Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Big Muscle

Clomid yan etkiler

Önerilen İletiler

Big Muscle    12

Merhaba arkadaşlar. Pct dönemimde clomid ve nolcadexim ne gibi yan etkileri oluyor. Yaşayan tam anlamıyla farlı hisseden var mı? Mesela ben kür dönemimden sonra ki 3 ayda 3 yıllık sevgilimden ayrıldım ve şuan düşünüyorum da çok anlamsız ve gereksiz ayrılmışım beni kür mal gibi yapmıştı. Mantıklı bile düşünemiyordum. Sizin rastladığınız veya tecrübeleriniz nedir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

curious    35

Kürden ve ilaçlardan çok kür bitimindeki androjen seviyesinden kaynaklanıyor depresyon ve huzursuz ruh hallerimiz. İlacın yarılanmasından sonra bir kız çocuğu kadar testo kalıyor vücutta. Ne olmasını bekleyebilirizki :D

Kişiden kişiye değişiyor kimisi evine kapanıp dışarı çıkmıyor kimi gayet normal hissettiğini söylüyor. Önemli olan kapılmamak. O ruh haline kapılanlar genelde pct bitiminde kür içinde aldıklarının yarısını kaybediyorlar. Ruh halinin normal olduğunu kabullenip idare etmek lazım. İdare edemesseniz büyük oranda tüm vakit para çaba boşa gidiyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
curious    35

Pct nin amaci bunu biran evvel aşmak zaten. Pctsiz olursa kürünüzün nekadar ağır olduğuna bağlı olarak 3ay bile sürebilir bu durum. Konuyla ilgili bir yazı yazmayı düşünüyorum aslında, bu duruma düşmek zorunda değiliz. Pct de doğru ilaçlar ki bunlar sarm; mk-2866 ve gw-501516 ile pct sürecindede oldukça güçlü hissedip tüm kazanımları korurken iyide bir ruhhaline sahip olmak mümkün.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ports    8
curious, Bir saat önce yazdı:

Pct nin amaci bunu biran evvel aşmak zaten. Pctsiz olursa kürünüzün nekadar ağır olduğuna bağlı olarak 3ay bile sürebilir bu durum. Konuyla ilgili bir yazı yazmayı düşünüyorum aslında, bu duruma düşmek zorunda değiliz. Pct de doğru ilaçlar ki bunlar sarm; mk-2866 ve gw-501516 ile pct sürecindede oldukça güçlü hissedip tüm kazanımları korurken iyide bir ruhhaline sahip olmak mümkün.

Hocam bu söylediğiniz şeyleri biraz açarmısınız mk-2866 ve gw-501516 Bunlar nelerdir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Big Muscle    12

Evet hocam bekliyoruz bir yazı. Çünkü herkes kür sonrası psikolojik sorunlar ve çöküntü durumundan müzdarip. Bu konuda eksiğiz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
M4jeste    65
Ports, 38 dakika önce yazdı:

Hocam bu söylediğiniz şeyleri biraz açarmısınız mk-2866 ve gw-501516 Bunlar nelerdir 

bir tanesine ben yanıt vereyim cardarine (gw501516) kullanmayı düşündüğüm bir ilaç şuan nakliye sürecinde :) cardarine sarms değil agonisttir ama çok benzer çalışır. glikoz alımı ve iskelet kas dokusunu uyaran reseptörlere bağlanır. iyi kolesterolü artırıp kötü kolesterolü düşürdüğünden bahsediliyor. muazzam güç enerji ve dayanıklılık artışı yanında katabolik etkiyi azaltma ve güçlü yağ yakımı gibi özellikleri var. kas dayanıklılığını artırıp toparlanma sürecini etkili şekilde kısaltıyor. en önemli özelliğide hiçbir yan etkinin tespit edilmemiş olması bu yönden muazzam bir ilaç gibi duruyor. tabi daha bilgili yada kullanan arkadaşlarda yorumlarsa çok daha iyi olacak.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
curious    35

M4jeste hocam cardarine sarm sınıfında gruplanmış bir ilaç, PPAR Modülatörü diye geçiyor. Kavramlara çok takılmaya gerek yok zaten sarm satan sitelerde bulunuyor.

