Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

cetinkayaemree

Deca marka konusunda kararsızlık

Önerilen İletiler

Herkese merhaba, lafı uzatmadan direk konuya giriş yapayım. Sustanon, deca, danabol kullanacağım. Sustanon ve danabol elimde mevcut. Fakat deca almam gerekiyor. 

Thaiger Pharma'nın Dexadur 350 si ile Balkan ya da Sp'nin Deca sı arasında gidip geliyorum. Daha önceden bu ürünlerden birini kullanmış olan var mıdır? Yorumlarınıza tavsiyelerinize açığım.. 

Herkese saygılar, selamlar..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bay-T    4.307
cetinkayaemree, 21 dakika önce yazdı:

Herkese merhaba, lafı uzatmadan direk konuya giriş yapayım. Sustanon, deca, danabol kullanacağım. Sustanon ve danabol elimde mevcut. Fakat deca almam gerekiyor. 

Thaiger Pharma'nın Dexadur 350 si ile Balkan ya da Sp'nin Deca sı arasında gidip geliyorum. Daha önceden bu ürünlerden birini kullanmış olan var mıdır? Yorumlarınıza tavsiyelerinize açığım.. 

Herkese saygılar, selamlar..

Hocam selamlar Thaiger diye bir şey yok millet nasıl o kutuya ürüne kanıpta para veriyor enteresan. Balkan yılların markası orjinalini buldun mu bin tepesine asla yanıltmazzzzzz!! Sp ise balkanın markası zaten aynı tezgahtan çıkıyorlar balkan çıkarmadığı grupları sp de çıkarıyor rakamlarıda uygun. ben balkanda sp de kullandım ve daha burası steroid satmazken sağolsun Burak gönderiyordu bana o zamanlar toplu veriyordu sadece şimdi steroidturkey.com ile parakende misali de veriyor gayette rakamlar güzel @Loving hoca ile mutlaka paylaş fikir al çok olgun birisi seve seve bilfilendirir seni alışveriş yapmak zorunda değilsin ama tanı bir anlatsın sana hatta forum tecrübeme ve spor geçmişime güvenirsen de seve seve referans olabilirim alış veriş yapabilirsin gözün arkada kalmaz hatta peptidturkiye nin instagramı var orada alışveriş yapanların yorumlarını koyuyor bir gir oku instagram.com/peptid.turkiye

tarihinde Bay-T tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T, 10 dakika önce yazdı:

Hocam selamlar Thaiger diye bir şey yok millet nasıl o kutuya ürüne kanıpta para veriyor enteresan. Balkan yılların markası orjinalini buldun mu bin tepesine asla yanıltmazzzzzz!! Sp ise balkanın markası zaten aynı tezgahtan çıkıyorlar balkan çıkarmadığı grupları sp de çıkarıyor rakamlarıda uygun. ben balkanda sp de kullandım ve daha burası steroid satmazken sağolsun Burak gönderiyordu bana o zamanlar toplu veriyordu sadece şimdi steroidturkey.com ile parakende misali de veriyor gayette rakamlar güzel @Loving hoca ile mutlaka paylaş fikir al çok olgun birisi seve seve bilfilendirir seni alışveriş yapmak zorunda değilsin ama tanı bir anlatsın sana hatta forum tecrübeme ve spor geçmişime güvenirsen de seve seve referans olabilirim alış veriş yapabilirsin gözün arkada kalmaz hatta peptidturkiye nin instagramı var orada alışveriş yapanların yorumlarını koyuyor bir gir oku instagram.com/peptid.turkiye

Yorumunuz için teşekkürler öncelikle. @Loving hocamla bir kez facebook üzerinden irtibata geçmiştim sağolsun en hızlı şekilde geri dönüşü yapmıştı o farklı bir konuydu ama. Bu konuyla ilgili de kendisine ulaşıp ilk alışverişimi yapacağım sanırım.

tarihinde cetinkayaemree tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mhmt22    79
Bay-T, 28.08.2017 - 22:46 yazdı:

Thaiger diye bir şey yok demişiniz nasıl Thaiger  diye bir ürün yok ?

Bulabilirsen Yunanistan deca eczane deca sı çok iyidir gözün kapalı kullabilirsin. Thaiger Pharma nın Deca ve Trenleri de çok güzeldir Bulabilirsen Norma Deca bulamazsan Thaiger  Pharma Deca almanı öneririm ben.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mhmt22, 20 dakika önce yazdı:

Bulabilirsen Yunanistan deca eczane deca sı çok iyidir gözün kapalı kullabilirsin. Thaiger Pharma nın Deca ve Trenleri de çok güzeldir Bulabilirsen Norma Deca bulamazsan Thaiger  Pharma Deca almanı öneririm ben.

Thaiger kullanırsam eğer Dexadur 350 sini kullanacağım. Şu ürün yani deca mix diyebiliriz sanırım, Yunan deca bulabileceğimi sanmıyorum açıkcası piyasanın durumu da malumken özellikle.. 

http://www.thaiger-pharmaceuticals.com/products.php?apage=3&aprod=5&ci=dex350

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fvx    101

thaiger diye bişey yok derken ne demek istiosun,  ben thaiger ın üstüne ürün tanımam özellikle deca ve trenbolone de

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.307
fvx, 5 dakika önce yazdı:

thaiger diye bişey yok derken ne demek istiosun,  ben thaiger ın üstüne ürün tanımam özellikle deca ve trenbolone de

