Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Garnett

20 haftalık kürüm (tavsiyelere ihtiyacım var)

Önerilen İletiler

Garnett    0

Herkese iyi günler.

2. Kürüme 2 hafta sonra girmeyi planliyorum.

1. kürümde
1-10 testo en 500 mg
1-6 deca 500 mg
6-10 boldenon 500 mg
1-6 dianabol 30 mg

Küre 77 kilo başladim 87 kilo bitirdim şuan 82 kilo civarındayım. Boy 1.88 % 10-12 civari yag oranım var.

2. kürumde
1-12 testo en 500 mg
1-12 boldenon 500 mg
1-6 dianabol 30 mg
12-20 testo en 750 mg
12-20 bolde 750 mg

Jinekomasti başlangıcı olursa 3 güne yarim tablet arimedex kullanacam.

Kür bittikten sonra yaz bitene kadar ortalama 12-16 hafta  250 mg testoya devam etmeyi düşünüyorum yazın kilo kaybı olmasın diye. Ne gibi zarar görürüm tecrübeli hocalarımın arkadaşlarımın tavsiyelerine ihtiyacım var.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Garnett    0

O kadar kişi okumuş yardim eden kimse yok mu ? Bu forum da bilgili tecrübeli insanlardan yardim alındığını saniyordum ama ne hocalarimiz @Loving ve @tolgacan94 ne de forumda ki arkadaşlar yardım etmiyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213
Garnett, 30.01.2018 - 13:49 yazdı:

Kür bittikten sonra yaz bitene kadar ortalama 12-16 hafta  250 mg testoya devam etmeyi düşünüyorum yazın kilo kaybı olmasın diye. Ne gibi zarar görürüm tecrübeli hocalarımın arkadaşlarımın tavsiyelerine ihtiyacım var.

daha 2.Küre girecekken bunu yapmanın pekde gereği yok bence ne gibi zarar görüleceğini tahmin yürütmek için müneccim olmak gerek bunu kullanan kişinin tecrübeleri edinip anında farkedip müdahale edebileceği seviyeye geldikten sonra yapması daha doğru olacaktır. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.225
Garnett, 5 saat önce yazdı:

O kadar kişi okumuş yardim eden kimse yok mu ? Bu forum da bilgili tecrübeli insanlardan yardim alındığını saniyordum ama ne hocalarimiz @Loving ve @tolgacan94 ne de forumda ki arkadaşlar yardım etmiyor.

Merhaba; bu platform'da aşılması gereken başlıca konulardan bir tanesi de bu sanırım. 

Siz üye olurken size bir teminat maddesi sunuluyor mu ? Üye olmanızdan sonra açacağınız tüm başlıklara şu kadar saniye gün dakika içinde cevap verilecektir bunu peptidturkiye.com ekibi olarak garanti ediyoruz diye ? Hem burada hiç bir maddi unsur söz konusu olamadan en doğru kaynağa ulaşmak için yardım istiyorsunuz hemde platforma ve platform kullanıcılarına sitemde bulunuyorsunuz. Kimse sizin konunuza cevap vermek zorunda değil bakıp geçebilir veya bilgisi dahilinde ise konunuz yorumlayabilir.

Ki forumun üst kısmında şöyle bir uyarı var;

a3.png.a74bbba6d5b20a3ba0527b4762480c36.png

Bireysel sorularınız ? İçin kısmına dikkat lütfen.

Şimdi konunuza gelecek olursak. 

Garnett, 30.01.2018 - 13:49 yazdı:

Herkese iyi günler.

2. Kürüme 2 hafta sonra girmeyi planliyorum.

1. kürümde
1-10 testo en 500 mg
1-6 deca 500 mg
6-10 boldenon 500 mg
1-6 dianabol 30 mg

Küre 77 kilo başladim 87 kilo bitirdim şuan 82 kilo civarındayım. Boy 1.88 % 10-12 civari yag oranım var.

2. kürumde
1-12 testo en 500 mg
1-12 boldenon 500 mg
1-6 dianabol 30 mg
12-20 testo en 750 mg
12-20 bolde 750 mg

Jinekomasti başlangıcı olursa 3 güne yarim tablet arimedex kullanacam.

Boldenon  varsa ben haftaların daha uzun olması taraftarıyım. Çok temiz üründür kesmeden 4,5 ay üstünde kullandığımı bilirim. Dianabol 1-5 yeterli olur 40 mg denenebilir başlangıç olarak. Testesteron piramit şekli güzel düşünülmüş ama kür sonuna doğru tekrar minimize edilmeli güzel bir pct geçirebilmek adına. Jinekomasti ciddi belirtiler görmeden başlamayın ama belirti olursa yazdığınız üzere hareket etmeniz sonuç verecektir. Evet kg kaybı için gayet akıllıca bir hareket kişilerin en çok yanıldığı nokta kürü pat diye kesip pct yapmak. Halbuki yazı minimal testo ile geçirip misal yaz sonu güzel bir pct sonra ileri gitmek isteniyorsa yeni kür ile yola devam edilmeli. 

Keyifli forumlar. :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mhmt22    79

Östrojeni kontrol altında tut doku oluştuktan sonra istediğini kullan fayda etmez cerrahi müdahale gerekir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.