Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

orgeneral1445

Sustanon dianabol

Önerilen İletiler

Selamun aleykum arkadaslar bi konu actim istedigim bilgiyi alamadim bi sorum olucak bilgili kisilere

Ben 4 senedir hipogonadizm (hipofiz bezi calismazligi) tedavisi goruyorum

3 sene sustanon 250 mg 21 gunde bir kullandim. Son 5 6 aydir chorimon5000 5 gunde bir karindan enjeksiyon ile vuruluyorum. 2.5 sene fitness yaptim ilk sene fazla zorlamadim son 1.5 senedir beslenme ve uykuya dikkat ediyorum biy 1.73 73 kiloyum bundan once 6 sene aktif haftada 6 gun atletizm yaptim derecelerim var yas 23 bu arada

Kur icin sustanon ve danabol kullanmak istiyorum kure girdigimde baftada bir 250 yari yariya bolerek alicam 1 ayin sonunda tahlil sonuclarina gore 500 e cikarsam nasil olur 

Her ay total testo tahlili yapiyorum

Son tahlilde 5.25 cikti bazen dusuk de cikabiliyor 

Birde karindan enjeksiyon yapilabilirmi 

Gecen ayin formunu attim 

Hacim icin bu kure girmeyi dusunuyorum clean bulk yapabilirim calistigim is yerine yemek goturuyorum 

Cevap vericek arkadaslara cok tesekkur ederim 

20170812_171937-1.jpg 20170822_202800-1.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

oguzdalkilic    81

Kilonun 73 olmasına ragmen yag oranı yuksek, kas oranı da dusuk. Duzenli spor,mukemmel beslenme, iyi dinlenme bunların belki hicbiri yapılmamıs, neden kür? Hicbir yolu daha denememisken neden en saglıksız olanı? Bu isi steroid kullanacak kadar ciddiye aldıysan once gercekten ciddiye aldıgını kendine gostermelisin. Simdi bana kızacaksın ne diyor bu diye ama, sen dogal gelisimini yeterli buluyor musun? Sence dogal olarak yapabilecegin en iyisi bu mu son yol olarak sadece steroid mi kaldı? Steroide karsı gibi konustum kesinlikle degilim, hatta her zaman korkusuzca kullanılmasından dozajın yuksek tutulmasından yanayım ama ben suan steroid icin erken oldugunu gordum.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheNoahSystem    158
oguzdalkilic, 44 dakika önce yazdı:

Kilonun 73 olmasına ragmen yag oranı yuksek, kas oranı da dusuk. Duzenli spor,mukemmel beslenme, iyi dinlenme bunların belki hicbiri yapılmamıs, neden kür? Hicbir yolu daha denememisken neden en saglıksız olanı? Bu isi steroid kullanacak kadar ciddiye aldıysan once gercekten ciddiye aldıgını kendine gostermelisin. Simdi bana kızacaksın ne diyor bu diye ama, sen dogal gelisimini yeterli buluyor musun? Sence dogal olarak yapabilecegin en iyisi bu mu son yol olarak sadece steroid mi kaldı? Steroide karsı gibi konustum kesinlikle degilim, hatta her zaman korkusuzca kullanılmasından dozajın yuksek tutulmasından yanayım ama ben suan steroid icin erken oldugunu gordum.

Konuyu açan kişi zaten hormon tedavisi gördüğünü belirtmiş ama.

Bence dozajı yavaş yavaş arttırabilirsin, 14 günde bir veya her hafta yarım ml olarak başla 2 ay böyle devam et, 2 ay sonra haftada 1 ml yaparsın gelişimine göre gelişimin durana kadar bu şekilde devam edersin daha sonra haftada 1.5 veya 2ml yaparsın böyle de gelişim duruncaya kadar devam edersin daha sonra yavaş yavaş 1-2 ay içinde yine 21 günde 1 yaparsın. 

Danabole gerek yok bence ama sen bilirsin. 

Elinde adex bulundur dozaj arttırdığında e2 testi istemeyi unutma. Karından steroid enjeksiyonu çok tehlikeli, deneme.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oguzdalkilic, 3 saat önce yazdı:

Ben yukarida yazdigim gibi bu ilaci 3 4 sene kullandim ve baya bi yaglandim spora basladim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xeaven, 2 saat önce yazdı:

Konuyu açan kişi zaten hormon tedavisi gördüğünü belirtmiş ama.

