Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Hakarakikiri

Östrojen

Önerilen İletiler

Hakarakikiri    39
TheShoulder, 7 dakika önce yazdı:

Kontrol altında tutmalıyız, baskılamakta - baskılamamakrta başımızı ağrıtır. Referans değer aralığında tutulmalı yani her gün armidex, yarım bile olsa yanlıştır. 

Hocam onu biliyorum sadece düşük olması kas gelişimini nasıl etkiler onu merak ediyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

e2 yüksekse sıkıntı düşükse sıkıntı   orta değerlerde tutmamız lazım internete e2 eksikliği  e2 fazlalığı etkileri yazarak öğrenebilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fvx    101

östrojen kürde testo kadar önemlidir , yan etki görmeyecek şekilde olabildigince yüksek olması gerekir , sadece yarışmaya giren kişiler cok düşükte tutar tam anlamıyla kuruyabilmek için , amaç büyümekse östrojen çok gereklidir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aziz    42

Kas gelişimi için estrojen ve androjenler birlikte çalışması şart Biri taşıyıcıdır diğeri onarıcı 

Estrojen yüksek olursa kas dokularına glikoz geçer fakat glikojene dönüşemez protein sentezi yavaşlayabilir

Eğer gereğinden fazla düşük olursa ciddi libido sorunları yaşayabilirsin

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hakarakikiri    39

Haftada 1 kez enanthat 250mg vurulmayı ve yine vuruldugum gun olmak uzere haftada 1 tane 2.5 mg letrozol almayı düşünüyorum.Sizce ostrojenim cok duser mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
byleo    18

Ertug Evrekli ;

Estrojenin vücut geliştirmedeki etkileri

1) kan basıncını ayarlar...
2) dokulara glikoz girisini arttırır. İnsulin sentezini arttırır... (bu olmadan kas buyumez)
3) damarlara esneklik kazandırır.
4) nitrik oksit sentezini arttırır.
5) kan alyuvar sayısını arttırır.
6) tuz tutumu sağlayarak pump yapar.
7) kemik gelişimini destekler.
Ve çok daha fazlası...

Estrojen olursa vücut gelişmez... Yok böyle birşey... Belki testosterondan fazla ihtiyacınız var estrojene... Yok tavuk yemeyelim estrojen artar yok başka birşey yapmayalım estrojen artar... Yok böyle bir dünya...

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
limon    3
byleo, 4 saat önce yazdı:

Ertug Evrekli ;

2) dokulara glikoz girisini arttırır. İnsulin sentezini arttırır... (bu olmadan kas buyumez)
Ve çok daha fazlası...

Estrojen olursa vücut gelişmez... Yok böyle birşey... Belki testosterondan fazla ihtiyacınız var estrojene... Yok tavuk yemeyelim estrojen artar yok başka birşey yapmayalım estrojen artar... Yok böyle bir dünya...

östojene ihtiyacımız var tabii ki fakat referans değerleri arasında tutulması gerektiğini düşünüyorum. testosterondan fazla ihtiyaç olunduğu konusuna da kesinlikle katılmıyorum. östrojenin aşırı düşük veya aşırı yüksek olması bir takım sorunlar doğuracaktır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheNoahSystem    158
byleo, 5 saat önce yazdı:

Ertug Evrekli ;

Ve çok daha fazlası...

Hoca biraz abartmış, evet E2'nin kesinlikle amaçsızca sıfırlanmaması gerekiyor ama yukarıdaki yararların çoğunu direkt olarak E2 değil PGE2 denen farklı bir bileşik düzenliyor. PGE2, E2 den farklıdır kolestrolden kaynaklanan aromatizasyon döngüsünde yer alır. Eğer yine farklı amaçlarımız yoksa abartı değerlerde E2'yi dolaştırmanın da emin olun yan etkileri olacaktır. E2 Testosteron ile yarıştırılamaz bile öyle olsaydı kadınlar erkeklerden daha kaslı olurdu :)

tarihinde xeaven tarafından düzenlendi
  • ahahaha 1
  • Üzgün 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HalfNatty    175
xeaven, 2 saat önce yazdı:

Hoca biraz abartmış, evet E2'nin kesinlikle amaçsızca sıfırlanmaması gerekiyor ama yukarıdaki yararların çoğunu direkt olarak E2 değil PGE2 denen farklı bir bileşik düzenliyor. PGE2, E2 den farklıdır kolestrolden kaynaklanan aromatizasyon döngüsünde yer alır. Eğer yine farklı amaçlarımız yoksa abartı değerlerde E2'yi dolaştırmanın da emin olun yan etkileri olacaktır. E2 Testosteron ile yarıştırılamaz bile öyle olsaydı kadınlar erkeklerden daha kaslı olurdu :)

Hoca böyle konularda ilgi çekmeyi seviyor :D

• ahahaha 2
  • Üzgün 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bumin    72

2015 Türkiye Şampiyonası +100 kg Şampiyonu

2016 Nac Dünya Şampiyonası 1.cisi

2016 Hardline Dumbells Türkiye Şampiyonası 1.cisi

2016 Nabba WFF World Cup 1.cisi

2016 Wabba Universe Man 2 Dünya Şampiyonu ve Overall

2016 Nac Universe Dünya 7.cisi

Bu forumu seviyorum yaa :) ertuğ evrekli gibi başarıları,araştırma ve bilgisi olan bi adamı bile tepetaklak edebiliyorlar..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheNoahSystem    158
Bumin, 48 dakika önce yazdı:

Bu forumu seviyorum yaa :) ertuğ evrekli gibi başarıları,araştırma ve bilgisi olan bi adamı bile tepetaklak edebiliyorlar..

