Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

BatuB

Tren enanthe

Önerilen İletiler

BatuB    0

Öncelikle herkese merhaba abilerim kardeslerim saydı değer hocalarım benim sorum ben tren enanthe kürüne baslıyacagım ALLAH'ın izniyle bu pazartesi 

haftalık 400 mg tren enanthe

500 boldenon

500 testeseron enanthe

benim sormak istedigim elimde cabaser ve proviron var haftalık 2mg cabaser kullanmayı planlıyorum yani 10 haftada 20 tane cabaser yoksa gögüsüm e agrı gırıncemı kullanmaya baslıyım vede proviron kullanmama gerek varmı yani kısaca bu kürün mctsini bana verebilirmisiniz ?

şimdiden çok teşekkür ederim...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

HalfNatty    175

Cabaser 2mg çok fazla olucaktır orta seviye tren dozlarında 2x0.5 kullanılıyor genelde.Yan etki görünce başlanmalı diyende var starttan itibaren diyende var size kalmış siyah beyaz cevap yok malesef

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kuntkral    34

Merhaba ilaç isimlerini düzgün yazarsanız sevinirim.

trenbolone enanthate

testosterone enanthate

testosterone propionate gibi.

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.191
BatuB, 02.03.2018 - 03:33 yazdı:

Öncelikle herkese merhaba abilerim kardeslerim saydı değer hocalarım benim sorum ben tren enanthe kürüne baslıyacagım ALLAH'ın izniyle bu pazartesi 

haftalık 400 mg tren enanthe

500 boldenon

500 testeseron enanthe

benim sormak istedigim elimde cabaser ve proviron var haftalık 2mg cabaser kullanmayı planlıyorum yani 10 haftada 20 tane cabaser yoksa gögüsüm e agrı gırıncemı kullanmaya baslıyım vede proviron kullanmama gerek varmı yani kısaca bu kürün mctsini bana verebilirmisiniz ?

şimdiden çok teşekkür ederim...

Merhaba aramıza hoş geldiniz nor 19 grubu ürünler için kullanımla beraber start verilmeli benim kanaatim. 

kuntkral, 02.03.2018 - 13:54 yazdı:

Merhaba ilaç isimlerini düzgün yazarsanız sevinirim.

trenbolone enanthate

testosterone enanthate

testosterone propionate gibi.

@kuntkral düzeltme adına ben teşekkür ederim ama arkadaşımız bilmiyor olabilir yada o şekilde öğrenmiş olabilir. Ardından gelenlerinden yanlış bilgilenmemesi adına uyarını ve konu metinlerini düzeltmeni yerinde buluyorum. Bunu yazmam daki sebep arkadaşımız aramızda yeni yanlış anlaşılma olmasın diye. Platformu negatif görüp değerlendirmesin diye.

Keyifli pazarlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cominos    0

ilk tren kullanışın ise 400mg çok fazla haftalık 200mg yeterli ki trenbolonu türkiyeden satın aldıysan zaten %95 sahtedir

15 güne bir 0.5mg cabaser yeterli olacaktır.

günlük 2tablet proviron alabilirsin

arimidekste kullanmalısın 

cabaser ve arimideks ayarlamasını kür ortalarında yapacağın estradiol ve prolaktin progestron testlerini yaptırak ayarlayabilirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Nynex
      Arkadaşlar  ben testo e ve boldenon küründeyim ancak sol göğüste bir haftadır hassasiyet ve hafif acıma var acaba proviron kullansam işe yararmı?
    • Yazan: Kaan00n
      Merhaba arkadaşlar,
      20 yaşındayım 191 cm boyundayım 88 kg ağırlığındayım Yağ oranım yaklaşık %14 civarında ve yaklaşık 3 senedir doğal yollarla spor yapıyorum. Son 5 haftadır sadece testosteron, son 2 haftadır ise masteron propionat kullanıyorum. Şimdi yağ oranımı %10'a çekmek için 7-8 hafta daha masteron kullanmayı planlıyorum ve ardından testosteronu kesmeden boldenon kullanmayı düşünüyorum.
      Boldenon hakkında bilgi ve deneyimlerinizi duymak isterim, özellikle sağladığı etkiler ve deneyimleriniz konusunda.
      Ve hangi markadan memnun kaldınız sizce hangi marka boldenon tercih etmeliyim?
    • Yazan: Hwidka1
      Merhaba arkadaşlar,
      500 testo e 500 bolde 30mg turinabol Kullanıyorum 3. haftadayım boldenin açılmadığına eminim zaten.
      Haftada en az 1, 2 kere tansiyonum fırlıyor bayılacak gibi oluyorum öneriniz var mı? turinabol tansiyon yapar mı ?
    • Yazan: Zodi
      Herkese selamlar hocalarım, abilerim.
      İlaç dozajlamalarım ise haftalık 500 Testo - 400 boldenon şeklinde
      20 haftalık testo bolde kürümün 9. Haftasındayım ilk 6 hafta günde 30 mg sabit turinabol kullandım ve şu ana kadar 8 kilo artışım oldu. Boy 185 kür öncesi kilo 81 güncel kilo 89 yemeden kaynaklı bel ve alt karın da yağlanma oluştu ve son 2 haftadır 15 dk idman sonu kardiyo ekledim. (Bisiklet veya yokuş yürüyüş) Asıl sıkıntıma gelecek olursam bu kilo artışına rağmen nedense ilaçların tam etkisini aynada henüz görememem belki de boldenon 12. Hafta sonrası etki göstermeye başlıyor diyebilirsiniz bundan kaynaklıda olabilir.
      Günde sabahları 5 yumurta 1 dilim tam buğday ekmeği gün içinde 450 Gr pirinç veya makarna ve 500 gr tavuk yiyorum bunlar temel olanlar tabii ki ekstralar da var beslenmemin kendimce iyi olduğunu düşünüyorum iş yoğunluğumdan ve fabrikanın çok sıkıntılı olmasından kaynaklı test yaptırmaya da gidemedim ilaçlar çalışıyor mu çalışmıyor mu acaba diye psikolojik olaraktan bu düşünce beni hem idman olarak hem de aklıma geldiği her anda düşürüyor.
      Cinsel anlamda da son 2 haftadır nedense ilk etapta erkesiyon çok kuvvetli fakat yarım saat sonra 2. İlişki girişimim de sertleşmede çok problem yaşıyorum iş tempom çok yüksek antremanda da yeterince hırpalıyorum ve yorgun düşüyorum günde 6 saat uyuyorum bunun da ilişki de etkisi var mı bilmiyorum psikolojik olarak hiç iyi hissetmiyorum kendimi bana bi yol gösterir misiniz kimseye de birşey açıklayamıyorum kendi kendimi yiyorum.
      Her türlü eleştirinize lafınıza sözünüze açığım.
    • Yazan: Denizci
      Merhaba arkadaşlar,
      Küre gireceğim açık söylemek gerekirse bir çok arkadaş gibi profesyonel olmasam da kendi araştırmalarım ve arkadaşlarımın desteği ile planlama yaptım.
      Kür planım şu şekilde olacak:
      2 ml boldenone 2 ml testo enant 3 tablet anavar 3 tablet winstrol  Toplamda 10 enjeksiyon yani 50 gün sürecek tabletler 30 gün sonra bitecek.
      Şimdi asıl sormak istediğim şu bu kür bitiminde hemen :
      2ml tren acetat 2ml testo prop 2ml masteron Devam edeceğim toplamda 5 enjeksiyon yani 25 gün sonra da bu kür bitecek.
      Hiç ara vermeden devam etmemin sıkıntısı olur mu ?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.