Bence dozajı yavaş yavaş arttırabilirsin, 14 günde bir veya her hafta yarım ml olarak başla 2 ay böyle devam et, 2 ay sonra haftada 1 ml yaparsın gelişimine göre gelişimin durana kadar bu şekilde devam edersin daha sonra haftada 1.5 veya 2ml yaparsın böyle de gelişim duruncaya kadar devam edersin daha sonra yavaş yavaş 1-2 ay içinde yine 21 günde 1 yaparsın. 

Danabole gerek yok bence ama sen bilirsin. 

Elinde adex bulundur dozaj arttırdığında e2 testi istemeyi unutma. Karından steroid enjeksiyonu çok tehlikeli, deneme.

Saolun recete ile acilde vurulurum kalcadan saolun tahlilide ekliyecegim adex eczane urunumu direkt alabiliriz deilmi recetesiz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheNoahSystem    158

O konuda fikrim yok Türkiye'de küre girmedim hiç. Ama sanırım alabiliyorsun forumda kullananlar var. Arimidex bulamazsan Aromasin diye eşdeğeri var. İkisini de sorarsın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sayrox    60

Vücudun kür için yetersiz kalıyor ama nasıl olsa Testesteron düşüklüğü hastalığın varmış gir anasını satayım bırak doktorun verdiği ilaçları belki kürden sonra daha sağlıklı erkek olursun belli olmaz.

Önce beslenmi düzenle Sabah 5 yumurta yulaf , Öğlen 200 gr tavuk Pilav , Akşam 200 gr tavuk pilav , İdman sonu 100 g ton balığı muz.

Tribulus kullan kreatin kullan arjinin kullan  bcaa kullan.

1-16 hafta 500 Testo Enatat

1-16 hafta 400 Boldenon

1-3 hafta 30 mg dianabol 3-5 haftalar 40 mg dianabol

11-16 hafta 30 mg winstrol tablet 

1-16 hafta anazol 1 tablet östrojen düşürmek için

2 hafta ara ver

20 gün boyunca her gün 1 klomen 1 nolvadex

Hiç belli olmaz belki bu kürle birlikte vücüt fonksiyonların daha sağlıklı olur vurdur gitsin rulet atmaya gerek yok hayat rulet atmış sana zaten.

Bu kürle güzel kas kütlesi alırsın yağ oranında düşer hiç belli olmaz belki sağlığına kavuşursun ben senin yerinde olsam ölene kadar kür girerim nasıl olsa hasta değilmi vücüt.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sayrox, 8 saat önce yazdı:

Vücudun kür için yetersiz kalıyor ama nasıl olsa Testesteron düşüklüğü hastalığın varmış gir anasını satayım bırak doktorun verdiği ilaçları belki kürden sonra daha sağlıklı erkek olursun belli olmaz.

Önce beslenmi düzenle Sabah 5 yumurta yulaf , Öğlen 200 gr tavuk Pilav , Akşam 200 gr tavuk pilav , İdman sonu 100 g ton balığı muz.

1-16 hafta 400 Boldenon

2 hafta ara ver

Hiç belli olmaz belki bu kürle birlikte vücüt fonksiyonların daha sağlıklı olur vurdur gitsin rulet atmaya gerek yok hayat rulet atmış sana zaten.

Bu kürle güzel kas kütlesi alırsın yağ oranında düşer hiç belli olmaz belki sağlığına kavuşursun ben senin yerinde olsam ölene kadar kür girerim nasıl olsa hasta değilmi vücüt.

Aynen vucut dogal uretimi yapmiyor cok fazla agir olmazmi o yazdiklarin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sayrox    60

Hayır dostum başlangıç kürü için ideal bir kür hemde çok ideal bu kürü uygula sakın 250 mg sustanon ile felan uğraşma düşük dosaj seni daha çok kötü yapar bu kürü yaparsan vücudun güzel bir şekil alacak kür sonu pctnide yazdım oraya bakarsın belli olmaz Hipofiz bezi yüksek testesteronun sana yaradığını görünce klomen ve nolvadex sayesinde daha iyi çalışır. Yükle gitsin anasını satayım sitedeki ürünler Orjinal Burak bey e mesaj at facebook veya whatsapptan buradan al.

Ben senin yerinde olsam kürden hiç çıkmam.

• Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sayrox, 6 saat önce yazdı:

Hayır dostum başlangıç kürü için ideal bir kür hemde çok ideal bu kürü uygula sakın 250 mg sustanon ile felan uğraşma düşük dosaj seni daha çok kötü yapar bu kürü yaparsan vücudun güzel bir şekil alacak kür sonu pctnide yazdım oraya bakarsın belli olmaz Hipofiz bezi yüksek testesteronun sana yaradığını görünce klomen ve nolvadex sayesinde daha iyi çalışır. Yükle gitsin anasını satayım sitedeki ürünler Orjinal Burak bey e mesaj at facebook veya whatsapptan buradan al.

Ben senin yerinde olsam kürden hiç çıkmam.

Klomen ile novaldex kolay bulunmuyor diyorlar sitede varmi acaba bide testo e. Yerine sustanon kullansam 500mg fark eedermi recetem var sustanon bolde ve digerlerini temin edeyim 

Bide winstrol 11.-16. hafta araligindami 5 aymi kullanicam bilgilendirirseniz mutlu olurum tesekkurler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AxtoR    45
orgeneral1445, 6 dakika önce yazdı:

Yil icinde 10 ay susta 2 ay chorimon5000 kullaniyorum tahlilllere gore artiririm size mesaj atsam sikinti olmaz deilmi sonuclari

özel mesaj yasak hocam, konu açabilir veya güncelleyebilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AxtoR    45
Sayrox, 27.08.2017 - 12:28 yazdı:

1-16 hafta 400 Boldenon

2 hafta ara ver

hocam o nasıl bir cümle '' vurdur gitsin daha sağlıklı erkek olursun'' :D adam zaten sağlıklı sadece vücut yeterli testo üretmiyor, tiroid hastalığından bir farkı yok.

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sayrox    60

@orgeneral1445 Sustanon ve Testesteron Enantat farklı ürünler Sustanon içerisinde kısa ve uzun ester bulunuyor kür içinde Testesteron dengeli tutmaz inişler çıkışlar yüksek olur yan etki görme ihtimali daha fazladır Total Testo yükselince sustanon küründe insan kendini mutlu hisseder 2 günlük kısa ester bitince bir dahaki enjeksiyon gününe kadar vücüt Ferranin anahtarını evde unutmuşta 30 dkda bir düz kontak yapıp çalıştırıyormuş gibi Gider :D

Testesteron Enantat uzun esterli bir anabolik değerleri sürekli sabit tutar yani her zaman depo dolu Sustanon'u yarışmacılar bazen atıyorum 15,16 haftalık bir küre girecek başlangıçta enantat ile beraber kullanır hemen etki hissetmek için ilerleyen haftalarda sustanon u komple bırakıp testo enantat ile devam eder.

16 hafta 4 ay yapıyor kardeşim Burak beyde(site sahibi) Nolvadex ve Klomen varmı bilmiyorum sorman lazım çevrendeki bütün ezcaneleri gez mutlaka bulursun.

16 Hafta Haftada bir enjeksiyon Testo Enantat 500 mg 

16 Hafta Haftada bir enjeksiyon Boldenon 400 mg 

1-16 Hafta Sabah 1 tablet Anazol

11 inci hafta başlayıp 16ncı haftaya kadar 30 mg winstrol  Sabah 1 tablet Öğlen 1 tablet Akşam 1 tablet 

1-3 Hafta 30 mg dianabol Sabah 1 tablet Öğlen bir tablet Akşam Bir tablet

3-5 Hafta 40  mg dianabol Sabah 2 tablet Öğlen bir tablet Akşam Bir tablet

16 hafta tamamladığında 15 gün ara veriyorsun sonra (20 gün boyunca) her sabah 1 tablet klomen ve Nolvadex alıyorsun. 

@AxtoR Kür sonunda vücud normal aralıkta Testesteron üretme ihtimali var onu demeye çalışıyorum. :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sayrox, Bir saat önce yazdı:

@orgeneral1445 Sustanon ve Testesteron Enantat farklı ürünler Sustanon içerisinde kısa ve uzun ester bulunuyor kür içinde Testesteron dengeli tutmaz inişler çıkışlar yüksek olur yan etki görme ihtimali daha fazladır Total Testo yükselince sustanon küründe insan kendini mutlu hisseder 2 günlük kısa ester bitince bir dahaki enjeksiyon gününe kadar vücüt Ferranin anahtarını evde unutmuşta 30 dkda bir düz kontak yapıp çalıştırıyormuş gibi Gider :D

Testesteron Enantat uzun esterli bir anabolik değerleri sürekli sabit tutar yani her zaman depo dolu Sustanon'u yarışmacılar bazen atıyorum 15,16 haftalık bir küre girecek başlangıçta enantat ile beraber kullanır hemen etki hissetmek için ilerleyen haftalarda sustanon u komple bırakıp testo enantat ile devam eder.

