Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

HalfNatty

Trt doz testo

Önerilen İletiler

HalfNatty    175

Merhabalar.

Bazı genetik hastalıklar yüzünden spordan uzaklaşmak durumunda kaldım günlük kalori alımıda diyetten ötürü 2000 civarına düştü.Libido gayet iyi fakat gün içinde yorgunluk, uyku alamama problemi vs gibi sorunlar yaşıyorum.Testodayken 4 5 saatlik uykuyla günü çok enerjik geçirip her hangi bir yan etki görmüyordum(500mg).Şimdi günlük odaklanma uyku için haftalık TRT doz uygulaması gibi 2x125mg testoda uzun süre kalmanın geleceğe dönük nasıl bir etkisi olur tecrübesi olan var mı?Yaklaşık 1 yıl kalmayı düşünüyorum spor açısından katkı sağlaması önemli değil.Sadece Uyku,mood değişimi,halsizlik,odaklanma için düşünüyorum.

Not:Uyku için melatonin zma günlük d mv hepsini alıyorum.Günlük kalori ihtiyacımın yarısını anca aldığım için ve sadece o kadarını alabilceğim için başka çözüm bulamadım.Tecrübelerinizi bekliyorum herkese teşekkürler

21 yaş 185 70 8bf

tarihinde HalfNatty tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

TheNoahSystem    158

1yıldan sonra bi ihtimal ömür boyu TRT kalmak zorunda olabilirsin. TRT dozajı 3 haftada bir 250mg, eğer bu dozajda kullanacaksan mod sorunu yine yaşarsın. haftalık 250de ne gibi yan etkiler görürsün uzun sürede bi bilgim yok açıkcası

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HalfNatty    175
xeaven, 12 dakika önce yazdı:

1yıldan sonra bi ihtimal ömür boyu TRT kalmak zorunda olabilirsin. TRT dozajı 3 haftada bir 250mg, eğer bu dozajda kullanacaksan mod sorunu yine yaşarsın. haftalık 250de ne gibi yan etkiler görürsün uzun sürede bi bilgim yok açıkcası

Yabancılarda 200mg test c haftalık trt alan var.Yaşa göre dozlar değişiyor tabi doktora görede.

Bırakmaya yakın 4 haftalık hcg ve sonrasında cycle pct gibi clomidle toparlıyormış millet ama tecrübesi olan bilgilendirirse daha iyi olur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sayrox    60

Sa kardeşim Testosteron protein sentezini arttırır ikincil sex karakterlerinin  gelişmesini sağlar eğer vücuduna genetiğinden fazla testo koyarsan ve bu testo vücud tarafından makul görülüp dönüştürülmezse vücudunda Dht testoya dönüşür.

Sakalların daha fazla çıkar  vücud tüvlerin artar depresyona girmezsin daha güçlü hissedersin kas kütlen spor yapmasanda artar kavgacı bir tipin olur yenilgiyi kabullenmezsin :D ağırlıklar sana su gibi gelir :D libidon tavan yapar çevrende dipmedik manita bırakmazsın :D matematiksel zekan daha iyi çalışır :D arabaları daha iyi park edersin :D kemiklerin hacimsel olarak büyür vücudundaki tüm tüyler daha sert ve hacimli çıkar vücüd yağ oranın azalır akciğer kapasiten artar :D

mutlu olursun :D

Gelelim kötü taraflarına

Saç köklerinin DHT e karşı genetik yatkınlığı varsa dökülür.

Hipotalamus - Hipofiz bezi LH ve FSH üretimini durdudurur

Ergenlini bitirmediysen epifiz plakları kapanır boy uzaman durur ve kemiklerin kalınlaşmaya başlar.

Dışarıdan aldığın Testo skortuma testis torbana giremeyeceği için sperm üretimi sekteye uğrar 

Testisler sperm üretmeye devam etse dahi bir dişiyi hamile bırakması için hareket kabiliyeti kazanmasını gerekir işte bunu testiste bulunan Testosteron spermin epidimit denilen dokuda beklerken hareket kabiliyeti kazanmasını sağlar kısaca çocuğun olmaz

Genetik yatkınlığın varsa vücud fazla Dihidrotestoyu sevmiyorsa fazlalık bulduğu miktarı östrojene çevirir ve seni jinekomasti yapar

Hipofiz bezin tembelleşmeye başlar.

Gelelim 1 sene sonra bırakınca olacaklara :D

Piskolejin bozulur

Kasların gider

Tüylerin dökülür

Sakalların Dökülür

Jinekomasti olma ihtimalin artar

Yağların artar

Metobolizman bozulur

Libidon düşer 

Açık söylüyorum çavuş kalkmaz :D:D:D vücüd tekrar doğal testo üretmeye başlayınca nitrik osid maddeler tekrar salgılanır çavuş kalkar ama belkide senin vücüd bir daha doğal testo üretmez orasını allah bilir :D 

Kullanım boyunca karaciğer enzimlerin bozulur kolestrolün artar damarların yağlanır ve yaşın geldiğinde damarlardaki trigliserid fazlalaşınca mokoko olursun ölürsün :D

Bunlarının hepsinin kısacası şu oluyor ya kullanırsın Süperman olarak yaşar ve ölürsün dipmedik hatun bırakmazsın.

Yada kullanmazsın ileride çocuğun olur ve normal yaşarsın.

Yada bir süre Süperman dolaşır daha sonra hadımmen olarak gezersin :D ahaha

• ahahaha 1
  • Şaşkın 1
  • Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ozbe"    33
Sayrox, 3 saat önce yazdı:

Sa kardeşim Testosteron protein sentezini arttırır ikincil sex karakterlerinin  gelişmesini sağlar eğer vücuduna genetiğinden fazla testo koyarsan ve bu testo vücud tarafından makul görülüp dönüştürülmezse vücudunda Dht testoya dönüşür.

