Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Sherlock91

Allah aşkına yardım

Önerilen İletiler

Sherlock91    4

selam dostlarım foruma izmirden katılıyorum. Sizlere sormak ve danismak  istediğim bir kac konu var. Cevremdeki insanlar bu konularda bilgisiz olduğu için kimseden yardım alamıyorum. .  1 yillik fitness gecmisim 6 yil amator futbol gecmisim var ve suanda 8 haftalik testo propionat - boldenon - masteron küründeyim. Propionati ilk 2 hafta 300 sonraki hafta 400 mg, boldenon ilk 4 hafta 200 sonraki 4 hafta 400 m, masteron haftalik 300mg aliyorum. Kür secimi yag yakimi ve hacim saglamak için bi satici tarafndan önerildi. Şuan 3. Haftayi bitirmek uzereyim. 2. Haftanin basindan itibaren bir halsizlik bir yorgunluk, bir güç kaybi beni benden aliyor birakmayi düşünüyorum. Ama neden boyle oluyor? Ilaclar sahte olabilir mi ? 3 haftadaym gram güç artışı  yok aksine dusus var.. 250 gram.protein 50 -70 gram arasi  karbo almaya calisiyorum.. lutfen yardm.edin birakirsam pct yapmama gerek varmi suan ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

labslabs    77

50-70 gr karbonhidrat alırsan normel         artır  karbonhidratı    kilo x3.5  yap en az   

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oguzdalkilic    81

50 karbonhidrat alıp güçlü olmayı bekliyosan biraz bosa kürek cekeceksin. 80 kilo oldugunu farz edersek,en az 300-350 gr alman gerekirken 50 alıyorsun,sorun ilaclarda degil beslenmede. Bu arada 125 kg falansan 250 gr protein almaya devam et. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
labslabs    77

o senin vücut tipine yaşantına bağlı  ama karbonhidratı artırman lazım 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
eserutkur09    19

İlaçlardan önce o kadar karbonhidratla bu spor yapılmaz en az 350gram bak oda en az... İlaçlarının markası nedir ?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fvx    101

asıl 250 gram protein seni yaglandırır  , karbonhidrattan korkmayın bu kadar kürdeyken 300-400 bile alabilirsin

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sherlock91    4
eserutkur09, 26 dakika önce yazdı:

İlaçlardan önce o kadar karbonhidratla bu spor yapılmaz en az 350gram bak oda en az... İlaçlarının markası nedir ?

Generics parma hocM

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sherlock91    4
fvx, 8 dakika önce yazdı:

asıl 250 gram protein seni yaglandırır  , karbonhidrattan korkmayın bu kadar kürdeyken 300-400 bile alabilirsin

70 kiloyum hocam sizce kac gram karbon kac gram protein almaliyim peki

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
eserutkur09    19

Çevremde 2 yakın arkadaşım ikiside Haziran'da dediğin markayı kullandı ve hiçbir etki alamadı, geçen spor salonunda birileri daha söylemişti tam hatırlamıyorum sanırım boldenon ve enantattı etki alamadıklarını söylüyorlardır, şimdi ben kendi izlenimlerimden yola çıkarak söyleyeyim.

Geçtiğimiz son 1 sene içerisinde bir anda Gamma,Generics,Omega tarzı mallar fırlama yaptı ki ürünlere baktığımızda hepsi daha eski firmalar fakat neden bir anda herkese gelip patlama yapıp piyasaya sürüldüler... Sahte olmasalar bile bu tarz UG markalar ilk sürümlerini çok güzel yapıyorlar çalışıyor ilk serileri fakat ondan sonraki serileri boş olmasada %50 %60 çalışan ürünler oluyor, mesela ben Nisan'da kullandığım Omega ile Temmuz'da aldığım Omega arasında dağlar kadar fark var, aynı şey Generics içinde geçerli nedense Ocak'ta Şubat'ta Generics alanlar memnundu şimdi neden değil ? 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sherlock91    4
eserutkur09, 1 dakika önce yazdı:

Çevremde 2 yakın arkadaşım ikiside Haziran'da dediğin markayı kullandı ve hiçbir etki alamadı, geçen spor salonunda birileri daha söylemişti tam hatırlamıyorum sanırım boldenon ve enantattı etki alamadıklarını söylüyorlardır, şimdi ben kendi izlenimlerimden yola çıkarak söyleyeyim.

