Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

roidmax

Genrise Markası Hakkında

Önerilen İletiler

roidmax    52

Merhaba arkadaşlar,

Belki duymuşsunuzdur. Türkiye'de Genrise markası altında Eczacı Sadık Çınar'ın sahibi olduğu bir firma var. Gerek Sadık Bey'in site üzerindeki açıklamaları, gerek ürün altındaki yorumlara verdiği cevaplardaki açıklamaları, gerek mail yolladığımda şirketten hemen cevap alıyor olmam nedeni ile açıkçası bir sonraki protein tozu alımımda Genrise almaya karar verdim. Bir kaç yerde de röportajlarını okumuştum, şirket sahibinin gayet net açıklamaları var. Ben genelde marka ayırmadan protein tozu alıyorum. Ve 1 yıldır takip ettiğim kadarı ile sürekli ürünlerini geliştiriyorlar. Zor bir işe kalkışmışlar bu şartlar altında.

Bu sefer de Hardline gibi bir Türk firmasını destekleme kararı aldım. Fiyatları inanılmaz ucuz. Bunun nedenini ambalaja minimum miktarda para ayrılması, minimum insan kaynakları ve az kar marjı ile satış kararına bağlıyorlar.

Marka hakkında "tecrübesi olan" arkadaşların yorumlarını bekliyorum. Kullanmamış olan kişinin yorum yapması zaten gerçekçi olmuyor. Popüler forumlarda çok var kullanmayıp yorum yapan. O yüzden "Genrise ürünü kullanmış" arkadaşların yorumlarını bekliyorum.

İyi çalışmalar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bay-T    4.307

protein tozu alacaksan ya amerikan yada alman olacak gerisi bence biraz kafa karıştırıcı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    52

Aslında dediğin doğru ancak o kadar çok şey satın alıyoruz ki vücut geliştirme için insan istemez maliyetleri düşünmeye başlıyor bir süre sonra. Bu markanın ürünlerini kullanırsam mutlaka bu konu altında yorumlarımı paylaşacağım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.307
Aslında dediğin doğru ancak o kadar çok şey satın alıyoruz ki vücut geliştirme için insan istemez maliyetleri düşünmeye başlıyor bir süre sonra. Bu markanın ürünlerini kullanırsam mutlaka bu konu altında yorumlarımı paylaşacağım.

Süper olur ama sana baştan yıllarını bu spora veren biri olarak söyleyeyim maliyetler ile alakalı şüphelerin varsa bu sporu yapma en azından profesyonel olarak çünkü bu spor zengin ve mutfak sporu sonuç = PARA ;)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    52

Süper olur ama sana baştan yıllarını bu spora veren biri olarak söyleyeyim maliyetler ile alakalı şüphelerin varsa bu sporu yapma en azından profesyonel olarak çünkü bu spor zengin ve mutfak sporu sonuç = PARA ;)

Kendi paramı kazandığım için ve ne kadar da zor bir şey olduğunu bildiğim için ve zorluklarla büyümüş bir insan olduğum için her konuda maliyet benim için önemlidir. Böyle yetiştiğimden dolayı harcadığım her parayı incelerim ve bu huyumun da değişeceğini zannetmiyorum :D

Yoksa dediğinde yüzde yüz haklısın. Para harcamadan bu iş olmuyor. Ben parayı harcamaktan kaçmak yerine kontrollü harcamak olarak görüyorum bu yaptığımı :)

Ancak gerek değişik şeyleri denemeyi sevdiğimden dolayı, bu piyasada yer edinmek isteyen ikinci bir yerli firmayı da desteklemek amacında olduğum için denemem gerektiğini düşündüm. Beni en çok etkileyen yönleri yerli protein tozu üretmek gibi bir projeleri var. Milliyetçi görüşlü bir insan olduğum için de bu beni etkiledi. Emekten yana insanlar isek doğru emek verenleri takdir etmeliyiz diye düşünüyorum. Bu da benim Genrise için takdirim oluyor :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    52
Genrise gayet kalitelidir defalarca kullandım.Supplement konusunda markalara takılma çünkü hepsi aynı.Yani hepsinde protein var hepsinde bcaa var..

Çok teşekkür ederim hocam. Sizin sözünüz benim için yeterli markaya güvenmem için :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.307
Genrise gayet kalitelidir defalarca kullandım.Supplement konusunda markalara takılma çünkü hepsi aynı.Yani hepsinde protein var hepsinde bcaa var..

hocam şahinde araba ferraride ikisinde de vites var motor var lastik var ama ? :) anladın sen onu :roll::mrgreen:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hocam şahinde araba ferraride ikisinde de vites var motor var lastik var ama ? :) anladın sen onu :roll::mrgreen:

Ya supplementların zaten alayı gereksiz birde üstüne ekstra para dökmenin gereği yok :) kafan rahat olsun genrise hollandadan ithal ediyor hammaddeyi hardline çin mesela :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kadirgunhiz    0

2, 3 ay önce site üzerinden whey instant almıştım. 2300 gr olanlardan. Günde 2 ölçek kullandım. Tadı ve karışımı biraz sıkıntılı. Karışma konusu özellikle çok sıkıntılıdı. Etki olarak söylemek gerekirse diğer protein tozlarından bir fark görmedim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.