Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

fat32

Ilk kürüme başladım

Önerilen İletiler

fat32    18

Merhaba arkadaşlar.. yaklaşık 9 aydır fitness yapıyorum yağ oranım %16 iken sırf denemek amacıyla ilk enjeksiyonumu dün oldum.. 

10 hafta boyunca sadece testo-e 250 olarak.. yanında proviron önerdiler çok fazla dht bazlı olduğundan ve serbest testo'ya bilimsel olarak artış sağlamadığı için kullanmayı düşünmüyorum zaten testo dozajım az . 3. haftadan itibaren ise hergün 1 tablet tamoxifen kullanıcam..

sormak istediğim elimde birde thiger'ın dbolu var bunu kullanmalımıyım kullanmamalımıyım ? amacım su tutup balon gibi şişmek değil sadece kür boyunca 1,2 kg kadar kas kütlesi daha yapıp vucudu yaza kadar oturtmak ...

Birde bu testo-e 250 lik için pct ye gerek varmıdır çok hafif bi kür olduğundan kaş yapayım derken göz çıkarmak istemiyorum birileri pregnly vb vb demiş kürden daha ağır bir pct olmaz diye düşünüyorum mantığıma göre ..

sizlerin bilgilerinden yararlanmak istiyorum birçoğunuz bu konuda tecrübe sahibisiniz..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

fat32    18

Resim koymayı unutmuşum şuan bu şekildeyim ve ilk iğnemi dün oldum ..

1.JPG

3.JPG

4.JPG

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132

hergün temoxifen kullanımı kürünü ciddi anlamda baltalar. kas inşası için e2 ye de ihtiyacımız var

hatta bu kür için aromataz inhibitörüne gerek bile yok. 4. haftada bir test yaptır, duruma göre eklenir.

250mg testoyu 500mg arttırmanı tavsiye ederim. bununla ilgili yabancı forumda risk/kazanç eğrileri var. 

hcg siz kür olur ama pct siz kür olmaz. fakat dozajlar değişir. sen haftalık 100mg testo da alsan doğal üretimin duracak. ayrıca geç gelen doğal testo düzeyleri hem psikolojini etkileyecek hemde kazandığın kasları korumanı zorlaştırcak

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delipanter00    175

Hocam eger 250mg testo almakta kararli isen bunu kür günlüğü olarak paylaşırsan çok iyi olur çünkü only 250mg testo işe yarayip yaramadigi hakkinda etrafta bircok görüş mevcut.

Ayrica elimde dbol var yazmissin 3-4hafta 30mg dbol kullanmanda hicbirsorun olmaz. Zaten bunu kullandiginda birkac kilo su alicaisin balon gibi şişmeyeceksin. Sadece dbol sana kickstart olarak yardim edicek, agirliklarin articak ve testonun kuvvetini arttiricak. Tamoxsifen konusuna gelirsek kür içinde kullanimi gereksiz diye dusunuyorum. Testoyu dbol ile beraber kullanicaksan eger, elinin altinda arimidex bulundurmani tavsiye ederim.

Guzel ve etkili bir gelisim istiyorsan tavsiyem 500testo 30mg dbol şeklinde olur. 1 2kg kas kutlesini guzel beslenme ile 3 4 ayda dogal olarak elde edebilirsin. Fakat karar senin, ben şahsen 3 4 ayda dogal olarak yapabilecegim kas kutlesini 2 ayda yapmak icin küre girmezdim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fıt345    2

Bende 10 hafta bi kür yapıcam ama halen düşünüyorum 3 yıl oldu bakalım zaman ne göstercek başarılar kardeşim umarım olumlu sonuçlar alırsın 

C20BC860-CADD-46D8-901D-4D17BE786E29.jpeg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fat32    18

Cevaplarınız için çok teşekkür ederim arkadaşlar yalnızca kürü düşünmüyorum dün ilk enjekteyi oldum yani başladım :) testo yu 250 vurmamaın amacı tamamen saç dökülmesi riskini aza indirmek içindi tamoxifen (nolvadex) östrojen baskılayıcı diye biliyorum jinekomastiyi önlemek için nasıl baltalıyor acaba ? yani tamox kullanırsam jine riski ortadan kalkar ama gelişimde mi sıkıntı olur ? arimidex çok güçlü ve ağır diye okudum testo 1000 likler kullanıyor sanırım o yüzden onuda hafif olsun düşündüm .. tam olarak neyi yanlış yapıyorum arkadaşlar ?  bu arada fit dostum gelişmeyi hep beraber takip ederiz ara ara resim atarım ...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fat32    18
Delipanter00, 1 saat önce yazdı:

Hocam eger 250mg testo almakta kararli isen bunu kür günlüğü olarak paylaşırsan çok iyi olur çünkü only 250mg testo işe yarayip yaramadigi hakkinda etrafta bircok görüş mevcut.

