Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

AxtoR

İlk bulk kürünüz de kaç cm ölçü kazandınız?

Önerilen İletiler

Loving    9.264
AxtoR, 7 dakika önce yazdı:

Meraktan açtım :) ilk bulk kürünüzde kaç kg aldınız ve ne kadar ölçü kazandınız? 

36 cm den 40 ların başlarını görmüştüm hiç unutmam sonra eski halimden de kötü olmuştum. :) Neden ? Çünkü hiç gitmeyecek sanıp ilaçları sihirli değnek ile bir tutmuştum. :) Beslenme gitti sonra spor kabiliyetim sonra vücudum. Aynı kül kedisi gibi hissettim kendimi gece başka saat 00:00 'dan sonra başka. :) 

Not : Sakatlık sonrası En son 8 aylık bulk kürüm de 21 kg aldım sanırım. 84 kg 'dan 105 kg.

Sonra ramazan bir geldi 10 kg kaybettim neredeyse şimdi tekrar topladım.

Testesteronu 13 aydır kesmedim kessem sanırım güzel bir vurgun yaşarım.

Tabi yıllar geçti tecrübeler birikti şimdi kendimle yarışıyorum.

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 2
  • Üzgün 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AxtoR    45
Loving, 20 dakika önce yazdı:

36 cm den 40 ların başlarını görmüştüm hiç unutmam sonra eski halimden de kötü olmuştum. :) Neden ? Çünkü hiç gitmeyecek sanıp ilaçları sihirli değnek ile bir tutmuştum. :) Beslenme gitti sonra spor kabiliyetim sonra vücudum. Aynı kül kedisi gibi hissettim kendimi gece başka saat 00:00 'dan sonra başka. :) 

Not : Sakatlık sonrası En son 8 aylık bulk kürüm de 21 kg aldım sanırım. 84 kg 'dan 105 kg.

Sonra ramazan bir geldi 10 kg kaybettim neredeyse şimdi tekrar topladım.

Testesteronu 13 aydır kesmedim kessem sanırım güzel bir vurgun yaşarım.

Tabi yıllar geçti tecrübeler birikti şimdi kendimle yarışıyorum.

Kürden sonra iyi beslenme ve spor ile çok bir kas kaybı yaşanmıyor diye okumuştum :) testo yu 13 aydır kesmemekte büyük bir azim vallahi, ben 12 haftayı nasıl çıkartacağımı düşünüyorum 😀

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.264

12 hafta sonra testesteronu kesin düzenli beslenin ve spora devam edin sonuçları paylaşmayı unutmayın lütfen. :) Evet kayıp çok ciddi kayıplar yaşamıyorsunuz ama vücutta sıfırlanan testesteron sonrası idman atabilecek çok arkadaş tanımadım ben. Vücutta hangi ilaç hangi ürün proteini tutacak ? Suyu tutacak ? Söylesem tesiri yok sussam gönül razı değil. :) 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AxtoR    45
Loving, 2 dakika önce yazdı:

12 hafta sonra testesteronu kesin düzenli beslenin ve spora devam edin sonuçları paylaşmayı unutmayın lütfen. :) Evet kayıp çok ciddi kayıplar yaşamıyorsunuz ama vücutta sıfırlanan testesteron sonrası idman atabilecek çok arkadaş tanımadım ben. Vücutta hangi ilaç hangi ürün proteini tutacak ? Suyu tutacak ? Söylesem tesiri yok sussam gönül razı değil. :) 

Doğru söylüyorsunuz sıcakta bile halim yok gitmesem mi diye düşünüyorum ara sıra bir de doğal testo bile olmadan... 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Umutgenc35    26
Loving, 5 saat önce yazdı:

musclegym, 3 saat önce yazdı:

Loving hocam testosteronu hiç kesmiyorum demişiniz. Nasıl önlemler alıyorsunuz neler kullanıyorsunuz koruyucu olarak ?

