Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

roidmax

HCG-Pregnyl Kullanım Metodları

Önerilen İletiler

roidmax    49

Merhabalar,

Çoğu forumda göremediğim bir konu olmasından dolayı insanların yararlanabileceği bir konu olması amacıyla ve ayrıca ben de öğrenmek amacıyla bu konuyu açmak istedim.

Sorum şu,

Çevremde gördüğüm bir kaç çeşit Pregnyl kullanımı var.

1-) Kürden sonra yarılanma tarihi en uzun olan maddenin o tarihinden sonra kullanılmaya başlanması ve yüksek dozajlarda 1-3 arası enjeksiyon. Veya aynı şekilde her gün-iki günde bir olacak şekilde, 5000 ui lik miktarı bitirene kadar 500 ui enjeksiyon yapmak.

2-) Ağır kürlerde kullanılmak üzere, her hafta bir kere 500 ui kullanımı.

3-) Son enjeksiyonun yapılma tarihinden 3 gün önce başlamak üzere, 5000 ui kadarlık bir dozajı bitirene kadar her gün 500 ui yapmak. gurbuz hocamdan aldığım bilgi doğrultusunda da "Only Testosterone Enanthate" olarak geçen kürlerde (ki 6 hafta Dianabol eklenmiş kürler de buna dahil) en doğru HCG kullanımının bu şekilde olduğu.

Kullanışı

Kutudan çıkan 2 ampülün kafasını kırdıktan sonra sıvıyı enjektöre çekiyoruz. Tozun olduğu ampüle sıvıyı boşalttıktan sonra "U100" insülin enjektörüne çekiyoruz. 100 ui göreceğiz insülin enjektöründe. Her kullanımda enjektör üzerinden 10 ui eksilecek. Kullanımdan sonra U100 enjektörün kapağını kapatıp aynı şekilde dolaba kaldırıyoruz. Bu şekilde bozulmadan soğukta saklanabilmiş oluyor. Yaptığım araştırmaya göre de 30 gün bu şekilde saklanabiliyormuş.

Emilme süresi ve vücuttan atılma süresi

Emilme süresi 2 saattir.

Vücuttan atılma süresi 72 saattir.

tarihinde Misafir tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bence en iyi pct test e için son enjeksiyondan 3 gün önce ilk pregnyl e başlayıp 20 gün 500 iu ED pregnyl kullanmak.Pregnyl biter bitmezde 2-4 hafta klomen ve 4 hafta nolvadex

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    49

Haha hocam cahillik böyle bir şey işte :D Biraz fazla kasmışım :D sanırım o bulduğum yazıdan kaynaklanıyor yazdığım.

Tamamdır bu şekilde kullanımını yapacağım. Konudan da o dozaj ayarlama ile ilgili şeyi sileyim. Kafa karıştırabilir. İlk mesajı da sizden alıntı yaparak düzeltiyorum.

Her kullanım sonrası sadece enjektörün kapağını kapatıyoruz sanırım. Fotoğraflardan gördüğüm ekstra bir iğne yok beraber verilen.

Veya 10 tane enjektör alıp her bir tanesi 10 ui şeklinde alıp (enjektöre göre) o şekilde saklayabiliriz. Böylece daha hijyenik de olur ki internette hep çoklu paket gördüm satılan aşağıdaki gibi.

http://www.medikal-saglik.com/hayat-super-insulin-enjektoru-1ml-0-50ml-fiyati-u-100.html

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Haha hocam cahillik böyle bir şey işte :D Biraz fazla kasmışım :D sanırım o bulduğum yazıdan kaynaklanıyor yazdığım.

Tamamdır bu şekilde kullanımını yapacağım. Konudan da o dozaj ayarlama ile ilgili şeyi sileyim. Kafa karıştırabilir. İlk mesajı da sizden alıntı yaparak düzeltiyorum.

Her kullanım sonrası sadece enjektörün kapağını kapatıyoruz sanırım. Fotoğraflardan gördüğüm ekstra bir iğne yok beraber verilen.

Veya 10 tane enjektör alıp her bir tanesi 10 ui şeklinde alıp (enjektöre göre) o şekilde saklayabiliriz. Böylece daha hijyenik de olur ki internette hep çoklu paket gördüm satılan aşağıdaki gibi.

http://www.medikal-saglik.com/hayat-super-insulin-enjektoru-1ml-0-50ml-fiyati-u-100.html

Aynen kapakları kapat dolaba at.Bunun aynısı tüm medikallerde var 10 lu slin enjektörü 6 7 lira felan ordanda alabilirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
karakatj    0

vucuttan atılımı doping numunesıne girersek kac gundur bilgisi olan varmı arkadaşlar? sonuc olarak eczaneden alınan 5000ıu 100 insulin enjekteronue alıyoruz ve her enjektor 10 gun kullanıımı oluyor. bunun yanı sıra mod-grf ile birlikte deneyen var mı ve destekleyici olarak ergojenik arastırması yaptınızmı bunlar hakkında yardımcı olabillirm.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    49
vucuttan atılımı doping numunesıne girersek kac gundur bilgisi olan varmı arkadaşlar? sonuc olarak eczaneden alınan 5000ıu 100 insulin enjekteronue alıyoruz ve her enjektor 10 gun kullanıımı oluyor. bunun yanı sıra mod-grf ile birlikte deneyen var mı ve destekleyici olarak ergojenik arastırması yaptınızmı bunlar hakkında yardımcı olabillirm.