Ayrica elimde dbol var yazmissin 3-4hafta 30mg dbol kullanmanda hicbirsorun olmaz. Zaten bunu kullandiginda birkac kilo su alicaisin balon gibi şişmeyeceksin. Sadece dbol sana kickstart olarak yardim edicek, agirliklarin articak ve testonun kuvvetini arttiricak. Tamoxsifen konusuna gelirsek kür içinde kullanimi gereksiz diye dusunuyorum. Testoyu dbol ile beraber kullanicaksan eger, elinin altinda arimidex bulundurmani tavsiye ederim.

Guzel ve etkili bir gelisim istiyorsan tavsiyem 500testo 30mg dbol şeklinde olur. 1 2kg kas kutlesini guzel beslenme ile 3 4 ayda dogal olarak elde edebilirsin. Fakat karar senin, ben şahsen 3 4 ayda dogal olarak yapabilecegim kas kutlesini 2 ayda yapmak icin küre girmezdim.

Dostum en azından diyorum tabiki 5,6 kg kas isterim ama hayalcilik olur biraz :)  dbol saç döküyor ilgili sitede saç güvenliği sadece 2 ..

http://www.hairlossfromsteroids.com/Specific-Steroids-and-Hair-Loss.html  buradan hangi anabolizanların saça olumsuz etkisine bakabilirsiniz .. küre girmeden önce yaklaşık olarak 3.5 ay araştırma yaptım oral turinabol ve oxan saç için çok güvenilir ama işte define kürü .. hacim için ise saça zararı olmayan deca ama oda ilk kür için biraz ağır kaçıyor ve pct si çok zahmet li .. 3-4 hafta 30 mg dbol kullanırsam saç sorunu yaşarmıyım sence ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132

dökülecek saç varsa dökülür. yukarıdaki yazımda  da anlattım haftalık 250mg testo alımı ile 500mg arasında alacağın risk 2 katı olmuyor. 

Fakat alacağın etki minumum olacaktır. Yani attığın taş kuşa değsin :) (diğer etkenleri es geçerek ilaç bazında söylüyorum bunları)

temoksifenin kür içinde kullanılma mantığı; eğerki jino belirtisi varsa 7-10 günlük periyot halinde kullanmak en mantıklısı

e2 kontrolü için 3 günde bir yarım tablet armidex işini görür. fakat bunu da ezbere yapmamalısın. 4. hafta test yaptır ona göre dozaj ayarlması yap.

ayrıca E2 (östrojen) kas inşaasındaki önemini araştırmanı tavsiye ederim. Eğerki definisyon yapmıyorsan e2 çok işine yarayacak.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheKing34    17

Kür sonu acaba ilaçlarım sahtemi diye düşünme, orjinalde olsa bu kürde verim alabileceğini düşünmüyorum. Usta hocalarımız daha iyi bilir tabiki bu benim yorumum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fat32    18
merkar, 2 saat önce yazdı:

dökülecek saç varsa dökülür. yukarıdaki yazımda  da anlattım haftalık 250mg testo alımı ile 500mg arasında alacağın risk 2 katı olmuyor. 

Fakat alacağın etki minumum olacaktır. Yani attığın taş kuşa değsin :) (diğer etkenleri es geçerek ilaç bazında söylüyorum bunları)

temoksifenin kür içinde kullanılma mantığı; eğerki jino belirtisi varsa 7-10 günlük periyot halinde kullanmak en mantıklısı

e2 kontrolü için 3 günde bir yarım tablet armidex işini görür. fakat bunu da ezbere yapmamalısın. 4. hafta test yaptır ona göre dozaj ayarlması yap.

ayrıca E2 (östrojen) kas inşaasındaki önemini araştırmanı tavsiye ederim. Eğerki definisyon yapmıyorsan e2 çok işine yarayacak.

