Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ridvan2626

Bu adamlar kaç mg testo kuklanıyor

Önerilen İletiler

ridvan2626    1

Selamünaleyküm beyler,

Hepimizin bildiği bu lazar angelov olsun jeff sait olsun sadık olsun sergi olsun kaç mg testo kullanıyorlar. Yani şuan ben 500 mg testo gidiyorum ve beslenmem gayet güzel kalorisinden proteinine yağına herşeye dikkat ederek tüketiyorum fakat gelişmem inanılmaz yavaş ama sonuçta gelişiyorum. Yani bu adamlar kaç mg kullanıyorlar merak ediyorum. Bilen birisi varsa paylaşırsa sevinirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pavel    46

benimde bildiğim google'da araştırma yaptığıma göre haftalık 500 mcg testosteron ama+ diğer steroidlerler trenbolone+masteron vs ayrıca bu adamlar gerçekten beslenmesi mükemmeldir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheNoahSystem    158

O dedigin adamlarin icinde en az kullanan 7 8 yildir steroid,peptid,gh kullaniyor. Ayrica maddi olarak sahip olduklari imkan vs... Goz onunde bulundurursan diyetleri, supplementleri de harikadir. Mesela sergiyi hedef olarak gorebilirsin fakat oyle olacagini dusunmek hayal olur maalesef.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fvx    101
xeaven, 1 saat önce yazdı:

O dedigin adamlarin icinde en az kullanan 7 8 yildir steroid,peptid,gh kullaniyor. Ayrica maddi olarak sahip olduklari imkan vs... Goz onunde bulundurursan diyetleri, supplementleri de harikadir. Mesela sergiyi hedef olarak gorebilirsin fakat oyle olacagini dusunmek hayal olur maalesef.

evet haklısın , sürekli o yağ oranını korumak steroidlerle bile mümkün deil  o yüzden uzun yıllar gh ve peptid kullanıolar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
musclegym    17
xeaven, 1 saat önce yazdı:

Hayal etmek güzeldir insanın kendisine hedefler koyması güzeldir ama imkansız diye düşünürsen imkansız olarak kalır o. Vücut geliştirme ve Fitness boks, güreş, futbol gibi yetenek sporu değil genetiğin çok iyise maddiyat konusunda sıkıntın yoksa antrenörün ve torbacın iyise hemin ol çoğu ünlü sporcu dan daha iyi yerlere gelecek kişiler var. 1-2 hafta sonra yapılacak yarışmaya izlemeye gideceğim tanıdığım bir kaç kişi gidiyor sponsor olmuyorlar vb. Şeyler söylüyorlar hiç bir başarın yok sosyal medya da Sponsorunun reklamını yapacağın takipçi kitlen yok bana Sponsor olsunlar kendine gelir kaynağı yaratmaya çalışın ilk özellikle sonra bu sporda hedeflerinize ulaşmak için çabalayın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ridvan2626    1
xeaven, 9 saat önce yazdı:

Hayalim onlardan da iyi olmak size komik gelebilir. Gözünüzde çok büyültüyorsunuz oda insan evladı sende estetik konusunda bir şey diyemem anatomi vs... fakat kas kalitesi olarak o insan evladı yaptıysa sende yaparsın. Beslenme dediğiniz şey nedir neresi mükemmel o adam her gün kırmızı et yiyordur sende haftada 2 yiyebiliyorsundur geriye kalanı tavuk vs... bir şekilde tamamlarsın günlük hedef kalorini protein-karbonhidrat-yağ gibi değerleri ölçülü bir şekilde dağıtarak aldığın zaman geriye ilaç kalıyor. Bu arada supplementler hikaye bunu bilir bunu söylerim. He beni soracak olursanız dışardan baktığınızda vücutçu demezsiniz fakat bu sektörün içinde çok uzun yıllar zaman geçirdim isteyen insan her şeyi yapar. Sadece yolunu bulması gerekiyor. Ben haftada 2 kere kırmızı et tüketebiliyorum yani ortalama 1 kg filan fakat beslenmemin o sporcular kadar iyi olduğunu düşünüyorum. Eksiksiz günlük almam gereken değerleri alıyorum. Meselede bu günlük ihtiyacını karşılamak ha tavuk ha kırmızı et dünyalar oynamıyor. Şuan ki her şeyim mükemmel sadece merak ettiğim ne kadar steroid kullandıkları spora uzun bir ara verdim. 5 aydır da geri dönüş yaptım ve 2 aydır kürdeyim gelişmemin yavaş olduğunu düşünüyorum. Sadece mg olarak az mı alıyorum testo onu merak ediyorum. Bu adamlar 1gr mı kullanıyor yoksa daha fazla mı yoksa daha az mı? Merak ettiğim konu bu aslında.

Ayrıca düşüncene saygı duyuyorum sen fakat tanımadığın biri için bu kadar karamsar olma ayrıca kendin içinde bu kadar karamsar olma istediği zaman insan evladının yapamayacağı şey yoktur.

crash47, 1 saat önce yazdı:

hocam 500mg falan hikaye. bu kişiler 1500 lere kadar cıkıyor. 

