Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

AxtoR

saç dökülmesi için koruyucu

Önerilen İletiler

AxtoR    45

2. haftam daha saç dökülmesi yaşamadım 250 testo 250 bolde alıyorum ama saç dökülmesini korumak için ne kullanmamı önerirsiniz? :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bay-T    4.247
AxtoR, 9 dakika önce yazdı:

2. haftam daha saç dökülmesi yaşamadım 250 testo 250 bolde alıyorum ama saç dökülmesini korumak için ne kullanmamı önerirsiniz? :)

Günde 60 ad. saç telinin dökülmesi normal her insanda olan bir şey öncelikle onuda belirteyim istedim. Çinko alın ve bol bol maydanoz yiyin. :) 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AxtoR    45
Bay-T, Şimdi yazdı:

Günde 60 ad. saç telinin dökülmesi normal her insanda olan bir şey öncelikle onuda belirteyim istedim. Çinko alın ve bol bol maydanoz yiyin. :) 

ben şimdiden önlem almak istiyorum :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.247
AxtoR, 1 dakika önce yazdı:

ben şimdiden önlem almak istiyorum :D 

Yukarıda yazım ya ? :) Zinco eczaneden aldın kür boyunca 1 tablet alın ve her gün yada nasıl tüketebiliyorsanız ki ben haftada 4,5 demet maydanoz yiyorum. Marketin sebze alanı bana çalışıyor gibi bir şey.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AxtoR    45
Bay-T, 4 dakika önce yazdı:

Yukarıda yazım ya ? :) Zinco eczaneden aldın kür boyunca 1 tablet alın ve her gün yada nasıl tüketebiliyorsanız ki ben haftada 4,5 demet maydanoz yiyorum. Marketin sebze alanı bana çalışıyor gibi bir şey.

çok teşekkür ederim zinco olarak marka öneriniz varmı? 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.247
AxtoR, 7 dakika önce yazdı:

çok teşekkür ederim zinco olarak marka öneriniz varmı? 

zinco-220-kapsul.jpg

• Beğen 2
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AxtoR    45

Yeni konu açmak istemedim de genetik olarak yatkınlık yoksa saç dökülmesi 250 mg testo ve 250 bolde küründe yaşarmıyım? @Loving kusura bakmayın rahatsız ettiğim için 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.270
AxtoR, Şimdi yazdı:

Yeni konu açmak istemedim de genetik olarak yatkınlık yoksa saç dökülmesi 250 mg testo ve 250 bolde küründe yaşarmıyım? @Loving kusura bakmayın rahatsız ettiğim için 

Bende genetik problemde var 1/1,5 gr arası giriyorum sorun yaşadığım söylenemez.. Cevap bu cümlenin içinde galiba :) Çinkoyu eksik etmeyin.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AxtoR    45
Loving, 1 dakika önce yazdı:

Bende genetik problemde var 1/1,5 gr arası giriyorum sorun yaşadığım söylenemez.. Cevap bu cümlenin içinde galiba :) Çinkoyu eksik etmeyin.

Yani 500-750 mi giriyorsunuz? Korkuyorum da biraz 2. Haftam daha hiç çinko kullanmadım :( başladıysa dökülme diye saçımda çok uzun ve çok gür

tarihinde AxtoR tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.270
AxtoR, Şimdi yazdı:

Yani 500-750 mi giriyorsunuz? Korkuyorum da biraz 2. Haftam daha hiç çinko kullanmadım :( başladıysa dökülme diye saçımda çok uzun be çok gür

Gr. dedim bakın sizin 500/700 dediğiniz mg. :) yada şöyle diyeyim 500 x 2 o zaman kısmen dediğinize geliyor. Kullanın demir eksikliğini giderir fazlasıyla. Benim saçlarım zayıf ve genetik sülalede kellik var şükür bir problem yok ama ben yaşamadıysam siz bu bahsettiğiniz gürlükte yaşamazsınız diye ümit ediyorum.

