Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ZANE

Omuzda sakatlık

Önerilen İletiler

ZANE    8

Omzumda supraspinatus tendounda tendinit ve

Akromiaklavikuler (AC) ekleminde hafif hipertrofi ve dejnere tespit edildi.

2 hafta fizik tedavi verildi.

Ac eklemimdeki asinmainin asil sebebini bench dips olarak goruyorum.sonradan parellel bar dips yapmaya basladim ama sanirim artik cok gecti. İnternette okudugm triceps dipsin Ac eklemime verdigi zarar sanirim basima geldi.

Eklemlerde zaafiyet sanirim babamdan bana genetik miras. Babam su an 47 yasinda ve 10 yili askindir dizlerinde sikayet var.(omrunde zorlayici hic bir aktivite yapmamis.)

Eklemin daha fazla asinmasini onlemek adina glukozamim supplementi kullanmayi dusunuyorum.

(Tabi oncelikli olarak sakat hareketlerden kacinarak.)

Yaşım daha 19.

Doktor olan halama sordugumda yasimin daha genc oldugunu,vucudumun yeterince urettigini soyledi.

(Kendisi gecirdigim bu rahatsizligi birebir gecirdi)

40 yasin uzerinde bir anlami olabilcegini sana faydasi olmaz diye kesip atti.Kendisi babama bu supplementi onerir ve kullandirir.

Sizce her seyin daha beter hale gelmesini onlemek adina supplement kullanmak mantikli mi?

Glukozamimin yan etkisi olmasada belli kandaki belli degerleri degistirdigine dair bir soylenti var bilginiz vsr mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Loving    9.246

En korkulan sakatlıklar dan olmuş çok geçmiş olsun(sakatlığınızı doğru anladıysam.)

Omuz kapsülü içi veya çevresin de bir yırtılma mı dedi doktorunuz?

Öyle ise detaylı bir açıklama yapabilirim.

gnc-triflex-hyaluronic-acid-90-tablet-saglikli-kikirdak-ve-eklemler-icin.jpggnc-ginseng-gold-korean-500-mg-90-tablet-zihin-guclendirici.jpg

Anladığımdan çıkardığım sonuçla bu ürünleri tavsiye edebilirim. Tabi doktorunuza danışma'dan kullanmayınız.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    753

geçmiş olsun dipsten uzak dur bence yana açışları uzunca ısınma sonrası yap derim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233

Geçmiş olsun,

Benim de bi 6 yıl eczanede çalışmışlığım var sanırım birkaç öneride bulunabilirim.

Loving hocanın önerdiği triflexi ben de öneririm. İçeriğinde glukozamin de bulunduğu için ayrıca glukozamin almana gerek yok. Bir numaralı eklem destek ürünü.

Glukozamin konusunda ise halanın söylediklerini doğru bulmuyorum. Bence kullanabilirsin. glukozamin kondrontin msm üçlüsü eklem sıvısını arttıran bileşenlerdir ancak kısa süre ile dışarıdan alınarak kullanıldığında doğal üretimi durdurduğunu söyleyemem, böyle bir vaka görmedim. Eklem sakatlığı, aşınması ağrısı vs. yaşayan kişiler bu ürünü 2-3 ay kullanabilir ki bu süre fazlasıyla yeterlidir. (Kendim de yılda 1-2 kutu kullanıyorum. Antrenman sistemimi değiştirirken eklemlerimin adapte olması biraz zor oluyor da)

Kan değerlerindeki değişiklik hakkında ise bir tecrübem olmadı. Bilmiyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZANE    8

Eklemde yirtilma falan soz konusu degilm

Ac eklomde ufak bir asinma var

Koprucuk kemigimin en ucu diye kabaca tarif edebilirim

İntermette glukozamin supplementlerinin bazilari icicnde.

Boswella ve collagen type 2 bulunuyor bunlar nelerdir?

Triflex almaha maddi durumumun yebilecehini sanmiyorum.

Hardline da ayni icerige sahip bir urun var.Onu almayi dusunuyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233

Bunlar da eklem destek ürünleri, bosvella romatoid artritde kullanılıyor.

