Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ghcicocuk

GH Sorunum

Önerilen İletiler

ghcicocuk    0

Merhaba arkadaşlar;

Elimde 2 adet kigtropin var. 2 Haftadır kullanıyorum fakat ürün hakkında bazı şüphelerim var.

1- Ürüne 1 ml izotonik su karıştırıyorum fakat içindeki toz hemen karışmıyor, köpük köpük oluyor hafifçe 2 3 dk salladıktan sonra karışıyor.

2- Şırınga içerisinde havayı alırken elime küçük bir damla damladı, tadı bakıyım dedim şekerli bi tadı vardı, hiçte ilaca benzer bi tat yoktu.

GH vurduktan sonra acayip bir yanma oluyor, yanma olmasa sahte diyeceğim fakat bilmiyorum yukardaki şeyler aklımda yeterince şüphe uyandırdı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Loving    9.253
Merhaba arkadaşlar;

Elimde 2 adet kigtropin var. 2 Haftadır kullanıyorum fakat ürün hakkında bazı şüphelerim var.

1- Ürüne 1 ml izotonik su karıştırıyorum fakat içindeki toz hemen karışmıyor, köpük köpük oluyor hafifçe 2 3 dk salladıktan sonra karışıyor.

2- Şırınga içerisinde havayı alırken elime küçük bir damla damladı, tadı bakıyım dedim şekerli bi tadı vardı, hiçte ilaca benzer bi tat yoktu.

3- Yanma gerçekliğini göstermez yanmanın sebebi yanlış açıdan vurduğunuz için.

GH vurduktan sonra acayip bir yanma oluyor, yanma olmasa sahte diyeceğim fakat bilmiyorum yukardaki şeyler aklımda yeterince şüphe uyandırdı.

Merhaba aramıza hoş geldiniz öncelikle. :roll::idea:

1- Çok normal en az 4,5 farklı GH kullandım pfizer dahil hepsinde bunu yapar.

2- hiç tadına bakmadım bilemiyorum.

Önerim; Buz pedleri var ondan alın vurmadan 3 parmak göbek altına lokal uygulayın sonra o alanı işaret ve baş parmağınızla toparlayın ve 90 derece değil 75 derecelik bir açıyla vurun sorun kalmayacaktır. ;)

Bana soracak olursanız problem yok gibi ama piyasada çok sahte GH var anabolik söylemiyorum bile o kadar fazla. :oops:

Satıcınızı tanıyorsanız ve uzun süredir alış veriş yapıyorsanız pek şüphelenmeye gerek yok.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ghcicocuk    0

Teşekkür ederim hocam öncellikle. Ürünleri arkadaşımdan aldım oda ürünleri bu site üzerinden aldığını söylemişti. Buraya güveniyorum fakat aklımda soru işaretleri oluştu.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.253
Teşekkür ederim hocam öncellikle. Ürünleri arkadaşımdan aldım oda ürünleri bu site üzerinden aldığını söylemişti. Buraya güveniyorum fakat aklımda soru işaretleri oluştu.

Yani çok ufak bir örnek vereyim size c sınıfı yani kötünün kötüsünü sudan ucuz fiyatlara alıp bazı aparatlar ile boş filakon gh şişelerine koyup güzelce kapatıp (x alış veriş sitelerin den alınan aparatla kapıyorlar.) profesyonellerin bile anlamayacağı bir yöntem ve maalesef Türkiye'de bu yöntemi kullanan bildiğim 2,3 kişi var birde bilmediklerimiz var elbet. Bize inanıp güvendiğiniz için teşekkürler 1 yılı aşkın bu projeye start verdik 1000'e yakın peptid + gh satışı gerçekleştirdik ve sıfır memnuniyetsizlik buda bizim gurur kaynağımız elbetteki. :!:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.243
Merhaba gh kullanımı için 6 ay minimum deniyor. Peki bu 6 aydan sonra ne kadar off süre bırakılmalı?

4 ay off yap kafi :idea:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZYZZ    27
selamlar,1 ml su ile karıştırınca kaç ünite çıkıyor ?

10 ünite dediğinizi doğru anladıysam. zaten fazlasını eklemeyin ilaç tesirini sıfırlarsınız.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.