Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Mhmt38

Avory pharma

Önerilen İletiler

Mhmt38    285

İyi günler değerli forum üyeleri hocalarım. Sorumu kısaca belirtmek gerekirse aranızda avory pharma ürününi kullanan ya da çevresinde kullanıp sonuç alan birilerini gören oldumu. Birde menşei neresidir acaba. Merak ettim. Cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mrxes    1

Facebookta bir hoca satış yapıyor. Bayağıda kefil ve para iadesi vereceğini söylüyor test sonuçları vs atıyor. Ben kullanmadım fakat kullananlardan yorum için takipteyim ürünü merak ediyorum açıkçası.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
pavel    46

alfabede isim bırakmadılar zart pharma zort pharma diye.Sağlığınınızı ve paranızı düşünüyosanız bildik markalardan şaşmayın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    285
pavel, 9 dakika önce yazdı:

alfabede isim bırakmadılar zart pharma zort pharma diye.Sağlığınınızı ve paranızı düşünüyosanız bildik markalardan şaşmayın.

Hocam almanyada yaşayan bi abi burda yok satıyo dedi o yüzden merak ettim. Satıcımda da var. Ben zaten balkan taiger kullanıyorum genelde.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
pavel    46
Mhmt38, 4 saat önce yazdı:

Hocam almanyada yaşayan bi abi burda yok satıyo dedi o yüzden merak ettim. Satıcımda da var. Ben zaten balkan taiger kullanıyorum genelde.

hocam çok düşük bir ihtimal orjinal olması.Neden derseniz yıllardan beri piyasada olan biri olarak çok şeyler gördüm.Bunların yaptıgı en büyük oyun yurt dışında sağlam markaların fake yani sahtesini yapmak taki ifşa olana kadar sonra hop başka bir pharma çıkartıyolar.İnsaflıysa kişiler orjinal çinden hammadde koyar ama bunlarda çok azdır.Bazende eksik mg koyar yada farklı maddeler vs.  bunun arkasında türkiyede 3-5 kişi var ama yasalarımız malesef bunları sadece gözaltına alıp sonra serbest bırakıyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    285
pavel, 14 saat önce yazdı:

hocam çok düşük bir ihtimal orjinal olması.Neden derseniz yıllardan beri piyasada olan biri olarak çok şeyler gördüm.Bunların yaptıgı en büyük oyun yurt dışında sağlam markaların fake yani sahtesini yapmak taki ifşa olana kadar sonra hop başka bir pharma çıkartıyolar.İnsaflıysa kişiler orjinal çinden hammadde koyar ama bunlarda çok azdır.Bazende eksik mg koyar yada farklı maddeler vs.  bunun arkasında türkiyede 3-5 kişi var ama yasalarımız malesef bunları sadece gözaltına alıp sonra serbest bırakıyor.

Teşekkür ederim hocam tavsiye için. O zaman bilindik markalardan şaşmamak lazım. Tabi onların da bi ton sahtesi var. Allah yardımcımız olsun.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Markanın hiçbir önemi yok  satıcı önemli  satıcı sağlamsa ilacın ismi bok pharma olsa bile güzel çalışıyor  Avory güzel çalışıyor diyelim hemen sahtesi çıkar sonra bu işe yeni başlamış kişiler avory çalışmıyor diye başlık açar  ben daha çalışan genshe duymadım görmedim ama güvendiğim satıcı bana genshe boldenon verdi çok güzel çalıştı içinde  boldenon vardı veteriner boldenonla aynı etkisiyi aldım  işin özeti  MARKAYI BOŞVER SAĞLAM SATICI BUL

Avory'e gelirsek ben satıcıya inandım bana güven verdi  1 kutu alıp denicem sanada aynı şeyi tavsiye ederim yeni çıkan markaya gidipte kür yapma al 1 kutu dene gör 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    285
kafasıkarışık, 13 dakika önce yazdı:

Markanın hiçbir önemi yok  satıcı önemli  satıcı sağlamsa ilacın ismi bok pharma olsa bile güzel çalışıyor  Avory güzel çalışıyor diyelim hemen sahtesi çıkar sonra bu işe yeni başlamış kişiler avory çalışmıyor diye başlık açar  ben daha çalışan genshe duymadım görmedim ama güvendiğim satıcı bana genshe boldenon verdi çok güzel çalıştı içinde  boldenon vardı veteriner boldenonla aynı etkisiyi aldım  işin özeti  MARKAYI BOŞVER SAĞLAM SATICI BUL

Avory'e gelirsek ben satıcıya inandım bana güven verdi  1 kutu alıp denicem sanada aynı şeyi tavsiye ederim yeni çıkan markaya gidipte kür yapma al 1 kutu dene gör 

Hocam o konuda hemfikiriz zaten. Ben bu ürünü alsam haziran gibi ekliycem küre. Sende kullanıp sonuç yazarsan çok müteşekkir olurum. Beni bu üründe cezbeden 1 ml de yüksek mg iddaası var o yüzden.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38, 20 dakika önce yazdı:

Hocam o konuda hemfikiriz zaten. Ben bu ürünü alsam haziran gibi ekliycem küre. Sende kullanıp sonuç yazarsan çok müteşekkir olurum. Beni bu üründe cezbeden 1 ml de yüksek mg iddaası var o yüzden.

