Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Karslı

Diyet planlamam. - sıfır karb -

Önerilen İletiler

Karslı    0

Herkese merhaba...

170 boy,86 kg,15 yağ oranım var..Daha önceden 14 haftalık bir testo bolde danabol kür geçmişim var.

boyum kısa olduğu için kütleli duruyorum hemen hemen heryerde dikkat çekiyorum diyebilirim.

Ancak aynada baktığımda ben kendimi beğenmiyorum karın fazla açık değil,kollar çok az açık.Boy ve kilo oranına bakıldığında yağ oranım vs aslında çok iyi ama şöyle bir düşündüğümde bu spor estetik sporu ben ve benım gıbı bır cok arkadasın(eminimki bu forumdada var) kütle yapıcam diye yağ torbası olup çıktığı bir ortam var spor salonlarında.

170 boy 86 kgde 15 yağ oranı ideal aslında tatlı bir yag oranı ama ben ustumu cıkarmaya utanıyorum arkadas ortamında insanlar işi bilmediği için hayvan gibi adamsın karın nerde dicekler :D:D

bugun itibariyle sıfır karbonhıdrat diyetine basladım.. 10 gün boyunca sıfır karb alıp,11.gün 250 grm ( pişmemiş ağırlık ) basmati yukleyip sonra tekrar 10 gün sıfır karb alıp 11.gün bunu tekrarlıcam

ilk 2 ay; 10 grm BCAA,15 grm Glutamine,600 grm pişmemiş tavuk,500 grm yeşillik,13 yumurta beyazı

3.ay ;  10 grm BCAA,15 grm Glutamine,Cleanbuterol,30mg Oxandrolone,700 grm pişmemiş tavuk,14 yumurta beyazı,500 grm yeşillik

4 ve 5.ay; 10 grm BCAA,15 grm glutamine,cleanbuterol,30mg oxandrolone,500 mg testo prop ( hergün 100mg),winstrol(winstrol sadece 5.ay gunde 50mg kullanılcak yani diyetin son ayı ),800 grm tavuk,15 yumurta beyazı,500grm yeşillik

bu şekilde kadame kademe takviyeleri arttırdıgım bir program hazırladım.İlk önce doğal olarak atabildiğim,daha sonra oral destekleyicilerle yağı atmakta zorlandığım bölgelerle uğraşmak,son olarak testo propla artık diyetteki son rütuşları yapıp defineyi bitirmek gibi bir plan yaptım.Daha sonra testo cyp,tren enant,bolde kürüne girip saf adale kasma yoluna baslıcam.

siz beslenme ve program hakkında ne dusunuyorsunuz ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Takashi    119
Karslı, 14 dakika önce yazdı:

Herkese merhaba...

170 boy,86 kg,15 yağ oranım var..Daha önceden 14 haftalık bir testo bolde danabol kür geçmişim var.

boyum kısa olduğu için kütleli duruyorum hemen hemen heryerde dikkat çekiyorum diyebilirim.

Ancak aynada baktığımda ben kendimi beğenmiyorum karın fazla açık değil,kollar çok az açık.Boy ve kilo oranına bakıldığında yağ oranım vs aslında çok iyi ama şöyle bir düşündüğümde bu spor estetik sporu ben ve benım gıbı bır cok arkadasın(eminimki bu forumdada var) kütle yapıcam diye yağ torbası olup çıktığı bir ortam var spor salonlarında.

170 boy 86 kgde 15 yağ oranı ideal aslında tatlı bir yag oranı ama ben ustumu cıkarmaya utanıyorum arkadas ortamında insanlar işi bilmediği için hayvan gibi adamsın karın nerde dicekler :D:D

bugun itibariyle sıfır karbonhıdrat diyetine basladım.. 10 gün boyunca sıfır karb alıp,11.gün 250 grm ( pişmemiş ağırlık ) basmati yukleyip sonra tekrar 10 gün sıfır karb alıp 11.gün bunu tekrarlıcam

ilk 2 ay; 10 grm BCAA,15 grm Glutamine,600 grm pişmemiş tavuk,500 grm yeşillik,13 yumurta beyazı

3.ay ;  10 grm BCAA,15 grm Glutamine,Cleanbuterol,30mg Oxandrolone,700 grm pişmemiş tavuk,14 yumurta beyazı,500 grm yeşillik

4 ve 5.ay; 10 grm BCAA,15 grm glutamine,cleanbuterol,30mg oxandrolone,500 mg testo prop ( hergün 100mg),winstrol(winstrol sadece 5.ay gunde 50mg kullanılcak yani diyetin son ayı ),800 grm tavuk,15 yumurta beyazı,500grm yeşillik

bu şekilde kadame kademe takviyeleri arttırdıgım bir program hazırladım.İlk önce doğal olarak atabildiğim,daha sonra oral destekleyicilerle yağı atmakta zorlandığım bölgelerle uğraşmak,son olarak testo propla artık diyetteki son rütuşları yapıp defineyi bitirmek gibi bir plan yaptım.Daha sonra testo cyp,tren enant,bolde kürüne girip saf adale kasma yoluna baslıcam.

siz beslenme ve program hakkında ne dusunuyorsunuz ?

