Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ExtremeRunner

20 haftalık kür ve yarışma düşüncesi,

Önerilen İletiler

Selamlar arkadaşlar, 

8 hafta 500mg testosteron enanthe ve 400 boldenon kütlem artınca yaklaşık 10 kg kadar 8hafta 750 enanthe ve 600 boldenon devam ettim.Ardından son 4 hafta 750 testo mix ve 600 boldenon devam ediyor bulunmaktayım şuan 94kg ya ulaşmış durumdayım yarışma yapmayı düşünüyorum lakin kendime 1 yıl daha hazırlık süreci verdim bu süreç yine kütle kazanmak ile geçecek.Kürü sizce 36 haftaya çıkarmamın sakıncası var mı ? Kür içi duruma göre arimidex ve dostinex kullanımları yapıyorum hormon durumuna bağlı.Deve dikeni ve cüce palmiye de sürekli kullandım. Lakin bu testo mix kullanımı ardından testisler de ufalma oldu.Sizcr lh ve fh üretimini tetiklemem gerekir mi ? Öneriniz ne olur ? Preglyn vurmam lazım mı yoksa çinko ve e vitamini ile tetikleyebilir miyim ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Nopanics    2

Kür içi hgc nin güvenilir olduğunu hatta yabancı forumlarda cok kullanıldığını biliyorum ama düşük dozlarda.sana tavsiyem 1 lt kadar kan vermen boldenon kırmızı kan hüçrelerini çok artırıyor.daha detaylarını hocalarıma bırakıyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dışardan hormon alımımdan zaten kendi üretimimiz durur hatta cok yavaşlar eger hedefin uzun süreli kürlerse aç kapa yapmana gerek yok bir defa kapanmış şeyi neden açıcaksın boşuna pct yaparsın bu kürle uzun gıtme faydası cok olmaz kendini dinlenmeye cek deca kürüyle start ver peşinden tren kürü yap sağlam büyü ikisinide 10 haftadan toplam 20 hafta yap benım görüşüm 20 nın ustune cıkma  pro bilgin yok 20 sana yeter yavaş yavaş zamanla uzatırsın 

küre başlarken bir defa üretimi kapat kür bitimce pct yap 20 hafta sonunda pct yap 

girdigin kür agır olmadıgı için pregnly vurmaya bilirisin ama önce sonucları görmek lazım tabi saygılar sevgiler 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

Sadece HGG kullanmak üretiminizi tekrar başlatmaya yetmez ki sadece onu yapmanın bir luzmu olsun ? 

Hgg nedir ? Testislere sadece LH salgılamasını söyleyen bir activatördür. Üretimi başlatmak için ilk adımdır okey ama tek başına birşey değildir.FSH ile asla oynamaz ve sadece hgg alınırsa lh birsüre üretilip sonra gene baskın haline geri döner. Nolvadex ve Klomenin kullanım amacı halihazırda testise hadi başla üretime dedikten sonra hipofize gidip reseptöre bağlanıp vucutta östrojen yok testosteron yok gibi minik sinyaller vererek kontağı tam çevirmenizi sağlar.

Aküsü bitmiş arabaya benzetirsek klomen nolvadex kontağı çevirmek hgg ise arabayı vurdurmak gibi düşünülebilir.

sadece arabayı vurdurmanın bi manası yok yani :) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.239
ExtremeRunner, 14.12.2017 - 18:47 yazdı:

Selamlar arkadaşlar, 

8 hafta 500mg testosteron enanthe ve 400 boldenon kütlem artınca yaklaşık 10 kg kadar 8hafta 750 enanthe ve 600 boldenon devam ettim.Ardından son 4 hafta 750 testo mix ve 600 boldenon devam ediyor bulunmaktayım şuan 94kg ya ulaşmış durumdayım yarışma yapmayı düşünüyorum lakin kendime 1 yıl daha hazırlık süreci verdim bu süreç yine kütle kazanmak ile geçecek.Kürü sizce 36 haftaya çıkarmamın sakıncası var mı ? Kür içi duruma göre arimidex ve dostinex kullanımları yapıyorum hormon durumuna bağlı.Deve dikeni ve cüce palmiye de sürekli kullandım. Lakin bu testo mix kullanımı ardından testisler de ufalma oldu.Sizcr lh ve fh üretimini tetiklemem gerekir mi ? Öneriniz ne olur ? Preglyn vurmam lazım mı yoksa çinko ve e vitamini ile tetikleyebilir miyim ?

Ne kadar uzun o kadar iyi sonuçta doğal üretimi sıfırlamışken 2 ayda aynı 1 yılda aynı tüm prolar ki @Loving hoca da aynı 40 küsür hafta her dönem kürde kalıyor ben kendi kürlerimide uzun tutuyorum kısa kür taraftarı olmadım hiç bir zmaan. Önemli olan kas hacmini geliştirmek sonra en minimal ilaçla bile çok güzel işler çıkarabilirsin. başarılar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Geri dönüşler için teşekkürler tren vs benim için son seviye testosteron enant. ve boldenon ile çok güzel verim aldım testis ufalması etkiledi beni , kürü 36 hafta şeklinde devam ettirip araya 1.5 ay pct yapıp cutting yapmayı planlıyorum.Artık genç fizikten girerim :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.