Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Efeedd

Kür sonu pct desteği (tahlil sonuçları var)

Önerilen İletiler

Efeedd    105

Öncelikle herkese selamlar :) önce kendi bilgilerimi verip bikaç akıl almak istiyorum

öncekikle test sonuçlarından bahsedeyim hemen 

e2 20-47 =>29

progesteron 0.14-2.06=>1.64

prolaktin 2.64-13.13 =>11.38

fsh 1.24-8.62  =>  <0.2

lh1.27-19.26=> 0.32

.15 hafta 500 testo enant.

1-8 400 / 8-12 600 /12-15 800 boldenon.

kürümü bitirdim ve şuan pct deyim. 8 kilo aldım yağlanmadan başarılıydı.bu 3. kürüm.pct için 25 gün 100 mg klomen 30 gün 20 mg nolvadex planım var.Fakat bu kürde daha önce hiç yaşamadığım ilk kez başıma gelen bi sıkıntı oldu.kr içinde libidom hep tavan yaparken bu sefer çok düşüktü.o kadarki ilişkiye girerken sertleşmeme sorunu yaşadım bikaç kere.kür içindede kan testi yaptım ilaçlar orjinal.arimidex ve proviron bu sorunu çözmedi. pct ye başlamadan prolaktin için cabaser alıp 3 günde bir 1 tablet 5 tablet aldım oda ilk zamanlar topladı aslında ama şuan pct nin 10. günündeyim ve belki testonun kandan çıktığı içinmidir libido düşük ve tam bi sertleşme yaşayamıyorum. 2 şeyi merak ediyorum 

1)bu pct vucudumu düzene sokarmı tahlil sonuçlarına göre bu sıkıntılı etki ne kadarda geçer? yoksa hcg desteği vereyim mi?ve cabasere devam edeyim mi?

2)kür içinde eströjen ya da prolaktin sıkıntısı yokken kan tahlili yaptırdım testo seviyem tavanken neden bu kadar kapattı beni acaba reseptörüm falanmı çalışmıyo acaba nasıl bi mantıklı açıklaması olabilir ?

Çok ciddi psikolojik sorun yaşıyorum bu sorundan bilmemek kötü etkiliyo beni açıkcası sizler biraz bilgilendirirseniz mükemmel olur teşekkürler:)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

TheNoahSystem    158

Soyle bi teori kurdum ne kadar dogru olur bilemem ama e2nin dengede olmamasi sorun olabilir, belki bi kac gun psikolojik olarak bisi oldu libido dustu, siz e2 sanip adexe abaninca e2 dustu. Dengeye gelene kadar kur bitti bu sefer de testo olmadigi icin libido gitti.

Pctden sonra libidonun toplamasi 1 ayi bulabiliyo, benim ustunden 2.5 ay gecti hala eskisi gibi libidom yuksek degil.

Pct basladiysan hcg vurma ayrica klomid psikolojik olarak ta cokeltiyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Efeedd    105

evet tam olarak dediğiniz oturuyor aslında.kürde sıkıntı yoktu bi ara depresyona girdim baya kesildi sonra adex e başladım.denk gelmişde olabilir ama şimdi sizin söylediklerinize çok oturunca mantıklı geldi. öyleyse zamana bırakmam lazım sanırım ???

şuan sadece klomen nolva ve 3 günde yarım cabaser kullanıyorum pct bitince tahlil yaptırıp bakıcam tekrar. psikolojik olarak gerçekten beni çok zorluyo klomid ama ondan kaynaklı olduğunun farkındayım. zamanla yerine geleceğine eminim aslında çünkü bir deca küründe kaza yaptım ve yatalak kaldım baya . pct yapamadım ama 1 senede o bile toparladı.Umarım bu kürdede sorunsuz atlatırım bidahada bulaşmıycam artık gh :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Efeedd    105

prolaktin değerleri alt düzeye yakınlaştıkmak istedim aslında. cabaser kalıcı bi etki sağlıyomu acaba prolaktin konusunda yoksa zamanla mesela 3ay 5 ay sonra vs geri yükselir mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Atalay    86

