Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Sekoo

Eklem agrisi

Önerilen İletiler

Sekoo    38

Arkadaslar selamlar guzel muhabetler kure girmeden yaklasik 6 ay once sol el bilek yan kismi ve on omuz kismi biraz agri yapiyordu suan kurun 4. Haftasi idmanda inanilmaz agri yapiyor birde pump hisside cok fazla olunca aci sinir bozup skinti yaratiyor bildiginiz eklem yerleri icin krem yada ilac varmidir tesekkurler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

frankii    16

Dostum gecmıs olsun oncelıkle eklem bu spor ıcın cok onemlı bılırsın sakatlık yasayanlar daha ıyı anlar onemını. Kesınlıkle doktora gıt goster ogren sorunu. Uzerını gıdersen dejenere olup kullanamayabılırsın bır sure omuzunu yada elını vss. Ben kendımden ornek verıyım el bılegım dıs kısmı agrıyordu sıddetlı acıyordu onemsemedım agrı esıgım yuksettır.  bırgun yana acıs yaparken kıt ettı hadı bay dedı resmen. Doktora gıttım kıkırdak yırtılmıs ne kadar zorladıysam dpktorda sasırdı ve 6 ay sadece bacak calıstım :D  Tavsıye 3ay 6 ay 1 yıl kendını ıdman yapamıcak duruma getırecegıne 2-3hafta tedavı uygulayarak aktıf dınlenme seklıyle kasına yuklen yınede kurden verım alan ıcın hıc zorlamadan. 6ay hıc spor yapmamaktan ıyıdır. En kısa surese ıyılesmene bak 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
frankii    16

Ilac olarakta kollojen kullan sureklı. Bırde naprosyn var suan kullanıyorum bende eklem yerlerındekı odemı azaltıyor ve agrı kesıcı etkısı var. Bırde sulıdın plus jel var aynı etkıye sahıp eklem ılacı bu da. Ama doktora danıs kesınlıkle ezbere ıs yapmayalım

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
caner06    21

konuyla alakalı bir deneyimimi sizinle paylaşıcam benimde el bileğimde ve sol omzumda ağrı vardı kürden önce şuan iyi ısındığımda ne omzumda ne el bileğimde bir ağrı hissetmiyorum sizde antremandan önce iyi ısıtmayı deneyebilirsiniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kuntkral    34

Dediğin kısım eklem olmayabilir, bi yere çarpmış gibi ağrıyorsa %99 tendon ağrısıdır, 1 hafta ara vermeni öneririm.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.247
Sekoo, 3 saat önce yazdı:

Arkadaslar selamlar guzel muhabetler kure girmeden yaklasik 6 ay once sol el bilek yan kismi ve on omuz kismi biraz agri yapiyordu suan kurun 4. Haftasi idmanda inanilmaz agri yapiyor birde pump hisside cok fazla olunca aci sinir bozup skinti yaratiyor bildiginiz eklem yerleri icin krem yada ilac varmidir tesekkurler

limonata

Çoğu insan bunu bilmez ama limonda bulunan yararlı besin maddelerinin neredeyse yarısı limonun kabuğunda bulunur. Acımsı tadından dolayı, çoğu insan kabuğunu atıp yalnızca meyvenin suyunu kullanır. Ancak limonun kabuğunu attığınızda aslında genel sağlığınıza iyi gelecek ve hatta eklem ağrısıyla mücadele edecek çok sayıda besin maddesini de atmış olursunuz.

Limon kabuğu C vitamini, sitrik asit, malik asit, formik asit, hesperidin ve pektinin yanı sıra limon yağı, sitronella ve phellandrene gibi çok önemli besin maddeleri ihtiva eder.

Limon kabuğunun çok güçlü özellikleri bulunur ve yüksek ateşle mücadelede yardımcı olan güçlü bir antiseptiktir. Aslında limon kabuğunda bulunan esans yağlarının kan damarlarını rahatlatıp ağrı hissini önemli ölçüde azaltan iltihap sökücü bir etki yaparak eklem ağrılarını azalttığı gösterilmiştir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Atalay    86

@Sekoo kesin teşhis için MR çektirmeni tavsiye ederim, öncelikle tendon kaynaklı olup olmadığını görmek gerek. Ben kendim cok problem yaşadığım ve halen yaşamaya devam ettiğim için baya tecrübem var bu konuda. Eğer tendon kaynaklı ise muhtemelen zorlamaya bağlı ödem ve inflamasyon olmuştur. Ağrı omzunun önünde ise muhtemelen Biceps'in uzun başı veya Supraspinatus olabilir, çünkü omuz başına bağlanıyor ikisi de.  Anatomik olarak bir problemin yoksa istirahat ve ilaçlar ile geçer. Mümkün olduğunda "Overhead" yani baş hizasının üzerindeki kareketlerden (Omuz pres, lat pull down) bir süre kaçın. Ayrıca pres ve çekişleri kesinlikle ağrın olmasa bile enseye yapma, kimse yapmasın hatta :) Anatomik problem ise (Bende olan) "Acromion" denilen kemiğin düşük olması ve tendonların geçtiği "Subakromiyal" boşluğun darlığından kaynaklı sürekli tendonlar üzerinde baskı oluşması. Bu durumda iş biraz daha zor oluyor. Biraz uzun ve sıkıcı olduysa pardon :) supraspinatus-ruCpture.jpg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sekoo    38

Bilgi icin tesekkur ederim ilac tedavisi suan iyi ama hala mr cektiremedim omuz agrimi isininca ckta zorlamio ama sol el bilek yan kismi zorluo onuda doktora kadar zorlamiorm bu hafta boyle gecicek artik @Atalay

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RoCK    12

anabolik androjenik ilaçlar kas gelişimine yardımcı olurken aynı zamanda tendon hasarı sakatlanma olasılıgını arttırıyor bilginize. kısa zamanda kas kutlenizdeki ve gücünüzdeki artış antremanlarda daha agır kilolarla çalışmanıza neden oluyor ancak tendonlar kaslar gibi gelişmediği ve bu kısa sureden sağlamlaşmadıgı için  sakatlanma olasılığınız artıyor. buyuzden kuruz nedir bilmiyorum ama kurunuzun başına  esrojenik etkiliği olup su tutan bir ilaç konulursa  tendon bag dokusu su tutulumu ile güçlenip sakatlık ihitimaliniz azaltır daha ağır kiloları rahatça kardırabilirsiniz . deca danabol anapolon gibi bu ilaçlar işinizi görür saygılar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RoCK    12

dcanaın etkisi biraz geç çıkıyor biliyorsun ben daha ziyade danabol anapolon öneririm erken etki hızlı su tutulumu. aynı sorunu yasadım dostum ama merak etme dişini sık geçecektir. omuz için koruyucu bir şey yok analjezik ve antimuskarinik kas gevşetici vurman atremanını bozar. yerine volteran jel kullan ve soguk uygulama yap dostum okadar. başka birşey yapamazsın suan

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RoCK    12

ayrıca yana açışlarda dikkat et muhtemel acromiona bağlandıgı tendonda skıntı var yana açışlar seni zorlayabilir birde özellikle dambıllarla çalışırken kendin alma ağırlıgı sen pozisyonu al arkadaşın versin atremanda. bunlara dikkat edersen topluyor tecrubeyle sabittir.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sekoo    38

Dediginiz gibi omuz gecti suan bilekte gecti sayilir ilac iyice etkili oldugu icin sanirim bilgi icin yinede tesekkur ederim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.