Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

AxtoR

Ölçüm alırken kas pump olur mu?

Önerilen İletiler

AxtoR    45

Arkadaşlar 1 haftadır deneme amaçlı 3-4 kere arka arkaya koldan ölçüm alırken 0.2 0.3 cm kadar oynadığını görüyorum. Kas bu kadar çabuk pump olabiliyor mu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

HalfNatty    175

Sizde ki artik takinti olmaya baslamis.Pumpla alakasi yok karb load olayi var ogun yediginiz karb miktari daha fazlaysa,uykunuzh daha iyi aldiysaniz vs daha dolu gozukur az da olsa olcude oynar.Ve onceki gunler calistiginiz bolge 1 2 gunlugune ufak olcu farklarina sebep olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AxtoR    45
HalfNatty, 34 dakika önce yazdı:

Sizde ki artik takinti olmaya baslamis.Pumpla alakasi yok karb load olayi var ogun yediginiz karb miktari daha fazlaysa,uykunuzh daha iyi aldiysaniz vs daha dolu gozukur az da olsa olcude oynar.Ve onceki gunler calistiginiz bolge 1 2 gunlugune ufak olcu farklarina sebep olur.

kafayı yedirtecek bu küçülme olayı ya :( eğitim için yurtdışına geldim pişman oldum resmen 4 yıl'ı burda nasıl geçirecem böyle bilmiyorum, ciddi ciddi eğitimi bırakıp Türkiye'ye dönecem bu psikolojiyle.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
caner06    21

tamamen karbonhidrat ile ilgili bir durum benim şuanda %20 yağ oranımın olmasına rağmen 50 cm nin üzerinde kolum var bazen 49 a bile düştüğü oluyor...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AxtoR    45
caner06, 2 saat önce yazdı:

tamamen karbonhidrat ile ilgili bir durum benim şuanda %20 yağ oranımın olmasına rağmen 50 cm nin üzerinde kolum var bazen 49 a bile düştüğü oluyor...

Nasıl yani gün içinde 1 cm fark mı oynuyor?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bloxq    34

Sürekli flex yaptığınızdan dolayı çok küçük bir artış olacaktır ölçü alırken fakat ölçü takıntısı oldukça kötüdür bir ara benim de başıma gelmişti size tavsiyem aynadaki görüntüye bakın belki 42 olacak ölçünüz ama yağ oranınız artmış olacak en iyi ölçü aynadır stres kas gelişimine zararlıdır birçok kişinin hayali olan yurt dışı eğtim olanağına sahipsiniz orayı bırakıp sadece bir kaç cm kol ve bir kaç gram kas için geleceginizi heba etmeyin derim karbonhidrati ölçülü ve düzgün tüketin büyüyeceksiniz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.307
AxtoR, 8 saat önce yazdı:

Arkadaşlar 1 haftadır deneme amaçlı 3-4 kere arka arkaya koldan ölçüm alırken 0.2 0.3 cm kadar oynadığını görüyorum. Kas bu kadar çabuk pump olabiliyor mu?

Çabuk pump olabiliyor mu derken evet süreye ve idman durumuna göre ciddi derecede ölçü alabiliyor veya hasta olduğunuz yada çok stresli olduğunuz dönemde bir o kadar ölçü verdiğinizde oluyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AxtoR    45
Bay-T, Bir saat önce yazdı:

Çabuk pump olabiliyor mu derken evet süreye ve idman durumuna göre ciddi derecede ölçü alabiliyor veya hasta olduğunuz yada çok stresli olduğunuz dönemde bir o kadar ölçü verdiğinizde oluyor.

Hocam yardıma ihtiyacım ya 1 haftada resmen vücudumun şekli değişti 1 cm koldan kaybettim sadece. Spora gidiyorum beslenmede yapıyorum ama küçülüyorum gerçekten anlam veremiyorum bugün son testo mu yaptım çok kötü oldum :( 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.307
AxtoR, 5 dakika önce yazdı:

Hocam yardıma ihtiyacım ya 1 haftada resmen vücudumun şekli değişti 1 cm koldan kaybettim sadece. Spora gidiyorum beslenmede yapıyorum ama küçülüyorum gerçekten anlam veremiyorum bugün son testo mu yaptım çok kötü oldum :( 

Marka nedir dostum ? tüm detaylarını yaz bakalım kaç mg kaç hafta ürün ismi ? beslenmeni vs yaz her şeyini nerede sorun var tespit edelim hep birlikte.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AxtoR    45
Bay-T, 25 dakika önce yazdı:

Marka nedir dostum ? tüm detaylarını yaz bakalım kaç mg kaç hafta ürün ismi ? beslenmeni vs yaz her şeyini nerede sorun var tespit edelim hep birlikte.

Normalde 2x protein alıyorum kilo başı yurtdışna geldiğimden yani 2 haftadan beri 1.7 ye düştüm. Sp bolde ve iran testo kullanıyorum. Sp ve iranı bu siteden aldım zaten. Normalde 500 vuruyordum ama küçülmeye başladığım için bugün 250 vurdum 10. Haftamdayım 2 haftalık ilaç var daha. Geldiğim ilk hafta spora gidemedim küçülme yaşamadım ama 1 haftadır spora gidiyorum 1 cm küçülme yaşadım ve ciddi anlamda görünüşüm bile değişti. Ne yapmam gerekiyor daha anlamadım ki karboyu oldukça yükselttim ama olmuyor :( 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.307
AxtoR, 10 saat önce yazdı:

