Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

TheNoahSystem

Ventolin günlüğü(kür öncesi yağ yakımı)

Önerilen İletiler

TheNoahSystem    158
gönderildi (düzenlendi)

Hocam öncelikle çok teşekkürler. Yararlanamayacağımız ilacı vücudumuza almaya gerek yok diye düşünüyorum. Eminim ki biraz daha iyi bile olabilirdim ama antrenmanların gerçekten hakkını vermediğimi düşünüyorum. Birçok kişi ilaç alıyor ve ilacın onu büyütmesini bekliyor, bi yerde tıkanınca antrenmanlarını sertleştirip yemeğini düzeltmek yerine daha çok ilaç alıyor ilaçları verimsiz kullanarak vücudu yoruyor, umarım gerçekten fazla ilaca gerek olmadan da bir şeyler yapılacağını gösterebilmişimdir.

Boy 178 ama kemik yapım ince ve bu yüzden bacaklarım biraz ince kilo üst bölgede toplanmış gibi duruyor boydan da fotoğraf koyarım tekrar. 

E2 takibi şöyle yaptım haftada 500mg testosteron için 2 günde bir çeyrek arimidex kullanıyorken tahlil verdim sanırım 4. hafta falandı tam hatırlamıyorum haftayı 22.5 civarında çıkmıştı. E2 dengesizliğini psikolojik olarak çok rahat anlayabiliyorum, yüksek olunca bunalıma giriyorum direk, düşük olduğunda da pump eksikliği, çabuk yorulma, genel yorgunluk yapıyor. 

tarihinde xeaven tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

merkar    132

bende definisyon yapıcam. mevcut E2 durumu 32 pg/ml görünüyor daha yeni tahlil yaptırdım. küre başlamadan önce de 28 pg/ml görünüyordu. 3 günde 1 yarım tablet olarak adex kulalndım. biraz daha düşsün istiyorum 15-20 aralığında tutarsam işimi görür herhalde. 2 günde 1 yarım tablet deneyeyim diyorum ama emin değilim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheNoahSystem    158

adex ile hassas ayar biraz zor oluyor aslında aromasinle daha kolay oluyor mg fazla olduğu için de sil baştan deneme yanılma yapmak lazım. 

ama 32-22 arasında çok fazla bi değişim olur mu bilmiyorum açıkçası 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheNoahSystem    158

Fotoğrafları tüm forumdan sildirmiştim bir sponsorluk görüşmem vardı supplement firması ile bu yüzden naturalmişim gibi davranmamı istiyorlardı fakat "İNSTAGRAM TAKİPÇİ SAYIM YETERSİZ OLDUĞU İÇİN" sponsorluktan vazgeçtiler bi kaç yabancı steroid tedarikçisiyle görüşüyorum şu anda sonucun olumlu olacağını sanmıyorum çünkü sponsor oldukları sürece kürde kalmam gerekecek, biraz bu hayale ara vermek gerekiyor diye düşünüyorum. Sonuçta henüz 24 yaşındayım ve hayatım her gün değişiyor bir mesleğim var en azından bi 6-7 ay kendimi dinlemek istiyorum yine çok ağır antrenmanlar atacağım fakat küre girmeyeceğim. 

Kür sonu ve PCT sonu fotoğraflarımı atıyorum.

Whats_App_Image_2018_04_09_at_23_30_43_1 Whats_App_Image_2018_05_01_at_12_51_00_1 Whats_App_Image_2018_05_01_at_12_51_00_2 Whats_App_Image_2018_05_01_at_13_15_42.j Whats_App_Image_2018_05_01_at_12_50_01.j

Son fotoğraf PCT sonu diğerleri kür içinden.

tarihinde xeaven tarafından düzenlendi
  • Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Wanted59    0

Hocam cok iyi bir yazi olmus sizd sormam gereken bazı seyler varda nasil ulasabilirim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.243
Wanted59, Bir saat önce yazdı:

Hocam cok iyi bir yazi olmus sizd sormam gereken bazı seyler varda nasil ulasabilirim

Forum'dan sormak istediğiniz başlıklara yönelik ilgili kategoriye (lere) konu açar merak ettiğiniz detayları belirtir ve konunun başı yada sonuna yorum yapmasını bilgi birikiminden faydalanmak istediğiniz kişileri baş kısmına @ ekleyerek dahil edebilirsiniz. Örnek : @xeaven @Wanted59

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
pavel    46

tebrikler bu yaşta güzel vücut aynı tempoyla gidilirse 30 yaşındayken artık supplement firmaları peşinden koşar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheNoahSystem    158
pavel, 2 saat önce yazdı:

tebrikler bu yaşta güzel vücut aynı tempoyla gidilirse 30 yaşındayken artık supplement firmaları peşinden koşar

Çok teşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Captain Price    118
merkar, 11.12.2017 - 16:33 yazdı:

eczacıların geneli bilmez bakteriostatik suyu. 

*eczaneden serum fizyolojik su alıyorsun (5li 10lu paketler halinde satılıyor)

*benzil alkol (eczanelerde bulamadım, bir siteden almıştım hatırlarsam yazarım)

*steril flakon (steril flakonu da bulamadım 10ml şırınga içinde muhafaza ettim, gerektiği zaman iğne ucunu çıkarıp oradan çekim yapacağım)

*HCG 5000iu

hazırlanışı; hcg kutusundan çıkan 1ml suyu hcg ile karıştırıyorsun, steril flakon içine boşaltacaksın. ardından 9ml enjeksiyonluk su çekiyorsun,

bunuda flakona boşalt. son olarak inisülin iğnesi ile 10ünite benzil alkolü yine flokona boşaltıyorsun. elinde 10ml/5000iu hcg oluyor. gerisi hesap kitap

9 ml enjeksiyonluk su dediğiniz serum fizyolojik su mu? ve bu şekilde kaç gün dayanıyor hcg? ve tüm suları boşalttıktan sonra karıştırmaya gerek var mı iğne ucuyla falan

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheNoahSystem    158
devtycon1211, 37 dakika önce yazdı:

Konunun takipçisiyim . Güzel form, başarılarının devamını dilerim

Teşekkürler dostum, haziran sonuna doğru yeni bir küre başlayacağım o günlükte tekrar görüşmek üzere!

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheNoahSystem    158
gönderildi (düzenlendi)

IMG_20190227_115550.thumb.jpg.7a1eac4b8084621e90cb22aeb80a7647.jpg

Son halim 77kg idi kurumun 4. Haftasindaydim fakat bir kac saglik sorunu yasadim aslinda ufak tefek seyler fakat onlem almazsam ileride basima is acabilecekti bu yuzden ara verdim su anda 2 ay daha off kalacagim yazin kaldigim yerden devam ederim.

tarihinde TheNoahSystem tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.