Aynen hocam bende merak ediyorum 1 sene on seklinde kullanmak istiyorum testoyu tabi kur donemlerinde dozaj arttırip kur aralarinda 250 mg olacak sekilde fakat 1 sene testo kullanimi testisleri komple kapatmaz mi ? Nasil onlemler almaliyiz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.264
Umutgenc35, 4 saat önce yazdı:

Aynen hocam bende merak ediyorum 1 sene on seklinde kullanmak istiyorum testoyu tabi kur donemlerinde dozaj arttırip kur aralarinda 250 mg olacak sekilde fakat 1 sene testo kullanimi testisleri komple kapatmaz mi ? Nasil onlemler almaliyiz

Ya bunlar şehir efsaneleri arkadaşlar komple kapanır ölürsün gidersin vs. yani şu var üretim zaten kullanın 7-14 gün içinde azalır ve durur. Akabinde siz vücudu pct ile uyarmadıkça uzun sürede üretimi tetikleyemessiniz ama kendi gözümle görüp bildiğim 4,5 yılda bir üretimi tetikleyen benim dahi hocam dediğim adamlar söz konusu o yüzden süreç bu şekilde ilerliyor. Önlem testesteron için yok diğer on dönemde kullanılan ürünlerin mct + pct oluyor sadece kür için ve off sezonda.

musclegym, 8 saat önce yazdı:

Loving hocam testosteronu hiç kesmiyorum demişiniz. Nasıl önlemler alıyorsunuz neler kullanıyorsunuz koruyucu olarak ?

Yukarıda kısmen cevap vermiş oldum. :) 

Arkadaşlar konu benim konum değil merak ediyorsanız bana dair benim oluşturdğum başlıkta sorarsınız lütfen burada açılan konuya yönelik cevaplar bırakın konu sapmasın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
labslabs    77

20 hafta 650 testo 450 bolde + turinabol= kalıcı olarak 4 kilo aldım hiç yağlanmadım hatta yağ oranım biraz düştü

zaten mucize beklemeyin 1 kilo saf kas kütlesi yaklaşık 4 kilo eder vücutta,  yılda yanılmıyorsam 2.5 kilodan fazla saf kas kütlesi koyamıyorsun ne kullanırsan kullan  (folistanin hariç)    2.5 kilo saf kas kütleside yaklaşık 10 kilo eder zaten 1 yılda yağlanmadan 10 kilo koyabiliyorsan sen efsanesin yani  (kas hafızasından yararlanma hariç)

klasik 15 hafta testo bolde danabol yaparsan 6-7 kilo alırsın 2-4 kilosu kalıcı olur %90 ihtimalle  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
musclegym    17

6 sene sonunda girmiştim 88 kg dim kol ölçüm 44.5 cm den 48 cm olmuştu.

16 hafta Testo En. 500 mg

16 hafta primo 600 mg

12-16 Winstrol enjeksiyon 100 mg

1-4 anapolon 50 mg

Kür sonu beslenmeyi antrenman ları çok salladım 46.5 cm kalmıştı kolum kilo olarak da 88 den 97 kg çıktım karın kaslarım gözükür şekilde temiz bir form da

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AxtoR    45
büyümehormonu, 2 saat önce yazdı:

10 hafta only testo 350mg   kalıcı olarak 1 kilocuk :) 

kür içinde kaçç kilo almıştınız?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
m.oguz    10
büyümehormonu, 11 saat önce yazdı:

10 hafta only testo 350mg   kalıcı olarak 1 kilocuk :) 

Ürün boş çıktı desene :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
labslabs    77

10 hafta 350mg testo= kalıcı 1 kilo normel

zaten 350mg yazıyor üstünde içine 250mg anca  koyuyorlardır, 250mg testo enath ise 200mg testo olur  sen zaten haftalık 60-70 mg üretiyorsun doğal üretimi kestin yerine 200mg testo koydun    +120mg  kardasın    120mg çok etki etmez  o yüzden 500mg aşşağı vurulmasını tavsiye etmem 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
eserutkur09    19

