Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

mhmt22

Çalışan ve çalışmayan markalar

Önerilen İletiler

mhmt22    79

Arkadaşlar kullandığınız çalışan ve çalışmayan markaları ve ürünleri yazabilir misiniz çok post var marka soruyorlar herkesin kafasındaki bazı soru işaretleri gitmiş olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

oguzdalkilic    81

Aburaihan,shree calıstı. Gep pharma calısmadı. Fakat gep alırken satıcı degistirdim satıcıyla alakalı olarak calısmadı yoksa gep kullanıp cok iyi etki alanlar gordum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
labslabs    77

Reis sıkıntılı başlık açmışsın adam x marka boldenon alıyor içinde testo enath var adam çalıştı sanıyor tecrübeli insanların yazdıklarını dikkate almalarını öneririm.Bide her marka her yıl aynı kalitede ürün üretmez 2014te süper çalışan x markası 2017 orjinali dahi yarım yamalak çalışır.Bide kimi markanın testosu süper decası berbat bunlar çok önemli.

Kendi tecübelerim:

OPTİMUM: testo 400 bolde 400 güzeldi ama bolde200 ve anavarı berbattı (2014 senesi )

iron: testo cyp. masteron clenbeterolü güzeldi ama boldenonu berbattı (2017)

generics: testo enath,boldenon güzeldi (2017)

genesis: 4 kere sahtesi geldi yarım yamalak çalıştı en son 2 kutu boldenonu orjinal çıktı güzeldi (2015-2017)

genshe: boldenonu süperdi testo p. içinde sustanon vardı galiba su tuttu :) (2016)

balkan: şuana kadar ya orjinal balkan denk gelmedi yada enjekte ürünleri 5 para etmez (2015-2017)

iran: Anapolon ve testosu güzel tavsiye ederim (2014tede kullandım 2017dide fark yok güzel )

psr: grhp-2,fragment şiddetle tavsiye edilir orjinal holigramlı olan (sene fark etmez kalite )

veterinerler: kiev bolde , canada masteron, canada winsterol hepsi 10 numara 5 yıldız şiddetle tavsiye edilir (sene fark etmez kalite )

üst düzey markalar: la pharma ve bentex trenleri EFSANE pahalılar ama değer ( sene fark etme kalite )

vermodje anavar: su tuttu :)

leon,carbon: bunları hediye etti biri bana leon boldenon carbon danabol pek bişey anlamadım çalıştımı çalışmadımı die (2015 olması lazım)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mhmt22    79

İran Testo Enanthat güzel

Balkan Pharma nin hiç bir ürününü beğenmedim

Bvs 2012-2014 arası güzeldi

Generics Boldenon idare eder

OMEGA meds idare eder

Thagier Pharma Boldenon trenbolone​ ve deca si çok güzeldi

Squib masteron ve Winstrol çok güzel

Ukrayna Boldenon güzel ama mg düşük

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oguzdalkilic    81

Benim eskilerden duyduguma gore eskiden optimum da cok iyilerdenmis. Ama suan adını duyan aman aman kalsın diyor. Her sene değişkenlik gosterebilir bu markalar belli olmuyo

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
labslabs    77
Benim eskilerden duyduguma gore eskiden optimum da cok iyilerdenmis. Ama suan adını duyan aman aman kalsın diyor. Her sene değişkenlik gosterebilir bu markalar belli olmuyo

kalsın demelerin sebebi ödem yapıyordu , yoksa optimum kötü marka değil google optimum pharma yazınca yabancı forumlarda yüzlerce sonuç çıkıyor ve çoğu olumlu dünyaca ünlü Türk markasıydı bir aralar, baskın yiye yiye hem kalite düştü hem insanların hevesleri kalmadı sahteside çok yapıldı çok kıskanıldı bide sahte ilaç baskını die başlık açıldı haber sitelerinde pişmiş tavuğun başına gelmedi yani optimum markasının başına gelenler