Anladım hocam o zaman jine belirtisi yoksa e2 yi bastırmanın hiç bir mantığı yok .. arkadaş verim alamazsın demişte olay zaten protein sentezini arttırmak illaki verim alınır diye düşünüyorum senin fikrin nedir hocam zaten amaç sadece biraz sıkılaşmak ve hafif büyümek ..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132

Kim ne demiş onu görmedim :) 

illaki verim alacaksın, sonuçta ilaç sokuyorsun vücuduna. Fakat dediğim gibi “250mg kullanayım az zarar göreyim az da kas alayım” doğru bir düşünce değil. 100mg da alsan hipofiz baskılanacak doğal üretim duracak. Bunu 500mg yaparsan anlamlı birşeyler yapmış olursun. Şunu da düşünebilirsin “ozaman 1000mg alayım”

işte bunu belirleyen şeye risk kazanç eğrisi diyoruz :) 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Big Muscle    12

Merhaba dostum ilk olarak hayırlı olsun ilk kürün. Sana ilk kürünü only 250 testo yapmış olarak diyeceğim tek şey dozajı 500e çıkarmandır. Çok zayıfta değilsin 250mg sana etki katacaktır ama dedikleri gibi kür bitikten sonra gidenler seni tatmin etmeyecek. Ki ben kürden sonra 5 ay daha dikkatli yaşamama rağmen beni kalan vücut tatmin etmedi açıkcası. 11 kilo aldım 6 kilo verdim. Sana tavsiyem 500e mutlaka çıkar. 250 işe 500mg arasında yan etki açısından emin ol fark yok ama kazançlar da çok fark var. ;)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fat32    18
merkar, 15 saat önce yazdı:

Kim ne demiş onu görmedim :)

illaki verim alacaksın, sonuçta ilaç sokuyorsun vücuduna. Fakat dediğim gibi “250mg kullanayım az zarar göreyim az da kas alayım” doğru bir düşünce değil. 100mg da alsan hipofiz baskılanacak doğal üretim duracak. Bunu 500mg yaparsan anlamlı birşeyler yapmış olursun. Şunu da düşünebilirsin “ozaman 1000mg alayım”

işte bunu belirleyen şeye risk kazanç eğrisi diyoruz :) 

500'e çıkarıcam hocam tavsiye ve bilgilendirme için çok teşekkür ederim .. :) bu arada hocam sormak istediğim şu nolvadex yani tamoxifen sadece göğüs ucunu koruyor sanırım serm olarak .. yani arimidex gibi bir ai yani e2 yi tamamen baskılamıyor bu doğrumu ? yani kürle beraber tamox kullanılır diye okudum ne kadar doğru ?

Big Muscle, 15 saat önce yazdı:

Merhaba dostum ilk olarak hayırlı olsun ilk kürün. Sana ilk kürünü only 250 testo yapmış olarak diyeceğim tek şey dozajı 500e çıkarmandır. Çok zayıfta değilsin 250mg sana etki katacaktır ama dedikleri gibi kür bitikten sonra gidenler seni tatmin etmeyecek. Ki ben kürden sonra 5 ay daha dikkatli yaşamama rağmen beni kalan vücut tatmin etmedi açıkcası. 11 kilo aldım 6 kilo verdim. Sana tavsiyem 500e mutlaka çıkar. 250 işe 500mg arasında yan etki açısından emin ol fark yok ama kazançlar da çok fark var. ;)

dostum resime bakma zayıfım 74 kiloyum 1.78 boya göre zayıfım 500 diyosanız elbet bi bildiğiniz vardır 500 e çıkarıcam 2. iğneden itibaren tamamen saç odaklıydı 500 kullanmamam ama biraz araştırdım azelderm krem , keterol şampuan ve finasterid 3 lüsüyle bu durumu aşarım gibime geliyo .. :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132

Nolvadeks; E2 miktarını azaltmaktan ziyade, E2 ye bağlı belirtileri bloke eder. (Dolaylı yoldan E2 miktarını azaltır)

Arimideks; direk olarak E2 seviyesini düşürür. (Dolaylı yoldan Jinekomasti nin önüne geçiyor)

bizim kür içinde E2 seviyemizi kontrol altında tutmak için Arimideks/Aromasin/letroks kullanmamızın sebebi de bu. 

Arimideks kür içinde kullan, buna rağmen Jinekomasti belirtileri ortaya çıkarsa Nolvadeks Protokolü uygula.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fat32    18
merkar, 8 saat önce yazdı:

Nolvadeks; E2 miktarını azaltmaktan ziyade, E2 ye bağlı belirtileri bloke eder. (Dolaylı yoldan E2 miktarını azaltır)

Arimideks; direk olarak E2 seviyesini düşürür. (Dolaylı yoldan Jinekomasti nin önüne geçiyor)

bizim kür içinde E2 seviyemizi kontrol altında tutmak için Arimideks/Aromasin/letroks kullanmamızın sebebi de bu. 