14 Hafta testo 12 hafta boldenon kullanmıştım 68'den 78'e çıkmıştım kür sonunda ise 76 kaldım.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.247
venatrom27, 5 dakika önce yazdı:

17 hafta testo boldenon 6 haftada dianabol kullandım 78.5 başlayıp 93.7 bitirdim kür biteli 3 hafta oldu herhangi bir düşül yaşamadım aynı beslenme çalışma disiplin ile yola devam ediyorum bakalım ne kadar koruyabileceğiz

dozlarım ilk 8 hafta 500 testo 400 bolde sonraki haftalar 750 testo 600 bolde

İlaç daha kanında zaten 2-4 ayda testo. kestiysen eski haline dönmeye başlarsın dostum bu dediğimi not al doğrumu yanlış mı kendin karar verirsin. ;)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AxtoR    45
venatrom27, 24 dakika önce yazdı:

17 hafta testo boldenon 6 haftada dianabol kullandım 78.5 başlayıp 93.7 bitirdim kür biteli 3 hafta oldu herhangi bir düşül yaşamadım aynı beslenme çalışma disiplin ile yola devam ediyorum bakalım ne kadar koruyabileceğiz

dozlarım ilk 8 hafta 500 testo 400 bolde sonraki haftalar 750 testo 600 bolde

Ölçüm aldınız mı kollarda felan? Kaç cm?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bloxq    34
venatrom27, 28 dakika önce yazdı:

40 cm ile baladım kol 44.5 bitirdim bakalım illaki düşüş yaşayacağız ama eski halime döneceğimi sanmıyorum :) gelişmelerden haberdar ederim isteyene özelden atarım formumu

Before after yapsaniz güzel olurdu :) konu açarak boldenon testo bvs kullandınız galiba

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaymaz88    0

benim anlamadıgım steroidleri bırakınca illaki çöküşmü yaşanıyor.  ya ömür boyu kullanıcan ya bulasmıcanmı ozman mantıgı anlayamadım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
labslabs    77
kaymaz88, 4 saat önce yazdı:

benim anlamadıgım steroidleri bırakınca illaki çöküşmü yaşanıyor.  ya ömür boyu kullanıcan ya bulasmıcanmı ozman mantıgı anlayamadım

dostum su tutuyorlar   kür bitince işiyorsun gidiyor sular  o yüzden kayıp oluyor  ama sen testo boldenon yaparsan %20 kayıp olur ama deca kürü yaparsan %60 kayıp olur  ömür boyu niye kullanasın mr.olimpia mı olcan ? 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaymaz88    0

%20 30 kayıp oldu diyelim. geri kalan kas kütlesi kalıcı oluyormu. kürden sonra tekrar bi küre girmessen tek bi kür yaptıgımı varsayarsak. kendı hormonlarınla tekrar gelişmeye başlaman 2 seneyi bulabilir diyolar bu bilgi doğrumu.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
labslabs    77
kaymaz88, 10.08.2017 - 09:53 yazdı:

%20 30 kayıp oldu diyelim. geri kalan kas kütlesi kalıcı oluyormu. kürden sonra tekrar bi küre girmessen tek bi kür yaptıgımı varsayarsak. kendı hormonlarınla tekrar gelişmeye başlaman 2 seneyi bulabilir diyolar bu bilgi doğrumu.

dostum steroidle yapılan kas doğal yapılan kas   aralarında hiçbir fark yok neden 2 yıl sonra hepsini kaybedesin ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AxtoR    45
labslabs, 1 dakika önce yazdı:

dostum steroidle yapılan kas doğal yapılan kas   aralarında hiçbir fark yok neden 2 yıl sonra hepsini kaybedesin ? 

katılıyorum, kas ayrıca yok olmuyor sadece beslenme doğru yapılmadığı için içinde ki besinleri enerjiye çeviriyor. Beslenme spor tekrar düzene binince geri toparlıyor. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.