Keşke optimum pharma eskisi gibi ürün üretse 400mglık boldenonu 70tlye almıştım ve fena çalışıyordu 400mglık testosunu 60tlye aldım test yaptırtım total testo 1.500 üzeri çıkmıştı devlette zaten makine 1.500 kadar ölçüyor :)

düşünsene 400mg 10ml testo, 400mg 10ml boldenon, 250mg 10ml tren ,200mg 10ml deca bunlar şuan 70-100tl arası olcaktı ve güzel çalışcaktı ben kendi adıma konuşayım kürden çıkmazdım şimdi 100mg 20ml veterinere 100 dolar veriyorum 100mg 10 ampül boldenon 100tl :(

steroid üretmek basit hammadde+yağ+benzil alkol +flakon yani 150 dolarlık bentex testo ile 60tlik optimum testo arasında hiçbir fark yok yeterki adam akıllı üretsinler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mhmt22    79

Konu başlığı aslında çok gerekli bir başlık tek bir başlık altında her kesime cevap verebilecek bir başlık İlaç üretmek kolay bir ara kendime yapmıştım çalıştı ve ucuza geliyor ama Chin li lere pek güven olmuyor ikinci aldığım da sahte hammadde yollamışlar di 2015 yılında sonra almadım bir daha

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.356

Üretmen önemli değil çok basit buradaki bir çok kişi yapabilir önemli olan ve insanların kavrayamadığı aynı kaltede ham maddeyi alabilmek. Ve bu imkansıza yakın neredeyse 1 yıl iyi olan öteki yıl bozuyor gibi düşünün bundan 10 yıl önce tr'deki üreticiler büyük balığı tuttu artık imkansız gibi bir şey. Öyle olsa biz bunu çoktan başarırdık üretim konusunda ama aynı kalitede ham maddeyi bulmak öküz altında buzağı aramak gibi.

Keyifli forumlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mhmt22    79

Dediğiniz çok doğru kendim için yaptığım ilk denemem de ürünler çok iyi di ikinci aldığım da ürünler beş para etmez oldu size katılıyorum sonuna kadar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
labslabs    77

Çinli bir şirket var hammadde üretiyor %98 saflıkta yaklaşık 20 yıllık bir şirket ( ismini unuttum ihtiyacı olan varsa bulurum iletişim bilgilerinide) en az 100gr alabiliyorsunuz oda denemek için kişiye yollamıyor şirket olmanız lazım özel ambalajla yolluyor bu ambalaj x rey cihazından geçerken belli etmiyor içinde ne olduğunu.

bu çinli şirketten 100 gram tren getiren biri tanıyorum zaten bu bilgileri ondan öğrendim, büyük kısmını kendi kullandı la pharma ve bentexten hiçbir farkı yok hatta daha kaliteli dedi bu arada la pharma ve bentex üst düzey markalar 1 kutu treni 150 dolar efsane çalışır trenini kullanırken ellerinizin içi yanar bizzat tecrübe.

Yani kaliteli hammadde bulmak hiç zor değil ülkeye sokmak hiç zor değil yeterki gerekli şartlar sizde olsun (para,şirket,bilgi,yol yordam)

2.5gr hammadde+0.9 benzil alkol oranı+yağ baskı ve 200mg 10ml tren hazır bu kadar basit üretmek ve size maliyeti trenin: 65-75 tl civarı (toplu alınırsa hammadde)

neden 0.5gram fazla koyuyorsun ? bunun bi sebebi vardı hammadde 0.5 gr fazla koyuluyormuş.

