Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

effsd

Uzmanlardfan yardım ilk kür

Önerilen İletiler

effsd    0

sadece testo ent. haftada 250 mg kullanmak istiyorum başlamadan hormon testi yaptırıp buraya eklerim suan ki calısma programım hafta 3 gün çok agır kilolara girdiğim için 2 günden aşagı kaslar kendine gelmiyor yas 35 boy 173 kg 79 ilk ve tek bir kere küre girip aldıgım kazanımları korumak istiyorum kürden kazanım saglar isem cross fite dönücem çyle 50 cm kol falan istemiyorum 10 haftada 4 -6 kg kas alırsam kendimi basarılı sayımcam daha dogrusu koruyabılırsem aldıklarımı şimdiden teşekkür ederim yardımlarınıza

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Delipanter00    176

Abi selamlar, 250mg ile sen 4-6kg kasi birak 10 hatada 2kg kası zor alirsin. Tavsiyem 500mg testo girmen ve yanina birkac anabolizan eklemen yönünde olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    133

4-6 kg çoook uçuk bir rakam.

Yanına 2 anabolizan da eklesen yine imkansız.

Steroid böyle birşey değil “mucize” yaratmazlar. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheNoahSystem    158

250mg ile ve iyi bi diyet ve çalışma planıyla 4 kilo ilk kürde alınabilecek bir rakam ama koruma konusunda maalesef. Kürlerden sonra formumuzu koruyabilseydik herkes tek kür yapar bırakırdı :).

Yine inanılmaz disipli devam edersen kısa vadede %60-70 koruyabilirsin fakat çok uzun vadede en ufak disiplinisizlikte hepsini kaybedeceksin. 

Tek kür planlıyorsan bu işe hiç girmemeni tavsiye ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HallOfFame    63
effsd, 5 saat önce yazdı:

sadece testo ent. haftada 250 mg kullanmak istiyorum başlamadan hormon testi yaptırıp buraya eklerim suan ki calısma programım hafta 3 gün çok agır kilolara girdiğim için 2 günden aşagı kaslar kendine gelmiyor yas 35 boy 173 kg 79 ilk ve tek bir kere küre girip aldıgım kazanımları korumak istiyorum kürden kazanım saglar isem cross fite dönücem çyle 50 cm kol falan istemiyorum 10 haftada 4 -6 kg kas alırsam kendimi basarılı sayımcam daha dogrusu koruyabılırsem aldıklarımı şimdiden teşekkür ederim yardımlarınıza

Başlamadan önce tahlil yaptırmanda ki amaç ne ?

xeaven, 3 saat önce yazdı:

250mg ile ve iyi bi diyet ve çalışma planıyla 4 kilo ilk kürde alınabilecek bir rakam ama koruma konusunda maalesef. Kürlerden sonra formumuzu koruyabilseydik herkes tek kür yapar bırakırdı :).

Yine inanılmaz disipli devam edersen kısa vadede %60-70 koruyabilirsin fakat çok uzun vadede en ufak disiplinisizlikte hepsini kaybedeceksin. 

Tek kür planlıyorsan bu işe hiç girmemeni tavsiye ederim.

Bide biliyormuş gibi konuşuyorsunuz varya en çok komik olan da bu yok oranlar vermeler falan

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheNoahSystem    158
HallOfFame, 3 saat önce yazdı:

Bide biliyormuş gibi konuşuyorsunuz varya en çok komik olan da bu yok oranlar vermeler falan

Guncel formumuzu koyalim mi ikimizde?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.357

@xeaven burası kimsenin s.. yarıştıracağı bir alan değil çözülmesi gereken bir sorun varsa (ki var birazdan alt metinde çözeceğim) bana bildirilmesi yeterli.

@HallOfFame Ahmet merhabalar son bir kaç hafta yada son 1 aydır forumdaki tüm üyelerin olduğu gibi senin mesajların'da gözüme çarpıyor ve böyle devamlı bir nefret söylemleri ezme politikası, küçük düşürme çabası.. Sen ki bu platformun eski (kısmen) üyelerinden birisin ve forum kurallarına hakim birisin bir çok üyeye benimde burada en nefret ettiğim şeyi ısrarla yapıyor olman kime fayda sağlıyor ? Ben plartform sahibiyken haklı haksız herkese eşit muamele gösterirken (ki platform sahibi olmam hiç bir şeyi değiştirmez insan olmanın verdiği bir edep bu.) sen eski üyelerden biri olarak diğer üyelerimiz üzerinde oluşturduğun bu baskıcı politika neyin nesi ? Bu seni ilk ama ciddi anlamda son uyarımdır yeni eski gözetmeksizin forum kültürünü edebini bozan kim olursa olsun aramızda yeri yoktur. Cevap verdiğin laf iliştirdiğin kişi belki senin kadar bilgili olmayabilir yada senden daha bilgilidir ama günün yoğunluğundan bir şeyleri atlayarak cevap vermiştir. Burada doğru olan senin kimseyi incitmeden doğru olanı paylaşman yol gösterici olman gerekirken insanların bilgi birikimini kendince sınıflandıramazsın bunu unutma. Ha yok sana mı soracağım istediğimi göğe istediğimi yerin dibine sokarım diyorsan '' ORASI BURASI DEĞİL .. '' bunu böyle bil lütfen.