Sakalların daha fazla çıkar  vücud tüvlerin artar depresyona girmezsin daha güçlü hissedersin kas kütlen spor yapmasanda artar kavgacı bir tipin olur yenilgiyi kabullenmezsin :D ağırlıklar sana su gibi gelir :D libidon tavan yapar çevrende dipmedik manita bırakmazsın :D matematiksel zekan daha iyi çalışır :D arabaları daha iyi park edersin :D kemiklerin hacimsel olarak büyür vücudundaki tüm tüyler daha sert ve hacimli çıkar vücüd yağ oranın azalır akciğer kapasiten artar :D

mutlu olursun :D

Gelelim kötü taraflarına

Saç köklerinin DHT e karşı genetik yatkınlığı varsa dökülür.

Hipotalamus - Hipofiz bezi LH ve FSH üretimini durdudurur

Ergenlini bitirmediysen epifiz plakları kapanır boy uzaman durur ve kemiklerin kalınlaşmaya başlar.

Dışarıdan aldığın Testo skortuma testis torbana giremeyeceği için sperm üretimi sekteye uğrar 

Testisler sperm üretmeye devam etse dahi bir dişiyi hamile bırakması için hareket kabiliyeti kazanmasını gerekir işte bunu testiste bulunan Testosteron spermin epidimit denilen dokuda beklerken hareket kabiliyeti kazanmasını sağlar kısaca çocuğun olmaz

Genetik yatkınlığın varsa vücud fazla Dihidrotestoyu sevmiyorsa fazlalık bulduğu miktarı östrojene çevirir ve seni jinekomasti yapar

Hipofiz bezin tembelleşmeye başlar.

Gelelim 1 sene sonra bırakınca olacaklara :D

Piskolejin bozulur

Kasların gider

Tüylerin dökülür

Sakalların Dökülür

Jinekomasti olma ihtimalin artar

Yağların artar

Metobolizman bozulur

Libidon düşer 

Açık söylüyorum çavuş kalkmaz :D:D:D vücüd tekrar doğal testo üretmeye başlayınca nitrik osid maddeler tekrar salgılanır çavuş kalkar ama belkide senin vücüd bir daha doğal testo üretmez orasını allah bilir :D 

Kullanım boyunca karaciğer enzimlerin bozulur kolestrolün artar damarların yağlanır ve yaşın geldiğinde damarlardaki trigliserid fazlalaşınca mokoko olursun ölürsün :D

Bunlarının hepsinin kısacası şu oluyor ya kullanırsın Süperman olarak yaşar ve ölürsün dipmedik hatun bırakmazsın.

Yada kullanmazsın ileride çocuğun olur ve normal yaşarsın.

Yada bir süre Süperman dolaşır daha sonra hadımmen olarak gezersin :D ahaha

Öle bi yazmışıki bi an heycanlanip bi anda heycan diplere girdi:)) güzel yazmışın 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2.5 yıldır aralıksız testo enanthate kullanıyorum haftalık 500mg arada 1000 yaptığım da oldu bir kaç kez çok şükür herhangi bir yan etki görmedim yani 125mg falan çok basit değerler bence

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy    96
aragornaster, 3 saat önce yazdı:

2.5 yıldır aralıksız testo enanthate kullanıyorum haftalık 500mg arada 1000 yaptığım da oldu bir kaç kez çok şükür herhangi bir yan etki görmedim yani 125mg falan çok basit değerler bence

oha libidon hiç sekteye uğramıyor mu e2 artar prolaktin artar shbgler tıkanır 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MuscleBoxer    47
gönderildi (düzenlendi)

Sistem açılmaz ömür boyu TRT de kalırsın mevzusu yalan gayette açılır ömür boyu TRT de kalmak kişisel tercih. Kısacası 1 degil 10 yılda alsan bırakmak istediğin de pct yaptığında eski haline geri döner çocuk sahibi olursun. Kısacası Sana kalmış aklında kalp krizi geçiririm çocuğum olmaz kem kum şeyler olmasın hiç biri olmaz iyi forumlar.

tarihinde MuscleBoxer tarafından düzenlendi
  • Yanlış Cevap 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy, 58 dakika önce yazdı:

oha libidon hiç sekteye uğramıyor mu e2 artar prolaktin artar shbgler tıkanır 

Valla bir iki kere oldu bende tavsiye üzerine arimidex içtim iki üç defa hepsi bu. Libido falan genelde %90 psikolojik bence . Benim başka bir arkadaş 4 yıldır aralıksız yapıyor haftada en az 1000mg yapıyor yan etki görmemiş

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.385

Evet genç arkadaşlarım. 2018 de sorulmuş bir soruyu 2024de cevapladığınız için sizleri tebrik ederim :D:D:D

Yarışmacı çevrem var. PCT için genelde benden tavsiye isterler. Ve 2-3 yıldan önce de pct yapan pek olmaz. Güçlü ve uzun PCT'ler ile işler rayına giriyor. Benim gibi kür = en az 1 yıl mantığı ile gidenler çok. Yüksek doz anabolik yerine minik dozlar ile devam ederim.

Yan etki konusunda şaşılacak bir şey yok. Bu gözler 60 E2 + 30 prolaktin ile sorunsuz yaşayan insanlar gördü. Vücut töleransı ve genetikle alakalı bunlar. 

Bu demek değil ki risk yok. Kür ne kadar uzarsa hasarsız çıkma ihtimali o kadar azalır. İhtimalleri lehinize çevirmek için 4-6 ayda bir HCG enjeksiyonu yapıp testisleri uyandırın. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.