Ben alacağın supplementi eczaneden ve bilindik bir marka almanı öneririm. Çünkü markadan markaya fark edebiliyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZANE    8

Hocam ekonomik urunleri arastiriyorum. 1500 mg glukozamin dozaji ayarlayacagim .bu dozaj icin porsiyon basina en ucuzunu ariyorum

Glukozamin kondrotin ve msm icermesi kriterlerim.

Boswella falan icerebilir :)

Com romax gibi urunler buldum ma kondriotin ve msm orani dusuk gibi geldi.

Aklimda biekac urun var.

Tavsiyelerinizi bekliyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.237

Com romax kullanan bir arkadaşım vardı tavsiye ederim fiyat nedir bu üründe?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZANE    8
Com romax kullanan bir arkadaşım vardı tavsiye ederim fiyat nedir bu üründe?

Cok degisken fiyatlar var

60 tablet 60 tl gibi bir tabloyla lsrsilastim genel olarak.

Piyasa birkac farkli kutu seklinde olmasi ve farkli formulasyonlarin olmasi beni dusundurdu.

Nedir bu com romax.

İntermette fenomen haline gelmis ama 1 site haricinde

Guvenilir site yok.

İnternetten almayacagiz dersek nerden alacagiz?

Bir tek guvenilir site vitaminler.com

Onda da solgar urunlerini internet uzerinden satiyor.

Solgar'in kendi sitesinde orijinal solgar urunleri yalnizca eczanededir tarzinda bir yazi hatirliyorum

T

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233

Ucuzunu alayım derken aldığın üründen verim alamamak gibi bir ihtimal de var. Eczanelere iskontolu gelebiliyor belki ucuza bulabilirsin ama bilindik bir marka al gerekirse para biriktirip al. Öbür türlü mesela 60 lira verip de hiçbir fayda göremeyedebilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    753
Ucuzunu alayım derken aldığın üründen verim alamamak gibi bir ihtimal de var. Eczanelere iskontolu gelebiliyor belki ucuza bulabilirsin ama bilindik bir marka al gerekirse para biriktirip al. Öbür türlü mesela 60 lira verip de hiçbir fayda göremeyedebilirsin.

kesinlikle katılıyorum hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZANE    8

Hardline markasini dusnuyorum.

Kullanan 1 kisi taniyorum.

Yorumu "iyi" demek olsu kisaca.

Cok fazla bir mucize bekleme ama %60 kadar bir rahatlama var dedi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZANE    8

99 tl 180 tablet

1500 mg glucsamine icin 3 tablet alimi .

Yank 60 servis var toplam ve ben bu urunu 80-90 tl arasinda alabilcegim yerler biliyorum.

Ne dersiniz?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233

99 tlye eczaneden çok kaliteli markaların ürünlerini alabilirsin. Hatta p.tesi ecza depomla görüşüp, iyi markaların fiyatlarını alıp sana birkaç marka önerebilirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233

Farkettiysen özellikle iyi marka öneriyorum çünkü ben de en son raftan rastgele bi marka alıp kullandım, boşuna kullandım. Değişen hiçbişey olmadı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZANE    8

Tavsiyelerinizi bekliyorum.

1500 mg glukozamin ile ucuz fiyata kaliteli ürün bulursanız ve servis sayısı yüksekse şüphesiz kaliteli markayı alırım :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233

Selamlar abuzerkadayif :)

Bugün işlerim çok yoğundu senin supplemente bakamadım. Kendime bile enjeksiyon yaptıracaktım arada derede zor yaptırdım onu da yanlış yaptırdım zaten :D İlk fırsatta bakacağım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZANE    8

doktorum ilerde omzun ağrır ağırlığı azalt veya bırak demişti fakat internettee araştırdığımda aığırlık kaldıran bir çok kişide bu sıkıntının olduğunu farkettim.

Ameliyatı da çok komplike değilmiş. AC eklemiine ufak bir traşlama ile iyileşme sürecinden sonra spor faaliyetlerine eskisi gibi geri dönülebilir diye yazan bir çok yabancı kaynak okudum.

en köt ihtimali düşünsem bile o kadar kötü değimiş :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233

Selamlar,

Birkaç marka sordum ve en uygun ürünün solgarın glukozamini olduğu gördüm. 1 tablet 1500 mg. içinde 120 tb var. Etiket fiyatı 200 tl ama eczanelere iskontolu geldiği için 100-120 tl. ye bulabilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.