Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Umutgenc35

arimidex ve Cabaser yok

Önerilen İletiler

Umutgenc35    26

Arkadaşlar yakın bi zaman da Trenbolone kürüne gireceğim Sp Tren alacağım bu siteden geri dönüşler çok güzel Sp tren hakkında bu aralar kürden önce mct ilaçlarını alayım el altında dursun diyorum fakat İzmir de hiç bir yerde bulamadım ege Üniversitesi olsun Tepecik hastanesi çevreleri olsun hep dolaştım ama bunlar gelmiyor şu anda firmadan vs vs diyip yolluyorlar acaba sizin bildiğiniz İzmir de bir eczane var mı,? Ya da bu buradan temin edebilir miyim ? mct ilaçları el altında olmadan küre başlamam açıkçası hele ki tren gibi bi küre girilmez gibi el altında olması her zaman daha iyi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Atalay    86

Yeni Girne'de bir eczaneye sorduğumda "Yok ama depoda var getirtebiliriz" demişti. İstersen o taraftaki eczanelere bir bak ya da telefon ile ara depolardan baksınlar. Bazen ilaç satılmayacağı için getirtmek de istemiyorlar. Kapora vereyim getirtin dersen eğer depolarda varsa getirtirler diye düşünüyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Umutgenc35    26

Kapora vs vs diyorum ama uğraşmıyolar ya da gerçekten yok , tanıdığım bir depo falan da yok İzmir de ama sorusturup depo bulmak daha mantıklı eczaneden sanırım . Dostum dediğin gibi hiç karşıyaka taraflarına bakmamistim ugrayayim bugün yarın bir de oralara soralim bakalım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
labslabs    77

bende İzmirde arimidex bulamadım 5 tane tanıdık eczane olmasına rağmen, muadillerine bak ben santra buldum arimidex yerine ÇİĞLİ KİPA'da var eczane ordan buldum baya ilgili sahibi depodan getirdi bana.Sana tavsiyem tüm eczanelerin numaraları var internette hepsini tek tek ara sor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Umutgenc35    26
bende İzmirde arimidex bulamadım 5 tane tanıdık eczane olmasına rağmen, muadillerine bak ben santra buldum arimidex yerine ÇİĞLİ KİPA'da var eczane ordan buldum baya ilgili sahibi depodan getirdi bana.Sana tavsiyem tüm eczanelerin numaraları var internette hepsini tek tek ara sor

Aynen ama öyle yapınca hiç depo vs vs söylemiyorlar yok deyip geçiştiriyo hemen aromasin biliyorum bir tek muadili sordum oda yok, baska ne var arimidex ve Cabaser in muadili bilgilendirirmisin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

arimidex muadilleri

ANAZOL 1 mg 28 film tablet

SANTRA 1 mg 28 tablet

ARISTU 1 mg 28 tablet

VERIDEX 1 mg 28 film tablet

ANASTROLKABI 1 MGtablet

cabaserin muadili dostinex

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Umutgenc35    26
arimidex muadilleri

ANAZOL 1 mg 28 film tablet

SANTRA 1 mg 28 tablet

ARISTU 1 mg 28 tablet

VERIDEX 1 mg 28 film tablet

ANASTROLKABI 1 MGtablet

cabaserin muadili dostinex

Teşekkür ederim hocam bir de bunlari arayayım bakalım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Umutgenc35    26

Yok bulamadım hiç bir yerde küre nasıl başlayacağım bilmiyorum,bana yardımcı olabilecek arkadaşım var mı bu ilaçlar konusunda elinde fazladan vs vs ya da olduğu şehirde varsa yollayabikecek

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.275
...

Bir daha benzeri yorumunuzu görürsem forumdan uzaklaştırılacaksınız bilginize. Biri bir şeyi elde etmek istiyorsa kendi bunu başarmalı satıcı öneriminin yasak olduğunu en iyi bilen eski üyelerden biri olmanıza rağmen bunu yapmanız şaşırtıcı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Atalay    86
Umutgenc35, 23.07.2017 - 00:12 yazdı:

Yok bulamadım hiç bir yerde küre nasıl başlayacağım bilmiyorum,bana yardımcı olabilecek arkadaşım var mı bu ilaçlar konusunda elinde fazladan vs vs ya da olduğu şehirde varsa yollayabikecek

Dostum selam tekrardan. Bugün kendime 1 kutu aldım. Medical Park'ın orada "Örnekköy Eczanesi" var. Onlarda 3 kutu daha kalmıştı. İstersen fazla vakit kaybetmeden git al. Cabaser sormadım ama bana lazım olmadığı için 9_9

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Umutgenc35    26
Atalay, 3 saat önce yazdı:

Dostum selam tekrardan. Bugün kendime 1 kutu aldım. Medical Park'ın orada "Örnekköy Eczanesi" var. Onlarda 3 kutu daha kalmıştı. İstersen fazla vakit kaybetmeden git al. Cabaser sormadım ama bana lazım olmadığı için 9_9

Cook teşekkür  ediyorum yarin uğruyacagim:)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.