@xeaven @Efeedd Arkadaslar Klomen'in psikolojiye etkisi nedir tam olarak? Yani depresyonu tetikleyici bir etkisi mi var? Ben de birkac gune sanirim Nolvadex-Klomen ile pct baslayacagim ve ayni zamanda anti-depresan kullaniyorum o yuzden soruyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheNoahSystem    158

evet depresyonu tetikliyor, bir de biraz yatkınsan ciddi bunalıma sokuyor. Ben 3-4 gün odadan çıkmadan bin bir triple yattığımı hatırlıyorum.

Tabi yine de çevrene, sosyal yaşamına kalmış bir durum

tarihinde xeaven tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Efeedd    105

şöyle söyleyim libido düşüşününde etkisiyle birlikde bozuyor ama  çok sosyal aktivitelerle vs az sorun yaşarsın.bünye meselesi bide sanırım benim psikolojim çok dağılıyo kürde ve pct de. sabır bol bol ne diyim :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.610
Efeedd, ‎13‎.‎11‎.‎2017 - 00:43 yazdı:

Öncelikle herkese selamlar :) önce kendi bilgilerimi verip bikaç akıl almak istiyorum

öncekikle test sonuçlarından bahsedeyim hemen 

e2 20-47 =>29

progesteron 0.14-2.06=>1.64

prolaktin 2.64-13.13 =>11.38

fsh 1.24-8.62  =>  <0.2

lh1.27-19.26=> 0.32

.15 hafta 500 testo enant.

1-8 400 / 8-12 600 /12-15 800 boldenon.

kürümü bitirdim ve şuan pct deyim. 8 kilo aldım yağlanmadan başarılıydı.bu 3. kürüm.pct için 25 gün 100 mg klomen 30 gün 20 mg nolvadex planım var.Fakat bu kürde daha önce hiç yaşamadığım ilk kez başıma gelen bi sıkıntı oldu.kr içinde libidom hep tavan yaparken bu sefer çok düşüktü.o kadarki ilişkiye girerken sertleşmeme sorunu yaşadım bikaç kere.kür içindede kan testi yaptım ilaçlar orjinal.arimidex ve proviron bu sorunu çözmedi. pct ye başlamadan prolaktin için cabaser alıp 3 günde bir 1 tablet 5 tablet aldım oda ilk zamanlar topladı aslında ama şuan pct nin 10. günündeyim ve belki testonun kandan çıktığı içinmidir libido düşük ve tam bi sertleşme yaşayamıyorum. 2 şeyi merak ediyorum 

1)bu pct vucudumu düzene sokarmı tahlil sonuçlarına göre bu sıkıntılı etki ne kadarda geçer? yoksa hcg desteği vereyim mi?ve cabasere devam edeyim mi?

2)kür içinde eströjen ya da prolaktin sıkıntısı yokken kan tahlili yaptırdım testo seviyem tavanken neden bu kadar kapattı beni acaba reseptörüm falanmı çalışmıyo acaba nasıl bi mantıklı açıklaması olabilir ?

Çok ciddi psikolojik sorun yaşıyorum bu sorundan bilmemek kötü etkiliyo beni açıkcası sizler biraz bilgilendirirseniz mükemmel olur teşekkürler:)