Keyifli forumlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AxtoR    45
Loving, Şimdi yazdı:

Gr. dedim bakın sizin 500/700 dediğiniz mg. :) yada şöyle diyeyim 500 x 2 o zaman kısmen dediğinize geliyor. Kullanın demir eksikliğini giderir fazlasıyla. Benim saçlarım zayıf ve genetik sülalede kellik var şükür bir problem yok ama ben yaşamadıysam siz bu bahsettiğiniz gürlükte yaşamazsınız diye ümit ediyorum.

Keyifli forumlar.

çok teşekkür ederim :) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AxtoR    45
oguzdalkilic, 2 saat önce yazdı:

250 testo 250 boldenon kullanırken ne sacın dökülür, ne de kaslanabilirsin. Oylesine kullanıyorsun iste, dost acı soyler

İlk 6 hafta pek bi etki göremezsem son 6 hafta 500 yapmayı düşünüyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
M4jeste    65
AxtoR, 59 dakika önce yazdı:

İlk 6 hafta pek bi etki göremezsem son 6 hafta 500 yapmayı düşünüyorum 

çok kişi denedi forumda başarılı olamadı bu mg 'larla. birde sen dene :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AxtoR    45
oguzdalkilic, 14 dakika önce yazdı:

Deneyin tabiki 250 mg. Para sizin, tavsiyem o paraya kırmızı et alın, ilacın icerigi de dusukse dogaldan bi farkınız olmayacak 250 mg ile

Tavsiyeleriniz dolayısıyla 3. Hafta 500 mg vuracam 12 haftalık kürdü sizce 14 e çıkarmalımıyım? Bir de bolde oranını da arttırmalımıyım? Araştırdım biraz gerçekten 250 de sonuç alamayanlar olmuş.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Umutgenc35    26
AxtoR, 38 dakika önce yazdı:

Tavsiyeleriniz dolayısıyla 3. Hafta 500 mg vuracam 12 haftalık kürdü sizce 14 e çıkarmalımıyım? Bir de bolde oranını da arttırmalımıyım? Araştırdım biraz gerçekten 250 de sonuç alamayanlar olmuş.

Dostum sana tavsiyem 500 Test 400bolde veya 500-500 de girebilirsin. 500 aşağısında ki testosterondan verim alan kimse yoktur kanımca. 110 -120 kgye kadar olan prolar off donemlerinde de test kesmediği icin o zamanlar kutle korunumu açısından 250 test. Vuruyolar sen düşün 

tarihinde Umutgenc35 tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AxtoR    45
Umutgenc35, 14 dakika önce yazdı:

Dostum sana tavsiyem 500 Test 400bolde veya 500-500 de girebilirsin. 500 aşağısında ki testosterondan verim alan kimse yoktur kanımca. 110 -120 kgye kadar olan prolar off donemlerinde de test kesmediği icin o zamanlar kutle korunumu açısından 250 test. Vuruyolar sen düşün 

Teşekkür ederim, bu haftadan itibaren 500 e çıkartacam. Geçen sene naturel olarak 90 kg yi gördüm 43-44 kol var dı yalnız 8 ay bırakmak zorunda kaldım 37 ye düşürdüm şimdi daha 39 lara çıkarttım. Geçen sene clen, wins ve oxan saçmalığına girdim sanırım doğal testoyu baskıladı o zamanlar bilmediğim için testte yaptırmamıştın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Umutgenc35    26
AxtoR, 34 dakika önce yazdı:

Teşekkür ederim, bu haftadan itibaren 500 e çıkartacam. Geçen sene naturel olarak 90 kg yi gördüm 43-44 kol var dı yalnız 8 ay bırakmak zorunda kaldım 37 ye düşürdüm şimdi daha 39 lara çıkarttım. Geçen sene clen, wins ve oxan saçmalığına girdim sanırım doğal testoyu baskıladı o zamanlar bilmediğim için testte yaptırmamıştın.