Düşüncene saygı duyuyorum, umarım bu bilgilere göre bundan sonraki kürlerinde hiç AI kullanmayıp östrojenin testosteronla yarışır tüm etkilerin yararlanırsın. Belki birisi de bu bilgiler doğrultusunda kürüne ekstradan anabolizan olarak E2 ekler biz günlük paylaşır da biz de aydınlanmış oluruz:)

tarihinde xeaven tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HalfNatty    175
Bumin, Bir saat önce yazdı:

Sana göre o zaman en bilgili kişiler ronnie,arnold,phill doğru muyum? Adam çoğu şeyi abartarak paylaşıyor en azından burda alıntısını yapan kişileri gördüğüm kadarıyla.

Birde carbon pharma faili vardı sanırsam forumda konuşulmuştu şu şu ilaçları kullanıyorum kefilim muhabbetinde arkada bvs kutular vardı :)

Dip:Anektod olarak paylaşmak istersen 20 hafta 600mg veya 800mg test gir e2 kontrolsüz, bende e2 kontrollü gireyim.Bakalım kim daha fazla gainz yapıcak hehe.Azcık mantık ya kim kas için ostrojen vuruyor?King of aas diye geçen tek şey pros cons olarak testodur.Boş muhabbetlere ooo diyorsunuz başka bir şey değil.

tarihinde HalfNatty tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bumin    72
xeaven, 2 saat önce yazdı:

Düşüncene saygı duyuyorum, umarım bu bilgilere göre bundan sonraki kürlerinde hiç AI kullanmayıp östrojenin testosteronla yarışır tüm etkilerin yararlanırsın. Belki birisi de bu bilgiler doğrultusunda kürüne ekstradan anabolizan olarak E2 ekler biz günlük paylaşır da biz de aydınlanmış oluruz:)

HalfNatty, 2 saat önce yazdı:

Sana göre o zaman en bilgili kişiler ronnie,arnold,phill doğru muyum? Adam çoğu şeyi abartarak paylaşıyor en azından burda alıntısını yapan kişileri gördüğüm kadarıyla.

Birde carbon pharma faili vardı sanırsam forumda konuşulmuştu şu şu ilaçları kullanıyorum kefilim muhabbetinde arkada bvs kutular vardı :)

Dip:Anektod olarak paylaşmak istersen 20 hafta 600mg veya 800mg test gir e2 kontrolsüz, bende e2 kontrollü gireyim.Bakalım kim daha fazla gainz yapıcak hehe.Azcık mantık ya kim kas için ostrojen vuruyor?King of aas diye geçen tek şey pros cons olarak testodur.Boş muhabbetlere ooo diyorsunuz başka bir şey değil.

Arkadaşlar amacım kimseye laf etmek değildi ,  ertuğ fanı falan da değilim ama adamın yarışmalarına kısa zamanda yaptığı forumuna eğitimine falan bakınca pekte boş bi adam gibi gelmiyor bana,yazdığı yazıda da e2 yi kontrol etmeyin falan da demiyor genel bi algıdan ve bunun da yanlış olduğundan bahsediyor Belki testosterondan fazla ihtiyacınız var estrojene derkende belki diyor illaki altında bildiği bişey yada bir düşünce vardır sanki yazısından cımbızla laf alınıp eleştirilmiş gibi geldi bana,carbon bvs konusunu bilmiyorum ama zaten bu camiada ilaç konusunda kimseye güven olmuyor. 

ben amatör olarak keyfe keder yapıyorum bu sporu daha önce 2 kür deneyimim oldu sadece biri deca biride bolde testo kürüydü ve birçok bilgiyide bu forumdan sizlerden aldım yanlış anlaşılmasın sizlerede saygım sonsuz..

bu arada iki kürümdede e2 kontrolü yapmadım :S 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
limon    3

bir insanın sadece vücuduna bakarak bilgileri doğrudur diye referans almam.. bu işte bilgi birikimi bakımından belli yerlere gelmek istiyorsanız kesinlikle yabancı dil bilmeniz gerekmektedir keza ülkemizde bu işin ince hormonal ayrıntılarını derinlemesine anlatan her hangi bir kaynak yok. Herkes kulaktan dolma konuşuyor ertuğ hoca şunu dedi şu bunu dedi diye. Yaratık gibi vücudu olan Türker Fırat'a baktığınızda bile gram dil bilgisi olmayan bir adam ve ben onun söylediği bilgileri referans almam. Çoğu bilgisinde de doğru ifade edemiyor zaten kendini yanlışları da çok. Anlayacağınız bu iş araştırma işidir arkadaşlar öyle boş muhabbetle dolmaz bu vücutlar tam tersine sisteminizden olursunuz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.