar hafifletip tekrar sayılarını artırmak ve ağırlık antrenmanının hemen ardından yaklaşık bi 10-20 dakika arası kardiyo çalışmak yakım konusunda maximizasyonu yakalatır. Bu süreçte lütfen yediklerine içtiklerine dikkat et. Protein konusuna gelince antrenman sonrası zaten alman gereken bir protein-karb. var. Bunu da yaptıktan sonra yeterli olur. Eğer yarışma falan gibi bir düşüncen yoksa kür girmeyedebilirsin. Ben yarışmaya hazırlanmıyorum ama çok acele ediyorum bu yüzden Fragment ve propionate kullanmaya başlayacağım hafta sonundan itibaren. Supplementlerden bahsetmiyorum bile. 45 günlük zorlu bir maraton olacak benim için ama inşallah hedefime ulaşacağım. Hedefine ulaştığını görmek dileğiyle sağlıcakla kal 9_9

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
steyler1    1
frdarsln, 06.07.2018 - 12:59 yazdı:

Merhabalar öncelikle herkese iyi günler ... forum sitelerinde çok fazla konu açmadığım için biraz bilgisizce yanlış yere açtıysam kusura bakmayın ...  İstanbul da aktif görev yapan emniyet asayiş personeliyim hep sporun içinde olsam da önceki zamanlarda üniversite vs derken baya boşladım sonrasında tekrar başladığım sporda 98 kg başladım şuan da 88 kg yum boyum 1.75 yap oranım %18 spor salonunda hakkını vererek idman ve kardiyo yapıyorum .. definasyon fikrini hocamla konuştum illa ki tavsiyeleri ve takviyeleri olacaktır fakat ben sağlıktan en az çalacak şekilde bir kür yapmak istersem ne tarz ürünlere yönelmeliyim onu merak ediyorum idman öncesi L-carnitine clenbutterol ve Workout alıyorum idmanda bcaa sonrasında olimp protein .. Eminim burda ki herkes bu konularda benden daha Bilgili yardımlarınız için şimdiden teşekkürler  

hocam ne durumdasın? :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.