Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

polat45

7 haftada 20 kilo.

Önerilen İletiler

polat45    3

Herkese merhaba arkadaşlar. iyi forumlar herkese
500 testo 400 bolde ve dianabol küründeyim.(dianabol biteli 2-3 hafta oluyor)
Küre başlarken tam tamına 71.3 kilo idim. İlacı kullanmaya başladıgımda korkuyordum çalışmayacak diye çünkü piyasada çok sahtesi vardı ve buradada satıldıgını bilmiyordum(birdahaya burdan alacam :D) check ettim dogru çıktı kutunun her iki tarafındada parlak gp hologramlı etiket içinden generics pharmaya ait yazı çıktır birde ilacın yarılanma ömrü vs yazıyordu velhasıl kelam salondaki hocam bana sahte almışsın ama kullan dedi. Tabiki o andan itibaren moral bozuldu vurmak bile istemiyordum. sonra danabol kullanmaya başladım ve kilo artışı gerçekleşti.(Bu sırada tartıya çkmıyordum o yüzden nekadar aldıgımı bilmiyordum.) Beslenmem günde maksimum alabilidigim kadar kompleks karbonhidrat (500 gr civarı) protein 200-250 gram arası ve creatin.(su günlük 3-4 lt) sonra kilo aldıgımı hissettim ver tartıda tam 90.1 kg geldim. İnanılmaz şaşırdım. (ÇOGUNLUGU SU VE YAĞ OLDUGUNU BİLİYORUM) ve 2 senedir 80 üzerine çıkamadıgım için mutlu oldum. danabol bittikten sonra 86 kgde sabitlendim şuan. testo ve bolde yarın 8.haftaya giricem boldenonun açlık hissini (çok fena) kan basıncını ve baş agrısını hissediyorum ancak nedendir bilinmez çok fazla söz edilir güç artışı olmadı benchte 70 kg giriyordum 100 ile 10 tekrar çıkıyor. Acaba testesterondan çok şeymi bekledim? yoksa deri altına mı kaçırıyorum? yardımcı olursanız sevinirim.
178 BOY 86 KG 20 yaş 
Gögüs 104 ten -113e 
Omuz 119-130
Kol 38.5-41
Bel 80-86
Yağ oranı 11-15

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Rage    0

Selamlar;

Çoğunluk su tutumu adelen dolu olur ama su olur.Beslenmen bozulur bir şey olur yemekten düşersen her şey gider :) Fazla bir güç artışı bekleme zaten 70'den 100'e çıkmışsın.Bunlar mucize ilaçlar değil sadece %15 katkı yapar oda beslenmen iyi ise.Suyu atarsan güçte gider kürünü uzat bence, deri altına kaçsa bile emilim olur sadece o bölgede biraz şişlik meydana gelir.Ama belin baya bi kalın olmuş beslenmene dikkat etmeni öneririm.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
polat45    3
HalfNatty, 22 saat önce yazdı:

70kg benchden  100kg cikmissiniz ve guc artisindan memnun degilsiniz? :)

Daha çok şey bekliyordum diyelim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
polat45    3
HalfNatty, 16 dakika önce yazdı:

Aldığınız kgde gücte gayet iyi hatta normalin üstünde diyebilirim.Kafanıza boş yere takmayın

Teşekkür ederim. bugün kan verdim. Test sonucunu buraya atsam yardımcı olur musunuz?

tarihinde polat45 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.253
polat45, 13 dakika önce yazdı:

Teşekkür ederim. bugün kan verdim. Test sonucunu buraya atsam yardımcı olur musunuz?

MCT & PCT bölümüne atarsanız yardımcı olacaktır tüm üyelerimiz bilgileri dahilinde.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259

Test sanırım pct için daha çok gerekli olur şu an sadece total testodan aa abi çalışıyormuş ya kısmını anlayacağımızı düşünüyorum. Kan basıncı için benexol tarzı b complex kullanıyorsan onu kesebilirsin. Boldenone etkisine daha var bence (okuduğum ve öğrendiğim kadarıyla öyle) , açlık hissi bende boldenone'un 3. haftasından beri var. Artırdığın ağırlık muazzam bench için diğer hareketlerde fark etti de örneğin ben 6. haftadayım , bench ağırlığım aynı. Zaten kol gücü az gariban adamım ben :D. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HalfNatty    175
JrRommel, 2 saat önce yazdı:

Test sanırım pct için daha çok gerekli olur şu an sadece total testodan aa abi çalışıyormuş ya kısmını anlayacağımızı düşünüyorum. Kan basıncı için benexol tarzı b complex kullanıyorsan onu kesebilirsin. Boldenone etkisine daha var bence (okuduğum ve öğrendiğim kadarıyla öyle) , açlık hissi bende boldenone'un 3. haftasından beri var. Artırdığın ağırlık muazzam bench için diğer hareketlerde fark etti de örneğin ben 6. haftadayım , bench ağırlığım aynı. Zaten kol gücü az gariban adamım ben :D. 