Bana göre progesteron prolaktin yüksek.Progesteronun erkek üzerinde tam olarak nasıl bir etkisi olduğunu söylemek biraz zor.Ama kadında hamileliği sonlandırıyor o kadar etkili bir hormon...Boldenonu önceki kürlerimde kullanmıştım fakat iyi bir etki alamadım damarlanma dışında.Bana göre gereksiz bir steroid.Tansiyonumu aşırı yükseltip zaman zaman baş dönmesi ve mide bulantısından kaynaklı baygınlık hissi yaşatmıştı...Aynı kürde yüksek tansiyondan sertleşme problemi yaşamıştım bende.Hormonlarım dengede olduğu halde ereksiyonda sıkıntılar yaşadığımı hatırlıyorum...Cabaser günde 1 tablet kullandığım zamanlar oldu...Tamamen kişinin bünyesine ve durumuna göre doz ayarlanması gerekiyor.Prolaktinin aşırı düşmesi tavsiye edilmez ama açıkçası erkek için bir zararı da yok en azından ben görmedim...Hormonların referans değerleri arasındayken pct yapmak daha sorunsuz ve kolay sonuca ulaştırır.Testis boyutlarında küçülme yoksa hcg ye gerek yok.Çoğu erkekte ağır anabolikler kullanıldığında testisler küçülür bir miktar.Ama bende testo prop da küçülme yapmıştı.Temel kriter kullanılan steroidden çok testis boyutlarında küçülme olup olmaması.Reseptör olayı bambaşka bir konu.Shbg taşıyıcı proteiniyle ilgili bir durumda olabilir altında...Pct de kullanılan klomen son bulgulara göre yüksek doz kullanmaya gerek olmadığı 12,5 mg bile aynı etkiyi sağladığı ortaya çıktı.Ayrıca gözlerde tavuk karası hastalığı denilen bir durum oluşturuyor uzun süre kullanımda.Ben kendi adıma günlük 1 tableti hiç geçmedim.10 günden sonra yarım tablete düşüyorum...Nolvadex sıkıntılı bir ilaç.20 mg bile bende iç sıkıntısı hayattan zevk almama ve buhran yapıyor.Ayrıca saçlarda dökülme de meydana geliyor.Herkes de aynı olmaz tabiki bünyeye göre değişir.Ama dozları abartmanın da bir anlamı yok bence...Pct ye girildiği dönemde vücuttaki testo çok düşük olmalı bu zamanlama önemli.Yoksa vücutta testo düşmeden bu ilaçlar hipofizi uyarsa da hormon seviyesi yüksek olduğu için testisler uyartım almıyor.Zamanlama önemli bu açıdan...Pct ye başlamadan test yaptırılması iyi olur.Steroidlerin yarılanma süreleri biraz hayali ve teorik.Tamamen kişiye göre değişkenlik arzediyor...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheNoahSystem    158
metinav, 17 dakika önce yazdı:

Bana göre progesteron prolaktin yüksek.Progesteronun erkek üzerinde tam olarak nasıl bir etkisi olduğunu söylemek biraz zor.Ama kadında hamileliği sonlandırıyor o kadar etkili bir hormon...Boldenonu önceki kürlerimde kullanmıştım fakat iyi bir etki alamadım damarlanma dışında.Bana göre gereksiz bir steroid.Tansiyonumu aşırı yükseltip zaman zaman baş dönmesi ve mide bulantısından kaynaklı baygınlık hissi yaşatmıştı...Aynı kürde yüksek tansiyondan sertleşme problemi yaşamıştım bende.Hormonlarım dengede olduğu halde ereksiyonda sıkıntılar yaşadığımı hatırlıyorum...Cabaser günde 1 tablet kullandığım zamanlar oldu...Tamamen kişinin bünyesine ve durumuna göre doz ayarlanması gerekiyor.Prolaktinin aşırı düşmesi tavsiye edilmez ama açıkçası erkek için bir zararı da yok en azından ben görmedim...Hormonların referans değerleri arasındayken pct yapmak daha sorunsuz ve kolay sonuca ulaştırır.Testis boyutlarında küçülme yoksa hcg ye gerek yok.Çoğu erkekte ağır anabolikler kullanıldığında testisler küçülür bir miktar.Ama bende testo prop da küçülme yapmıştı.Temel kriter kullanılan steroidden çok testis boyutlarında küçülme olup olmaması.Reseptör olayı bambaşka bir konu.Shbg taşıyıcı proteiniyle ilgili bir durumda olabilir altında...Pct de kullanılan klomen son bulgulara göre yüksek doz kullanmaya gerek olmadığı 12,5 mg bile aynı etkiyi sağladığı ortaya çıktı.Ayrıca gözlerde tavuk karası hastalığı denilen bir durum oluşturuyor uzun süre kullanımda.Ben kendi adıma günlük 1 tableti hiç geçmedim.10 günden sonra yarım tablete düşüyorum...Nolvadex sıkıntılı bir ilaç.20 mg bile bende iç sıkıntısı hayattan zevk almama ve buhran yapıyor.Ayrıca saçlarda dökülme de meydana geliyor.Herkes de aynı olmaz tabiki bünyeye göre değişir.Ama dozları abartmanın da bir anlamı yok bence...Pct ye girildiği dönemde vücuttaki testo çok düşük olmalı bu zamanlama önemli.Yoksa vücutta testo düşmeden bu ilaçlar hipofizi uyarsa da hormon seviyesi yüksek olduğu için testisler uyartım almıyor.Zamanlama önemli bu açıdan...Pct ye başlamadan test yaptırılması iyi olur.Steroidlerin yarılanma süreleri biraz hayali ve teorik.Tamamen kişiye göre değişkenlik arzediyor...