Bilgilerini bizimle paylaşman bizi mutlu eder. Katkılarını bekliyoruz. Ben ayrıca Pregynl in başka amaçlarla kullanımını görüp daha araştırmamış biri olarak bilgilerinden faydalanmak isterim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
karakatj    0

arkadaşlar peptitlerin dozajları insanların kilo yaş ve aeorobik aneorobik kapasiteleri kan tahlilleri sonucunda oluştuturulur. bu yuzden bu ilaçların maliyetleri yuksek ve uygun olmayan doz yanlış kullanımlar. rusya da ve letin amerika da kagıt ımzalatıp kullandırttırılır. kendi tarafımdan gordugum olaydır bu. kagıtta kanser olma riskinde tüm yetki ve degerlendirmeler sahsıma aittir ibareli. bu yuzden peptit konuların iyi arastırmanızı onerırım.

Bunun yanı sıra artık dogal vitaminler son derece güçlü ectsysteron tribulus ile yapılan kurleri hic denediniz mi ben vitamin anlamında 6-7 yıldır. vucut zayııflama rejim performans anlamında kendimi bu yonde geliştirdim hem okudum hem kullandım. olimpiyat duzeyinden bahsediyorum arkadaşlar samimiyet sizin takdiriniz tabiki bundan bir kar markajı gutmuyorum ama bilgilerimizi ne kadar aktarırsak o kdar verimli hale gelecektir..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.243
arkadaşlar peptitlerin dozajları insanların kilo yaş ve aeorobik aneorobik kapasiteleri kan tahlilleri sonucunda oluştuturulur. bu yuzden bu ilaçların maliyetleri yuksek ve uygun olmayan doz yanlış kullanımlar. rusya da ve letin amerika da kagıt ımzalatıp kullandırttırılır. kendi tarafımdan gordugum olaydır bu. kagıtta kanser olma riskinde tüm yetki ve degerlendirmeler sahsıma aittir ibareli. bu yuzden peptit konuların iyi arastırmanızı onerırım.

Bunun yanı sıra artık dogal vitaminler son derece güçlü ectsysteron tribulus ile yapılan kurleri hic denediniz mi ben vitamin anlamında 6-7 yıldır. vucut zayııflama rejim performans anlamında kendimi bu yonde geliştirdim hem okudum hem kullandım. olimpiyat duzeyinden bahsediyorum arkadaşlar samimiyet sizin takdiriniz tabiki bundan bir kar markajı gutmuyorum ama bilgilerimizi ne kadar aktarırsak o kdar verimli hale gelecektir..

kesinlikle çok derinlemesine bir açıklama olmuş bu konuda hepimizi bilgilendirecek genel ve uzun bir açıklama ypaarmısın konu açarak hocam ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    49

benim de çok merak ettiğim bir olaydır o hocam. Yani kilo, boy gibi özelliklere göre doz nasıl ayarlanır ? Peptid veya steroid için bu ayarlamalar nasıl olur ?

Vitamin ve bitkisel destekler konusunda herkesin bilgisi çok sınırlı. Sizden öğrenecek şeylerimiz çok. En yakın zamanda paylaşımlarınızı bekliyoruz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
karakatj    0

