Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

roidmax

Mgfve sinerjik çalıştığı ilaçlar, dikkat edilmesi gerekenler

Önerilen İletiler

roidmax    49

Merhaba arkadaşlar,

MGF ile ilgili hazırlandığım rehberde MGF'nin IGF1 LR3 ve DES ile sinerjik çalıştığını belirtmiş ve buna daha sonra değineceğimi belirtmiştim.

IGF-1 türevleri ve MGF türevleri aynı anda kullanılacaksa dikkat edilmesi gerekenler her ikisi için hemen hemen aynıdır.

IGF-1 türevlerinin antreman sonrası alınmasının önerilmesinin nedeni, reseptöre bağlandıktan sonra, parçalanması ile beraber MGF hormonu da vücuda ulaştırmasıdır. Ancak MGF ile kullandığınızda bu kuralı uygulamamalısınız. IGF'nin hiperplazi, MGF'nin de hipertrofi yeteneğini, aynı anda almak istiyorsanız aşağıdaki kurallara dikkat etmenizi öneririz.

-Kesinlikle aynı anda enjeksiyonu yapılmamalıdır. Aynı anda yapılırsa IGF-1, MGF'yi baskılayarak çalışmaz hale getirir ve aldığınız ilaç boşa gitmiş olur.

hMFG (Kısa yarılanma ömrüne sahip) kullanılacaksa;

-Önerilen;

• IGF-1 LR3 için: Antreman öncesi IGF-1 LR3 alınarak antreman esnasında çalışmasını sağlamak, üzerine antreman sonrası hMGF kullanarak kas onarımını en üst seviyede sağlamaktır.
  • IGF-1 DES için: IGF-1 DES ile hMFG aynı anda kullanımı önerilmemektedir.

PEG-MGF (Uzun yarılanma ömrüne sahip) kullanılacaksa:

-Antreman öncesi PEG-MGF, antreman sonrası IGF-1 türevleri kullanılması önerilir.

Tavsiyemiz temin edebildiğiniz takdirdirde PEG-MGF ile beraber IGF-1 DES (yüksek anabolik etkisinden dolayı) kullanılması önerilir.

Eğer yukarıdaki iki peptid temin edilemiyorsa en temiz kullanım bir uzun, bir kısa yarılanma ömrüne sahip peptid kullanılması önerilir.

Kullandığım kaynaklar:

1. http://www.basskilleronline.com/mechano-growth-factor-MGF.shtml
  2. http://www.basskilleronline.com/what-is-peg-mgf.shtml
  3. http://www.basskilleronline.com/pegylated-mechano-growth-factor-peg-mgf.shtml

İyi günler.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bay-T    4.220

hocam o zaman mgf ve igf1 lr3 en iyi tepkimeyi yaratacaksa enjeksiyonda mgf bölgesel gelişim local vuruluyor ama igf mide altı enjeksiyon ikisini tek iğneye çekip bölgesel vursak etki alır mıyız yoksa en sağlıklısı mgf bölgesel igf mide altına mı enjekte etmek?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    49
Bay-T yazdı:
hocam o zaman mgf ve igf1 lr3 en iyi tepkimeyi yaratacaksa enjeksiyonda mgf bölgesel gelişim local vuruluyor ama igf mide altı enjeksiyon ikisini tek iğneye çekip bölgesel vursak etki alır mıyız yoksa en sağlıklısı mgf bölgesel igf mide altına mı enjekte etmek?

Aynı anda yapılırsa IGF-1 LR3, MGF'yi baskılar. Konu içerisinde yazdım.

En iyi ikili PEG MGF ile IGF-1 DES'dir. IGF-1 LR3 ile MGF türevlerinin nasıl kullanacağı aslında mesajda yazıyor. Sen hangi MGF türevi ile kullanmayı planlıyorsun ? Ona göre cevap vereyim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    742

paylaşım için teşekkürler sağlam kaynak olmuş hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.220
roidmax yazdı:
Bay-T yazdı:

En iyi ikili PEG MGF ile IGF-1 DES'dir. IGF-1 LR3 ile MGF türevlerinin nasıl kullanacağı aslında mesajda yazıyor. Sen hangi MGF türevi ile kullanmayı planlıyorsun ? Ona göre cevap vereyim.

MGF (hMGF) hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    49

Bay-T,

• Antreman öncesi IGF-1 LR3
  • Antreman sonrası hMGF

kullanırsan doğru bir kullanımı gerçekleştirmiş olursun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.227

çok sağlıklı ve ürünler hakkın da bilgisi olmayan arkadaşlar için güvenilir bir kaynak çıkarmışsın tebrikler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ali43    0

peg-mgf ve igf des en iyi sonuç demişsiniz hocam

şimdi yağlanmadan güzel bir hacim kazanımı için tmm bu ikisinin yanına ne eklenebilir? folistaninde 4000-5000 kalorilerden bahsediyorsunuz bu kadar kalori alarak yağlanmamak mümkün değil.

igf des için yaptığınız açıklamada da 4-8 hafta kulanım süresi yazmışsınız

tüm bunları birleştirecek olursak max 8 hafta igf des yanında peg mgf (ki ikiisi de lokal kullanılabilir igfyi karın mgf yi bölgesel olarak mı kullanırız? ) bunun yanına ne eklersek muhreşem üçlü olur temiz kas kütlesi için ve hangisi ne kadar süre kullanılmalıdır???