Normalde 2x protein alıyorum kilo başı yurtdışna geldiğimden yani 2 haftadan beri 1.7 ye düştüm. Sp bolde ve iran testo kullanıyorum. Sp ve iranı bu siteden aldım zaten. Normalde 500 vuruyordum ama küçülmeye başladığım için bugün 250 vurdum 10. Haftamdayım 2 haftalık ilaç var daha. Geldiğim ilk hafta spora gidemedim küçülme yaşamadım ama 1 haftadır spora gidiyorum 1 cm küçülme yaşadım ve ciddi anlamda görünüşüm bile değişti. Ne yapmam gerekiyor daha anlamadım ki karboyu oldukça yükselttim ama olmuyor :( 

Şimdi bana kızma bozulma biraz açık konuacağım. Dünya bir yana ülkemizde amatör birinin yanında bile daha amatör ve bilinçsiz kişiler takılır ancak ölçüllere. Nedir bu abicim ölçü ya ? öyle her hafta tartı her gün ölçü paronoyak mısın ? Bak profesyoneller aynadaki görüntüleri ile işlerin yolunda gidip gitmeiğini tartarlar. Liseli kız tavlamak için vücut yapan adamların yapacağı bir şey o kolum 40 oldu 55 oldu 39 oldu ban kankaaa yeahhhh !! diye :D Yani 1 cm kaybetmiş 3 cm büyümüş komik şeyler bunlar. Ayrıca sendeki tamamen pskolojik kendini tribe sokup gelişiminin önüne geçiyorsun. İlacı düşürdüm demişsin niye düşürüyorsun ki ne laka ? günde 4 lt altında su içiyorsan büyük sıkıntı zaten. Proteinden bahsetmişsin seni hacimlenmeni güç artışını sağlayan protein mi ??? 5000-6000 altı besleniyorsan en kötü at ilaçları çöpe ilaç ne yapsın sana zaten. Sihirli değnek değil bu arkadaşlar kurbağayı prens yapsın hemen. 

Dediğim gibi sorun sende ölçü mölçü uzak dur çocuk musun sen ? :D:) Arkadaşlarına hava mı atacaksın kolum 40 oldu 45 oldu diye boş ver aynada doyurucu bir fizik varsa gerisi hikaye dostum. Mesela gider 100 kg olursun bir gün zehirlenirsin beslenmeden isal olursun aynı günde inanmazsın belki ama 3 cm 4 cm kaybettiğimi bilirim ama profesyonel tarafım heyecan yapmamı engeller çünkü vücut stres ve dirençsizlikten suyu veriyor bilirim ve iyileşine aynı kg alıyorum zaten hemen. Neyse Don't panic ! :D:) Her şey yolunda biraz rahatla derin nefes al çık dışarı dolaş 2 insan gör sohbet et koluna vücuduna kg na takılma sporuda ölçüler için değil sağlıklı yaşayıp kendine olan saygından dolayı yap. Hadi kal sağlıcakla :) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AxtoR    45
Bay-T, 15.10.2017 - 12:43 yazdı:

Şimdi bana kızma bozulma biraz açık konuacağım. Dünya bir yana ülkemizde amatör birinin yanında bile daha amatör ve bilinçsiz kişiler takılır ancak ölçüllere. Nedir bu abicim ölçü ya ? öyle her hafta tartı her gün ölçü paronoyak mısın ? Bak profesyoneller aynadaki görüntüleri ile işlerin yolunda gidip gitmeiğini tartarlar. Liseli kız tavlamak için vücut yapan adamların yapacağı bir şey o kolum 40 oldu 55 oldu 39 oldu ban kankaaa yeahhhh !! diye :D Yani 1 cm kaybetmiş 3 cm büyümüş komik şeyler bunlar. Ayrıca sendeki tamamen pskolojik kendini tribe sokup gelişiminin önüne geçiyorsun. İlacı düşürdüm demişsin niye düşürüyorsun ki ne laka ? günde 4 lt altında su içiyorsan büyük sıkıntı zaten. Proteinden bahsetmişsin seni hacimlenmeni güç artışını sağlayan protein mi ??? 5000-6000 altı besleniyorsan en kötü at ilaçları çöpe ilaç ne yapsın sana zaten. Sihirli değnek değil bu arkadaşlar kurbağayı prens yapsın hemen. 

Dediğim gibi sorun sende ölçü mölçü uzak dur çocuk musun sen ? :D:) Arkadaşlarına hava mı atacaksın kolum 40 oldu 45 oldu diye boş ver aynada doyurucu bir fizik varsa gerisi hikaye dostum. Mesela gider 100 kg olursun bir gün zehirlenirsin beslenmeden isal olursun aynı günde inanmazsın belki ama 3 cm 4 cm kaybettiğimi bilirim ama profesyonel tarafım heyecan yapmamı engeller çünkü vücut stres ve dirençsizlikten suyu veriyor bilirim ve iyileşine aynı kg alıyorum zaten hemen. Neyse Don't panic ! :D:) Her şey yolunda biraz rahatla derin nefes al çık dışarı dolaş 2 insan gör sohbet et koluna vücuduna kg na takılma sporuda ölçüler için değil sağlıklı yaşayıp kendine olan saygından dolayı yap. Hadi kal sağlıcakla :) 

Hocam çok haklısınız ama aynaya bakıncada kendimi artık küçük görüyorum ayrıca artık damarlarda belli olmuyor :( iyice panik haline girdim yani

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tehlike    26
AxtoR, Bir saat önce yazdı:

Hocam çok haklısınız ama aynaya bakıncada kendimi artık küçük görüyorum ayrıca artık damarlarda belli olmuyor :( iyice panik haline girdim yani

Dostum bende burak abiden iran ve sp boldenon aldım.ürünlerde libido yükselişini ve boldenonun açlık hissini kaçıncı hafta yaşamaya başladın ? Sabırsızlanıyorum ben :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.