Şimdi özellikle ABD de bu 2 bileşen olmadan PCT yapmayan bir güruh oluşmuş. Ben ilkbaşlarda sarms üreten firmaların şişirmesi zannettim çok dikkate almadım. Ardından detaylıca konunun derinine inince klasik yaptığımız klomid-nolva-arimidex yada aromasin şeklinde ucuza pct nin getirdiği (ki onlarda buna budget pct diyor) en önemli sorunların aslında yaşanmadanda atlatılabileceğine ikna oldum. Yanlış anlaşılmasın, protokol olarak nolva ve klomid olmak zorunda herzaman. Ama bu süreçte bu 2 bileşende kullanılırsa M4jeste hocamında belirttiği gibi gw501516 nın faydaları ki aslında cardarine nin en önemli faydası kortizolu kontrol altında tutması ve bu şekilde katabolik etkiyi minimuma indirmesi. Ayrıca şunuda belirteyim bu ürünü kür içindede kullanan birçok sporcu var çokta memnunlar. mk-2866 yani ostarine/ostabolic ise aslında oldukça anabolik bir ilaç. Tekbaşına bile kullanıp 4 haftalık kürler halinde güzel sonuçlar alınıyor. HPTA üzerinde bir miktar baskılayıcı özelliği var fakat kayda değer olmadığı için önerilen dozu aşmıyorsanız pct de gerekmiyor. PCT de kullanılmasının amacı ise ostarine in siz toparlama sürecindeyken pct esnasında güç kaybını minimuma indirmesi. 2 ilaç birbiri ile oldukça sinerjik çalışıyor biri kolesterol ve kortizolu kontrol altında tutarken diğeri anabolik ve güçlü kalmamızı aynı zamandada modumuzunda normal olmasını sağlıyor. 

Bu arada yazmayı unuttuğum ve asıl mevcu, ee niye kullanmıyoruz o zaman? :D

Sıkıntı şurada, 1 şişe cardarine ki genelde 30ml oluyor 1 şişede ostarine ortalama 350dolar civarında :D

Buradaki olay biz bu fiyatlara komple kür yapıyoruz. Ancak bu bahsettiğim güruh diyorki o klasik nolva klomid 2000li yılların kafası.

Şimdi bu 2 ilaç olmadan pct yapmıyorlar. Şiddetlede öneriyorlar. Buraya güzelcede gönderiyorlar aslında, gümrüğede takılmayacak şekilde

diyorlar. Ama tabi kim 350dolarına kıyıp bu işe girer? 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheNoahSystem    158
M4jeste, 14 saat önce yazdı:

bir tanesine ben yanıt vereyim cardarine (gw501516) kullanmayı düşündüğüm bir ilaç şuan nakliye sürecinde :) cardarine sarms değil agonisttir ama çok benzer çalışır. glikoz alımı ve iskelet kas dokusunu uyaran reseptörlere bağlanır. iyi kolesterolü artırıp kötü kolesterolü düşürdüğünden bahsediliyor. muazzam güç enerji ve dayanıklılık artışı yanında katabolik etkiyi azaltma ve güçlü yağ yakımı gibi özellikleri var. kas dayanıklığını artırıp toparlanma sürecini etkili şekilde kısaltıyor. en önemli özelliğide hiçbir yan etkinin tespit edilmemiş olması bu yönden muazzam bir ilaç gibi duruyor. tabi daha bilgili yada kullanan arkadaşlarda yorumlarsa çok daha iyi olacak.

Cardarine etki konusunda tartisilmaz faydalari var fiyati da cok yuksek fakat cok yuksek kanser riski tasiyan bi ilac. Belki belirli takviyelerle kanser riski azaltilabilir daha ayrintili bakmak lazim fakat acikcasi riski goze alamadim.

Gsknin hayvanlar uzerinde gozlemledigi ciddi kanser riskinden dolayi ilacin gelistirmesini durdurmasini anlatiyor

http://www.wikizero.info/m/index.php?q=aHR0cHM6Ly9lbi5tLndpa2lwZWRpYS5vcmcvd2lraS9HVzUwMTUxNg

tarihinde xeaven tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.478
curious, 14 saat önce yazdı:

M4jeste hocam cardarine sarm sınıfında gruplanmış bir ilaç, PPAR Modülatörü diye geçiyor. Kavramlara çok takılmaya gerek yok zaten sarm satan sitelerde bulunuyor.