önce boy yas kilo gibi ozelliklere gore peptitlerin ayarlanması tabik biyolojık ortam gerektirmektider. bunu yapacak imkan yoksa denenen peptit yada steroit urunu kulaktan dolma yada su kur de olmalı diye bir kayde yoktur. şimdi medya a yada internet sitelerinde kurler var. bu kurlerı yazan ınsanlar yaptıkları spora belki 10 yıldan fazla emek verdiller. ve en profesyonel asamadaki kurlerini yazarlar. bunnu her insanın vucudu aynı tepkimeyi vermez. genelide kullanımı yarıda keser. en onemli nokta burada saglıgımıza ne olcude dıkkat ediyoruz vitamin yada streroit peptit mi kullnacagız . uyku yemek duzeni antrenman oranı hangi antrenmana ne kadar yuklenme yapacagız. yuklenme donemındemıyız form donemımı yoksa geçiş donemi için mi kur yapıyoruz. yaptıgımızın kuru ne için yapısorsanız yapın kendınıze gore en ufaktan baslayarak vucudunuzun verdiği tepkimeye gore artıs yapın. ve peptit streoid herseyı yaptıktan sonra başlamalı işin açıkcası. kendinize sunu demelisiniz. ben uykuma dikkat ettim yemegıme dikkat ettim haftada 6-10 antrenmanımı yaptım. artık yerımde sayıyorum ddediginiz zaman profesyonel olarak peptit yada streoid ergojenik alana girmeniz gerekmektedir. bunların hicbirini yapmadan hadi hazırım bas olayım . sonuclarıda bu kadar hızlı olur negatif yonde anlatmak istedigim bu. ve peptit streoid kullanımlarında ergojenik destegin onemi sudur. kullandıgınnız urun vucutta etkileşime girmesini hızlandırır. mesela coenzm q mitakondriye taşır. milk tıstle karacigeriniz kotumaya calısır tirojen tiroit hormonlarını calısıtrarak formda suresını hızlandırır. clenbuterol yuksek seviye antrenmanlarında yag yakımını yapar. multi vitamin multı mineraller en buyuk destekleyicinizdir. daha serumlar ( neoton- aktovigen-dekstorz-dipepdiven ) gibi serum destekleyicileri vardır .bunların hepsını yaparken 4-5 haftada bir kan tahlillerine girmeniz gerekli vucut degerlerınız nasıl . mesela streoid kulandız peptit vitamin de aladınız . fakat antrenamn istegi yok sonnuclar yok verimsiz birşyler oluyor. kan tahlilinde creatin kinaz vardır bu deger sasmıstır. bu degerin sasmasıda surantrene oldunuz demektir . bunnun sonucuda kullandıgınız destege ggore yanlış yuklenme uykusuzluk gibi segmentler oluşur. bu kkonu boyle yazmakla bitmez . sorulur sordukca cevap verirsem daha verimli olacaktır saygılarımla...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    49

Size bir kaç tane sorum olacak eğer zamanınız olursa.

1 - ) Proviron adlı ilaç ile ilgili o kadar çok zıt görüş mevcut ki insan tam bir şey belirleyemiyor kafasında. Sizin görüşleriniz nedir ?

2 - ) Beta-Ecdysterone çok merak ettiğim bir şey. Yararlı bir şey mi ? İlk mesajınızda bahsettiğiniz için de sormak istedim. Eğer öyle ise sizden bir örnek üzerinden bilgi almak isterim. Kendimden örnek vermem gerekirse nasıl bir dozaj kullanmam ve ne kadar süre kullanmam gerekir ? Boy 176, kilo 80. Bu ürünü kullanırken yanına yüksek mg ve yüksek saponin oranlı Tribulus kullanıp bir kombin düşünürsem ne kadar süre sürmeli ? Elimde 45 tane kadar 1500 mg, yüzde 90 saponin oranlı bir Tribulus ürünü var.

Ülke sınırları içerisinde satışı olan tek ürün : http://www.genriseshop.com/Spinat-Ecdysteron-650mg60-tb,PR-34.html

86,625 mg Beta-Ecdysterone varmış tek tablet içinde. Genrise'a mail attım. Onlar bu bilgiyi ilettiler.

3 - ) Tirozin amino asit takviyesi hakkındaki yorumunuz nedir ? Eğer gerekliyse alınması gereken etken dozaj nedir ?

4 - ) Sporcu için kullanılmak üzere, eczanede satılan ürünlerden hangi multivitamin ve mineraller alınmalı ? Mesela ürün isimleriyle beraber şu kadar E vitamini şu kadar süre, şu kadar D vitamini şu kadar süre gibi.

5 - ) Bazı powerlifterların yaptığını bildiğim üzere yılda 1 veya 2 kere, tek dozaj sustanon ve primobolan kullanıp "ufak" hacim sağlamak mümkün mü ?

6 - ) Yine bazı powerlifterların yaptığını duyduğum bir Anapolon kullanımı var. Haftada 1 veya 3 günde 1 gibi sürelerle, 1 veya 2 adet kullanıp hacim almayı amaçlıyorlar. Böyle bir kullanım ne kadar etkilidir ? Böyle hacim alınıyorsa ne kadar süre bu kullanım devam ettirilmelidir ? Güvenli kullanım süresi ve dozajı nedir ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2 aya kadar doping testinde çıkar pregnyl.Tamoxifende 3-4 ay..Peptidleri pct de kullanmak çok mantıklı çünkü düşüşün önüne geçmiş oluyorsun ve kür sonrası olan isteksizlik gelişim yavaşlığı güç düşüşünün önüne geçiyorsun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ykp07    7
PEPTIDTURKIYE, 12.05.2015 - 18:21 yazdı:

Bence en iyi pct test e için son enjeksiyondan 3 gün önce ilk pregnyl e başlayıp 20 gün 500 iu ED pregnyl kullanmak.Pregnyl biter bitmezde 2-4 hafta klomen ve 4 hafta nolvadex

kür başladıktan sonra her ay bir tane ve bitimden 10 gün sonra son pregnly 5000 vuruluyordum. bundan 7 sene önceki spor salonu sahibinin yönlendirmesiyle.spora tekrar başladım şimdiki hocam ise kür içerisinde pregnly vurulmana gerek yok testesteronu baskılar demişti.tedaviyi kür sonunda yapman en doğrusu dedi. hangisi doğru bilemedim.bu konuda beni aydınlatırsanız sevinirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.