Bende de only testo da testislerde küçülme olmuştu.

Klomen dışında arimidexin de gözlerde olumsuz etkisi var, bi de zamanlama gerçekten çok önemli ben test e'de son enjeksiyondan sonra 2 hafta bekledim muhtemelen testosteronum yüksekken başladım, PCT'den yüksek verim alamadım bu yüzden hatta üstünden 2 ay geçti ancak kendimi toparladım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Efeedd    105

metinav çok teşekkür ederim çok güzel şeyler anlatmışsın.Şu an pct deyim boyutta çok bi sıkıntı yok öyle deca küründekinin yanından geçemez normale çok yakın boyutta. klomen nolva devam edicem bu progesteron ve prolaktin için cabaseri pct sonuna kadar 3 günde bir yarım tablet olarak düşündüm tahlil yapıcam yine sonra ama progesteronu vs. pct sonrası kan tahliline bakarım diyorum. Cidden decada boldede olduğunun yarısı sorun yaşamamıştım.İyileşeyimde artık başka bişey istemiyorum moduna girdim. Pct den 2-3 ay sonrada 5 günde bir 1 tablet femara 2 ay şeklinde kullanmayı düşündüm salondan bi arkadaşım önerdi iyi toparlamış estrojeni azaltıp testoyu yükselttiği bilimsel çalışmalarla kanıtlanmış olduğunu söyledi siz ne dersiniz?? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Atalay    86
xeaven, 20 saat önce yazdı:

evet depresyonu tetikliyor, bir de biraz yatkınsan ciddi bunalıma sokuyor. Ben 3-4 gün odadan çıkmadan bin bir triple yattığımı hatırlıyorum.

Tabi yine de çevrene, sosyal yaşamına kalmış bir durum

Efeedd, 20 saat önce yazdı:

şöyle söyleyim libido düşüşününde etkisiyle birlikde bozuyor ama  çok sosyal aktivitelerle vs az sorun yaşarsın.bünye meselesi bide sanırım benim psikolojim çok dağılıyo kürde ve pct de. sabır bol bol ne diyim :)

Teşekkürler arkadaşlar. Valla zaten dediğim gibi anti-depresan alıyorum ve tam zamanlı özel sektörde. Libido düşüşü olursa bir şekilde onun üstesinden gelirim ama iş yerinde umarım ruh halimi kötü etkilemez :D 

tarihinde Atalay tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Efeedd    105

pct konusunda kafama takılan bişey var klomen normalde 25 gün kullanılıp 5 gün ara verilerek en az 3 ay kullanılmalı diyor etki vermesi için prospektüsde. biz 4 haftalık kullanım yapıyoruz bunu uzatmanın faydası olurnu yoksa 4 hafta bizim için kafimidir acaba?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fatal35    0
metinav, 14.11.2017 - 20:26 yazdı:

kür bittikten ne zaman sonra test yaptırmak gerekli ve pct ne zaman başlamak gerekli