Şimdi özellikle ABD de bu 2 bileşen olmadan PCT yapmayan bir güruh oluşmuş. Ben ilkbaşlarda sarms üreten firmaların şişirmesi zannettim çok dikkate almadım. Ardından detaylıca konunun derinine inince klasik yaptığımız klomid-nolva-arimidex yada aromasin şeklinde ucuza pct nin getirdiği (ki onlarda buna budget pct diyor) en önemli sorunların aslında yaşanmadanda atlatılabileceğine ikna oldum. Yanlış anlaşılmasın, protokol olarak nolva ve klomid olmak zorunda herzaman. Ama bu süreçte bu 2 bileşende kullanılırsa M4jeste hocamında belirttiği gibi gw501516 nın faydaları ki aslında cardarine nin en önemli faydası kortizolu kontrol altında tutması ve bu şekilde katabolik etkiyi minimuma indirmesi. Ayrıca şunuda belirteyim bu ürünü kür içindede kullanan birçok sporcu var çokta memnunlar. mk-2866 yani ostarine/ostabolic ise aslında oldukça anabolik bir ilaç. Tekbaşına bile kullanıp 4 haftalık kürler halinde güzel sonuçlar alınıyor. HPTA üzerinde bir miktar baskılayıcı özelliği var fakat kayda değer olmadığı için önerilen dozu aşmıyorsanız pct de gerekmiyor. PCT de kullanılmasının amacı ise ostarine in siz toparlama sürecindeyken pct esnasında güç kaybını minimuma indirmesi. 2 ilaç birbiri ile oldukça sinerjik çalışıyor biri kolesterol ve kortizolu kontrol altında tutarken diğeri anabolik ve güçlü kalmamızı aynı zamandada modumuzunda normal olmasını sağlıyor. 

Bu arada yazmayı unuttuğum ve asıl mevcu, ee niye kullanmıyoruz o zaman? :D

Sıkıntı şurada, 1 şişe cardarine ki genelde 30ml oluyor 1 şişede ostarine ortalama 350dolar civarında :D

Buradaki olay biz bu fiyatlara komple kür yapıyoruz. Ancak bu bahsettiğim güruh diyorki o klasik nolva klomid 2000li yılların kafası.

Şimdi bu 2 ilaç olmadan pct yapmıyorlar. Şiddetlede öneriyorlar. Buraya güzelcede gönderiyorlar aslında, gümrüğede takılmayacak şekilde

diyorlar. Ama tabi kim 350dolarına kıyıp bu işe girer? 

Sarmlar yeni jenerasyon fakat fiyatları yüksek ve ona kadar daha basit yöntemler var.Ben pct de klomen nolvadex yerine triptorelin kullanıcam.Bu hafta ilk enjeksiyonu yapıcam.Kasları korumak için cortizolü düşüren doğal destekler kullanmayı düşünüyorum. 3 gram c vitamini, ashwagandha, fosfatidilserin gibi doğal takviyeler kas kaybını minumumda tutmaya yeter.Ayrıca modu yükseltir...350 dolar vermeye gerek yok. :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
M4jeste    65
xeaven, 4 saat önce yazdı:

Cardarine etki konusunda tartisilmaz faydalari var fiyati da cok yuksek fakat cok yuksek kanser riski tasiyan bi ilac. Belki belirli takviyelerle kanser riski azaltilabilir daha ayrintili bakmak lazim fakat acikcasi riski goze alamadim.

Gsknin hayvanlar uzerinde gozlemledigi ciddi kanser riskinden dolayi ilacin gelistirmesini durdurmasini anlatiyor

http://www.wikizero.info/m/index.php?q=aHR0cHM6Ly9lbi5tLndpa2lwZWRpYS5vcmcvd2lraS9HVzUwMTUxNg

kansere yol açtığını söyleyen çalışma insanın alması gereken dozun 100 katından çok daha fazla ve çok uzun sürelerde iki sene gibi. cardarine nin kanserli hücreleri yok ettiğine dair yazılar da okudum. açıkçası böyle bir risk muhtemel ama bu risk nolvadex te de var aşırı kullanımı kansere yol açıyor.  2013 lere ait cardarine kullanımları var takip ediyorum yabancı forumlarda güncel kürler de var sonuçlar inanılmaz

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.