Merhaba,

Aramıza hoşgeldiniz demek istiyorum öncelikle, sizinle amacımız aşağı yukarı aynı...

Evet biz amatörler olarak hacim kütle kazanımı için zamanında bilinçsiz beslenme sonucunda korkunç derecede yağlandık, ilk kürümden sonra yağlanmam daha da arttı. Ama şimdi anlıyorum ki kalitesiz kütlenin hiç bir değeri yok, önemli olan estetik derinlik sertlik = kalite...

2 sene gibi bir sürede işin kilit noktalarını çözmeye başladım, daha öncede söylediğim gibi bunların hepsi birer halka eğer biz birinde hata yaparsak zincirleme fiyasko yaşıyoruz...

Kendi adıma konuşayım artık benim için bulk diye bir kavram yok, 7/24 diyetime sadık kalıp sürekli formda olmak istiyorum...

Bulk'ın şu açıdan avantajı var kazanılan yağ ve su azda olsa bize güç kuvvet sağlıyor, ama nihayetinde biz güç sporcusu değiliz bizim işimiz estetik olmak...

Diyetinizde başarılar dilerim, bu konuda bana yardımı olan bilinçlenmemi sağlayan @curious hocam size müsait olduğunda eminim ki yardımcı olacaktır...

0 karbonhidrat bana bayağı bir korkunç geldi siz bi nevi ketojenik diyet planlıyorsunuz sanırım...

Sevgi ve saygılarımla

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delipanter00    175

Hocam öncelikle selamlar, yukaridaki arkadasimizin da dedigi gibi ketojenik diyet planliyorsunuz sanirim. Daha once ketojenik diyet yaptinizmi bilmiyorum ama gercekten iyi arastirilip ogrenilip sonra uygulanmasi gereken bir diyet oldugunu dusunuyorum. 10Gunde bir 250gr pirinc yukluyecem demissiniz ama benim fikrimce bu sizin adelenizi 10 gun yeticek karbonhidrat ile doldurmaya yetmez. Ben suan ketojenik diyetteyim 4.günum bugun ve 6.gunun aksami yagsiz kutlemin agirliginin 10 kati kadar karonhidrat alicam. Ayrica ufak tefek hatalarda cok buyuk kayiplara yol acan bir diyet. Bunu ilk uyguladigimda yani gecen yil buyuk bir husran yasadim 😃 nedenmi? Yukleme yapmadim proteini az aldim yagida yeteri kadar cok almadim karhonbidrat desen zaten hic yoktu, sebzeye deginmiyorum bile 😃 ketosise girdim diye dusunup ketosisde dahi olmamam zaten ayri bir konuydu.1 ayda 8kg verdim ama kolum 37den 34e dusmustu acikca yagdan oldugu kadar kastan da kuculmustum.Tabi insan tecrube ede ede ogreniyor bazi seyleri. Umarim hedefinize ulasirsiniz bol şans👍👍👊

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
curious    36

Karslı merhaba, bende Karslıyım bu arada :)

Bahsettiğin şekilde bir deneme yapıp kendimi sürekli bitkin halsiz hissettiğimi, ancak 20 gün dayanabildiğimi ve şimdiki aklımla birdaha bulaşmayacağımı, o 20 günün benim için kayıp bir 20 gün olduğunu söylemek isterim. Burada kaçırılan bir nokta var ondan bahsediyim. Devamlı olarak sıfır carb ile vücudu ketosise sokmak güzel bir maktık gibi görünüyor öyle olduğunu zannediyorsunuz ancak keto diyette protein miktarı çok önemlidir. O bahsettiğiniz miktarda tavuk tüketimi ile siz asla ketosise geçemeyeceksiniz ve sürekli tembel hissedeceksiniz. Ben bunları yazmasaydım bile bir süre sonra zaten kendinizde bundan vazgeçecektiniz. Nedeni şudur, hipotalamus yaklaşık bir haftanın sonunda glikojen bulamadığından dolayı enerji sistemini ketosise çevirir. Ancak sizin protein alımınız çok hassas bir miktarın üzerine çıktığında vucudunuz kandaki aminoasitleride parçalayarak tekrar glycogenesis e geçiş yapar. siz ketosiste olduğunuzu zannederken yediğiniz tavukla ağırlık kaldırmaya başlarsınız. Keto diyet yapılamaz demiyorum, ancak çok iyi araştırarak fitness kültüründe tecrübeli birinin çok ileri zamanlarda uygulayabileceği bir metod olduğunu düşünüyorum. Siz öncelikle takashi hocamın beslenme başlığında yazdıklarımı referans alarak standart bir definisyon diyeti yaparak zaten kısa zamanda istediğiniz formu yakalayacaksınız. Ben şahsen sadelikten yanayım, işler karışınca geçen zamana yazık oluyor. Sonrasında pişmanlık oluyor. Karar sizin.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mlt44    133

Arkadaşlar ketosiz ciddi ve sinsi bir hastalıktır. Budy sporuna gelemez terss

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.