Ama sen gidip kim olduğu belli olmayan kişiden alırsan adam sana carbonat yollar numune için kaliteli yollar ki benim arkadaşım büyüme hormonu aldı adam un karbonat karışımı bişey yollamış :) numunede sıkıntılı bende istedim numune adam ücretsiz yolladı kargoyuda ödedi ama yine hammadde oranı düşük çıktı %30 gibi mikrodalga fırında denedim her hammaddenin buharlaşma derecesi var

Dediğim gibi gerekli şartlar varsa her sene en kaliteli sterodi kendin üretebilirsin!!!

güvenilir dünyaca ünlü firma belirlersin kendine 3-5 tane farklı firma, her sene hepsinde 100gr alırsın üretirsin dağıtırsın millete bedava bakarsın yorumlara gelişmeler o sene hangisinin testosu iyi hangisinin boldesi iyi belirlersin o sene o firmadan alırsın hammaddeleri

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hakan89    0

son furayadan bahsediyorum generics pharmalar sahte bvs ler sahte ,gep çalışmıyor bizzat denedim 2 şer kutu hemde son ana kadar zorladım,tüm morelim bozuldu sporu bile bırakmayı düşündüm okadar emek zaman boşa gitti ,Allah tan son anda steroidturkey yetişti de ordan sp tren le balkan propianate sipariş ettim denemek için valla vurduğum ilk günün gecesi uyutmadı tren,sonraki günler direk gece terlemeleri ateş başladı propda 1 hafta içinde direk libidoyu tavan yaptı ilaçlar cayır cayır çalışıyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.356
son furayadan bahsediyorum generics pharmalar sahte bvs ler sahte ,gep çalışmıyor bizzat denedim 2 şer kutu hemde son ana kadar zorladım,tüm morelim bozuldu sporu bile bırakmayı düşündüm okadar emek zaman boşa gitti ,Allah tan son anda steroidturkey yetişti de ordan sp tren le balkan propianate sipariş ettim denemek için valla vurduğum ilk günün gecesi uyutmadı tren,sonraki günler direk gece terlemeleri ateş başladı propda 1 hafta içinde direk libidoyu tavan yaptı ilaçlar cayır cayır çalışıyor.

Özellikle Tren konusundaki deneyimlerinizi duymak harikulade oldu. (:

Keyifli forumlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crash47    10

balkan: testoları çalışmıyor. 3 kutu farklı yerden aldım hiçbiri çalışmadı. Danabol bi kutu çalıştı bi kutu çalışmadı.

sp labs: boldenon çalışmadı

Thaigerlabs: testo e. overdose çıktı, yüksek dozajlarda çalıştı.

generics pharma: testo e. overdose çıktı. yüksek 1000mg vursam da libido cok az arttı

optimum: boldenon 400 mix. yüksek dozajda iyi sonuçlar verdi.

iran: testo e. efsane çalıştı. 2017 de aldıgım çalısmadı

Thaigerpharma: testo e. yüksek dozaj da çalıştı. boldenon da yüksek dozajda çalıştı. büyük ihtimal overdose.

genesismeds: testo c. yarım yamalak çalıştı. boldenon da aynı şekilde

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Atalay    86

Merhaba herkese. Kanada malı Bentex marka kullanan oldu mu acaba? Varsa etkileri nasıl, orjinallik sıkıntısı var mıdır?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
m.oguz    10

Balkan Testo e : Güzel etki aldım, test yaptırdım çalışıyordu.

Balkan Danabol : Güzel etki aldım.

Alpha Danabol : Berbat.

Bvs Labs Deca : Çalışmıyor.

Bvs Labs Bolde : Çalışmıyor.

Bvs Labs Testo p : Çalışmıyor.

Eczane Sustanon : Etki aldığım en iyi ürün ama tehlike ilaç.

Eczane Rimobolan : Çok bir etkisini hissedememekle beraber susta ile iş yapıyor yüksek dozlarda.

Thaiger pharma testo ve bolde var elimde, en yakın zamanda kullanmaya başlayacağım, yorum yaparım..

