Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

eserutkur09

Generics Pharma ve Omega Meds

Önerilen İletiler

eserutkur09    19

Merhabalar genel olarak Generics ve Omega firmalarindan olumlu duyumlar aliyoruz, Omeganin hali hazirda boldenone ve propianatini kullaniyorum verim güzel , fakat bir sonraki kurumde generics dusunuyorum, sizler neler dusunuyorsunuz. Tesekkurler...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Rogue    0

çevremde generics ve omega kullanıp güzel etkiler alanlar var fakat bir kaç satıcıya danıştığımda %60 %70 çalışan, fakir markalarıdır diyorlar. nedir ne değildir tam kesitremedim ben de :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rage    0

generics kullanıyorum 750 testo 600 boldenon ama pek bir etki göremedim açık olmak gerekirse kan testine çıkıcam sonuç neymiş görücez bu yüzden şüpheyle yaklaşmakta fayda var bence,

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
eserutkur09    19

Satıcıların kazanç tablosuna görede değişebiliyor tabi ilaçların çalışıp çalışmama durumları :lol: eğer kişi diğer üründen daha fazla kazanç sağlayacaksa diğer markaya biraz daha olumsuz bakıyor , doğrusu nedir bilemiyoruz biz madur oluyoruz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hakan89    0

arkadaşlar yazan biri değilim okuyucuyum genelde,yıllardır bu camianın içindeyim ilk kez başıma böyle birşey geldi,sırf zaman ve emek kaybı yaşamayın diye yazıyorum bunu,generics pharma tren acetat ve testo prop kürüne girdim 2 ayım boşa gitti, çok az çalıştılar testo diplere vurdu bende sıkıntı var diye biladere de testo enanthate ıni ekledik kürüne bvs tren e.nin yanına 2 paket,ondada tık yok herşey birebir sitesinden onaylı kutular eczane mallarından bile kaliteli ilk sorgu ikinci sorgu diyor uzak durun,derin araştırmalar sonucu son bir yıldır yurtdışından birebir sahte mallar girdiği duyumunu aldım yada tr içi üretimler var çok dikkat edin...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
eserutkur09    19

Biri overdose diyor , biri az çalıştı diyor . İnsanın kafasına sıkası geliyor :mat .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mhmt22    79

Generics Pharma Boldenon kullandım bir kutu kurumun son haftalarında doğru pek anlamadım sonucu OMEGA çalışıyor lakin içerik düşük

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hakan89    0

sitesinden kare kodlarından bir problem yok zaten check ediliyor kutular ampüller bire bir sitesinde tarif edilen ölçü ve tiplerde ancak ilaçlar çalışmıyor:)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
labslabs    77

(kendi tecrübem orjinal generics çok güzel çalışıyor testo enath,boldenonu) ama sahtesi aşırı çok , bizim salon sahibi almış 20 kutu bunlar çalışmıyor dio check ettimde diyor :) açtım buna orjinal sayfasını ordan check ettirdim sahte çıktı bunun surat oldu kıpkırmızı :):) generics pharmanın en az 5 tane sahte sayfası var kiminde büyük harf kullanılmış kiminde noktalama işareti yok çok çok dikkatli incelemek lazım, QR kodu mu ne deniyor onu okutuyorsun telefonla sana kod veriyor onu orjinal sitesine yazıyorsun 2. kez yazdığında seni uyarıor sahtesi üretilmesi zor ama imkansız değil.

ben yaklaşık 5 ay önce kullandım ozaman generics pharma satan 1-2 kişi vardı şimdi satmayan kalmamış zaten kulağıma geliyor sahtesi üretiliyor diede SİZE ÖNERİM MALI ELDEN ALIN TELEFONLA SORGULATIN QR KODUNU ÇIKAN KODU ORJİNAL SİTESİNDEN KONTROL EDİN AMPÜLLERİ İNCELEYİN BUNLARIN HEPSİNİ STEROİD SATICISININ YANINDA YAPIN ÖYLE ALIN GENERİCS PHARMAYI

Omega hiç kullanmadım %70 civarı hammadde deniyor ucuz bulunursa kullanılabilir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bloxq    34
(kendi tecrübem orjinal generics çok güzel çalışıyor testo enath,boldenonu) ama sahtesi aşırı çok , bizim salon sahibi almış 20 kutu bunlar çalışmıyor dio check ettimde diyor :) açtım buna orjinal sayfasını ordan check ettirdim sahte çıktı bunun surat oldu kıpkırmızı :):) generics pharmanın en az 5 tane sahte sayfası var kiminde büyük harf kullanılmış kiminde noktalama işareti yok çok çok dikkatli incelemek lazım, QR kodu mu ne deniyor onu okutuyorsun telefonla sana kod veriyor onu orjinal sitesine yazıyorsun 2. kez yazdığında seni uyarıor sahtesi üretilmesi zor ama imkansız değil.

ben yaklaşık 5 ay önce kullandım ozaman generics pharma satan 1-2 kişi vardı şimdi satmayan kalmamış zaten kulağıma geliyor sahtesi üretiliyor diede SİZE ÖNERİM MALI ELDEN ALIN TELEFONLA SORGULATIN QR KODUNU ÇIKAN KODU ORJİNAL SİTESİNDEN KONTROL EDİN AMPÜLLERİ İNCELEYİN BUNLARIN HEPSİNİ STEROİD SATICISININ YANINDA YAPIN ÖYLE ALIN GENERİCS PHARMAYI

Merhaba rahatsız ediyorum kusura bakmayın generics pharma orjinal ise onu mu yoksa balkan pharma , bvs labs da olabilir mi sadece only testo için hangi testo e markasını önerirsiniz teşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
labslabs    77

Merhaba rahatsız ediyorum kusura bakmayın generics pharma orjinal ise onu mu yoksa balkan pharma , bvs labs da olabilir mi sadece only testo için hangi testo e markasını önerirsiniz teşekkürler

dostum iran öneririm ucuz sahtesi en az olan marka o şuanlık,

şimdi genercis,balkan markalarını kendide enjekte etmeden anlayamazsın ampülden check koduna kadar kopyalıyorlar

bvs :) amk bu markanın her yerde yazıom son 2 yıldır üretmiyor hepsi istanbul üretimi die ama hayla soran kullanan var biraz araştırma yapın sözüm sana değil spor salonundada hergün soruyorlar bıktım artık (bu arada istanbul üretimi die çalışmıcak die bir şey yok sonuçta hammadde yağ benzil alkol koydunmu orjinalinden farkı kalmaz)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Risetopower    11

Genericsh pharma kullandım kan tahlillerinin gösterdiği şey ürünün sahte olduğu yönündeydi.Ayrıca genericsh marka ürünlerle yaptığım definasyon küründen yağlanarak çıktım.onca sert antrenmana rağmen ...kesinlikle almayın aldırmayın

• Üzgün 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
eserutkur09    19

Hepinize çok teşekkürler arkadaşlar şuan bende omeganın ürünlerini kullanıyorum herkesin dediğigib gibi %50 60 çalışıyor mükemmel değiller, bundan sonraki kürümde İRAN TESTO, THAİGER TREN kullanmakta karar kıldım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HalfNatty    175
carl_jonsen, 14 dakika önce yazdı:

generics cok güvenilir birinden almama ragmen ürün calısmadı . Satıcı güvenilir farklı ürün gönderecek ama bilemiyorum ne yapacaz...

Generics piyasası tamamen sahte.En azından tekrar ürün göndericek.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.