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    49

Follistatin ile ilgili bir rehber yazmadım. Ancak evet, normalde ilaçsız büyüme döneminde ortalama 3500 kalori alındığı göz önünde bulundurulursa, ilaçlı büyüme döneminde bu 4000-4500 kalori civarına çıkılabilir. Ağır veya başka bir deyişle tam antrenman ve ilaçlar ile bu yağlanma en az seviyeye indirilebilir. Bir de bildiğiniz gibi yağlanma öncelikle aldığınız besinlere, sonra da yaptığınız antrenman ve günlük aktivitelerinize göre değişir.

Amacınız genel ölçü arttırımı ise bölgesel enjeksiyonlara yönelmenizi önermem. Ancak, yarışmaya hazırlanıyor ve bir veya birden fazla bölgenizde eksik olduğunu düşünüyorsanız, hacim aldırıcı beslenme, antrenman ve kullanılıyorsa ilaç üzerine, bölgesel hacim için üzerine düşmek adına bir şeyler yapılabilir.

Özellikle MGF tek başına hacim aldırıcı bir ilaç olarak düşünülmemelidir benim görüşüme göre. Açtığım rehber konularında da hiç şahsi fikrimi eklemeden konuları İngilizce'den Türkçe'ye çevirdim.

Bu ikiliye geri dönersek, çevirdiğim kaynaklarda ve okuduğum uygulamalarda ikisi, yine deneylere ve gözlemlere bağlı olarak belirtilen süreleri aşmadan, beraber kullanıldığında, eksik görülen bölgeler için diğer kombinasyonlara göre en verimli sonucu veriyor. Ancak bu diğerleri bir işe yaramıyor anlamına gelmez. Sadece yapılan kombinasyonlarda birbirlerini baskılayan ilaç olup olmadığına, maksimum kullanım sürelerine ve yan etkilerine göre karar almak mantıklı olabilir.

Öncelikle sağlık göz önünde bulundurarak, düzgün beslenme ve antrenman ile platoya ulaşmış iseniz ve yarışma düşünüyorsanız genel hacim aldırıcı ilaçları araştırabilirsiniz. Ancak özellikle MGF, yarışmacı harici ve artık gelişmeyen ve diğerlerinden geri kalmış bölgesi olan kişiler harici kişiler tarafından araştırılabilir.

İyi günler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aliöztaş    2

Bir iki soru da ben sormak istiyorum hocam

1- igf des için bir yerde kullanım sınırı yok denmiş bir yerde belli bir süre sonra alışma olur ara verilmelidir denmiş hangisi doğru ?

2- igf des ile peg mgf kullanımı önermişsiniz ayni anda yapılmaz birbirini baskılar denilmiş bunubla beraber peg mgf antrenman öncesi igf des antrenman sonrası demişsiniz fakat peg mgf nin yarılanma süresi için 7-8 saat demişsiniz bu durumda antrenman öncesi peg mgf alınırsa antrenmanın da max 2 saat sürdüğünü varsayarsak igf yine antrenmandan hemen sonra vurul aşı durumunda mgfyi baskılayıp nötürlemez mi ? Antrenmandan 4-5 saat sonra mı igf desi almamız lazım bunu anlayamadım tam olarak???

3- soğuk zincir olayı ilaç dezenfekte suyla karıştırıldıktan sonra mı başlıyor yoksa her daim soğuk zincirde mi kalmalı bu konuda da ilacın suyla karışmadan önce oda sıcaklığında da saklanabileceğini soğuk zincirin suyla karıştıktan sonra olması gerektiğini söyleyenler var doğru olan hangisidir ???

Teşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SENEL    0

Üstadım MGF ile İGF1 LR3 'ün aynı anda kullanılmaması gerektiğini, İGF1 'in antrenmandan önce alınıp, antrenman sonrası MGF kullanılması gerektiğini belirtmişiniz.

Peki her iki peptidi kullanacak birisi önce MGF kullansa. o bittikten sonra İGF1 'e devam etse nasıl olur?

Alacağı verim bu şekilde daha iyimi olur yoksa sizin dediğiniz gibi??

Teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Momo    0
roidmax, 05.11.2015 - 16:14 yazdı:

sevgili roidmax, IGF1 LR3, PEG MGF ve HGH FRAGMENT 176-191 kombinasyonunu nasıl sağlayabiliriz? Optimum zamanlama dozaj konusunda tavsiyeleriniz nelerdir?

• 10 flakon IGF1-LR3 0.1mg/vial
  • 10 flakon PEG MGF 2mg/vial
  • 10 flakon HGH FRAGMENT 176-191 5mg/vial

75kg 170cm 75 kg aktif olarak 5-6 gün antrenman yapıyorum daha önceleri anabolizan kullandım ilk defa peptid kullanacağım.

Yardımınız beni çok mutlu eder. Şimdiden çok teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.