Arimideks kür içinde kullan, buna rağmen Jinekomasti belirtileri ortaya çıkarsa Nolvadeks Protokolü uygula.

Hocam verdiğin cevaplar için çok teşekkür ederim.. peki bu kür için pct ye gerek varmıdır ? yoksa kür bittiğinde kendiliğinden bütün fonksiyonlar üretime başlarmı ? başlarsa ortalama ne kadar zaman da başlar ? testo yu kesince o aralıkta testo doğal olarak üretilemeyeceğinden bi yıkım söz konusu olur mu ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132

Hcg siz kür olur ama pct siz kür olmaz.

pct yapmalısın. Doğal hormon seviyemiz bir an önce yerli yerine gelmeli ki, o yaptığımız kasları taşıyacak testosteronumuz olsun :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fat32    18

Bu yukarda dediğin gibimi bi pct hocam arimidex ve sonrasın da nolvadex dimi ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132

Armidex mct için kullanıcaz. Kür’ün devam ederken kullanılacak

Pct için nolvadex ve klomen yeterli olur. Kür sonu test yaptırırsın duruma göre ayarlama yapılır 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fat32    18
merkar, 14 saat önce yazdı:

Armidex mct için kullanıcaz. Kür’ün devam ederken kullanılacak

Pct için nolvadex ve klomen yeterli olur. Kür sonu test yaptırırsın duruma göre ayarlama yapılır 

Çok çok teşekkür ederim hocam ... Peki hocam bu ürünler iyimidir ? kazıyıp sitesinden check ettirdim yeşil yandı ve 1 check dedi yani ilk defa ben check etmiş oldum ama markalar hakkında bi bilgim yok çok yakın bir tanıdığımdan almıştım ..

a.jpeg

b.jpeg

c.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132

genesis konusu biraz karışık. çalışanı ve çalışmayanı mevcut. sahtesine denk gelmezsen çok güzel ilaç, fakat sahtesi çok. 

bence hiç vakit kaybetme hemen total testosteron değerine baktır. boşuna kullanmamış olursun.

thaiger pharma'nın oral  sahtesini hiç duymadım, kendimde kullandım. güç olarak ciddi bir artış vardı, fakat balkan danabol gibi su tutumu olmadı çok az su tuttum.

temoxifen zaten eczaneden almışsındır, sıkıntı yok.

birde sana tavsiye küre başlamadan önce test yaptır. bundan sonrası için

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fat32    18

Hemen yaptırıcam hocam randevu alıp bilgilerini benimle paylaştığın için çok teşekkür ederim millet bu bilgileri edinmek için personel traning tutuyor .. Bende web tasarımcıyım internet ile ilgili bir yardım gerekirse mutlaka haberim olsun hocam eğer web siten vb var ise ..   çok çok teşekkür ederim tekrardan ...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132

rica ederim kardeşim. Benimde bilmediğim çok konu var, böyle forumlar iyi ki var ve öğrenmeye devam ediyoruz.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fat32    18

Arkadaşlar 4. iğneyi de geçen pazartesi oldum .. İlk olarak düşünenler için her bünyede farklı olsada biraz bahsedeyeyim.. İlk olarak tam etkisini çok geç görüyorsunuz ben hala libido artışı, iştah ve penis te büyümenin haricinde tam olarak etkisini göremedim desem yeridir. Görenler gelişme var diyor ama sanırım hergün aynaya baktığımızdan bunu pek biz anlayamıyoruz.. Güç artışı inanılmaz derecede yok onu da söyleyeyim. Şuanlık herhangi bir saç dökülmesi ve testis ufalması sorunu yaşamadım. 74 kilodan şuanlık 77 kiloya ulaştım doğru beslenmezseniz aşırı derecede yağlanmanın asla önüne geçemezsiniz arkadaşlar çünkü paso yedirtiyor bu ilaç geceleri çok yoğun açlık hissini light çubuk krakerlerle bastırıyorum. Size tavsiyem güç artışı da istiyorsanız kesinlikle yanına bi anabolizan şart ben eklemedim ve eklemeyide düşünmüyorum 6 haftam kaldı birazdaha hacimlenip yaza doğru tutan suyu atmayı düşünüyorum 2-3 kg kas kütlesi elde edebilirsem bu bile kar olur benim için .. bu iş tamamen beklentilerinize göre arkadaşlar hacim döneminde bile önüme geleni yiyemiyorsam bi define kürünü hayal bile edemiyorum tamamen irade işi .. Son olarak üstadlara sorum .. testo bitince pregnly vurmak gerekirmi ? okudugum kaynaklara göre bu dozaja pregnly vurulmazmış sizlerin fikirleri nedir hocalarım ? 