aynı şeyi ben yazcaktım alıp kullanırsan haber et diye ben 55 haftalık kürden yeni çıktım vücudumu dinlendirip pct yapıcam alsam bile hemen kullanamam ama kullanınca başlık açarım beni cezbedende satıcının sözleri bu kadar dürüst yürekli satıcı görmedim hepsi ağız birliği yapmış gibi ezbere konuşuyor bu adam değişik alıp denemek lazım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    285
kafasıkarışık, 14 dakika önce yazdı:

aynı şeyi ben yazcaktım alıp kullanırsan haber et diye ben 55 haftalık kürden yeni çıktım vücudumu dinlendirip pct yapıcam alsam bile hemen kullanamam ama kullanınca başlık açarım beni cezbedende satıcının sözleri bu kadar dürüst yürekli satıcı görmedim hepsi ağız birliği yapmış gibi ezbere konuşuyor bu adam değişik alıp denemek lazım 

Maşallah hocam 55 hafta😀 ben eğer önce kullanırsam bu başlığı hortlatırım. En azından decasını kullanayım diyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Avory Türkiye'de yeni sayılır fiyatlarını bile oturtamadılar diye biliyorum kullanmadım ama içerik bazında bakarsak detay yok denemeden bılemezsın orjinal ürün dışında bir farklılık sezersen kullanmamalısın ama onun dısında sahtesı suan ıcın olacagını sanmıyorum , Ben de piyasayı yeni yeni takip eder oldum son zamanlada bir hadise başımıza geldi tetikteyiz :) hayılrı aksamlar ..

tarihinde anabolizanhelp tarafından düzenlendi
özel isim düzeltmesi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mhmt22    79

Bilindik markalar dan şaşmayın macera ya gerek yok... T.... Denilen şahıs reklamını yapıyor eskiden carbon nun reklamını yapıyordu bir ürünün reklamını yapmaya çalışırken diğer herşeye sallayan birisi bu şahıs bütün camia öğrendi artıkın.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    285
mhmt22, Şimdi yazdı:

Bilindik markalar dan şaşmayın macera ya gerek yok... T.... Denilen şahıs reklamını yapıyor eskiden carbon nun reklamını yapıyordu bir ürünün reklamını yapmaya çalışırken diğer herşeye sallayan birisi bu şahıs bütün camia öğrendi artıkın.

Teşekkür ederim hocam. Buda yerli malı yurdum malı yani 😀 o zaman bildiğimiz markalardan şaşmayalım. Beni 1 mlde yüksek mg cezbetmişti.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Carbon pharmanın reklamını yapmayan hocamı kaldı zamanında herkes carbonla yola devam yazıyordu  özelden ne kullanıyorsun yazınca carbon diyorlardı :) şimdi carbona sallıyorlar ben kendi adıma Avory'e şans vericem  1 kutu alıp denicem deca veya boldenonu'nu  ama daha var kullancağım zamana Avory kalır mı kalmaz mı bilmiyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233

Selamlar arkadaşlar,

Uzun zamandır forumda bu tarz başlıkları okuyorum ama cevap yazmamıştım. Şimdi bu tür sorularda @pavel in dediği gibi alfabede kullanmadık harf bırakmadılar şu farma bu farma diye.

Belli bir fiyat aralığında olunca sporcular o tarafa yönelebiliyor ama ilaç boş çıkınca kırılan hayallerinizi satın alabilecek bir meblağa maalesef yok.

Bu yüzden elinizdeki olan parayı orjinal ürünlere harcayın derim. Gerekirse 4 hafta eksik kür yapın ama gerçek ilaçlarla yapın derim. İyi forumlar...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
pavel    46

size bu konu hakkında son tavsiyem bir ürün yeni duydugunuzda bir hafta 10 gün bekleyin eğer ürün tüm malum site ve yerlere düşmüşse onun durumu bellidir.Yada garanti olsun diye eczane mallarını alıcaksınız.sustanon,primobolan ve deca bile bulanabiliyor eğer uğraşılırsa!

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kuntkral    34

Zamanında carbonu öve öve bitiremeyen bi şahıs şimdi carbonu kötüleyip bu markanın reklamını aldı az çok biliyorsunuz kim olduğunu, geçenlerde merakımdan bu şahsın whatsapp grubuna girdim  grup spor grubu değil bildiğiniz hain grubu, ülkemizin kurucusuna edilen lafları görmeniz açısından ss’i paylaşıyorum, ha bu laf eden kişide grupta yönetici onuda söyleyeyim :)

F402F24F-5A6F-47B1-A6B9-0083824B0365.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aziz    42
kuntkral, Bir saat önce yazdı:

Zamanında carbonu öve öve bitiremeyen bi şahıs şimdi carbonu kötüleyip bu markanın reklamını aldı az çok biliyorsunuz kim olduğunu, geçenlerde merakımdan bu şahsın whatsapp grubuna girdim  grup spor grubu değil bildiğiniz hain grubu, ülkemizin kurucusuna edilen lafları görmeniz açısından ss’i paylaşıyorum, ha bu laf eden kişide grupta yönetici onuda söyleyeyim :)

F402F24F-5A6F-47B1-A6B9-0083824B0365.jpeg

Bunun açtığı gruplar bilgi alışverişinden ziyade kendi cebini doldurmak için milleti kandırmaktan başka bişey değil Birkaç hafta önce bu şahıs hakkında bende konu açmıştım Yeni ilaç kullanmaya başlayacak arkadaşların bunun hakkında bilgi sahibi olsunlar diye Açtığım konuyu yalvar yakar sildirmişlerdi

Grubu açan ne olaki diğer üyeler birşey olsun Bu tipler kendi aralarında zihniyetlerini pekiştirmeye devam etsin Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wolkan_1905    19

Bizim milletimize müstehak, zamanında enzimli protein diye ne olduğu belli olmayan şeyler sattı, sonra carbon, şimdi avory.. Bu şahıstan alışveriş yapanlara acımıyorum açıkcası.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.