6 haftada natural olsanız bile ağırlık hatrı sayılır şekilde aramalıyız.Programı veya beslemeyi gözden geçirin derim

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259
HalfNatty, 2 saat önce yazdı:

6 haftada natural olsanız bile ağırlık hatrı sayılır şekilde aramalıyız.Programı veya beslemeyi gözden geçirin derim

Bench hariç her şeyde artırdım ya benchte kafamın üstüne düşürürüm diye takıntı var bir de çok tırsıyorum :D . Normalde 10 10 8 8 yapıyorudum , şimdi ağırlık aynı ama 15 15 12 12 veya uykumu düzgün alabildiysem 15 15 15 15 çıkarıyorum ama uykusunu genelde tam alabilen bir adam değilim. Sence sayıyı artırmak yerine ağırlığı artırmak mı daha mantıklı olur ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HalfNatty    175

P.overload oldukca set tekrar veya agirlik pek bir onemi yok.Bir şeyler artmalı.Tabi agırlık en ideali hedef o olmali ama dedigim gibi agirlik cikmiyorsa set ve tekrar yakin gorev goruyor.Ve 15 tekrara tek bir set olsa bile ulastiginiz agirlik hafif kaliyor demektir.Tekrari 8 10 arasina cekip agirlik arttirmayi deneyin ve korkmayin suicide grip haric benchin dusme ihtimali yok denecek kadar az.En fazla kaldircak gucunuz kalmadiginda altinda kalma tehlikesi olur onu da zaten anlarsiniz son tekrari denemezsiniz. Zaten ileri seviye sporcu degilken rpe9 gecmek mantik isi degil :)

*ilk setle ikinci set arasinda bile guc farki olup agirlik dusuyor veya tekrar azaliyorsa dinlenme suresi yetmiyor demektir.Reverse piramit icin 10 8 8 yapiyorsaniz sorun yok(setten sete agirlik artmasi sart) ama obur turlu dinlenmeyi arttirin.

Uyku için yatmadan 1 2 saat önce aç karına zma alabilirsiniz.Daha verimli bir uyku uyuyabilmenizi saglayabilir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
caner06    21
HalfNatty, 31 dakika önce yazdı:

P.overload oldukca set tekrar veya agirlik pek bir onemi yok.Bir şeyler artmalı.Tabi agırlık en ideali hedef o olmali ama dedigim gibi agirlik cikmiyorsa set ve tekrar yakin gorev goruyor.Ve 15 tekrara tek bir set olsa bile ulastiginiz agirlik hafif kaliyor demektir.Tekrari 8 10 arasina cekip agirlik arttirmayi deneyin ve korkmayin suicide grip haric benchin dusme ihtimali yok denecek kadar az.En fazla kaldircak gucunuz kalmadiginda altinda kalma tehlikesi olur onu da zaten anlarsiniz son tekrari denemezsiniz. Zaten ileri seviye sporcu degilken rpe9 gecmek mantik isi degil :)

*ilk setle ikinci set arasinda bile guc farki olup agirlik dusuyor veya tekrar azaliyorsa dinlenme suresi yetmiyor demektir.Reverse piramit icin 10 8 8 yapiyorsaniz sorun yok(setten sete agirlik artmasi sart) ama obur turlu dinlenmeyi arttirin.

Uyku için yatmadan 1 2 saat önce aç karına zma alabilirsiniz.Daha verimli bir uyku uyuyabilmenizi saglayabilir

Benimde benchte şöyle sorun oluyor ilk sette 90 kilo 10 tekrar giriyorum ikinci sette 4-5 tekrara düşüyor mecburen 80 kiloya düşürüyorum o zaman 10-11 tekrar çıkartıyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HalfNatty    175

Dediğim gibi dinlenme sitenizi arttirin.Son araştırmalar gösteriyor ki 1 dakika ila 3 dakika dinlenme arasında kas gelişimi açısından ufak bir fark, gucal açısından gözle görülür fark olcak şekilde 3 dakika daha ideal gözüküyor.Tabi bunlar compoundlar için gecerli

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
caner06    21
HalfNatty, 6 dakika önce yazdı:

Dediğim gibi dinlenme sitenizi arttirin.Son araştırmalar gösteriyor ki 1 dakika ila 3 dakika dinlenme arasında kas gelişimi açısından ufak bir fark, gucal açısından gözle görülür fark olcak şekilde 3 dakika daha ideal gözüküyor.Tabi bunlar compoundlar için gecerli

dediğin mantıklı geldi kardeşim compound egzersizlerde uzun süreli dinlenmeler işe yarayabilir 90 kilo bench ile verdiğimiz hasar ile 80 kilo bench arasındaki büyük fark var bence.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259
HalfNatty, 1 saat önce yazdı:

Anladım yani tekrar sayısını 10 10 8 8 şekilde tutup dinlenmeyi 3 dakikaya çıkarmak daha mantıklı bu konuda anlaştık. Peki yazmışsın dostum ama bir daha sorayım dedim. İlk setten daha ağır girip ağırlığı azaltmak mı daha mantıklı yoksas hafiften başlayıp son sete yapabildiğimiz en ağıra çıkmak mı ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HalfNatty    175