IMG_1542.PNG

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Takashi    119
fat32, Bir saat önce yazdı:

Arkadaşlar 4. iğneyi de geçen pazartesi oldum .. İlk olarak düşünenler için her bünyede farklı olsada biraz bahsedeyeyim.. İlk olarak tam etkisini çok geç görüyorsunuz ben hala libido artışı, iştah ve penis te büyümenin haricinde tam olarak etkisini göremedim desem yeridir. Görenler gelişme var diyor ama sanırım hergün aynaya baktığımızdan bunu pek biz anlayamıyoruz.. Güç artışı inanılmaz derecede yok onu da söyleyeyim. Şuanlık herhangi bir saç dökülmesi ve testis ufalması sorunu yaşamadım. 74 kilodan şuanlık 77 kiloya ulaştım doğru beslenmezseniz aşırı derecede yağlanmanın asla önüne geçemezsiniz arkadaşlar çünkü paso yedirtiyor bu ilaç geceleri çok yoğun açlık hissini light çubuk krakerlerle bastırıyorum. Size tavsiyem güç artışı da istiyorsanız kesinlikle yanına bi anabolizan şart ben eklemedim ve eklemeyide düşünmüyorum 6 haftam kaldı birazdaha hacimlenip yaza doğru tutan suyu atmayı düşünüyorum 2-3 kg kas kütlesi elde edebilirsem bu bile kar olur benim için .. bu iş tamamen beklentilerinize göre arkadaşlar hacim döneminde bile önüme geleni yiyemiyorsam bi define kürünü hayal bile edemiyorum tamamen irade işi .. Son olarak üstadlara sorum .. testo bitince pregnly vurmak gerekirmi ? okudugum kaynaklara göre bu dozaja pregnly vurulmazmış sizlerin fikirleri nedir hocalarım ? 

IMG_1542.PNG

Merhaba değerli dostum,

Öncelikle küründe başarılar dilerim, aldığın kilolar şuan danabolden kaynaklı su tutumu, pct konusuna gelince bu soruyu kür sonu test yaptırdıktan sonra sorsan daha sağlıklı olur. 250mg testo ile zaten aman aman bir güç artışı beklemeyin, tabiki bünyeden bünyeye değişir durum fakat 250mg diye aldığınız testo tam doz mu o önemli burda. Hedefiniz 2-3 kg kas kütlesi beklentiyi çok yükseltmeyin derim, beslenmenizi bilinçli yapmanızı tavsiye ederim. Kürde aldığım suyu definasyonda atarım demişsiniz, definasyona kadar kür bitiminden maksimum 1.5-2 ay sonra vücut suyu atıcaktır kendiliğinden, yani istesende o suları tutamazsın :))) yağlanma konusuna gelince beslenmenizi düşük glisemik indeksli temiz karbonhidrat ve proteinlerden ve sağlıklı yağlardan oluşturup ihtiyacınız olan kalorinin maksimum 500-600 kadar fazlasını alırsanız dahi azda olsa yağlanırsınız, bu sizin günlük yaşam rutininizle yaptığınız idmanla ve beslenmeyle doğru orantılıdır.

Başarılar dilerim tam gaz devam edin...

Sevgi ve saygılarımla

tarihinde Takashi tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fat32    18

5.hafta arkadaşlar gelişmeye devam ediyorum sanırım 1 haftada 1 kilo daha aldım 78 oldum %17 yağ oranı ile devam ediyorum. geriye kaldı 5 hafta ... İlk resim ile son resim arasında ne gibi farklar var üstadlar yada fark var mı ? ilk defa only testo yapacaklar için de bir izlenim olmuş olur .. yani sizin gördüğünüz olumlu yada olumsuz etkiler nedir bu resimler üzerinde bende ona göre bi beslenme programımı değiştirebilirim .. Teşekkürler :)

IMG_1036.JPG

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.