Ben insanları uyarmaktan bıktım arkadaşlar o yüzden bundan sonra açıklama yada uyarı puanı vermeksizin engelleyeceğim başka platformlarda mide bulandırmaya devam etsinler diye. Burası tarafsız tamamen bilgi paylaşımını odaklayan onun için kurulmuş ( kuruluş maksatlarından ilkidir. ) bir platform bunu unutmayın. Bilen bildiğini paylaşsın bilmeyenler'de öğrenmek için daha fazla çaba göstersin lütfen.

effsd, 5 saat önce yazdı:

Şimdi konunuza gelelim. Haftada 3 gün çoooookk ağırrr kilolar ? Sebep ? Güreş yada dayanıklılık sporları ile mi ilgilisiniz ? Vücudunuzun kas sisteminizin çok tekrarda sorun çıkarmayacağı kg'lar da çalışmanız gelişmeniz için güzel sonuçlar verecektir diyebilirim. Ayrıca her kas grubunun 2 gün dinlenmesi en idealidir ki kaslar çalışmanın dışında dinlendikçe de gelişirler. Tek bir küre girip aldığınız kazınımlar ? Ne gibi kazanımlar mesela ? Şöyle minik örnekleme yapalım. Bugün x birisi küre girdi ve son nefesine kadar onu korudu. Sizce bu mümkün mü ? Sabaha kadar beslenin sabaha kadar antrenman yapın testoyu kestiğiniz an değişim başlar bunu unutmayın hem pskolojik hem fiziki. Bu konuda @Bay-T Tayfunun güzel bir konusu vardı yayınladığı altta paylaşıyor olacağım hani tek kür yada koruma konusuna dair. Yani koruma vs o konuda çok ümitli olmayın diye böylesine net ve keskin konuşuyorum yanlış anlamayın lütfen.

10 haftada 4-6 kg kas. Yani buda hayal hele ki bu tek ürünle tamamen gerçekten uzak. Adeleyi kazanmanız için yıllarınızı vermelisiniz hem doğal hem ilaçla hiç kolay değil o vücuda bir araba bir ev parası kadar et ve et ürünlerine yatırılan para harcanmalı ki harcasanızda üstteki konu gibi sonuç hüsran olacaktır. Steroid yada benzeri tüm ürünler sihirli bir değnek gibidir kullandığınız sürece varsınızdır bunu unutmayın. Ben alayım vurayım öyle gezeyim yok malesef olsaydı etrafta ne zayız nede çok şişman insanlar olurdu her yer 300 spartalı gibi insanlarla dolar taşardı.

Keyifli forumlar. :) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
effsd    0

ilgilerinize cok teşekkür ederim ben forumdaki her seyi atlamadan okudum bazı sorulara cevap vermek isterim ama kişiye özel ulaşmak için mesaj atamıyorum forumda yeni oldugum için özel iletesimin forum kurallarına riayet etmek istiyorum loving ve heaven üstatları tarzlarından ve bilgilerinden tanıyor ve saygı duyuyorum özel iletişime nasıl geçebiliriz ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.357
effsd, 3 dakika önce yazdı:

ilgilerinize cok teşekkür ederim ben forumdaki her seyi atlamadan okudum bazı sorulara cevap vermek isterim ama kişiye özel ulaşmak için mesaj atamıyorum forumda yeni oldugum için özel iletesimin forum kurallarına riayet etmek istiyorum loving ve heaven üstatları tarzlarından ve bilgilerinden tanıyor ve saygı duyuyorum özel iletişime nasıl geçebiliriz ?

Kişiye özel mesaj bireysel bilgilendirme yasak forumda yakında tamamen kapatacağım zaten. Herkes her şeyi bilmesi adına bu konu altında dilediğinizi konu içinde yazabilir ve sorabilir herkesin deneyimlerinden faydalanabilirsiniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.