Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Umutgenc35

Nolvadex yok arimidex ?

Önerilen İletiler

Umutgenc35    26

Arkadaslar merhaba.

piyasada malum nolvadex bulunmuyor , klomen+ arimidexle ayni etki alinabilir mi ? Preglyn vurduktan sonra direk arimidex + klomenle baslanilsa sorun olur mu ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

DeMoNhUnTeR    233

Bilemiyorum normalde arimidexi 2 günde bir yarım tablet olarak kullandım ama hissettiğim kadarıyla nolvadex daha etkili bir ai gibi gelmişti bana. Deneyip test sonuçlarına bakmak lazım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fvx    101

tamoxifen zaten nolvadeks demek , pct de tamoxifen daha iyi ama bulamıorsan yapcak bişey yok arimidex kullanabilirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SaVaS    3

Nolvadex yerine arimidex kullanılmaz nolvadex direk olarak e2 azaltırken arimidex e2 dönüşümünü azaltır farklı çalışma prensipleri vardır yerine aynı etken maddeli ilaç veya femera kullanabilirsiniz. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fatal35    0
SaVaS, Bir saat önce yazdı:

Nolvadex yerine arimidex kullanılmaz nolvadex direk olarak e2 azaltırken arimidex e2 dönüşümünü azaltır farklı çalışma prensipleri vardır yerine aynı etken maddeli ilaç veya femera kullanabilirsiniz. 

tamoksifen zaten alamıyoruz başka aynı etken maddeli ilaç varmı ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fvx    101
SaVaS, 1 saat önce yazdı:

nolvadex yerine arimidex kullanılır diyen yok zaten , adam bulamamıs ne yapsın , ayrıca femara hiç kullanılmaz femara zaten arimidexin %99 östrajen bastıran hali

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Efeedd    105

anlatamadım sanırım dostlar nolvadex isimli ilaç yoktu tamoxifen isimli bi ilaç var içeriği aynı ondan rahat bulunuyor ben aldım 2 hafta önce .tamoxifen derken nolvadex i kastemiyorum yani .60 tablet 10 mg 26 tl.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Atalay    86

http://www.gazetevatan.com/saglik-bakani-acikladi-yerli-uretim-tamoksifen-geliyor-1113857-ekonomi/ 

Televizyonda izlemiştim bu haberi, baya bir süredir zaten Tamoxifen Sitrat etken maddeli ilaç sıkıntısı var piyasada. Ben Nolvadex'i arkadaşıma Yunanistan'dan aldırdım örneğin. 

Şuan piyasada bulunuyor olabilir bu yerli üretim ilaç. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bumin    72

Nolvadex i bugün Ümraniye bir eczaneden buldum deposunda da var ürünü bir iki yere sorup piyasada yok demiyelim araştıralım :)

IMG_20171115_160553.jpg

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fatal35    0
oguzdalkilic, 1 saat önce yazdı:

Şu nolvadex i nasıl bulamıyosunuz anlamıs degilim, ben her lazım oldugunda girdigim ilk eczanede buluyorum. Vardır arastırın biraz 

hocam reçete ile veriyoruz diyorlar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ahmet kerem    37
fatal35, 1 saat önce yazdı:

hocam reçete ile veriyoruz diyorlar

Nöbetçi eczaneye yoğun bi saatte gidersen reçete felan sormaz elinde varsa verir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Umutgenc35    26
oguzdalkilic, 15.11.2017 - 16:56 yazdı:

Şu nolvadex i nasıl bulamıyosunuz anlamıs degilim, ben her lazım oldugunda girdigim ilk eczanede buluyorum. Vardır arastırın biraz 

İzmir de cok yere soruyorum ki mutlaka vardir ellerinde ama vermiyorlar son zamanlarda haberlerde de cok fazla ciktigi icin kanser ilacini vucut gelistirme sporculari tüketiyor diye gören vermiyor zaten recetesiz :(

Bir de sadece klomen ile pct yapilmaz değil mi ? Yoksa cinkoyla falan östrojeni dengeleyip klomenle pct olur mu ? Test vs olmadan olmaz biliyorum fakat pct zamanina daha var zaten sadece merak ediyorum , bilgilenmek amacli.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bumin    72
Umutgenc35, Şimdi yazdı:

İzmir de cok yere soruyorum ki mutlaka vardir ellerinde ama vermiyorlar son zamanlarda haberlerde de cok fazla ciktigi icin kanser ilacini vucut gelistirme sporculari tüketiyor diye gören vermiyor zaten recetesiz :(

Bir de sadece klomen ile pct yapilmaz değil mi ? Yoksa cinkoyla falan östrojeni dengeleyip klomenle pct olur mu ? Test vs olmadan olmaz biliyorum fakat pct zamanina daha var zaten sadece merak ediyorum , bilgilenmek amacli.

ben deca testo kurunden çıktım bana yazılan pct de klomen yok nolvadex prengly ve çinko gibi diğer yan ürünlerle bünyeyi desdekleme , klomen gereklimi muhakkak bende merak ediyorum yardımci olunursa sevinirim, asıl problem prengly piyasada yok muadil ürün bulunabiliyor sadece bazi simsar sitelerde 200 tl den satiyor 1500 lük pregly i :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.581
Bumin, 2 saat önce yazdı:

ben deca testo kurunden çıktım bana yazılan pct de klomen yok nolvadex prengly ve çinko gibi diğer yan ürünlerle bünyeyi desdekleme , klomen gereklimi muhakkak bende merak ediyorum yardımci olunursa sevinirim, asıl problem prengly piyasada yok muadil ürün bulunabiliyor sadece bazi simsar sitelerde 200 tl den satiyor 1500 lük pregly i :) 

Klomen kadınlarda yumurtalıktaki yumurta gelişimi için kullanılıyor.Erkekte yumurtaya denk gelen şey sperm.Bir erkek klomen kullanırsa 5-10 gün sperm olumunu arttırır.Bunu fsh denilen hormonu hipofizi uyararak sağlıyor.Dolayısıyla fsh uyarılınca lh da uyarılıyor.Böylece testisler üretime geçiyor.Nolvadex ise, hipofizi kontrol eden hipotalamus bezine tesir eden, bunun hipofizi durdurmasını engelleyen ve aynı zamanda bir kaç östrojene hassas dokuya bağlanarak östrojenin etkisini kıran bir özelliği var.İkisi beraber kullanıldığında sinerjik çalışıyorlar.İlla şart değil tabii ki.

• Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.