Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

daimoner

Yağ Yakımı hakkında Tavsiyeleriniz ? Kür

Önerilen İletiler

daimoner    0

Merhabalar bir süredir forumu takip ediyordum en sonunda üye olup fikir danışmak istedim bunu daha önce Yapanlardan veya Sonuçlarını gören kişiler eminim vardır :)

Hayatımda 4-5 defa spor deneyimlerim oldu 4-8 aylık sürelerle bırakma zorunda kaldım çevremi değiştirdim artık bir problemim kalmadı spor için :)

Yaşım 24 Boy 180 yağ oranımı ölçtürmedim henüz yüksek olduğu bariz Kilo 101 Özellikle göbek bölgesi yağlı

Öncelikli amacım yağ yakma erimek tabi kas kaybetmeden şuan 6 haftalık antreman beslenme ve supp programım var 4.haftasına gireceğim

Yağ oranımı 10-12 lere kadar çekmek istiyorum ardından clean bulk yapacağım.

Bu konuda herkesten tavsiye ve yorum bekliyorum nasıl bir yol izlemeliyim riski en aza indirerek yapabileceğim sistem ne olmalı umarım yardımcı olursunuz herkese iyi forumlar dilerim :P

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

daimoner    0

Selam şöyle söylemek istiyorum 3-4 yıldır sporun içindeyim bıraktığım başladığım zamanlar çok oldu gerek arkadaş çevresi gerek maddi sebeplerden ara verme durumunda kaldım her sporu bıraktıgımda verdıgım kıloları geri aldım saglıksız beslendim bu sebeplerin hepsini geride bıraktım Bu yüzden artık zaman kaybı ve hatalı ilerlemek istemiyorum. İlaç soruna gelince yağ oranımı 10-12 arasına çektikten sonra ilaçsız devam etmeyi düşünüyorum en fazla supplement kur olur peptid hkk. sadece forumlarda okuduklarım var malum pek kullanan yoğun degıl belkide zararları var kimse belirtmiyor bilemiyorum o yüzden sizlerden bu konuda yardım beklıyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233

İlaç kullandıktan sonra naturel devam edebilmek zordur. Eğer düşük yağ oranlarıyla büyük kütlelere ulaşmak istemiyorsanız hiçbir zaman ilaç kullanmanızı önermem. Şayet standar bir vücut yapmak gibi bir amacınız varsa mesela ''plaj vücudu'' o zaman ihtiyacınız olan tek şey biraz istikrar olur. İyi forumlar...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZYZZ    27

HGH Frag (Fragmen 176-191) + testo e. + gh kullanabilirsiniz 4-6 ayda ileri dereece de sonuç alırsınız.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
daimoner    0

Yorumlarınız çok teşekkür ederim öncelikle. @ZYZZ ve @gurbuz hocam bir kaç sorum olacak bu ürünlerin olası etkilerini az çok forumdan okudum gördüm ancak yan etkileri - zararları hakkında pek bilgi goremedim hem forumda hemde internetde bu konularda bilgilendirme yapabilirmisiniz ? ve tabi bunu kullanan kişilerin yorumları daha onemlı benım ıcın. Ve gece forumda dolaşırken bir arkadaşın mesajını gordum daha önceden küre girip çıkmış resmen çökmüş resimlerde viewtopic.php?f=12&t=965&p=6772#p6772 BU tür Kür yapıp bırakıldığından insan eski halinemi donuyor çok acı bir durum öyle bişeyse not: kür sonrası spor ve beslenmeye aynen devam edılecek

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    49

daimoner,

Kür yapılsa da yapılmasa da, antremanlara ara verilince vücut ister istemez salar. Kür bitimi ile ilgili soruyorsan da, beslenme ve antremanını bozmadığın sürece kürden sonra kayıbı azaltırsın. Vücut kürdeki kadar anabolik olamadığı için ister istemez biraz salabiliyor kendini. Burada tekrar belirtiyorum, işin temeli olan beslenme ve antremanı bozmadan, disiplinli olarak yapmak gerekiyor.

İyi günler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
daimoner    0

roidmax,

hocam teşekkür ederim zararları - yan etkileri hk. bilgi verebilir misiniz ? bu tür peptidleri kullanan arkadaşlara ulaşmaya çalıştım pm yoluyla nedense kimse geri dönüş yapmadı forumun amacı bilgi paylaşımı olmalı herkes sizin gibi yardımcı olmak istemiyor :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    49

Steroidler'in yanlış ve bilinçsiz kullanımı da dahil olmak üzere bir çok yan etkisi bulunmaktadır. Genelde kardiyovasküler ve ürinal sistem üzerinde bu yan etkileri görürsün.

Peptidlerin hemen hemen yok denecek kadar az yan etkileri bulunmakta. Çok yüksek GHRP6 kullanımı prolaktinin yükselmesine, 2 aydan uzun süre ve yüksek doz GHRP2 ve CJC1295 beyinde bulunan hipofiz bezinde zarara, sentetik GH (Kigtropin, Genotropin, Jintropin gibi) de vücuttaki GH üretimine zarar verebilir. Bu yönde bir takım araştırmalar okudum. Ayrıca daha doğruluğunu bulamadığım 3 aydan uzun süre IGF-1 LR3 kullanımının da beyindeki hipofiz bezine zarar verme konusu var. Onu da araştırmam bitince paylaşacağım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kadirgunhiz    0
bu işini çözer ;)

Orjinalinin üretimi durduruldu diye biliyorum yanlış mı biliyorum acaba? Daha önceden kullandım fakat büyük ihtimal çakmaydı hiç birşey hissetmemiştim, pre + asprin + efedrin almama rağmen :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    755
bu işini çözer ;)

Orjinalinin üretimi durduruldu diye biliyorum yanlış mı biliyorum acaba? Daha önceden kullandım fakat büyük ihtimal çakmaydı hiç birşey hissetmemiştim, pre + asprin + efedrin almama rağmen :D

iran çıkışlıdır bunlar başka orjin yok zaten

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    755
Yok bir tane delikanlı kullanıpta gelip burda öncesi sonrasını anlatacak kadar yok :)

admin @gurbuz yazar yakında merak etme :lol:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.