Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

strongerdozer

YAĞ YAKIMI AMAÇLI PEPTİD KÜR

Önerilen İletiler

Merhabalar 1 senedir vg ile uğraşmaktayım yaşım 18 Ölçülerim ;

KOL 41.5 BEL 104 BACAK 70 BALDIR 42.5 OMUZ 123 GÖGÜS 110 YAĞ ORANI %20

Bütçem 1000-5000 arasıdır kür önerebilir misiniz ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Loving    9.253
Merhabalar 1 senedir vg ile uğraşmaktayım yaşım 18 Ölçülerim ;

KOL 41.5 BEL 104 BACAK 70 BALDIR 42.5 OMUZ 123 GÖGÜS 110 YAĞ ORANI %20

Bütçem 1000-5000 arasıdır kür önerebilir misiniz ?

HGH Frag (Fragmen 176-191) yağ oranını aşağı çekmeye yetecektir.

- Min: 3 ay

- Max: 6 ay

Kullanabilirsin. Herşeyden ziyade amaç nedir ? büyümek ? define olmak ? vb ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hocam çok büyük bir kütle yok tabikide aynı zamanda büyümekte isterim ama 1 senedir bulk gezdiğim için illallah geldi :) şu beli 85 cm e indirmek istiyorum büyümekte isterim tabiki ama yağ yakmak öncelikli amacım yaza maksimum kütle ile %10 yağ oranıyla girmek

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SABAH 06:00

30 DAKİKA İNTERVAL KARDİYO + YEŞİL ÇAY (İÇİNE ZENCEFİL LİMON TARÇIN EKLENEREK)

06:30 KAHVALTI

6 YUMURTA 1 TAM 5 BEYAZ

30 GRAM YULAF EZMESİ

10 GR FISTIK EZMESİ

2. ÖĞÜN 09:30

50 GR KEPEKLİ PİRİNÇ

160 GR DARDANEL LİGHT TON BALIĞI

15 GR BADEM

3. ÖĞÜN 12:30 (ANT ÖNCESİ ÖĞÜN)

40 GR KEPEKLİ MAKARNA

150 GR TAVUK GÖGSÜ

10 GR CEVİZ

BROKOLİ

HOT ROX EXTREME Thermogenic 2 tablet + 1 tablet coraspin

ANT SONRASI 15:30 8 GR BCAA + 5 GR GLUTAMİNE + İZOLE WHEY

4.ÖĞÜN 16:00 (ANTREMANDAN YARIM SAAT SONRA)

200 GR SIĞIR ÜST FİLETO YAĞSIZ

40 GR DURU BULGUR SUDA PİŞMİŞ

20 GR BADEM

5.ÖĞÜN 19:00 (SON ÖĞÜN)

100 GR TAVUK GÖĞSÜ

15 GR CEVİZ

30 GR DURU BULGUR SUDA PİŞMİŞ

21:30 5 GR GLUTAMİNE

22:00 UYKU

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    755

1/1 bu programı uygularsan çokkk iyi sonuçlar alırsın genelde 2,3 aydan sonra bozuluyor çünkü

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    49

Fiyat ve bilgi almak için info@peptidturkiye.com adresine mail yollayınız.

Ayrıca ek bilgi olması açısından Aspirin ve Coraspin ile ilgili bir bilgiyi hatırlatmak istiyorum.

6 gün idman yaptığını var sayıyorum.

Coraspin ve Aspirin gibi ilaçların düzenli olarak kullanımı orta-uzun vadece kılcak damarlarda incelmeye, kılcal damarların bulunduğu bölgelerde darbe sonrası daha zor iyileşme sürecine yol açacaktır. Bu bilgiyi de bir doktora teyit ettirdim.

Ben açıkçası iyi beslenmediğimi düşündüğüm ve bacak antremanı olan günlerde bazen kullanıyorum. Tavsiyem de bana soranlara bu yöndedir.

Senin de bu ilacın yan etkilerini araştırıp ona göre Coraspin kullanımını düzenlemeni öneririm.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    49

Yoğunluktan dolayı ve bayram nedeniyle gecikme olmuş olabilir. Haftaiçinde mutlaka cevap gelecektir. Maili tekrardan atarsan sevinirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.