16 hafta 4 ay yapıyor kardeşim Burak beyde(site sahibi) Nolvadex ve Klomen varmı bilmiyorum sorman lazım çevrendeki bütün ezcaneleri gez mutlaka bulursun.

16 Hafta Haftada bir enjeksiyon Testo Enantat 500 mg 

16 Hafta Haftada bir enjeksiyon Boldenon 400 mg 

1-16 Hafta Sabah 1 tablet Anazol

11 inci hafta başlayıp 16ncı haftaya kadar 30 mg winstrol  Sabah 1 tablet Öğlen 1 tablet Akşam 1 tablet 

1-3 Hafta 30 mg dianabol Sabah 1 tablet Öğlen bir tablet Akşam Bir tablet

3-5 Hafta 40  mg dianabol Sabah 2 tablet Öğlen bir tablet Akşam Bir tablet

16 hafta tamamladığında 15 gün ara veriyorsun sonra (20 gün boyunca) her sabah 1 tablet klomen ve Nolvadex alıyorsun. 

@AxtoR Kür sonunda vücud normal aralıkta Testesteron üretme ihtimali var onu demeye çalışıyorum. :)

Cok saolun

Cinko magnezyum balik yagi vs almalimiyim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Atalay    86
orgeneral1445, 6 saat önce yazdı:

Klomen ile novaldex kolay bulunmuyor diyorlar sitede varmi acaba bide testo e. Yerine sustanon kullansam 500mg fark eedermi recetem var sustanon bolde ve digerlerini temin edeyim 

Bide winstrol 11.-16. hafta araligindami 5 aymi kullanicam bilgilendirirseniz mutlu olurum tesekkurler

Nolvadex veya muadili Tamoxifen bulmak gerçekten sıkıntı. Tamoxifen bu ara gelebilir diyorlar gerçi. Ben ara ara 1 kutu Nolvadex bulabildim İzmir'de. Bazı yerler de vermek istemiyor. Arimidex de 1 kutu aldım kürden önce ne olur ne olmaz diye toplamaya çalışıyorum ilaçlarımı. PCT ilaçlarını önceden hazır ederseniz daha iyi olur. Bazen eczanelerin elinde kalmış olabiliyor. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Atalay, 9 saat önce yazdı:

Nolvadex veya muadili Tamoxifen bulmak gerçekten sıkıntı. Tamoxifen bu ara gelebilir diyorlar gerçi. Ben ara ara 1 kutu Nolvadex bulabildim İzmir'de. Bazı yerler de vermek istemiyor. Arimidex de 1 kutu aldım kürden önce ne olur ne olmaz diye toplamaya çalışıyorum ilaçlarımı. PCT ilaçlarını önceden hazır ederseniz daha iyi olur. Bazen eczanelerin elinde kalmış olabiliyor. 

Saolun bende oyle yapayim baslamadan once topliyim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AxtoR    45
Atalay, 15 saat önce yazdı:

Reçete isteniyor mu novaldex ve arimidax için?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Atalay    86
AxtoR, 44 dakika önce yazdı:

Reçete isteniyor mu novaldex ve arimidax için?

Benden istemediler ancak geçen Tamoxifen sorduğumda "Reçeteniz varsa isteyebiliriz depodan" dediler. Sanırım sağlık bakanlığı bildiri yayınlamış, detayını bilemiyorum :( 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AxtoR    45
Atalay, 24 dakika önce yazdı:

Benden istemediler ancak geçen Tamoxifen sorduğumda "Reçeteniz varsa isteyebiliriz depodan" dediler. Sanırım sağlık bakanlığı bildiri yayınlamış, detayını bilemiyorum :( 

yani novaldexi artık reçeteyle mii veriyorlar :(

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Atalay    86
AxtoR, 8 dakika önce yazdı:

yani novaldexi artık reçeteyle mii veriyorlar :(

Hocam bir eczane bana öyle kıllık yaptı ama genellemeyelim yani emin değilim, siz eczanelere sorun civarınızdaki. Ben her hafta bizim oradakilere uğruyorum, biz de bekliyoruz diyorlar :) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.