Aynen bende bunu merak ediyorum yani 500 mg ile gelişiyorum farkındayım fakat inanılmaz yavaş yani mesela lazar dizi patlattı söndü gitti adamın sönmüş hali benim halim gibi fakat 1 sene içinde tekrar eski formuna döndü. Yani 1 sene içinde o vücut yapılabiliyor. Fakat hangi ürünleri hangi dozajda kullandığını merak ediyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sonnogoku    7

Lazar için konusamam da Jeff i incelenmiştim zamanında. Bence 1500 falan kullanmıyor, nedenimi de şu şekilde açıklayacağım. Jeff in artısi çocukluktan beri ağır sporun içinde ve genetiği mükemmel. Yani öyle bir iki 5 sene değil. Zaten fotoğraflarina da bakarsanız 11-12 yaşında six pack ve hicde az sayılmayacak bir kütleye sahip. Ve hiç bir dönem öyle muazzam bir sıçramış yapmamış. Zaten bu yüzden de kendini natural im diye satabiliyor ve insanlar inanıyor. 500 mg den daha fazla vurduğunu sanmıyorum. Olympia hazırlığı  hariç deca bile kullandığını sanmıyorum. Ama ilk enjeksiyonu nu da 16-17 yaşında vurduğunu düşünüyorum. (test olabilir, hgh olabilir, sarm bile almış olabilir orasını bilemeyiz tabi.) 

Göze çok estetik gelen vücudu var, Lazar in da öyle ve en önemli noktaları natural diye satabilmeleri. Yani girin bakın YouTube yorumlarına insanlar resmen kavga ediyor natural diye takım savunur gibi savunuyorlar. 

Bence  test, hgh, clen, winstrol, masteron gibi ilaçlar kullanıyorlar. Birde genetik çok büyük faktör estetik te hocam. Yani Jeff kurunu paylaşsa, inan a dan z ye yediğine kadar aynı uygulansa aynı sonuçları verecek diye birşey yok. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ridvan2626    1
Sonnogoku, 41 dakika önce yazdı:

Lazar için konusamam da Jeff i incelenmiştim zamanında. Bence 1500 falan kullanmıyor, nedenimi de şu şekilde açıklayacağım. Jeff in artısi çocukluktan beri ağır sporun içinde ve genetiği mükemmel. Yani öyle bir iki 5 sene değil. Zaten fotoğraflarina da bakarsanız 11-12 yaşında six pack ve hicde az sayılmayacak bir kütleye sahip. Ve hiç bir dönem öyle muazzam bir sıçramış yapmamış. Zaten bu yüzden de kendini natural im diye satabiliyor ve insanlar inanıyor. 500 mg den daha fazla vurduğunu sanmıyorum. Olympia hazırlığı  hariç deca bile kullandığını sanmıyorum. Ama ilk enjeksiyonu nu da 16-17 yaşında vurduğunu düşünüyorum. (test olabilir, hgh olabilir, sarm bile almış olabilir orasını bilemeyiz tabi.) 

Göze çok estetik gelen vücudu var, Lazar in da öyle ve en önemli noktaları natural diye satabilmeleri. Yani girin bakın YouTube yorumlarına insanlar resmen kavga ediyor natural diye takım savunur gibi savunuyorlar. 

Bence  test, hgh, clen, winstrol, masteron gibi ilaçlar kullanıyorlar. Birde genetik çok büyük faktör estetik te hocam. Yani Jeff kurunu paylaşsa, inan a dan z ye yediğine kadar aynı uygulansa aynı sonuçları verecek diye birşey yok. 

Aynen katılıyorum aynı sonuçları almak mümkün değil. Kürsüz benden daha iri daha güçlü daha estetik vücuda sahip insanlarda tanıdım bu insanların kür yaptığını düşünemiyorum bile çok güzel sonuçlar çıkar ortaya. Dediğim gibi benimkisi merak. İlerleyen zamanlarda illaki zaten arttıracağım dozajları artık deneme yanılma yolu ile keşfedeceğiz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sonnogoku    7
ridvan2626, 13 saat önce yazdı:

Aynen katılıyorum aynı sonuçları almak mümkün değil. Kürsüz benden daha iri daha güçlü daha estetik vücuda sahip insanlarda tanıdım bu insanların kür yaptığını düşünemiyorum bile çok güzel sonuçlar çıkar ortaya. Dediğim gibi benimkisi merak. İlerleyen zamanlarda illaki zaten arttıracağım dozajları artık deneme yanılma yolu ile keşfedeceğiz.

Hocam birde tren i yazmayı unutmuşum, asıl olay tren zaten. Kullandınız mi bilmiyorum ama tren ı kullanmaya Başladığınız zaman benzer sonuçlar görmeye başlayacaksınız

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ridvan2626    1
Sonnogoku, 3 saat önce yazdı:

Hocam birde tren i yazmayı unutmuşum, asıl olay tren zaten. Kullandınız mi bilmiyorum ama tren ı kullanmaya Başladığınız zaman benzer sonuçlar görmeye başlayacaksınız

Kullanmıştım fakat düşük dozajlarda gözümü korkutmuşlardı şimdi elimde var tren mix fakat tarihi 1 sene geçmiş durumda ve 2 ml kadar kullanmıştım onu şuanki kürüme eklemeyi düşünüyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.247

ben sadece Türkiyedeki musabıklar dan bahsedeyim isim vermeden son 2 yıl içinde 2,3 üstat 5 gr yakın testo aldıklarını bilirim gerisini siz düşünün.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ridvan2626    1
Bay-T, 25 dakika önce yazdı:

ben sadece Türkiyedeki musabıklar dan bahsedeyim isim vermeden son 2 yıl içinde 2,3 üstat 5 gr yakın testo aldıklarını bilirim gerisini siz düşünün.

Aynen öyle yüksek dozaj alıyorlar bence de yani şöyle bakıyorum 500mg la olacak iş değil tabi ki olmaz fakat o adamların çeyreği bile olmak zor 500 mg ile 1.5-2 gr arası aldıklarını düşünüyorum bende bu adamların. O sertlik o kütle o yağ yüzdesiyle çok zor aldıkları testo yüksek bencede.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.