Geçtiğimiz son 1 sene içerisinde bir anda Gamma,Generics,Omega tarzı mallar fırlama yaptı ki ürünlere baktığımızda hepsi daha eski firmalar fakat neden bir anda herkese gelip patlama yapıp piyasaya sürüldüler... Sahte olmasalar bile bu tarz UG markalar ilk sürümlerini çok güzel yapıyorlar çalışıyor ilk serileri fakat ondan sonraki serileri boş olmasada %50 %60 çalışan ürünler oluyor, mesela ben Nisan'da kullandığım Omega ile Temmuz'da aldığım Omega arasında dağlar kadar fark var, aynı şey Generics içinde geçerli nedense Ocak'ta Şubat'ta Generics alanlar memnundu şimdi neden değil ? 

Cevabin icin cok tesekkur ederim kardeşim. Peki suan  bir onerin varmi sence birakmali miyim yol yakinken ? Yoksa ne kadar devam edip beklemeliyim daha?  Çünkü ozellikle karin bolgemde gram yag eksilmedi kas artisi zaten hic yok 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
eserutkur09    19

ne olursa olsun yani 3. haftadasın kısa ester kullanıyor kilo aldırmaz bu kür fakat hatlanma ve pump hissi falan güç artışı olması gereken şeyler bunlar, benden sana tavsiye 4 5 gün yüksek karbonhidratlı beslen meyve yemekten korkma bol su iç böylede bir deneyelim olmassa o ilacı kes ... Yol yakınken güvendiğin sağlam birinden güzel marka al 3 5 kuruş fazla vermekten korkma , ben şuan tek tek her markayı inciğine kadar tartıyorum.. Duyduğuma göre SP, Balkan başarılı ( Orjinalleri), Thaiger başarılı, Bvs ne hikmetse anlamadım fakat etrafımda kullanıp güzel sonuçlar alanlar var birileri çalışmıyor  desede şaşırıyorum açıkcası...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sherlock91    4
eserutkur09, 10 dakika önce yazdı:

ne olursa olsun yani 3. haftadasın kısa ester kullanıyor kilo aldırmaz bu kür fakat hatlanma ve pump hissi falan güç artışı olması gereken şeyler bunlar, benden sana tavsiye 4 5 gün yüksek karbonhidratlı beslen meyve yemekten korkma bol su iç böylede bir deneyelim olmassa o ilacı kes ... Yol yakınken güvendiğin sağlam birinden güzel marka al 3 5 kuruş fazla vermekten korkma , ben şuan tek tek her markayı inciğine kadar tartıyorum.. Duyduğuma göre SP, Balkan başarılı ( Orjinalleri), Thaiger başarılı, Bvs ne hikmetse anlamadım fakat etrafımda kullanıp güzel sonuçlar alanlar var birileri çalışmıyor  desede şaşırıyorum açıkcası...

Tamamdir bu sekilde deneyip deneyimlerimi burada paylasiyorum sagolun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
labslabs    77

generics   ocak ayında aldım güzel çalıştı, şimdi satmayan kalmamış herkes satıyor  bu demekki istanbul üretimi dikkat edin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bloxq    34

Bugün ben de generics pharma ürünü aldım elime geç ulaştı pazartesi bende 500 testo 400 boldenon gideceğim sonuçları karşılaştırırız fakat  50-70 gram karbonhidrat ile kaldırdığın ağırlıklar stabil kalacağını dahi düşünmüyorum bence 4 kat al karbonhidratı  antreman öncesi fazla alabilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sherlock91    4

Beyler ben bu kürden hacim kurune gecsem bsy olurmu suan ? 3. Hafta sonundaym definasyon kurunun

tarihinde Sherlock91 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheNoahSystem    158

