Jump to content

• Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Lazpower

Only testosteron küründe aşırı sivilce sorunu yaşıyorum ne yapmalıyım?

Önerilen İletiler

Lazpower    0

Herkese merhaba arkadaşlar.

Yaklaşık 4 aydır, Only testosteron kürü yapıyorum.

• İlk 4 hafta 250 mg/hafta
  • Sonraki 4 hafta 500 mg/hafta
  • Son ay ise 250 mg/hafta

Tüm koruyucuları ve vitaminleri, kreatin, protein, beslenme, uyku, antrenman kalitesi olarak herşeyi bu süreçte düzenli yaptım. Günlük temiz 3000 kalori civarında beslendim. En az 3 litre su içiyorum..Bu süreçte çok güzel temiz 10 kilo aldım. Güçlendim, ağırlıklarım güzel derecede arttı.

Yanlız ikinci ayda sırt ve omuzlarda, kafa arkası ve ensede tatlı sivilcelenme oldu. Dert etmedim çünkü kötü değillerdi, 3 hafta içinde kurumaya başladılar... Şimdi ise 4. Ayımı bitirmek üzereydim ki geçen hafta korkunç sivilceler çıktı. Yaklaşık 6 gün oldu, bu seferkiler korkunç derecede ağrılı, iltihaplı, beyaz akıntılı.. Ben hayatım boyunca cildimin bu hale gelebileceğini ummazdım. Neredeyse zeytin büyüklüğünde, köklü çıban tarzı ağrılı sivilceler... Hayatımı mahvetti, görüntüm mahvoldu, işyerinde oturamıyorum, boynumu çeviriyorum korkunç acılar çekiyorum, ensemdeki ve başımdaki sivilceler yüzünden psikolojim ve moralim düştü. Ense arkasında ve kafamın tepe ve arkasında çıkan sivilceler yüzünden pul pul saçlarım döküldü.

Ense ve boynumda çıban tarzı sivilceler gece ağrıyor ve zonkluyor. Saçlarımı kısa kesip ilaç losyon tedavisine başladım fayda etmedi. Doktora gittim ve kullandıklarımı anlattım, hemen bırakmalısın dedi, yoksa düzelmez dedi, verdiği losyonlar ve kremler hiç fayda etmedi arkadaşlar.. Şu an ilacı 100 mg/haftaya düşürdüm. Sonraki 2 hafta içinde bırakacağım.... Spora devam ederim ama, eğer sadece ONLY TESTOSTERON kürü bana bunu yapıyorsa, ben birdaha artık testo ya da herhangi bir ilaç kullanmayı düşünmüyorum... Bununla ilgili tavsiyelerinizi bekliyorum, Umarım bu konu hakkında bilgisi olanlar vardır..

(Resim yüklemek istedim ama başaramadım, nasıl yüklendiği hakkında yardımcı olursanız, çok kötü olan sırt resimlerimi paylaşacağım.)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hocam öncelikle çok geçmiş olsun eczanelerde roaccutane adlı bir şiddetli akne ilacı var bunu ilaci araştırıp kafana yatarsa dene eğer geçmez ise genetik kaynaklı aşırı sivilcelenme olabilir, hormon dalgalanması, natural iken düşük testosterona sahip isen bunu fark etmemiş olabilirisn sivilcenin bir sürü çıkış nedeni vardır karaciğer, hormon dalgalanmasi vs vs. Terkardan çok geçmiş olsun (kan tahlili verirsen az çok neden kaynaklı olduğunu anlayabilirsin)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.612
Lazpower, 6 saat önce yazdı:

Tüm koruyucuları ve vitaminleri, kreatin, protein, beslenme, uyku, antrenman kalitesi olarak herşeyi bu süreçte düzenli yaptım. Günlük temiz 3000 kalori civarında beslendim. En az 3 litre su içiyorum..Bu süreçte çok güzel temiz 10 kilo aldım. Güçlendim, ağırlıklarım güzel derecede arttı.

Yanlız ikinci ayda sırt ve omuzlarda, kafa arkası ve ensede tatlı sivilcelenme oldu. Dert etmedim çünkü kötü değillerdi, 3 hafta içinde kurumaya başladılar... Şimdi ise 4. Ayımı bitirmek üzereydim ki geçen hafta korkunç sivilceler çıktı. Yaklaşık 6 gün oldu, bu seferkiler korkunç derecede ağrılı, iltihaplı, beyaz akıntılı.. Ben hayatım boyunca cildimin bu hale gelebileceğini ummazdım. Neredeyse zeytin büyüklüğünde, köklü çıban tarzı ağrılı sivilceler... Hayatımı mahvetti, görüntüm mahvoldu, işyerinde oturamıyorum, boynumu çeviriyorum korkunç acılar çekiyorum, ensemdeki ve başımdaki sivilceler yüzünden psikolojim ve moralim düştü. Ense arkasında ve kafamın tepe ve arkasında çıkan sivilceler yüzünden pul pul saçlarım döküldü.

Ense ve boynumda çıban tarzı sivilceler gece ağrıyor ve zonkluyor. Saçlarımı kısa kesip ilaç losyon tedavisine başladım fayda etmedi. Doktora gittim ve kullandıklarımı anlattım, hemen bırakmalısın dedi, yoksa düzelmez dedi, verdiği losyonlar ve kremler hiç fayda etmedi arkadaşlar.. Şu an ilacı 100 mg/haftaya düşürdüm. Sonraki 2 hafta içinde bırakacağım.... Spora devam ederim ama, eğer sadece ONLY TESTOSTERON kürü bana bunu yapıyorsa, ben birdaha artık testo ya da herhangi bir ilaç kullanmayı düşünmüyorum... Bununla ilgili tavsiyelerinizi bekliyorum, Umarım bu konu hakkında bilgisi olanlar vardır..

(Resim yüklemek istedim ama başaramadım, nasıl yüklendiği hakkında yardımcı olursanız, çok kötü olan sırt resimlerimi paylaşacağım.)

Yaş, boy ve kg nedir? Yağ oranın tahmini ne kadar? Büyük ihtimalle östrojenin çok yükseldiği için cildin yağ dengesi bozuldu. Aşağıya attığım testleri yaptır sonucunu burda paylaş. Fotoğrafta gözüken  dosyaları seçmek için tıklayına basarak fotoğrafları yükleyebilirsin.

• Lh
  • Fsh
  • Alt
  • Ast
  • prolaktin
  • E2
  • Total testo
  • Tam kan
  • T3,T4 ve Tsh
  • Hdl,ldl,Trigliserid 
  • D, demir ve b12 

IMG_5362.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy    166
Lazpower, 7 saat önce yazdı:

dozajla bu kadar oynama doz yükselttiğin anda sivilce atar aynı şekilde düşürdüğünde de sabit oranlarla yükseltebilirsin ama bir aşşağı bir yukarı tabikide yan etki görürsün, kan testlerin yok gördüğüm kadarıyla e2 progesterone dht alt ast ggt egfr kreatinin üre testlerini iste randevu alıp.

Sıcak duş kesinlikle alma bu dönemde. sivex losyon uygulayabilirsin problemli yerlere.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    628

kürü bırak geçer sivilce başlamışsa önüne geçmek çok zor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.