Arastirmalara bakicak olursak iki metotlada kisa vadede gozle gorulur fark yok.Ama tercihim sabit gidilmeyecekse agirdan hafife gitmek.Hazir yorulmamisken kaslari max efforla calismak daha fazla etkili olur diye dusunuyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259

Teşekkür ederim Half. @polat45 Bu arada eyvallah polat biraz konunu kirletmiş gibi oldum kendimle ilgili de bir şeyler sorarak :D ama bence herkese yararlı olabilecek şeyler konuşuldu :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
daekmean    0

kas tekrar saymaz arkadaslar. gerilim suresi ne kadar uzunsa o kadar hasar olur. maxsimum hipertrofi icin 30 40 saniye arasi idealdir. agirlik fazla takilma kardesim. yavas tekrar 30 saniye dene.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HalfNatty    175
daekmean, 9 saat önce yazdı:

kas tekrar saymaz arkadaslar. gerilim suresi ne kadar uzunsa o kadar hasar olur. maxsimum hipertrofi icin 30 40 saniye arasi idealdir. agirlik fazla takilma kardesim. yavas tekrar 30 saniye dene.

Cheat negatif rep yapmiyorsaniz,Tut belirleyici bir faktor degil.Strenght icin 1 20 hyper icin 30 60 biraz sehir efsanesi.

Kaldi ki cheat negatif gunluk hayata katki saglayan bir seyde degil.Kim kaldiramayacagi yuku yavas yavas indiriyor gunluk hayatta?

Kas tekrar konusuna gelirsek 5 kilo ile 5 tekrar yapinca guclenirsin,12 tekrar yaparsan kas buyur olayi degil zaten.Tekrar 1rm,rpe gibi kavramlarla sekilleniyor.Max agirliginizin %80 iyle 6 -10 arasi rep yaparsaniz buyumek icin idealdir mesele bu.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
daekmean    0
HalfNatty, 24.10.2017 - 16:01 yazdı:

Cheat negatif rep yapmiyorsaniz,Tut belirleyici bir faktor degil.Strenght icin 1 20 hyper icin 30 60 biraz sehir efsanesi.

Kaldi ki cheat negatif gunluk hayata katki saglayan bir seyde degil.Kim kaldiramayacagi yuku yavas yavas indiriyor gunluk hayatta?

Kas tekrar konusuna gelirsek 5 kilo ile 5 tekrar yapinca guclenirsin,12 tekrar yaparsan kas buyur olayi degil zaten.Tekrar 1rm,rpe gibi kavramlarla sekilleniyor.Max agirliginizin %80 iyle 6 -10 arasi rep yaparsaniz buyumek icin idealdir mesele bu.

yaw arkadaş burda günlük hayattan bahsetmiyoruz ki. hipertrofi kas gelişiminden bahsediyoruz.

turkiyenin en üst bilgi seviyesindeki hocalarla birebir konusmuslugum , bir-çok seminerde bulundum kendim üzerinde ve öğrencilerimde deneyip hızlı sonuç aldığım ( 6 yılda 2 turkiye şampiyonlugu 1 dünya 6. 3 de turkiye 2. ligi) sistemin sadece ana temasını burda sen çürüttün. söylenecek birşey bırakmadın artık bu forumu bırakma vakti geldi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HalfNatty    175
daekmean, 17 saat önce yazdı:

yaw arkadaş burda günlük hayattan bahsetmiyoruz ki. hipertrofi kas gelişiminden bahsediyoruz.

turkiyenin en üst bilgi seviyesindeki hocalarla birebir konusmuslugum , bir-çok seminerde bulundum kendim üzerinde ve öğrencilerimde deneyip hızlı sonuç aldığım ( 6 yılda 2 turkiye şampiyonlugu 1 dünya 6. 3 de turkiye 2. ligi) sistemin sadece ana temasını burda sen çürüttün. söylenecek birşey bırakmadın artık bu forumu bırakma vakti geldi.

Orda tam olarak dedigim şu,negatif odaklı repler hypertropy için çok optimal değil kaldı ki günlük hayat içinde optimal değil.Verdiğiniz karşılık yanlış.

Bir diğeri Nunez, Helms, Henselmans gibi adamlar bunu savunup uygularken türkiye sampiyonu olayına girmek saçmalık.O zaman oturup herkes ronnieyi dinlesin.500 test ile dogru duzgun overload yapip, program beslenme uygulamazsan beklenilen gelişimi göremezsin.

Düşük doz yada natutal gelişim ile üst seviye steroid peptid combinleriyle çalışma prensibi tabi ki farklidir.

Size yanlışsınız demiyorum, en optimali o değil diyorum.Yavas rep, patlayıcı ağırlıktan düşük ağırlık demek, düşük ağırlık düşük total volume demek.Sonuç olarak daha az kas gelişimi.

Kaynak:https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/23338987

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/21204993

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/17465271

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4562558/

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.