Bana lütfen kullandığın thaiger ürün resimlerini ve kür sonu değerlerini paylaşır mısın ? Hemen OOOOOO nedemek istiyorsun. Thaiger o meşhurrrrr dillere desten marka thailand uzak doğu çıkışlıdır bu baktığınız marka hindistan çıkışlı ki o thagier bu thagier değil size thagier diye piyasada dolaşan 5 farklı ürün gösterebilirim. Ha şunu derseniz adı thaigerrr çalışıyor da ohh misss diye al o zamn hayırını gör ama o dillere destan thaiger ile merdiven altı ürünleri karıştırmayın. Bütün satıcılar şuanda o thaiger ın namı ile elindeki bu ne olduğu belirsiz ürünler fahiş fiyatlardan millete çakıyorlar çok afedersiniz millette isminden güzel ürün kullandığını sanıyor.

tarihinde Bay-T tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mhmt22    79

Bay-T hocam merhabalar Bu yarışmaya 3 tane sporcumu hazırladım Thaiger ile hazırlandık Orjinalı denk gelirse gerçekten çok güzel çalışan ürün benim kendi tercihim eczane veteriner ve thaiger pharma nın ürünleri olur. Sorarım izin verirlerse fotoğraflarını paylaşırım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
musclegym    17
mhmt22, 2 saat önce yazdı:

Bay-T hocam merhabalar Bu yarışmaya 3 tane sporcumu hazırladım Thaiger ile hazırlandık Orjinalı denk gelirse gerçekten çok güzel çalışan ürün benim kendi tercihim eczane veteriner ve thaiger pharma nın ürünleri olur. Sorarım izin verirlerse fotoğraflarını paylaşırım.

Thagier Pharma nin kullandığım bütün ürünlerinden memnun kalmışımdır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bahoz    0

Thailanda yasaklandı diye fabrikayı hindistana taşıdılar thgr çok iyi bir markadır ve şusn fabrikası hindistandadır. Orjinali gerçekten harikadır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Emreblt45
      Arkadaşlar merhaba, nasılsınız?
      Ben geçen sene deca testo kürü yaptım ve pct yapamadan maddi manevi bazı sıkıntılar yaşayıp bıraktım 1 yılın sonunda tüm değerlerim yerine gelmişti ama hala erekte olmakta zorlanıyordum buda deca dick yaşadığım anlamına geliyordu test sonuçlarımda iyi çıkmıştı testo 600 civarı çıkmıştı serbestte aynı şekil şimdi küre girdim 18 ampul iran testo vurdum buda kaç haftaya denk geliyor bilmiyorum deca kullanmıyorum test verdim ilaç köküne kadar çalışıyor ama hala şuan 2 kere ereksiyon olmak istesem 2. Sinde inanılmaz zorlanırım hatta belki 2. Yi olamam ama gün içine yayarsam ereksiyon olmam biraz daha kolay oluyor yine sertleşmesinde bozukluk olsa da  haftalık olarak 500 testo almama rağmen durum bu.
      SORULARIM:
      Sebebi ne olabilir bunun? Nasıl düzeltebilirim?   
      Küre girmeden önceki testlerimi ve şuan kür içi test sonuçlarımı atıyorum yardımcı olursanız sevinirim.
    • Yazan: SAMOtrophin
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Kürüme NPP ekleme gibi bir düşüncem var. Şimdiye kadar ki süreçte herhangi bir sağlıksal problem yaşamadım.
      Deca Dick'in oluşumunda yükselen prolaktinin ve e2'nin rol oynadığıyla ilgili yazılar okudum.
      Sormak istediğim şeyler şunlar;
      Deca kullanımında bir birey Deca Dick ile karşılaşıyor, diğeri karışmıyorsa hangisi neyi yanlış veya doğru yapıyor? Yıllardır Deca Dick yaşayıp kan testi sonuçlarında(prolaktin ve e2 gibi hormonal testler) her şey normal olan insanlarda ki sorunun kaynağı nedir? Kısa ester Deca kullanımında, bu problemi yaşamamak için ne yapılmalı? Ve bir insan Deca Dick olana kadar muhtemelen neleri yanlış yapmış olabilir? Cevaplar için teşekkürler.
    • Yazan: Enzo
      Herkse merhabalar,
      Yaklaşık 2 gün önce ayak bileğimi burktum doktor çok küçük bir kırık mevcut dedi alçıya aldı. Nppyi kemik bağ doku güçlendirmesi için kullananlar varmış...
      Ürünü tedavi için nasıl ve  ne kadar kullanmalıyım yardımcı olur musunuz?
    • Yazan: DümendenKütle
      Yaklaşık 4 ay kadar:
      Test e. 500 mg Boldenon 500 mg Kürü sonrasında da bi 4 ay kadar:
      Sustanon 500 mg Rimo 300 mg Gh 3iu Kürü yaptım 1 ay kadar hiçbir şey kullanmadan ara verdim.
      Sonra tekrardan:
      Sustanon500 mg Rimo 400 mg Kürüne başladım şuan devam ediyorum (1.5ay kadar oldu) kürüme deca eklemeyi düşünüyordum ilacı aldım decadick olmamak için koçluk aldım ve koçum kullanma dedi nasıl kullanılır fikirde vermediği için kullanamadım şuan testislerimin küçüldüğünü düşündüğüm için pct yapmak istiyorum pct de ne kullanmalıyım yada pctyi erteleyip 6-8 hafta kadar decayı da ekleyip sonra mı pct yapmalıyım ?

• Yazan: bunuyazanTosun
      İran da eczane de deca satılıyor arkadaşlar bunu sağlık için kullanan insanların yanına testesteron eklediğini hiç sanmıyorum. Tek başına DECA kullanmak hakkın da ne düşünüyorsunuz ? Decanın tedavi edici özelliği var natürel bir arkadaşım var sürekli sakatlıklarla uğraşıyor hediye etsem, iyi olur mu sizce, yanına testo eklemez ama ?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.