Öncelikle ilk kür olarak neden bolde ve masteron yazdı satıcı bilmiyorum muhtemelen para kazanmak için. 8 haftalık bir kürde bolde kullanmak sadece para kaybı ve gereksiz enjeksiyon. Definasyon kürü yaptığına göre yağ oranın bi %15 civarıdır en kötü ihtimal. sixpackleri gözükmeyen adama masteron basmak tamamen saçmalıktır bu da ekstrası olsun, diğer konu 50-60 g karbonhidrat diyorsun kürde keto mu yapıyorsun anlamadım? Küre girmeden önce makrolarını ve antrenmanını stabil yapıp bi kaç hafta değerlere bakarsın kilonu sabit koruyabiliyorsan beslenmeni ve antrenmanını kenara kaydedersin beslenmenden 150-200 gram karbonhidrat eksiltip 50-60 gram proteine eklersin bakarsın kürün ilk haftası kısa ester kullanmana rağmen gram kilo vermedin bi 25 gram daha karbon eksiltip yarım saat daha kardiyo eklersin bi daha bi hafta geçti yine vermedin yine aynı şekilde kilo vermeye başlayana kadar devam edersin, kilo vermeye başladığın an yeme içme antrenmanı sabitlersin. Antrenman olarakta doğal nasıl çalışıyorsan yaptığın hareketleri süperset tarzında yapıp eğer ekleyebilirsen 1 er set fazla eklersin yani 70 dakikada bitiyorsan yine 70 dakikada bitirip daha fazla şey yapacaksın dinlenmelerken kısacaksın, mantık bu. Bulk için de normal kalori alımına 50g protein + 70-80 gram karbonhidrat eklersin antrenmanların için aynı mantık geçerli kısa sürede daha fazla iş steroidin mantığı bu. Bence bi kan tahlili yaptır ne var ne yok bi gör ilaçlar düşük doz da olabilir mesela sen sanıyon 300 alıyon ama belki 50 alıyon boşu boşuna üretimini durdurmuş olursun. Tahlil sonucuna göre pct yapar veya devam edersin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sherlock91    4
xeaven, 7 dakika önce yazdı:

Öncelikle ilk kür olarak neden bolde ve masteron yazdı satıcı bilmiyorum muhtemelen para kazanmak için. 8 haftalık bir kürde bolde kullanmak sadece para kaybı ve gereksiz enjeksiyon. Definasyon kürü yaptığına göre yağ oranın bi %15 civarıdır en kötü ihtimal. sixpackleri gözükmeyen adama masteron basmak tamamen saçmalıktır bu da ekstrası olsun, diğer konu 50-60 g karbonhidrat diyorsun kürde keto mu yapıyorsun anlamadım? Küre girmeden önce makrolarını ve antrenmanını stabil yapıp bi kaç hafta değerlere bakarsın kilonu sabit koruyabiliyorsan beslenmeni ve antrenmanını kenara kaydedersin beslenmenden 150-200 gram karbonhidrat eksiltip 50-60 gram proteine eklersin bakarsın kürün ilk haftası kısa ester kullanmana rağmen gram kilo vermedin bi 25 gram daha karbon eksiltip yarım saat daha kardiyo eklersin bi daha bi hafta geçti yine vermedin yine aynı şekilde kilo vermeye başlayana kadar devam edersin, kilo vermeye başladığın an yeme içme antrenmanı sabitlersin. Antrenman olarakta doğal nasıl çalışıyorsan yaptığın hareketleri süperset tarzında yapıp eğer ekleyebilirsen 1 er set fazla eklersin yani 70 dakikada bitiyorsan yine 70 dakikada bitirip daha fazla şey yapacaksın dinlenmelerken kısacaksın, mantık bu. Bulk için de normal kalori alımına 50g protein + 70-80 gram karbonhidrat eklersin antrenmanların için aynı mantık geçerli kısa sürede daha fazla iş steroidin mantığı bu. Bence bi kan tahlili yaptır ne var ne yok bi gör ilaçlar düşük doz da olabilir mesela sen sanıyon 300 alıyon ama belki 50 alıyon boşu boşuna üretimini durdurmuş olursun. Tahlil sonucuna göre pct yapar veya devam edersin.