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Efeedd    105

güncelleme getiriyim konuya pct 25 gün 100 klomen 30 gün 20 nolva yaptım pct biter bitmez tahlili yaptırdım bugün sonuçlar :

prolaktin <0.25 ref:  2.64-13.13

e2<20 ref aralığı :  <20-47

progesteron 1.01 ref :0.14-2.04

fsh:8.03 ref :1.27-19.26

lh 11.84 ref: 1.24-8.62 

total testesteron : 7.99 ref 1.75-7.81

sonuçlara bakınca gayet başarılı bir pct geçirmişim gibi geldi bana testo yüksek lh fsh iyi öströjen sınırlar içinde belki prolaktin biraz fazla düşmüş ama iyi gibi geldi.Aaamaa hala libidoda sıkıntı düzelmedi beklemeye devammı bunun için acaba yoksa bi çözüm aramalımıyım. normalmi libido eksikliği???

tarihinde Efeedd tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
curious    36

Hocam geçmiş olsun başarılı görünüyor. Libidonuzda zamanla toparlayacaktır.

Benim sormak istediğim eskişehirde tahlilleri nerede ve nekadara yaptırdığınız sigortanız varmıdır? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Efeedd    105

devlet hastanesinden muzaffer beye al git horman tahlili yaparmısınız de hemen kağıdı verir ne istiyosan işaretle der :) libido çok bozdu beni çıkışta gidip prengly vursammı falan diye düşündüm zor sakinledim.umarım çabuk düzelir sabredicem... emekli sandığı gördü işimi bu arada .

tarihinde Efeedd tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Torento33    7
Efeedd, 2 saat önce yazdı:

güncelleme getiriyim konuya pct 25 gün 100 klomen 30 gün 20 nolva yaptım pct biter bitmez tahlili yaptırdım bugün sonuçlar :

prolaktin <0.25 ref:  2.64-13.13

e2<20 ref aralığı :  <20-47

progesteron 1.01 ref :0.14-2.04

fsh:8.03 ref :1.27-19.26

lh 11.84 ref: 1.24-8.62 

total testesteron : 7.99 ref 1.75-7.81

sonuçlara bakınca gayet başarılı bir pct geçirmişim gibi geldi bana testo yüksek lh fsh iyi öströjen sınırlar içinde belki prolaktin biraz fazla düşmüş ama iyi gibi geldi.Aaamaa hala libidoda sıkıntı düzelmedi beklemeye devammı bunun için acaba yoksa bi çözüm aramalımıyım. normalmi libido eksikliği???

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Torento33    7

Öncelikle geçmiş olsun.sonuclar gayet iyi maşallah iki sorum olacak.

1.pctye kaç gün sonra başladınız.

2.nolvadex bulamazsam yerine ne önerirsiniz

Haftaya kürüm bitiyor pct yapmadan burada paylaşacağım sonuçlarımı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Efeedd    105
Torento33, Bir saat önce yazdı:
Efeedd, 4 saat önce yazdı:

Torento33, Bir saat önce yazdı:

Öncelikle geçmiş olsun.sonuclar gayet iyi maşallah iki sorum olacak.

1.pctye kaç gün sonra başladınız.

2.nolvadex bulamazsam yerine ne önerirsiniz

Haftaya kürüm bitiyor pct yapmadan burada paylaşacağım sonuçlarımı 

2 hafta sonra başladım tam . tamoxifen-teva var 60 tablet 29 tl . oda yoksa arimidex mecbur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.