Testosteronuz clen haric tablet kürüde yapilmaz ki wins ve oxan baskılamistir doğal testoyu ama 1 sene geçtiğine göre düzelmiştir o da dikkat edersiniz bundan sonra dedigim gibi 500 e attirdiginiz da zaten kendiniz de farkını hissedersiniz ürünlerde sorun yoksa eski halinizden daha guzel bir sekilde cikarsiniz umarim bu kürden basarilar dilerim :)

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AxtoR    45
Umutgenc35, 2 dakika önce yazdı:

Testosteronuz clen haric tablet kürüde yapilmaz ki wins ve oxan baskılamistir doğal testoyu ama 1 sene geçtiğine göre düzelmiştir o da dikkat edersiniz bundan sonra dedigim gibi 500 e attirdiginiz da zaten kendiniz de farkını hissedersiniz ürünlerde sorun yoksa eski halinizden daha guzel bir sekilde cikarsiniz umarim bu kürden basarilar dilerim :)

Teşekkür ederim, 12 hafta sonra güzel bi foto paylaşmayı umuyorum 😀

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

bencede 500-500 yada 500-400 seviyesine çıkarmanız daha mantıklı olacaktır arkadaşlarında dediği gibi berko Zinco 220 50 mg günlük alırsanız ve duş alırken çok yukarıdan fışkiye ile yıkanmaz iseniz sorun olmaz hatta baktınız dökülme fazla seviyelerde eczanelerden özel şampuanlarla destekleyebilirsiniz fakat sorun olacağını zannetmiyorum.

bu arada günlük şeklinde gelişiminizi gösteren bir konu da açabilirsiniz 

iyi forumlar..

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nemesis    8
Loving, 29.07.2017 - 01:43 yazdı:

Hocam küre giren herkesin ister istemez saç dökülmesinin artması normalmidir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171
Nemesis, 1 saat önce yazdı:

Hocam küre giren herkesin ister istemez saç dökülmesinin artması normalmidir 

küre girince değil pct dönemi bende dökülme olmuştu ama az veya çok herkes yaşar sonuçta ilaçlar DHT artırıyor ve dht saça zararlı

flood yapma!

tarihinde Deity tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nemesis    8
Deity, 32 dakika önce yazdı:

küre girince değil pct dönemi bende dökülme olmuştu ama az veya çok herkes yaşar sonuçta ilaçlar DHT artırıyor ve dht saça zararlı

flood yapma!

Benimde kür bitti bu hafta pct giricem 

bu dökülme geçici bi dökülmemi pct bitince normal sağlığına döner mi saçlar 

dökülen saçların köklerinde yeniden çıkarmı 

5 dk yakın saçlarımı yolar gibi çektim 50 yakın tel düştü 

tarihinde Nemesis tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171
Nemesis, 51 dakika önce yazdı:

Benimde kür bitti bu hafta pct giricem 

bu dökülme geçici bi dökülmemi pct bitince normal sağlığına döner mi saçlar 

dökülen saçların köklerinde yeniden çıkarmı 

5 dk yakın saçlarımı yolar gibi çektim 50 yakın tel düştü 

kaç yaşındasın dostum yanlış anlama ellerin yerine kafanı kullansan sormana gerek kalmayacak

ilaçlar dht artırıyor dht saç döküyor.. ilacı bırakınca?

çıkar

kafanın tepe arkasında döner diye tabir edilen yerden alnına kadar olan yer dht duyarlı saç kökleri yanlar ve ense kısmı bu yüzden dökülmez çünkü dht duyarlı değil  vücutta dht artınca otomatik olarak dht duyarlı saç köklerini etkiliyor oradaki saçlar zayıflıyor yani yolar gibi çekmeyip sadece elini gezdirsende fazla zayıflayanlar eline gelebilir

kür süresi ve pct süresi boyunca ketoral şampuan haftada 2 kez  hair forte sprey günlük 1-2 fıs ve minoxil kullanabilirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.