Peki bu kürde değişiklik yapıp hacim kurune gecebilir miyim bari hacimkazanaym cnku saticim bana bu kur ile.hem kas kazanacagimi hem yag yakacagimi soylemisti

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheNoahSystem    158

Ilaçlar çalışıyorsa geçebilirsin. Kas kazanıp yağ yakarsın belki de yani bulktayken 4-5 kilo kas kazanıyorsan, definasyonda çok profesyonelce iş yapmıyorsan 1kg kas kazanman şans olur. Yapman gereken beslenmeyi düzenlemen ve bence bi tahlil yaptırma imkanın varsa yaptır FSH, LH, Total test, Östrojen seviyelerine bi baktır bakalım neler çıkacak

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.247
Sherlock91, 6 dakika önce yazdı:

Peki bu kürde değişiklik yapıp hacim kurune gecebilir miyim bari hacimkazanaym cnku saticim bana bu kur ile.hem kas kazanacagimi hem yag yakacagimi soylemisti

Laugh-GIF-Image-22.gif

• ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Yasinakda
      Arkadaşlar merhaba,
      Yeni bir küre gireceğim:
      Test enant boldanon dianabol turnibal Kürü enjeksiyonu kendim yapacağım bugün deneme amaçlı kendime kalçadan boş iğne yaptım kan kontrolü yaptım kan gelmedi ama iğneyi çıkarınca biraz kanadı sorun var mı sizce? Birde son sorum enjeksiyon saati önemlimi spordan hemen sonra gibi veya o gün herhangi bir saatte olur mu?
    • Yazan: Basayev
      Selamlar,
      Kür bitiminde PCT yapılmazsa aradan 1,2 sene geçtikten sonra sorun yaşanması halinde PCT yapılabilir mi? Kür bitiminden hemen sonra yapılması gerektiğini biliyorum. Yani aradan 1, 2 sene geçmesi geç kalınmış mı olur ? Bunu düzeltmek için tekrar TRT yapıp sonra düzelen libidoyu tekrar PCT ile mi tedavi etmemiz gerrekir.  Elimde 2 adet Choromiron 5000IU var. Bunu mesela şuan kullansam bir etki yaratır mı libido vs.?
      Bu konu PCT planlaması değil sadece aradan geçen zamandan sonra yapılan bir planlama olabilir mi o açıdan soruyorum, çünkü bu tarz konuları çok soran oluyor net bir bilgi ben bulamadım. 
      Sağlıklı günler..
    • Yazan: ruis
      Merhaba yaklaşık 1,5 Saat önce omuzuma 1ml testo 1ml bolde mixleyip enjekte ettim ama enjeksiyon sırasında iğneyi 90 derece tutmak yerine çapraz tutmuşum bir türlü ilaçı gönderemedim en sonunda pistona çok yüklendim ve enjekte ettim zaten bir şeylerin yanlış gittiği çok barizdi iğneyi çıkarınca biraz ilaç aktı, şuan görünür de bir şişlik vs yok ama omuzuma dokunduğumda ilacı derimin altında hissedebiliyorum vıcık vıcık ses de geliyor, beklesem emilir mi ne yapmam gerekiyor 
    • Yazan: Nynex
      Merhaba arkadaşlar, iyi forumlar.
      8 haftadır kür detaylarım şu şekilde:
      500mg testo enanthate 400mg boldenone Küründeyim iran testo ve novagen pharma boldenone. Fakat ne ölçü alabildim ne de iştah açıldı damarlanma ve kaslarda dirilik var ama okadar  iştah olmadığı için beslenmemde iyi değil ama en azından günlük 130-140gr proteini alabiliyorum.
      kilom 75 yaş 39 Spor geçmişim bolca var antrenmanlarımda iyi geçiyor ama ölçü alımı yok geçen seneden beri aynı ölçülerdeyim bu konuda önerileriniz var mı acaba? @Diver @rastlantisal @Oathbreaker @GHOST @crosfredy @otopsicikedi
    • Yazan: ruis
      Selamlar, testo bolde ve anapolon kullanıyorum 4, haftaya girdim 81 kilo ile başladım şuan 84 kiloyum anapolondan beklediğim etkiyi alamadım veya ben anlamıyorum gözle görülecek kadar ciddi bir güç artışı olmadı testo boldeyi saymıyorum uzun ester olduğu için şuanlık yorumum yok, sizin fikirleriniz nelerdir çalışsa şuana kadar anlar mıydım ? 
      ilk kürüm
      500 testo 500 bolde 2 tablet anapolon (100mg)

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.