(Üstte belirttiğim ürünler kendi ve yakın arkadaşım ile yaptığımız kürlerdeki tecrübelerimiz ile yaptığım yorumlardır)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
musclegym    17

Sp labs boldenon çalıştı

İran testo çalıştı

Omega testo idare eder

Generics Pharma idare eder

Balkan uzak durun derim yada bana sağlam gelmedi

Carbon Pharma Deca idare eder

Squibb masteron ve winstrol çok iyi

Kiev Boldenon güzel ama pahalı

Thagier Pharma nın her ürünü hoşuma gitti

Bentex Tren En. arkadaşım denedi memnun kaldı

La pharma arkadaşım kullandı memnun kaldı Tren Acetat

İran anapolon güzel ama sahtesi de var dikkat etmek gerekiyor

Eczane Sustanon ve anapolon favorim

Alley in peptidleri güzel orjinal denk gelirse

Psr peptidleri güzel orjınalı denk gelirse

Bvs 1.5 sene önce testo enatat kulalndım güzeldi 4 ay önce arkadaşım kulalndı çalışmadı

Norma Testo Enatat güzel çalışıyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
eserutkur09    19

Omeganın testosunu kullanıyorum çok memnunu libido tavan, ve sadece 300mg prop alıyorum, irandan pek bir farkını göremedim ama nedense son zamanlarda ki iranlara güvenemiyorum...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
musclegym    17

Şu son 1 sene içinde piyasada fazlası ile sahte ilaç var özellikle Balkan Pharma sitesinden check ettiğin halde satte çıkıyor bvs de öyle bvs nin üretimi durdu diye duydum bu arada

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
musclegym    17

2-3 kür gecmişiniz varsa benim yaptığım 3 günde 1 sustanon kullanıyorum testosteron olarak İrana gidip gelen tanıdıklarım oluyor arada onlardan rica ediyorum kendime kadar 5-6 kutu aldırıyorum 50 tl ye kutusu geliyor bana ne kadar kar koyuyorlar üstüne sormadım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.356
Şu son 1 sene içinde piyasada fazlası ile sahte ilaç var özellikle Balkan Pharma sitesinden check ettiğin halde satte çıkıyor bvs de öyle bvs nin üretimi durdu diye duydum bu arada

Şöyle bir şey var dedikleriniz doğru ben bizzat ülke ülke eczane eczane kendi ürümlerimi topluyorum sp yada balkan kendi aldığım üründe bile check konusunda aynı kodu 10 kere sorgulatıp 11.de orjinaldir diyen keza sp'de aynı şekilde barkod sistemlerine sakın kanmayın. Doğru yada yanlış demesi kısmına ne oyunlar dönüyor bir bilseniz spora küsersiniz. Bunca oyun içinde elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz ve yapılan her şeyinde bir bedeli oluyor.

Keyifli forumlar.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.356
Peki hocam sitesinde sahte uyarısı vermesine ragmen orjinal olma ihtimali var mıdır?

Var kendi elimdeki ürünlerden örnek veriyorum bakın tek tek eczaneden kendim alıyorum ! Balkanda pek yapmıyor ama sp'de sık sık yapmaya başladı diğer markaları bilmiyorum denemediğim için. O yüzden saçmalık kodlar. Aynı kodu 10 kere deniyorum bazısında negatif bazısında pozitif veriyor garip bir sistem.

Not : SP verdiğim arkadaşlarda nasıl çalıştığını kendileri çok iyi bilir balkanı bile gölgeleyecek performans sunuyor ürünler özellikle Tren.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mhmt22    79

Birde arkadaşlarımın başına gelen peptid olaylarını yazayım HCG çıkabiliyor bazen de pudra şekeri çıktığı oldu içlerinden bunları yapanların yatacak yerleri yok onca emek paşa sağlıklarını üç kuruş için riske atıyorlar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bloxq    34

Genel olarak generics hakkında kötü yorumlar aliyorum

Burdada ayni sadece bir testo en. Markası istiyorum 12 haftalık only testo için kaç aydır bulamadım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.307

balkan efsanedir diğer ürünler onun kulu ve elçisidir :crs:kas:kah:sig

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.